5 مرحله ساده برای ایجاد وب سایت نویسنده و فروش کتاب های بیشتر با وردپرس

مراحل ساده برای ایجاد وب سایت نویسنده و فروش کتاب های بیشتر با وردپرس

با آمازون انتشار مستقیم Kindle با ارائه یک راه رایگان بدون دردسر برای انتشار کتابهای خود ، تعداد نویسندگانی که به تنهایی به آن مراجعه می کنند رو به افزایش است. در حالی که بخش انتشار آسانتر از همیشه است ، سمت بازاریابی چیزها یک چالش بطور فزاینده پیچیده را نشان می دهد. با توجه به اینکه نویسندگان بیشتری برای فروش کتاب تلاش می کنند ، می توان ایستادگی کردن از جمعیت را سخت کرد.


یکی از راه های افزایش نوردهی و ارتباط با خوانندگان بالقوه بیشتر ، ایجاد وب سایت نویسنده خود است. این نه تنها فرصتی را برای شما فراهم می کند که بتوانید دسترسی خود را گسترش دهید بلکه به شما این امکان را می دهد که به طور بالقوه می توانید درآمد بیشتری در هر فروش از کتاب و سایر محصولات خود داشته باشید..

این راهنمای گام به گام به شما نشان می دهد که ساختن سکو در وردپرس چقدر ساده است تا بتوانید کتاب های خود را به نمایش بگذارید ، درآمد اضافی وابسته داشته باشید و از طریق وبلاگ نویسی خوانندگان جدیدی را جذب کنید. بیا شروع کنیم!

مرحله شماره 1: بستر های نرم افزاری خود را انتخاب کنید

WordPress.org ، وردپرس خود میزبان

هنگامی که نوبت به ایجاد یک وب سایت جدید می رسد ، سیستم عامل های مختلفی در دسترس هستند. توصیه می کنیم از خود میزبان استفاده کنید وردپرس به دلیل سهولت در استفاده و سطح انعطاف پذیری بالا. برای درواقع میزبانی سایت خود ، ارائه دهنده ای مانند Bluehost گزینه ای ارزان قیمت با ردیف قیمت گذاری است که به همه روش های کاربران ارائه می دهد.

برای راه اندازی وب سایت خود ، به سادگی یک گزینه قیمت گذاری Bluehost را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید ، سپس وردپرس را از طریق نصب کنید یک کلیک گزینه موجود در حساب شما. اگر گیر کرده باشید ، آنها کانالهای پشتیبانی مختلفی را برای کمک به شما در هر مرحله از راه ارائه می دهند – حتی اگر مبتدی کاملی باشید.

مرحله شماره 2: طراحی و عملکرد سایت خود را شخصی سازی کنید

پس از نصب وردپرس ، زمان آن رسیده که سفارشی سازی سایت خود را شروع کنید. یکی از اولین تصمیمی که می گیرد ، انتخاب یک موضوع وردپرس است. به عبارت ساده ، یک موضوع کلی نگاه وب سایت شما را دیکته می کند ، بنابراین این یک تصمیم بزرگ است. شما انتخاب خود را خراب خواهید کرد ، زیرا همه نوع مضامین رایگان و برتر وردپرس برای پاسخگویی به نیازهای شما وجود دارد.

یک نمونه از تم رایگان عالی برای نویسندگان ، موضوع وبلاگ نویسی پاسخگو صفر خود ما است. این تم تمیز و مینیمالیستی شما را قادر می سازد ضمن جلب توجه به کارهای نوشتاری ، تصاویری زیبا را به نمایش بگذارید:

موضوع صفر رایگان.

به دنبال چیزی با گزینه های بیشتر می گردید؟ موضوع Total WordPress یک تم چند منظوره استثنایی است که کاملاً با سازنده محبوب صفحه کشیدن و رها کردن ویژوال کامپوزر یکپارچه شده است تا بتوانید هر نوع صفحه دلخواه مورد نظر خود را ایجاد کنید. علاوه بر این موضوع دارای صدها گزینه داخلی در Customizer WordPress است که به شما قدرت می دهد رنگ ها ، چیدمان ها ، قلم ها و موارد دیگر را در طول موضوع جیر جیر کنید..

Total ، یک موضوع WordPress چند منظوره برای Infoprenuers

پس از انتخاب موضوع خود ، می توانید با استفاده از گزینه های موجود در تنظیمات موضوع ، آن را تنظیم کنید. هر موضوع چیزی متفاوت ارائه می دهد ، اگرچه بیشتر به شما امکان می دهد رنگ ها ، قلم ها و پس زمینه را نیشگون بگیرید. اگر خم خلاق ندارید ، بهتر است در ابتدا کارها را ساده نگه دارید و برخی از قوانین اساسی را رعایت کنید.

علاوه بر این ، می خواهید برخی از افزودنی ها به نام افزونه ها را برای تقویت قابلیت اصلی WordPress نصب کنید. در حالی که برخی از آنها ضروری نیست ، برخی دیگر کاملاً ضروری هستند – و هزاران نفر را می توان به طور رایگان در محل یافت دایرکتوری افزونه WordPress.org. به عنوان مثال ، می توانید چندین جلد کتاب را در صفحه اصلی خود با استفاده از صفحه نمایش دهید کشویی WD یا افزونه هایی مانند بررسی های خوب برای وردپرس ، نظرات کتاب خود را به نمایش بگذارید.

در آخر ، شما می خواهید تصاویر خود را اضافه کنید. در حالی که نمونه هایی از حق بیمه را می توان در سایت هایی مانند Shutterstock, بسیاری رایگان دارای مجوز Creative Commons تصاویر را می توانید در سایت هایی مانند پیکسابای.

مرحله شماره 3: صفحات اصلی خود را ایجاد و منتشر کنید

در حالی که به هر وب سایت چند صفحه ضروری وجود دارد ، مهمترین آنها در وب سایت شما باید صفحات About and Books شما باشد – بنابراین برای ساختن بیوگرافی خود وقت بگذارید و جلد و توضیحات مربوط به کتاب خود را به نمایش بگذارید. همچنین اضافه کردن یک فرم تماس از طریق افزونه ای مانند فرم تماس با شماره 7. با این کار راهی آسان برای ارتباط با شما خوانندگان ، داوران و ناشران فراهم می شود. پس از آماده شدن ، می خواهید صفحات خود را ذخیره یا منتشر کنید.

علاوه بر این ، فراموش نکنید که دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را به این صفحات اضافه کنید تا طرفداران بتوانند آنها را با دیگران به اشتراک بگذارند. جت پک یک افزونه عالی با گزینه اشتراک گذاری کامل است ، در حالی که سومو مجموعه ای از گزینه های اشتراک گذاری را نیز برای انتخاب ارائه می دهد.

مرحله شماره 4: محتوای عالی اضافه کنید

یکی از راه های جذب خواننده ، بروزرسانی وب سایت شما با محتوای تازه در قالب یک وبلاگ یا خبرنامه است. لازم نیست روزانه یا حتی هفتگی باشد ، اما ارائه برخی از به روزرسانی های گاه به گاه می تواند بازدیدکنندگان فعلی شما را به عقب برگرداند ، و همچنین بازدیدهای جدیدی را نیز به خود جلب کند. نویسندگانی همچون آنتونی هوروویتس ، برنارد کورنول و کارولین جواهر همه ارزش یک وبلاگ مناسب را می دانند.

صفحه خبری آنتونی هورویتز.

وبلاگ آنتونی هورویتز به طور مرتب به روز می شود.

اگر نمی دانید چه نوع محتوا را باید درج کنید ، مهم این است که آن را برای خوانندگان فعلی و آینده نگر خود مرتبط کنید. می توانید گزیده هایی از کتاب ، انتشار اخبار ، پروفایل کاراکترها یا حتی بررسی کتاب ها ارسال کنید.

برای ایجاد یک ارتباط نزدیکتر با خوانندگان خود ، به منظور ارسال ایمیل به مشترکین با اخبار مربوط به نسخه ها ، امضاها و تبلیغات ، راه اندازی یک خبرنامه را در نظر بگیرید. خدماتی مانند MailChimp و AWeber به شما کمک می کند تا لیست ایمیل خود را از طریق وب سایت خود ایجاد و مدیریت کنید.

مرحله شماره 5: ترافیک درایو

اکنون سایت خود را تنظیم کرده اید ، وقت آن است که بازدید کنندگان را به خود جلب کنید. آنقدر روش های راهنمایی و رانندگی در وب سایت شما وجود دارد که موضوع شایسته کتاب خاص خود است! با این حال ، چند روش اصلی برای نزدیک شدن به آن وجود دارد:

 1. رسانه های اجتماعی: اگر حساب رسانه های اجتماعی دارید ، پیوندهایی را به سایت خود ارسال کنید و از پیروان خود بخواهید که آنها را با دیگران به اشتراک بگذارند.
 2. پست های مهمان: از پست های مهمان بخواهید در سایت هایی که فکر می کنید ممکن است خوانندگان بالقوه شما از آنها بازدید کنند ، اطمینان حاصل کنید که سایت به شما امکان می دهد لینک انتساب وب سایت خود را در انتهای پست اضافه کنید.
 3. بهینه سازی موتور جستجو (SEO): محتوای خود را بهینه کنید تا در موتورهای جستجو رتبه خوبی کسب کند.

فهمیدیم که نوشتن مطالب زیادی در این زمینه وجود دارد ، یک پست کافی نیست. با توجه به این نکته ، هنگامی که تمام گزینه های خود را برای کسب ترافیک خسته کردید ، مقاله ما را با راهنمایی های بیشتر برای هدایت ترافیک به سایت وردپرس خود بررسی کنید.

مرحله شماره 6: از سایت خود درآمد کسب کنید

البته هدف اصلی وب سایت شما دستیابی به خوانندگان جدید و در نهایت فروش کتاب های بیشتر است. با این حال ، افزایش فروش تنها راه سودآوری از وب سایت نویسنده شما نیست. بازاریابی وابسته به راحتی می تواند در استراتژی کسب درآمد شما گنجانده شود و می تواند بسیار سودآور شود – به ویژه اگر به سطح بالایی از ترافیک دست پیدا کنید..

یکی از بدیهی ترین همکاری های مشترک برای نویسندگان ، آمازون همکاران است. پس از تأیید ، می توانید پیوندهایی را برای کتابهای خود درخواست کنید ، سپس آنها را در صفحه کتابهای خود و هر جای دیگری که در سایت خود ذکر کرده اید ، جاسازی کنید.

همانطور که جستجو می کنید ، ممکن است برنامه های وابسته دیگری نیز مرتبط با محتوای وب سایت شما پیدا کنید. آنها پیوندهای متنی را برای شما فراهم می کنند که می توانید در سایت خود قرار دهید ، یا در عوض تصاویری را فراهم کنید که می توانید در پست ها ، صفحات یا مناطق ویجت جاسازی کنید.


در حالی که انتشار کارهای شخصی شما هرگز ساده تر نبوده است ، تلاش برای بازاریابی کتاب های شما هنوز هم یک چالش مداوم را نشان می دهد. با توجه به اینکه نویسندگان زیادی برای خواندن مخاطب خود قائل هستند ، ایستادگی و ارتباط با طرفداران بالقوه می تواند دشوار باشد.

با استفاده از این شش مرحله ، می توانید یک وب سایت نویسنده ایجاد کنید که شما را با خوانندگان متصل کند ، به شما در فروش بیشتر کتاب کمک می کند و به شما فرصتی برای کسب درآمد اضافی وابسته می دهد. بیایید تلاوت کنیم:

 1. سکوی خود را انتخاب کنید.
 2. طراحی و عملکرد سایت خود را سفارشی کنید.
 3. صفحات استاتیک خود را ایجاد کنید.
 4. محتوای عالی اضافه کنید.
 5. ترافیک را به سایت خود هدایت کنید.
 6. از سایت خود درآمد کسب کنید.

آیا برای ایجاد وب سایت نویسنده نکات خود را دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector