מדיניות החזר כספי על Kinsta והתחייבות להחזר כספי (2020): כיצד לבטל את חשבון האירוח שלך ב- Kinsta WordPress וקבל החזר כספי?

על מה מדיניות ההחזר הכספי של קינסטה?


Kinsta מציעה בגאווה אחריות להחזר כספי של 30 יום ללא חוזי אירוח אתרים ארוכי טווח, שכן המטרה העיקרית שלהם היא לספק שירות ללקוחות שלהם שיכולים לגרום להם אושר וסיפוק מלא. אם תבטל את חשבון אירוח האינטרנט שלך ב- Kinsta במהלך 30 הימים הראשונים להפעלת השירות, תקבל החזר מלא בהתאם למדיניות ההחזרים של Kinsta. המשמעות היא שתוכל לנסות תוכניות אירוח של Kinsta ללא סיכון עד 30 יום!

התחייבות כספית להחזר כספי לקינסטה מכסה את העלות של כל אחת מתכניות האירוח שלהם של וורדפרס שנבנו מראש (מתוך קינסטה הבסיסית ביותר מתחיל ל מקצוען ל עסקים למתקדמים הפעלה 4 חבילת אירוח). יתר על כן, אם משתמש Kinsta יבחר להשתמש באחד מהתוספים שלהם לאירוח במהלך פרק הזמן הראשוני של 30 הימים ואז מבקש החזר, עלות כל אותם תוספות אירוח יוחזרו גם על ידי החברה..

האם יש חוזה אירוח ארוך טווח עם קינסטה?

אף משתמש לא אוהב חוזה ארוך טווח לאירוח וקינסטה יודעת עובדה זו היטב! לפיכך, אין חוזים ארוכי טווח ככל שתוכל לבטל את מנויי אירוחי האינטרנט שלך בכל עת, וקינטה תציע לך החזר בגין החלק הלא מנוצל של תוכנית האירוח שלך. למידע נוסף, אתה יכול לקרוא את דף מדיניות ההחזר הכספי של קינסטה.

חריגים לערבות ההחזר הכספי של קינסטה

ישנן כמה אי הכללות למדיניות ההחזר של Kinsta החלות על ערבות הכספים שלהם:

1. אחריות 30 החזר הכסף הזה זמינה רק ללקוחות בפעם הראשונה. ואילו הלקוחות החוזרים של קינסטה זכאים להחזר חלקי בלבד של דמי האירוח שאינם בשימוש.
2. האחריות להחזר הכספים של קינסטה חלה על חשבון האירוח של הלקוח במהלך 30 הימים הראשונים להצטרפות לחשבון אירוח אתרים חדש לגמרי איתם. בינתיים תוכלו לשדרג או לשדרג את תוכנית אירוח אתרים שלכם והערבות להחזר הכסף שלהם עדיין תהיה בתוקף. אך תקופת ההחזר הכספית נמשכת 30 יום ממועד ההרשמה הראשוני ואינה מתחילה בעת החלפת תכניות.
3. תוספות שנרכשו מקינסטה מכוסות בערבות החזר כספי זה רק אם אתה מבטל את חשבון אירוח האינטרנט שלך, כמו גם את כל שירותי התוספות במהלך 30 הימים הראשונים להפעלת השירות. התחייבות להחזר הכספים של Kinsta חלה רק על תוכניות אירוח אתרים רגילות בלבד, ואם תבחר לכל תוכנית אירוח מותאמת אישית, מדיניות ההחזר הרגילה של Kinsta חלה.
4. אם הלקוח נגרם חיובי יתר במהלך תקופת ההחזר הראשונה של 30 הימים, דמי יתר אלו ינוכו מסכום ההחזר. כמו כן, אם חיובי הכספים עולה על שווי סכום ההחזר של הלקוח, הם יהיו אחראים לדמי עודף כאלה שאינם מכוסים בהחזר..
5. במקרים מסוימים ניתן יהיה להעריך את לקוחות קינסטה עמלה חד פעמית וכל עמלות חד פעמיות כאלה ששולמו על ידי הלקוחות אינן ניתנות להחזר. כמה מהדוגמאות לתשלום חד פעמי שכזה כוללות העברה בתשלום באתר או בבלוג, שדרוג תשתיות אירוח על מנת לטפל בהיקף גדול של דמי הסרה של תנועה או תוכנות זדוניות.

מדיניות ההחזר הכספי של קינסטה לאחר 30 יום

אם תבטל את המינוי שלך לקינסטה לאחר התקופה הראשונית של 30 הימים, תקבל החזר החלק הלא מנוצל של המינוי שלך לתכנית אירוח אתרים שתקף לדמי אירוח חודשיים ושנתיים..

פתק: כאן החישובים מבוססים על המחיר היומי של תוכניות חבילות אירוח אתרים סטנדרטיות של קינסטה (ולא את 2 החודשי ההנחה מהמחיר השנתי).

בקשת החזר כספי מקינסטה תוך התחייבות להחזר הכסף שלהם ל 30 יום?

אם ברצונך לבטל את חשבון אירוח הקינסטה שלך בכדי לבקש החזר מלא במהלך 30 הימים הראשונים או לבקש החזר חלקי בהמשך (בכל נקודה), עליך לעבור ללוח המחוונים של MyKinsta שלך (תחת חיוב סעיף) ואז עקוב אחר ההוראות המפורטות להלן:

כיצד לבטל את חשבון אירוח Kinsta שלי ולבקש החזר כספי מ- Kinsta?

אם אתה נתקל בבעיות באתר וורדפרס שלך שמתארח בקינסטה, אתה תמיד יכול לפתוח כרטיס עם צוות התמיכה שלהם מכיוון שהוא זמין 24 × 7 וישמח לעזור!

עם זאת, כדי לבטל את תוכנית האירוח של Kinsta תוכלו לבצע את הצעדים הבאים:

❉ שלב 1 ❉

ברגע שאתה הולך שלך לוח המחוונים של MyKinsta, ואז יכולים לנווט אל שלהם חיוב החלק הזמין בצד שמאל ואז לחץ על תוכנית ביטול כפתור.

❉ שלב 2 ❉

תצטרך כעת לבחור את כל אלה תיבות סימון להלן כדי להבטיח שאתה מבין אותם ואז תוכל ללחוץ על הבא כפתור.

פתק: חשוב להבין כי כל הנתונים יימחקו לצמיתות ולא ניתן יהיה לשחזר אותם! נתונים שנמחקו כוללים את שניהם לחיות ו אתרי הבמה מתארח בקינסטה, כולכם רשומות DNS של קינסטה, וה תצורות והגדרות CDN בקינסטה.

❉ שלב 3 ❉

לאחר הביטול, קינסטה תחשב אוטומטית את החשבון הסופי שלך שיוחזר על פי חשבונם ערבות 30 יום הכסף בחזרה. חישוב זה יכול לכלול את ההחזרים או החיובים המצטיינים (אם בכלל) אתה זכאי. וכך, לחץ על הבא כפתור.

❉ שלב 4 ❉

כעת תצטרך לאשר את ביטול חשבון Kinsta שלך על ידי הזנת חשבונך סיסמת חשבון MyKinsta ואז לחץ על תוכנית ביטול כפתור.

❉ שלב 5 ❉

לבסוף, תוכנית אירוח Kinsta שלך תבוטל ותתבקש לתת משוב או סיבה לביטול חשבון האירוח שלך ב- Kinsta ואז אתה בוצע! Kinsta משתמש בפידבקים אלה כדי לשפר את הפלטפורמה שלהם לכולם.

פתק: אם אתה כרגע בתוכנית האירוח המותאמת אישית של קינסטה או שאולי יש לך שירותי תוספות כגון גיבויים לפי שעה, Redis וכו ‘, כרגע לא תוכל לבטל את חשבון אירוח האינטרנט שלך ב- Kinsta. צוות הפיתוח של קינסטה עובד על שיפור העניין. עם זאת, עדיין יש לך אפשרות להשלים את הצעדים שהוזכרו לעיל וצוות Kinsta יקבל את בקשת הביטול של חשבון האירוח שלך ותבטל ידנית את התוכנית שלך..

אני מקווה שהסקירה הזו תעבור ב מדיניות האחריות והחזר ההחזר הכספי של 30 יום של קינסטה (2020) עזר לך! אם יש לך שאלות נוספות, אתה תמיד יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה של Kinsta 24 × 7 והם תמיד ישמחו לעזור לך!

כמו כן, אם אתם מחפשים א פיתרון אירוח וורדפרס מנוהל בזול יותר מלבד Kinsta לאחר תהליך הביטול של תוכנית האירוח, אני ממליץ לך מאוד ללכת עם SiteGround שמגיע גם עם תמיכה כמעט איכותית והתחייבות להחזר כספי למשך 30 יום..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map