راهنمای مرحله به مرحله برای شروع یک وبلاگ وردپرس در سال 2020

نحوه ایجاد بلاگ در 5 مرحله با وردپرس

هنوز هم یادم هست که برای اولین بار با WordPress روبرو شدم. من تصمیم گرفتم که می خواهم یک وبلاگ را شروع کنم – به سختی حال کرده بودم خواندن وبلاگ قبل ، چه رسد به ایجاد یکی از موارد خاص من. اگرچه من دانش قدیمی در مورد HTML و CSS مربوط به مدرسه را داشتم كه به اواخر دهه 90 باز می گردد (وقتی وب سایتی ایجاد كردم با چیزی جز نرم افزار notepad و FTP) ، اما من از عمق خود خارج شدم..


وردپرس روش ترجیحی ما برای شروع یک وبلاگ است زیرا کار با آن بسیار آسان است. اما واقعیت این است که فراموش کردن وردپرس هنگام شروع یک وبلاگ چقدر ساده است. چیزی که قابلیت های بسیار زیادی را ارائه می دهد نمی تواند برای یک شخص تازه وارد وبلاگ نویسی کاملاً شهودی باشد. فقط فکر کردن در مورد شامل تنظیمات ، مضامین ، افزونه ها و موارد دیگر وجود دارد.

با توجه به موارد فوق می خواستم یک راهنما واقعاً ساده برای شروع کار با وبلاگ نویسی وردپرس ایجاد کنم. این استخوان های براق و براق نیست راهنمای گام به گام برای شروع یک وبلاگ این آمادگی برای دیدن جهان در دسترس است.

Contents

فهرست مطالب:

در زیر لیستی از مراحل مختلف وجود دارد ، بنابراین اگر در حال حاضر یک مرحله (بله) را تمام کرده اید ، می توانید درست از مرحله ای که در حال حاضر روی آن هستید پرش کنید و اگر از طریق راهنمایی کار می کنید ، همیشه می توانید مرحله فعلی را نشانک گذاری کنید. دوباره به آن برگردید.

مرحله 1: میزبانی وردپرس را دریافت کنید

قبل از شروع بلاگ به مکانی برای میزبانی وبلاگ خود نیاز دارید. صدها و احتمالاً هزاران شرکت میزبان در وب موجود هستند ، اما همه میزبانی وب یکسان نیست. قانون اول این است که هیچ چیز در زندگی رایگان نیست – به خصوص میزبانی. بنابراین اگر می بینید که یک شرکت کاملاً رایگان تبلیغ می کند ، هیچ رشته ای که میزبان آن باشد ، آن را خریداری نمی کند. بسیار بهتر خواهید بود از 3 تا 35 دلار در هر ماه در یک برنامه میزبانی مناسب و مناسب سرمایه گذاری کنید.

بهترین هاستینگ وردپرس

میزبان مشترک Bluehost برای وردپرس

Bluehost یکی از بهترین نامهای شناخته شده در هنگام میزبانی وب است. آنها برنامه های متنوعی را ارائه می دهند ، اما با پیوند ما می توانید برنامه میزبانی مشترک خود را که با شروع کار شروع می شود ، به عقب بکشید 2.95 دلار در ماه (برای سال اول ، فقط مشتریان جدید). اگر تازه شروع به کار کرده اید و هنوز بودجه زیادی برای سرمایه گذاری در وب سایت خود ندارید ، این گزینه عالی است.

Bluehost را با قیمت 2.95 دلار در ماه دریافت کنید

Flywheel مدیریت میزبان وردپرس

Flywheel یک شرکت میزبان وردپرس مدیریت شده است که برنامه هایی را از همین حالا شروع می کند 23 دلار در ماه برای وبلاگ های کوچک (هنگام انتخاب یک برنامه سالانه). آنها متخصصان WordPress هستند و منابع رایگان زیادی را ارائه می دهند (کتابهای الکترونیکی ، کتابهای راهنما ، فیلم ها) که می توانید برای شروع به کار در حرفه ای WordPress استفاده کنید..

درباره Flywheel بیشتر بدانید

میزبانی وب WordPress مدیریت WP Engine

WP Engine از ابتدای شروع برنامه میزبانی وردپرس مدیریت بهینه شده ارائه می دهد 35 دلار در ماه, اما با پیوند ما می توانید 10٪ در اولین پرداخت خود صرفه جویی کنید (به علاوه در صورت ثبت نام در یک برنامه سالانه 2 ماه اضافی رایگان). گرچه آنها کمی بیشتر از سایر شرکت های هاستینگ هزینه دارند ، اما آنها کارشناسان وردپرس هستند و به ما اعتماد داریم که میزبان همه وب سایت های ما باشد.

3 ماه رایگان در WP Engine

هر یک از این گزینه های عالی برای یک وبلاگ جدید است. Bluehost برنامه هایی آگاهانه از بودجه ارائه می دهد که بیش از آنکه بتوانند یک وبلاگ جدید را اداره کنند ، امکان پذیر نیست. اگر می توانید هر ماه کمی بیشتر هزینه کنید ، ما میزبانی اختصاصی وردپرس را از Flywheel یا WP Engine (که همان چیزی است که ما استفاده می کنیم) توصیه می کنیم زیرا آنها به طور کامل سرور و به روزرسانی های اصلی را برای شما مدیریت می کنند. به علاوه هر دو نسخه پشتیبان و اسکن امنیتی را ارائه می دهند تا به وب سایت شما ایمن تر شود.

مهمتر از همه این نقشه ها همه با آنها عالی کار می کنند وردپرس. این روش ترجیحی ما برای شروع وبلاگ است زیرا استفاده از آن بسیار آسان است ، انواع ویژگی های بسیار جذاب را ارائه می دهد و بسیار انعطاف پذیر است (به لطف همه مضامین و افزونه های موجود).

مرحله 2: تنظیمات WordPress & Configure را نصب کنید

همانطور که گفته شد ، هر سه برنامه میزبانی که پیشنهاد می کنیم در صورت شروع یک وبلاگ کاملاً سازگار با وردپرس هستند. پس از انتخاب طرحی که باید انجام دهید WordPress را نصب و راه اندازی کنید برای وب سایت خود بسته به نوع نصب میزبان وردپرس شما ممکن است کمی متفاوت باشد ، اما مهم نیست که سایت خود را انتخاب کنید باید در زمان بسیار کمی زنده و آماده وبلاگ نویسی باشد.

 • Bluehost تنظیمات با یک کلیک سریع هنگام ثبت نام دارای ویژگی های سریع می باشد. به سادگی به حساب کاربری خود وارد شوید و گزینه “Install WordPress” را در زیر انتخاب کنید سایت اینترنتی. از آنجا فقط گزینه های روی صفحه را دنبال می کنید تا نام دامنه خود را انتخاب کنید و اطلاعات ورود به سیستم مدیر وردپرس خود را ایجاد کنید. می توانید در مورد نحوه نصب وردپرس با Bluehost در راهنمای ما بیشتر بدانید.
 • پرنده همراه با وردپرس از پیش نصب شده و آماده رفتن است. از آنجا که برنامه های میزبانی Flywheel فقط به شما امکان می دهد یک وب سایت را در هر برنامه میزبانی نصب کنید ، می توانید دامنه اضافه کنید (و ورود به سیستم مدیریت وردپرس خود را ایجاد کنید) یا با کمک تیم Flywheel یک وب سایت را مهاجرت کنید..
 • موتور WP همچنین یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده است ، بنابراین نیازی به نصب وردپرس ندارید. با این حال شما هنوز هم نیاز به افزودن دامنه جدید یا مهاجرت وب سایت خود دارید (فقط وارد شوید و به آن بروید نصب> مهاجرت سایت اگر می خواهید وب سایت خود را تغییر دهید ، آیا وب سایت را جابجا می کنید یا یک وب سایت جدید را شروع می کنید نصب> دامنه ها برای اشاره به دامنه خود). اگر یک برنامه Pro یا بالاتر با WP Engine انتخاب کرده اید ، می توانید چندین وب سایت را در برنامه میزبانی خود نصب کنید. برای افزودن یک سایت شناور جدید نصب ها و کلیک کنید اضافه کردن گزینه ، سپس فرایند اضافه کردن دامنه خود را تکرار کنید.
 • میزبان دیگر: اگر از هاست دیگری استفاده می کنید ، مشکلی نیست! شما می توانید WordPress را روی هر میزبان نصب کنید (فقط نیاز به بارگیری و نصب وردپرس به صورت دستی دارید).

پس از نصب و آماده سازی وردپرس ، می توانید به URL خود بروید وارد WordPress شوید. از حساب میزبانی خود باید پیوندی برای ورود به WordPress شما وجود داشته باشد (معمولاً به آن می رود your-url.com/wp-login یا wp-مدیر یا چیزی مشابه) هنگام تنظیم اطلاعات خود برای حساب میزبان خود ، از نام سرپرست یا ایمیل و رمز عبوری که ایجاد کرده اید استفاده کنید.

وردپرس بسیار قابل تنظیم است (در حقیقت به دلیل اینکه نرم افزار منبع باز است 100٪ قابل تنظیم است) اما برای اهداف این راهنما به تنظیمات دسترسی از طریق داشبورد وردپرس شما مراجعه می کنم. اگر شما بیش از تنظیمات منو در ستون کناری خود گزینه های مختلفی را مشاهده خواهید کرد.

ممکن است کمی لیست پرتحرک به نظر برسد اما لازم نیست که باشد – فقط چند تنظیم اصلی در این صفحات وجود دارد که در این مرحله باید به آنها نگران باشید. بیایید هر یک به نوبه خود طی کنیم.

تنظیمات عمومی وردپرس

تنظیمات وردپرس: عمومی

در این صفحه مهمترین تنظیمات زمینه هایی برای ورود به سیستم شما هستند عنوان و برچسب سایت. می توانید هر زمان که بخواهید برگردید و آنها را تغییر دهید ، اما خوب است که از ابتدا بخواهید از مارکهای سازگار برای استفاده از اینها استفاده کنید. عنوان احتمالاً فقط نام سایت ، نام تجاری یا نام شما خواهد بود (اگر این یک وبلاگ شخصی است) ، بنابراین این آسان است. برای Tagline خود در وهله اول به آنچه که می خواهید یک وبلاگ را راه اندازی کنید فکر کنید. این باید توضیح دهد که وبلاگ شما در مورد چیست. همچنین در صورت تمایل می توانید قالب تاریخ و زمان را از این صفحه تغییر دهید.

نوشتن تنظیمات وردپرس

در این بخش می توانید تنظیم کنید طبقه بندی پیش فرض و نوع ارسال برای مقالات خود با مشاهده اینکه هنوز بلاگ نویسی را شروع نکرده اید ، این بخشی است که می توانید در تاریخ بعدی به آن برگردید. اگر قدم پیش فرض مورد نظر خود را ویرایش کنید ، این یک قدم اساسی نیست..

تنظیمات WordPress را بخوانید

تنظیمات وردپرس: خواندن

از برگه خواندن می خواهید تنظیم کنید صفحه اصلی شما نمایش می دهد. براساس موضوعی که شما از آنها استفاده می کنید می خواهید از آخرین ارسال های وبلاگ خود یا یک صفحه استاتیک سفارشی استفاده کنید. درباره نحوه تنظیم و ویرایش صفحه اصلی وردپرس خود در راهنمای ما بیشتر بخوانید.

تنظیمات وردپرس بحث

تنظیمات وردپرس: بحث

این صفحه شامل کلیه تنظیمات مربوط به نظرات در سایت شما می باشد. در این زمان باید ملاحظات اصلی شما این باشد این امکان را برای شما فراهم می کند که نظرات را ارسال کنند یا نه و اگر جحذف ها باید به صورت دستی تأیید شوند. گزینه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید ، اگرچه بیشتر تنظیمات پیش فرض باید خوب کار کنند

تنظیمات وردپرس رسانه

اینجاست که می توانید گزینه های برش برای رسانه (تصاویر) اضافه شده به وب سایت خود را پیدا کنید. WordPress شامل گزینه هایی برای اندازه های کوچک تصویر ، اندازه متوسط ​​و بزرگ است. اگر می خواهید از اندازه های از پیش تنظیم شده در پست های خود استفاده کنید ، می توانید این موارد را فقط ترک کرده یا آنها را سفارشی کنید.

تنظیمات پیوسته وردپرس

تنظیمات وردپرس: پیوندهای ثابت

پیوندهای متداول همان چیزی است که وقتی یک بازدید کننده در هر صفحه در سایت شما قرار دارد ، در نوار آدرس مرورگر ظاهر می شود – این آدرس اینترنتی شما به علاوه صفحه منحصر به فرد یا شناسه ارسال است. به عنوان مثال پیوند مجدد برای این صفحه “شروع-وردپرس-وبلاگ نویسی” است.

در این صفحه تنظیمات لیستی از قالبهای مختلف پیوند ثابت ارائه می شود. به طور پیش فرض وردپرس قرار است از شناسه پست استفاده کند که خیلی زیبا نیست. در عوض ، ما به طور کلی ترجیح می دهیم و توصیه می کنیم نام ارسال گزینه ای از آنجایی که استفاده از آن آسان است ، از نظر بصری جذاب است و این یک جذابیت اضافی برای SEO شما محسوب می شود (استفاده از کلمه کلیدی شما در گنجشک معمولاً چیز خوبی است).

توجه: پس از انتخاب ساختار پیوند مجدد و شروع به انتشار پست ، نباید آن را بدون مقدماتی تغییر دهید. تغییر ساختار پیوند بدون برنامه ریزی و اجرای مناسب می تواند منجر به خراب شدن لینک ها و خطاهای 404 در وب سایت شما شود ، بنابراین لطفاً از احتیاط و این نکات در مورد چگونگی تغییر ایمن پیوندها استفاده کنید..

پاداش: نمایه شما

به غیر از تنظیمات عمومی وردپرس ، باید به پروفایل کاربر خود نیز نگاهی بیندازید ، که در زیر می توانید مشاهده کنید کاربران> نمایه شما یا با کلیک کردن روی نام خود در سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید.

تنظیمات WordPress: نمایه کاربر

جزئیات نگهدارنده در این صفحه معمولاً توسط مضامین نمایش داده می شود (معمولاً به عنوان نویسنده پست) بنابراین مهم است که لحظه ای دقت کنید تا از ورود صحیح اطلاعات مطمئن شوید. مطمئن شوید که نمایش نام عمومی گزینه کشویی بر روی نامی که می خواهید به جهانی نشان داده شود تنظیم شده است. این با انتخاب نام کاربری ، نام و نام خانوادگی یا نام مستعار شما تعریف می شود. و اگر موضوع شما شامل پشتیبانی از a است زیستی فراموش نکنید که آن را نیز اضافه کنید.

در آخر ، شما نیز باید تنظیم کنید گراواتار (با استفاده از همان حساب ایمیل به عنوان ورود به WordPress خود) با تصویری که می خواهید برای پروفایل خود استفاده کنید. معمولاً یک هدفون زیبا معقول است ، هرچند می توانید هر تصویری را که احساس می کنید مناسب است بارگذاری کنید.

مرحله سوم: برای شروع یک وبلاگ یک موضوع وردپرس انتخاب کنید

اینجاست که بیشتر وبلاگ نویسان جدید از بین می روند – آنها ساعت ها و ساعت ها را صرف جستجوی یک موضوع عالی می کنند. بنابراین اجازه دهید یک بار از ذهن شما بگذرم: موضوع تازه هنگام شروع کار مهم نیست. تنها تمرکز شما باید ایجاد محتوا و بیرون کشیدن آن برای دیدن افراد باشد. نگران طراحی سایت خود بیش از حد نباشید ، تا زمانی که مخاطب قابل توجهی ندارید تا به شما بگوید آیا این را دوست دارند یا نه.

به طور پیش فرض ، شما می توانید موضوع سالانه وردپرس فعال در وب سایت خود را مشاهده کنید. Automattic (افراد پشت وردپرس) هر سال یک مورد جدید را منتشر می کنند و هرکدام به وبلاگ نویسان هدایت می شوند (جدیدترین موضوع بیست و هفده, اما بیست و هجده در راه است) هر ساله این موضوع جدید معمولاً برای کسانی که تازه شروع به کار با وردپرس برای شروع یک وبلاگ می کنند مناسب نیست.

مضامین پیش فرض WordPress

اما در بعضی از نقاط احتمالاً می خواهید برای وب سایت رو به رشد خود به موضوعی با ویژگی های بیشتر بروید. ساخت سوئیچ آسان است – تنها کاری که باید انجام دهید نصب یک موضوع جدید است. فقط به حرکت کنید ظاهر> مضامین> افزودن جدید از طریق نوار کناری خود برای بارگذاری موضوع ، بر روی دکمه کلیک کنید. سپس پرونده zip خود را برای بارگذاری ، نصب موضوع انتخاب کرده و سپس آن را فعال کنید. تا داه! شما فقط یک موضوع پریمیوم زیبا با ویژگی ها و گزینه های بیشتری نصب کرده اید که در یک موضوع رایگان قرار خواهید گرفت.

اگرچه مضامین رایگان و پریمیوم زیادی برای انتخاب و انتخاب وجود دارد ، شما واقعاً نمی توانید کیفیت مضامین ساخته شده در WPExplorer را ضرب و شتم کنید. این ها تعدادی از علاقمندی های ماست.

موضوع شیوه زندگی شیک و تجارت الکترونیکی Premium WordPress

وبلاگ شیک وردپرس شیک و تم فروشگاه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Chis یک تم وبلاگ نویسی زیبا و زیبا با پشتیبانی کامل WooCommerce است. این بدان معنی است که نوشتن در مورد موضوعات مورد علاقه خود و فروش کالاهای شخصی شما به راحتی امکان پذیر است. هات?

وبلاگ صفر با موضوع وردپرس

موضوع وبلاگ نویسی صفر

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

صفر یک گزینه تمیز و حداقل وبلاگ نویسی با ناوبری نوار کناری سمت چپ است. فوق العاده برای وبلاگ های شخصی یا عکاسی ، صفر همه چیزهایی را که شما نیاز دارید بدون نفخ بودن است. به علاوه این رایگان است پس آنچه دوست ندارید?

موضوع وردپرس بلاگ مصنوعی رایگان مسا

موضوع وردپرس رایگان Mesa

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Mesa یک مباحث شیک و رایگان به سبک سنگ تراشی وردپرس است که برای وبلاگ های شخصی یا حرفه ای بسیار عالی است. این موضوع از قالب های مختلفی از ارسال پشتیبانی می کند و شامل گزینه های مفید سفارشی سازی برای کمک به شما در پیشبرد آن است.

موضوع کشیدن و رها کردن نهایی چند منظوره و وبلاگ نویسی موضوع وردپرس

کل تم وردپرس Vlogging

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آخر اینکه ، چطور نمی توانیم Total را ذکر کنیم؟ موضوع Total فقط همین است – یک راه حل کلی برای هر نوع وب سایت ، به خصوص با شما می خواهید یک وبلاگ را شروع کنید. با داشتن یک سازنده پیشرفته صفحه کشیدن و رها کردن ، گزینه های رنگی نامحدود ، قلم های سفارشی Google ، پرتفوی داخلی و گالری ها ، لغزنده های ممتاز ، قالب های ارسال ویدیویی و صوتی ، سازنده هدر ، ابزارک های سفارشی و موارد دیگر به راحتی قابل تنظیم است. وبلاگ شخصی خود را راه اندازی کنید ، یک وب سایت شرکتی را مدیریت کنید ، وبلاگ های خود را ارسال کنید ، دستور العمل های به اشتراک گذاری و موارد دیگر را ارسال کنید. هیچ کاری در کل وجود ندارد!

اما اینها فقط برخی از موارد مورد علاقه ما است که ایجاد وبلاگ را برای شما آسان خواهد کرد. اکنون که موضوع خود را انتخاب کردید ، وقت آن است که به بررسی برخی افزونه ها بپردازیم!

مرحله 4: افزونه های توصیه شده را نصب کنید

اگر مضامین برای اولین بار از وبلاگ نویسان جدید استفاده کنند ، افزونه ها باید رتبه دوم را بدست آورند. قبل از اینکه هر کاری را از نظر ایجاد محتوا انجام دهید ، می توانید ساعت ها صرف نصب تعداد پلاگین ها کنید. این زمان بسیار خوبی است.

در واقعیت شما نمی کنید نیاز هر افزونه ای برای شروع به عنوان یک وبلاگ نویس. وردپرس از جعبه خوبی برخوردار است. با این وجود افزونه هایی وجود دارد که توصیه می کنم برای استفاده بیشتر از وبلاگ خود ، آنها را نصب و فعال کنید.

توجه – هرکدام از این افزونه ها رایگان هستند و با حرکت به آن می توانید نصب کنید افزونه ها> افزودن جدید از طریق نوار کناری خود سپس یا از کادر جستجو برای جستجوی افزونه رایگان در مخزن استفاده کنید (یا برای بارگذاری افزونه ای که در جای دیگری بارگیری کرده اید کلیک می کنید).

وقتی افزونه مورد نظر خود را پیدا کردید ، روی پیوند “نصب اکنون” را کلیک کنید. پس از نصب افزونه ، گزینه فعال سازی افزونه جدید به شما داده می شود. خودشه! این افزونه اکنون نصب و فعال شده است. راه اندازی هر یک از این افزونه های پیشنهادی باید بسیار ساده باشد اما اگر سؤال ساده ای دارید می توانید در بخش نظرات زیر بپرسید ، یا برای باز کردن یک موضوع پشتیبانی ، به صفحه افزونه در WordPress.org مراجعه کنید..

برای محافظت در برابر هرزنامه ، Akismet را امتحان کنید

افزونه محافظت در برابر اسپم Akismet WordPress

اگر برای جلوگیری از ارسال هرزنامه ها ، دو یا دو بلوک راه اندازی نکردید ، بعداً می تواند مشکل بزرگی باشد. افزونه شماره یک برای این خود WordPress است آکیسمت, و در حالی که افزونه های اسپم دیگری نیز موجود است ، فکر می کنیم بهترین پلاگین محافظت از اسپم برای وردپرس است. Akismet نسبتاً ساده است – فقط یک سطح “سختی” را نصب ، فعال و انتخاب کنید. پس از آن Akismet نظرات شما را اسکن می کند و به طور خودکار نظرات مشکوک را به پوشه هرزنامه شما منتقل می کند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را خالی کنید.

برای افزودن اشتراک اجتماعی AddThis را در نظر بگیرید

افزونه AddThis Social Social

شما می خواهید مردم مطالب شما را به درستی به اشتراک بگذارند؟ بنابراین اگر موضوع شما از اشتراک گذاری اجتماعی پشتیبانی نمی کند ، باید برای این کار افزونه نصب کنید. گزینه رایگان خوب است AddThis. افزونه رایگان اشتراک اجتماعی آنها گزینه هایی را برای 200+ شبکه اجتماعی ، انواع سبک دکمه ها و مکانهای زیادی (نوار کناری چوب ، هدر ، ویجت ، در محتوا و غیره) به صورت رایگان اضافه می کند. اگر می خواهید تجزیه و تحلیل خود را ببینید یا گزینه های اشتراک گذاری پیشرفته تری داشته باشید ، به حق بیمه نیاز خواهید داشت این حساب را اضافه کنید, اما برای اکثر وبلاگ نویسان فقط افزونه تعداد زیادی ارائه می دهد.

SEO خود را با Yoast بهینه کنید

SEO SEO

بهینه سازی موتور جستجو یا به طور خلاصه جستجوگرها یک جنبه اساسی برای هر وب سایت است. اما تبدیل شدن به یک متخصص سئو سالها طول می کشد و حتی در این صورت شما باید یاد بگیرید. به همین دلیل افزونه هایی مانند Yoast SEO یک افزودنی مهم برای کاربران وردپرس هستند. ما Yoast SEO را دوست داریم زیرا شامل گزینه های اصلی سئو برای خرده نان ها ، عناوین ، گزیده ها ، بهینه سازی های کلمات کلیدی و موارد دیگر.

Google Analytics را با MonsterInsights اضافه کنید

MonsterInsights Analytics برای وردپرس

یک راه عالی برای مشاهده نحوه عملکرد سایت شما پیگیری بازدید از سایت شما از طریق Google Analytics است. راهنمای ما را درباره نحوه راه اندازی Google Analytics برای وب سایت خود بررسی کنید ، اما پس از ایجاد یک حساب کاربری و کد رهگیری خود را به وب سایت خود اضافه کنید ، می توانید شروع به نظارت بر وب سایت خود کنید. مطمئناً هر روز می توانید حساب Google Analytics خود را به صورت دستی بررسی کنید ، اما وردپرس CMS قابل انعطافی است که ارائه می دهد پلاگین های آسان و قابل استفاده برای تجزیه و تحلیل شما در داشبورد وردپرس شما. توصیه می کنیم MonsterInsights از آنجا که با SEO Yoast خوب کار می کند – از این طریق می توانید استراتژی سئو خود را با نظارت سئو خود برای نتایج بسیار بهتر ترکیب کنید.

تهیه نسخه پشتیبان از WordPress با VaultPress

VaultPress برای وردپرس

همیشه برنامه ریزی برای بدترین حالت ایده خوبی است ، و هنگام شروع یک وبلاگ با وردپرس ، یکی از بهترین مشکلات برای عدم موفقیت در هنگام استفاده از پشتیبان های منظم. VaultPress یک افزونه رایگان است ، اما برای ایجاد یک نسخه پشتیبان کامل از سایت ، به عضویت حق بیمه نیاز دارد. این بخشی از برنامه های حق بیمه Jetpack است ، که فقط با 3.50 دلار در هر ماه (فقط 39 دلار در سال) شروع می شوند که برای داشتن آرامش کامل این وب سایت شما دارای یک برنامه بسیار پایین است. اگر نمی خواهید از افزونه پشتیبان گیری ، مشکلی نیست. چند روش مختلف متفاوت وجود دارد که می توانید از آنها برای تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس از طریق برنامه میزبانی خود یا به جای آن استفاده کنید.

مرحله 5: وبلاگ نویسی را شروع کنید

در این مرحله وبلاگ شما تقریباً برای تولید محتوا مقدماتی است و فقط دو مورد دیگر وجود دارد که باید از آنها مراقبت کنید. اولین مورد خلاص شدن از شر نمونه ، صفحه و اظهار نظرهایی است که وردپرس بطور پیش فرض شامل آن است.

صفحه نمونه و ارسال را حذف کنید

ابتدا بر روی کلیک کنید صفحات مورد را در نوار کناری خود قرار دهید. در وبلاگ جدید خود فقط یک صفحه نمونه را مشاهده می کنید که می توانید با حرکت در هر قسمت و انتخاب گزینه ، حذف کنید زباله ها گزینه.

حذف پست وردپرس

در حال حاضر دیگر نیازی به ایجاد صفحات جدید ندارید ، اگرچه ممکن است بخواهید بعداً برگردید تا یک صفحه درباره یا مخاطب در مقطعی ایجاد کنید. ما در حال حاضر متمرکز شده ایم که وبلاگ شما شروع به کار کند ، که به جز پستها نیاز به چیزی ندارد. بنابراین کلیک کنید نوشته ها در نوار کناری خود و درست مانند صفحات خود نمونه نمونه ای را با عنوان “سلام جهان!” حذف کنید.

اکنون وبلاگ شما تازه ، تمیز و آماده برای سخنان خرد شما است.

اولین پست خود را ایجاد کنید

بیایید نگاهی به ایجاد اولین پست خود بیاندازیم. فقط به حرکت کنید ارسال ها> افزودن جدید از طریق نوار کناری خود استفاده می کنید و صفحه نمایش مشابه با تصویر زیر نشان داده می شود:

اولین پست وبلاگ خود را بنویسید

سه نکته کلیدی وجود دارد که شما نیاز دارید تا اولین پست خود را به صورت آزاد منتشر کنید (اگرچه ما راهنمای مفصلی برای انتشار اولین پست وردپرس شما داریم):

 1. برای پست خود عنوانی ایجاد کنید: این در قسمت مستقیم زیر “افزودن ارسال جدید” وجود دارد. آن را واضح ، مختصر و گیرنده کنید. همچنین این ایده خوبی است که کلمه کلیدی خود را وارد کنید.
 2. مطالب خود را بنویسید: این در جعبه ویرایشگر متن است که اکثر صفحه را به خود اختصاص می دهد. این ویرایشگر آنچه شما می بینید مشاهده می کنید (به طور خلاصه WYSIWYG) ، به این معنی که می توانید تغییراتی را که با ویرایشگر ایجاد می کنید هنگام استفاده از گزینه های گنجانده (جسورانه ، ایتالیایی ، اندازه فونت ، پیوندها و غیره) مشاهده کنید. یا درج رسانه (تصاویر ، پیوندهای ویدیویی و غیره).
 3. تصویر برجسته ، طبقه بندی و برچسب ها: اگر می خواهید یک تصویر برجسته اضافه کنید ، زمان آن است. ما همچنین توصیه می کنیم از دسته ها (گروه بندی گسترده ای از پست ها) و برچسب ها (توصیف کننده های خاص و طاقچه های خاص) استفاده کنید ، زیرا آنها باعث می شوند بازدید کنندگان وب سایت شما بعداً وقتی صدها پست در وبلاگ خود دارند مرور کنید..

با استفاده از این سه نقطه ، روی آن کلیک کنید انتشار دکمه. این درست است – ایجاد محتوا در وردپرس بسیار آسان است! در حالی که تعدادی کار وجود دارد که می توانید برای بهینه سازی و بهتر نمایش پست های خود انجام دهید, کلید اصلی برای شروع فقط این است که: شروع شدن. بعداً نگران چاپ خوب باشید ، اما فعلاً مقداری از مطالب را از آنجا دریافت کنید!

اضافه کردن ویژگی های بیشتر

همیشه می توانید به وب سایت دارای وردپرس اضافه کنید. صفحات بیشتری اضافه کنید ، افزونه های بیشتری اضافه کنید ، برای اضافه کردن سبک های جدید یک موضوع جدید انتخاب کنید. حد مجاز آسمان است! در اینجا چند ویژگی رایج دیگر وجود دارد که ممکن است بخواهید به سایت خود اضافه کنید (spoiler alter – بسیاری از آنها فقط به یک افزونه احتیاج دارند).

 • نحوه اضافه کردن فروم به وردپرس
 • نحوه اضافه کردن یک فروشگاه به وردپرس
 • نحوه اضافه کردن فونت های گوگل به وردپرس
 • چگونه می توان طراحی وب سایت خود را سفارشی کرد
 • چگونه یک سازنده صفحه اضافه کنیم

منتظر چی هستی؟ شروع به ایجاد یک وبلاگ کنید!

شروع کار با وبلاگ نویسی به آسانی همان مراحل 5 مرحله ای فوق است و منحنی یادگیری برای شروع یک وبلاگ کم عمق است اگر به جای پریدن در انتهای عمق کار خود را با دست و پا زدن شروع کنید. زمان زیادی برای وسواس بیشتر درباره ترفندهای جزئی در زمینه موضوعات ، افزونه های جدید و بهینه سازی SEO شما وجود دارد اما بلاگ نویسی موفقیت آمیز تقریباً همیشه به محتوا که شما تولید می کنید.

بیشتر بازدید کنندگان نمی خواهند به اهمیت طراحی و عملکرد پلاگین فانتزی شما نسبت به مطالب شما اهمیت دهند. بنابراین قلب وبلاگ نویسی را در آغوش بگیرید ، ایجاد کنید و یک وبلاگ را شروع کنید!

آیا در مورد چگونگی شروع یک وبلاگ سؤال دارید؟ یا وبلاگ نویسی وردپرس به طور خاص؟ ما خوشحال می شویم که کمک کنیم – فقط یک نظر را در زیر بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map