תשלום תכנית חודשית של SiteGround (2020) האם אוכל לשלם חודשי עבור תוכניות אירוח אתרים?


כמה משתמשים מתלוננים על כך ש- SiteGround יקר מעט יותר בהשוואה לכמה מהמארחים המשותפים האחרים הזולים יותר באיכות נמוכה. זו הסיבה שהם נרשמים בחברות אירוח פתטיות כאלה רק כדי לחסוך כמה פרוטות, רק כדי בסופו של דבר להתסכל ולבסוף לעבור למארח טוב יותר. עם זאת, אני באמת מאמין שתוכניות SiteGround נוחות מאוד וגם המחיר החודשי שלהן עבור כל אחת מתוכניות האירוח שלהן מוצדק לחלוטין על ידי איכות השירות שלהם, זמן הפעילות, המהירות ולעיתים קרובות הם דורגים כ שירות האירוח המדורג ביותר!

פתק: הרבה חברות אירוח אתרים אינן מציעות תוכניות חודשיות ובוחרות לעמוד בתכניות האירוח השנתיות המסורתיות.

חלק מהלקוחות שרוצים להירשם לתכנית אירוח חודשית של SiteGround מאחר שהם מוצאים את זה נוח וידידותי יותר לתקציב על פני התוכניות השנתיות של האתרGround. בפוסט זה אני עומד לענות על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר לגבי תשלום התוכנית החודשית של SiteGround תוך סקירה מעמיקה, ניתוח ופירוט מלא של עלות והנחת תכנית אירוח אתרים.

האם Siteground מציעה תכניות אירוח אתרים חודשיות? האם אוכל לשלם מדי חודש??

כן, ישנן תוכניות חודשיות של Siteground המוצעות אשר יאפשרו לכם לשלם עבור צרכי אירוח ה- Siteground שלכם על בסיס חודשי. אבל אני חייב לומר לך שהתכנית החודשית של SiteGround היא יותר תכנית ניסיון לנסות את שירות האירוח שלהם. למרבה הצער, לא באמת ניתן להגדיר מודל תשלום חודשי של SiteGround אם אתה רוצה להשתמש בהם תוכניות אירוח משותפות או תוכניות אירוח של וורדפרס אך תוכנית תשלום חודשית לחודש זו זמינה באמצעות תוכניות אירוח בענן.

תוכניות אירוח אתרים חודשיות אלה מ- SiteGround מועילות מאוד אם יש לך מזומנים מוגבלים ביד או שאינך בטוח כל כך להשקיע בתוכניות האירוח השנתיות של SiteGround על פני התוכניות החודשיות שלהם. אולם החיסרון העיקרי של התוכנית החודשית של SiteGround הוא שתחויב בסכום של 14.95 $ (עמלת הפעלה תכנית חד פעמית) בעת ההרשמה לשירות האירוח המשותף שלהם וכניסה 24.95 $ (עמלת הפעלה תכנית חד פעמית) לתוכניות אירוח משותפות גבוהות יותר.

מחזורי חיוב חודשיים ושנתיים של SiteGround

עם SiteGround, יש למעשה 4 מחזורי חיוב שונים של תכניות אירוח שתוכלו לבחור בהתבסס על הצרכים, התקציב והתכניות לטווח הארוך שלכם:

חודש 1 (מחזור חיוב של תוכנית ניסיון לניסיון סביב חודש)
12 חודשים (מחזור חיוב תכנית סביב האתר השנתי)
24 חודשים (מחזור חיוב תכנית סביבתית דו-שנתית באתר)
36 חודשים (מחזור חיוב תכנית קרקע של אתר שנתי)

פתק: מחזור התשלומים לחיוב ארוך יותר שתחליט ללכת אליו, הזול ביותר יהיה התוכנית החודשית שלך עם SiteGround שכן תוכנית חידוש חודשית עולה יותר.

הייתי בטוח שאמשיך להשאיר את הבלוגים ואתרי האינטרנט שלי לזמן מה ובנוסף חשבתי לחסוך כמה שיותר כסף וזו הסיבה שבסופו של דבר שילמתי עבור SiteGround תכנית לשלוש שנים. לפיכך, לא הלכתי על התוכנית החודשית שלהם או על מחזור חיוב אחר ושמח מאוד שעשיתי זאת מכיוון שאני מאוד מרוצה מאיכות ושירות האירוח שלהם. כמו כן, הייתי ממליץ לך אותו דבר או לפחות לשלם עבור התוכניות השנתיות שלהם ולחסוך יותר.

תכנית אירוח GrowGig GrowBig לאתר שלוש שנים (מכירה מיוחדת של יום שישי השחור)

דבר אחד שאני מאוד אוהב באירוח של SiteGround הוא שלמרות שאין להם תוכנית חודשית מלאה (מלבד שלהם תוכנית ניסיון), יש להם אחריות של 30 יום MoneyBack שמשמשת לכם ככיסיון בעוגה כדי לנסות את התוכניות החודשיות או השנתיות שלהם. (ללא סיכון).

להלן ניתוח התמחור המפורט עבור תוכניות SiteGround חודשיות, שנתיות, דו שנתיות ותלת שנתיות עם פירוט העלויות, ההנחות והחיסכון המלאים (מחושב מתוכנית לתוכנית).

Start התחלת SitegroundUp תכנית חודשית ושנתית [פירוט עלויות]

התוכנית החודשית של Siteground בעלות תוכנית האירוח StartUp שלהם עולה בלבד 3.95 דולר לחודש פלוס הם אפילו יגבו מכם תשלום נוסף של 14.95 $ וזה רק תשלום חד פעמי להפעלת התוכנית שלהם. לכן, תוכנית Siteground כוללת (תשלום חודש ראשוני + דמי הפעלה) יהיה 18.90 דולר. לאחר החודש הראשון תחויב בהמשך $ 11.95 חודש לחודש אך אם אתה משלם עבור תוכנית ה- StartUp השנתית או גבוהה יותר, אתה יכול לחסוך בגדול!

פתק: מחיר מוזל ב- StartUp חל רק על החודש הראשון כשאתה מתכנן עם התוכנית החודשית של SiteGround (שזו תוכנית ניסיון). ואותו דבר תקף גם לתכנית החודשית GrowBig ו- GoGeek של SiteGround.

תוכנית ניסיון למשך חודש » 3.95 דולר חודשי » 24.95 $ (דמי הגדרת תוכנית חד פעמית)
תוכנית 12 חודשים » 3.95 דולר חודשי » 47.40 דולר שנתי (ללא דמי התקנה)
תכנית 24 חודשים » 3.95 דולר חודשי » 94.80 דולר שנתי (ללא דמי התקנה)
תוכנית 36 חודשים » 3.95 דולר חודשי » 142.20 $ שנתי (ללא דמי התקנה)
* עמלת רישום תחום לא כלולה *

�� תוכנית SitGround GrowBig חודשית ושנתית [פירוט עלויות]

אם תירשם לתוכנית החודשית GrowBig של SiteGround, העלות הכוללת לחודש הראשון תהיה 5.95 דולר (דמי תכנית חודשית) ועוד 24.95 $ (עמלת הפעלה תכנית חד פעמית). הסכום הכולל יהיה 30.90 $ לתוכנית GrowBig חודשית של Siteground ואילך $ 19.95 חודש לחודש. עם זאת, אם אתה משלם עבור תוכנית GrowBig שנתית או גבוהה יותר שלהם, אתה יכול לחסוך בגדול!

תוכנית ניסיון למשך חודש » 5.95 דולר חודשי » 24.95 $ (דמי הגדרת תוכנית חד פעמית)
תוכנית 12 חודשים » 5.95 דולר חודשי » 71.40 דולר שנתי (ללא דמי התקנה)
תכנית 24 חודשים » 5.95 דולר חודשי » 142.80 דולר שנתי (ללא דמי התקנה)
תוכנית 36 חודשים » 5.95 דולר חודשי » 214.20 דולר שנתי (ללא דמי התקנה)
* עמלת רישום תחום לא כלולה *

Plan תכנית חודשית ושנתית של GoGeek של Siteground [פירוט עלויות]

אם תירשם לתוכנית GoGeek החודשית של SiteGround, הסכום הכולל לתשלום עבור החודש הראשון יהיה 11.95 דולר פלוס בערך 24.95 $ (דמי הפעלה תכנית חד פעמית). לפיכך, הסכום הכולל יהיה 36.90 דולר תכנית חודשית של GoGeek של SiteGround ו- 34.95 דולר ואז בחודש לחודש. עם זאת, אם אתה משלם עבור תוכנית GoGeek לשנה שלהם או גבוהה יותר, אתה יכול לחסוך בגדול!

תוכנית ניסיון למשך חודש » 11.95 דולר חודשי » 24.95 $ (דמי הגדרת תוכנית חד פעמית)
תוכנית 12 חודשים » 11.95 דולר חודשי » 143.40 דולר שנתי (ללא דמי התקנה)
תכנית 24 חודשים » 11.95 דולר חודשי » 286.80 דולר שנתי (ללא דמי התקנה)
תוכנית 36 חודשים » 11.95 דולר חודשי » 430.20 דולר שנתי (ללא דמי התקנה)
* עמלת רישום תחום לא כלולה *

האם אירוח ענן של SiteGround ו- Hosting Server Enterprise כולל תוכנית תשלום חודשית לחודש?

כן, SiteGround מציע תוכניות תשלום חודשיות עם שירות אירוח הענן שלהם בו מתומחרים התוכניות שלהם $ 80 לחודש (לתוכנית הכניסה לענן שלהם). SiteGround’s תוכניות אירוח שרתים ייעודיות (היה בעבר מודל תוכנית תשלום חודשית) הופסקו לאחרונה בזמן שאתה יכול לשלם מדי חודש עבור תוכניות האירוח שלהם בארגונים.

�� מסקנה: האם התוכנית החודשית של SiteGround שווה את זה? אתה צריך ללכת על זה?

התשובה הקצרה שלי לשאלה זו היא לא גדול! ניתוח העלויות המפורט שלנו לתכניות אירוח אתרים ב- SiteGround חודשי, שנתי, דו שנתי, ותלת-שנתי שהוזכרו לעיל בסקירתנו, יאפשר לך בבירור לדעת כמה בדיוק אתה יכול לחסוך על ידי בחירת תוכניות מנוי שנתיות או גבוהות יותר של SiteGround במהלך חודש-חודש שלהם. תוכנית ניסיון.

מלבד כל השאר, זה רק שירות הלקוחות הזמין בכל עת יוצא דופן מ- SiteGround עם כל אחת מתכניות האירוח שלהם מה שמסייע ל- SiteGround להתבלט מהמתחרים שלהם. זו הסיבה העיקרית לכך שאני ממליץ בחום על תכניות אירוח של SiteGround גם אם אתם מחפשים אחר מארח שמציע תוכניות חודשיות.

אנו מקווים שהסקירה הזו תעבור ב תשלום תכנית אירוח אתרים חודשי ב- Siteground (2020) עזר לך! אני עדיין ממליץ לך להירשם לתכנית האירוח השנתית של SiteGround על פני התוכנית החודשית שלהם שהיא יותר תכנית ניסיון ולא ממש תוכנית מחויבת חודש לחודש..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map