نحوه فروش موسیقی آنلاین با وردپرس (3 مرحله آسان)

فروش آنلاین موسیقی با وردپرس

ایجاد و راه اندازی فروشگاه اینترنتی کارهایی را می طلبد – هیچ گونه پوشش قند وجود ندارد. اما اگر درست انجام شود ، می توانید فروشگاه آنلاین خود را به یک تجارت مناسب تبدیل کنید. برای دستیابی به این سطح از موفقیت شما باید فروشگاه خود را متناسب با نوع محصولی که می فروشید طراحی کنید و اگر قصد فروش موسیقی آنلاین را دارید ، کمی بیشتر باید در نظر بگیرید.


به عنوان مثال ، فروشگاه شما باید متفاوت ارائه شود تا محصولاتی مانند موسیقی ، برخلاف لباس یا الکترونیک ، عرضه کند. به روشی برای فروش آسان فایلهای دیجیتالی در فروشگاه خود ، مانند افزونه محبوب WooCommerce و همچنین روشی برای نمایش موسیقی خود به روش روشن و سازمان یافته نیاز خواهید داشت..

در حالی که همیشه می توانید آهنگ های خود را از طریق iTunes یا BandCamp بفروشید ، ایده خوبی است که موسیقی ، آهنگ های جایزه یا حتی یادگاری هایی با نسخه محدود (مانند سوابق وینیل سفارشی) را در فروشگاه خود ارائه دهید. در این پست ، ما می خواهیم نحوه فروش آنلاین موسیقی با وردپرس را به شما نشان دهیم. به طور خاص ، نحوه استفاده از WooCommerce و جدول محصولات WooCommerce افزونه ای برای فروش موسیقی شخصی خود به صورت آنلاین. بیایید کار کنیم!

1. WooCommerce را برای فروش آنلاین موسیقی نصب و تنظیم کنید

قبل از شروع کار ، فرض خواهیم کرد که شما یک سایت وردپرس راه‌اندازی و آماده راه اندازی شوید. وردپرس هم قدرتمند و هم انعطاف پذیر است و می توان به راحتی از آن برای ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیک پررونق استفاده کرد.

با این کار ، کار بعدی اضافه کردن WooCommerce به سایت شماست. این افزونه ساده اما مملو از ویژگی ، سایت وردپرس شما را به یک فروشگاه عملیاتی تبدیل می کند و گزینه های ساده ای را برای شما فراهم می کند تا در واقع موسیقی آنلاین را با WordPress بفروشید:

افزونه WooCommerce

برای شروع ، به حرکت در بروید افزونه ها> افزودن جدید در داشبورد وردپرس خود قرار دهید. برای یافتن “WooCommerce” از قسمت جستجو استفاده کرده و روی آن کلیک کنید الآن نصب کن دکمه:

WooCommerce را نصب کنید

پس از لحظه ای ، دکمه جدیدی با برچسب فعال کنید پدیدار خواهد شد. همین را انتخاب کنید و WooCommerce کاملاً در سایت شما تنظیم می شود!

در این مرحله ، شما به یک جادوگر تنظیم مختصر منتقل می شوید:

جادوگر راه اندازی WooCommerce

ما اکیداً توصیه می کنیم این چند صفحه نمایش کوتاه را پشت سر بگذارید. آنها به شما در پیکربندی فروشگاه جدید خود ، ایجاد صفحات مهم و تنظیم عناصر اصلی مانند قیمت حمل و نقل کمک می کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای کامل ما در مورد نحوه نصب WooCommerce مراجعه کنید.

2. موسیقی خود را به فروشگاه اضافه کنید

پس از نصب WooCommerce و جادوگر راه اندازی ، یک فروشگاه خالی روی دستان خود خواهید داشت. این بدان معناست که زمان اضافه کردن محصولات است.

WooCommerce یک نوع پست سفارشی ویژه وردپرس برای افزودن محصولات به شرق فراهم می کند. انواع پست های سفارشی فقط با افزودن پست های وبلاگ ، فقط با گزینه های مختلف خاص برای نوع ارسال (سایر انواع پست ها ممکن است شامل نمونه کارها ، توصیفات ، کارمندان یا تقویم رویدادها) باشد. برای افزودن مورد جدید WooCommerce از داشبورد خود ، به بروید محصولات> افزودن جدید:

محصول جدید WooCommerce را اضافه کنید

در اینجا می توانید اولین محصول خود را بسازید. شما می خواهید با استفاده از دو بخش اول ، عنوان و توضیحی را با آن شروع کنید. در نوار کناری سمت راست نیز می توانید محصول را به یک یا چند دسته اختصاص دهید ، برخی از برچسب های توصیفی را به آن بدهید و حتی تصاویر را بارگذاری کنید.

با این حال ، “گوشت” WooCommerce در یافت می شود داده های محصول بخش:

اطلاعات محصول WooCommerce

در اینجا می توانید تمام اطلاعات حیاتی مربوط به هر مورد را اضافه کنید. از آنجا که هدف شما فروش موسیقی آنلاین است ، اولین کاری که می خواهید انجام دهید بررسی هر دو مورد است مجازی و قابل بارگیری جعبه در بالا. این گزینه هایی را که می بینید کمی تغییر می دهد ، به دلیل فروش فایل های موسیقی بصورت آنلاین و نه محصولات فیزیکی:

محصولات قابل بارگیری WooCommerce

سپس می توانید قیمت کالای مورد نظر را وارد کنید و پرونده (های) مشتریان را هنگام خرید در زیر بارگذاری کنید پرونده های قابل بارگیری. همچنین می توانید پیکربندی کنید که آیا محدودیتی برای بارگیری چند بار پرونده ها وجود دارد یا خیر ، اگر آنها منقضی شوند.

بقیه تنظیمات این بخش اختیاری است ، اگرچه ممکن است بخواهید به هر حال آنها را جستجو کنید. علاوه بر این ، بررسی کنید توضیحات کوتاه محصول درست در زیر در آنجا می توانید پخش کننده های صوتی جاسازی شده را اضافه کنید ، بنابراین مشتریان می توانند موسیقی شما را به نظر بیایند.

برای انجام این کار ، کلیک کنید رسانه را اضافه کنید. پرونده صوتی را از رایانه خود بارگیری کنید ، جزئیات آن را پر کنید و حتماً انتخاب کنید قراردادن مدیا پلیر زیر جاسازی یا پیوند:

WooCommerce قراردادن Media Player

این یک پخش کننده صوتی ساده را به قسمت توضیحات کوتاه اضافه می کند:

توضیحات کوتاه WooCommerce Media Player

پس از اتمام تنظیم اولین محصول خود ، روی آن کلیک کنید انتشار دکمه آن را به فروشگاه خود زندگی می کنند. سپس این روند را تکرار کنید تا زمانی که نمی خواهید تمام آهنگ ها ، آلبوم ها و مواردی از این قبیل را که می خواهید بفروشید اضافه کنید.

3. برای نمایش موسیقی خود یک جدول محصول ایجاد کنید

از نظر فنی ، دو مرحله اول تمام مواردی است که برای به کار انداختن فروشگاه شما لازم است. با این حال ، راه اندازی سنتی WooCommerce بهترین راه برای فروش آنلاین موسیقی ضروری نیست.

اگر اوضاع را آنگونه که هستند رها کنید ، برای این که تمام موسیقی های خود را چک کنید ، به آهنگ های نمونه گوش فرا دهید و آنچه را که می خواهید ، سفارش دهید باید به هر صفحه محصول شخصی بروید. این باعث کاهش چشمگیر آنها می شود و این می تواند منجر به از دست رفتن فروش شود. از این گذشته ، فایلهای موسیقی به طور معمول نیازی به توضیحات پیچیده یا تصاویر بزرگ ندارند ، و طرح پیش فرض WooCommerce به این عناصر توجه بیشتری می کند.

درعوض ، شما می توانید با استفاده از جدول محصول ، تمام آنچه را که باید ارائه دهید در یک صفحه نشان دهید. این یک روش سازمان یافته و بصری جذاب برای نمایش موسیقی است. مشتریان می توانند همه چیزهای موجود در فروشگاه شما را به یکباره مشاهده کنند ، و می توانید تمام جزئیات اصلی را در حالی که اطلاعات را غرق نمی کند ارائه دهید. به علاوه ، آنها می توانند هر آنچه را که میخواهند درست از همین صفحه به سبد خرید خود اضافه کنند. حتی می توانید پخش کننده های صوتی نمونه را مستقیماً در جدول برای هر محصول تعبیه کنید.

برای راه اندازی صفحه مانند این ، به آن نیاز خواهید داشت جدول محصولات WooCommerce افزونه:

این ابزار برای کار صحیح با WooCommerce بهینه شده است و به شما امکان می دهد دقیقاً آنچه را که جدول محصول شماست و نحوه عملکرد آن را سفارشی کنید ، تنظیم کنید. بعد از خرید افزونه می توانید آن را مانند سایر افزونه های شخص ثالث نصب کنید. قابل اعتماد و متخصص افزونه ها> افزودن جدید و پرونده افزونه ای که بارگیری کرده اید را انتخاب کنید. افزونه را فعال کنید ، تیمرغ ، برو به WooCommerce> تنظیمات در داشبورد خود حرکت به محصولات را انتخاب کنید و را انتخاب کنید جداول محصول برای وارد کردن کلید مجوز خود:

تنظیمات جدول محصول WooCommerce

بسیاری از تنظیمات ارائه شده در اینجا شما را قادر می سازد نحوه عملکرد جدول محصول خود را تغییر دهید. به عنوان مثال ، در زیر ستون ها, می توانید دقیقاً چه اطلاعاتی را نمایش دهید:

ستون های جدول محصولات WooCommerce

اطمینان حاصل کنید که برای هر مورد ، تصویری نیز درج کنید توضیح کوتاه (بنابراین پخش کننده های رسانه ای شما گنجانده می شوند).

کشویی فیلتر یکی دیگر از تنظیمات مهم است:

فیلترهای جدول محصولات WooCommerce

با فعال کردن این کار ، منوی کشویی را بالای جدول خود قرار می دهید ، که به مشتریان امکان می دهد آن را با ویژگی های اصلی مانند دسته بندی مرتب کنند. این امر باعث می شود که آنها به سرعت بتوانند آنچه را که می خواهند پیدا کنند.

در آخر ، کادر دارای برچسب را بررسی کنید کد کوتاه در جدول. اگر می خواهید پخش کننده های رسانه جاسازی شده شما به درستی کار کنند این مورد ضروری است:

کد کوتاه WooCommerce در تنظیم جدول

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمام تنظیماتی که می توانید تغییر دهید ، می خواهید نگاهی بیندازید اسناد پلاگین.

هنگام انجام تغییرات ، تغییرات خود را ذخیره کنید ، سپس یک صفحه جدید (از طریق صفحات> افزودن جدید) کلیک کنید روی نوار ابزار تغییر دهید آیکون ، سپس را انتخاب کنید جدول محصول را وارد کنید. این یک کد کوتاه در صفحه شما قرار می دهد:

جدول کوتاه WooCommerce جدول کوتاه

این کد کوتاه تمام تنظیماتی را که شما فقط سفارشی کرده اید می کشد و جدول محصول خود را بطور خودکار تنظیم می کند. می توانید ببینید که با استفاده از آن چه به نظر می رسد پیش نمایش دکمه:

جدول صوتی WooCommerce

اگر دوست دارید ، می توانید جدول محصولات خود را تا زمانی که درست نباشد ، ادامه دهید. سپس ، پیش بروید و آن را منتشر کنید! شما آماده فروش موسیقی آنلاین هستید. پس از آن مشتریان می توانند از آن استفاده کنند تا تمام موسیقی موجود را مشاهده کنند و خرید را به راحتی انجام دهند.

نتیجه

بهترین فروشگاه ها برای مطابقت با کالاهایی که ارائه می دهند بهینه شده اند. به عنوان مثال ، وقتی قصد فروش موسیقی آنلاین با وردپرس را دارید باید فروشگاه خود را با دقت طراحی کنید. WooCommerce یک نقطه شروع عالی است ، اما شما همچنین می خواهید یک روش ساده برای کشف موسیقی و انتخاب های خود به مشتریان ارائه دهید و همچنین سایر ویژگی های افزودنی WooCommerce را برای ویژگی ها و قابلیت های بیشتر اضافه کنید.

آیا در مورد چگونگی تنظیم موارد WooCommerce یا طراحی جدول محصول خود سؤالی دارید؟ در بخش نظرات زیر سوال کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map