תמחור לפי אתר (2020) כמה עולה כל תוכנית?

סקירת מחירים על אתר Siteround (2020) שהיא התוכנית הטובה ביותר לאירוח אתרים?

נראה שאתה מאוד מעוניין להירשם ל- SiteGround, וזו הסיבה שאתה רוצה לדעת יותר על התמחור והתכונות שלו. אבל אולי אתה מעט מבולבל ורוצה עצות בבחירת התוכנית הטובה ביותר לאתר Site and Blog שלך.


אל תדאג! בסקירה זו אדריך אותך בפרטי התמחור של SiteGround וביסודות התוכנית שלהם לאירוח אתרים. אנו נשווה בין כל אחת מתכניות האירוח המקוון של SiteGround ביסודיות אחת לשנייה כדי לוודא שאתה מקבל את התוכנית הטובה ביותר לאתר שלך.

כמה עולה SiteGround?

SiteGround היא הרבה יותר מחברת אירוח אתרים מסורתית עם תג המחיר של תוכניות אירוח אתרים שלה החל מ- 3.95 דולר לחודש. יתר על כן, הם מציעים מגוון רחב של תוכניות אירוח וחבילות המותאמות במיוחד ועוצבו היטב עבור WordPress, Magento, WooCommerce, Drupal, ו פלטפורמת ג’ומלה.

לכל לקוח יהיו דרישות אירוח ותקציב שונים וזו הסיבה ש- SiteGround הגיע עם לוחות מחיר, תוכניות ותכונות שונות עם מוצרי ושירותי אירוח אתרים שלהם. זה מבטיח שהם לא יאכזבו אף אחד מהמשתמשים שלהם וזו הסיבה העיקרית לכך ש- SiteGround נחשב כמארח רב תכליתי עם תוכניות אירוח אתרים במחיר משתלם. אז בואו נסקור את מודל התמחור של כל תוכניות אירוח אתרים שלהם בפירוט, כך שנוכל לעזור לכם לבחור את התוכנית המתאימה לדרישות המיוחדות שלכם, אפילו עם התחשבות בתקציב שלכם..

Price מחיר תוכניות אירוח משותפות לאתרי-שטח [StartUp, GrowBig & GoGeek]

ל- SiteGround יש 3 תוכניות אירוח משותפות שהן הפתרונות הזולים ביותר והבסיסיים ביותר לאירוח אתרים שאתר או בלוג יכולים לקבל. התוכניות שלהם נעות בין $ 3.95 עד $ 11.95 לחודש שזה מחיר מוזל לטווח הרכישה הראשון שלך, בהמשך המחירים הרגילים יושמו! משמעות הדבר היא שכדי ליהנות ממודל התמחור של SiteGround, עליכם להתחייב למערכת שלהם אחד, שתיים, או תנאי תשלום לשלוש שנים לשימוש חיסכון מקסימאלי.

כשמדובר בשירות אירוח משותף, מודל התמחור של SiteGround כולל 3 חבילות שונות עם תשלום מנוי שונה תנאים:

תוכנית התחלת אתר SiteGround = מחיר מבצע 3.95 $ לחודש
(מחיר קבוע בשעה $ 11.95 לחודש)
SiteGround תוכנית GrowBig = מחיר מבצע 5.95 $ לחודש
(מחיר קבוע בשעה 19.95 $ לחודש)
SiteGround GoGeek תוכנית = מחיר מבצע 11.95 $ לחודש
(במחיר קבוע בשעה 34.95 $ לחודש)

מחיר חבילות האירוח המשותפות של SiteGround עשוי להשתנות מעט על פי משך המנוי שלך לאירוח אתרים מכיוון שממש לאחר סיום תקופת ההתחלה, שיעורים רגילים יחולו על תוכניות האירוח המקוונות של SiteGround. לפיכך, מחיר המנוי לשירותי אירוח משותפים של SiteGround עולה עם חידושו ל $ 11.95 לחודש ל סטארט – אפ, 19.95 $ לחודש ל GrowBig, ו 34.95 $ לחודש ל GoGeek תכנית. הואיל והתמחור הרגיל של אירוח הענן של SiteGround נותר זהה לאחר החידוש ותוכל גם ללכת עם אפשרות המנוי החודשית עם זה שירות.

פרטי עלות וחידוש אתר חידוש האתר

להלן סקירה והשוואה מסוכמות של מודל התמחור של SiteGround כולל עלויות החידוש שלהן עבור כל אחת מתוכניות אירוח האינטרנט שלהן המוצעות על ידם:

השוואת מחירים של אירוח משותף באמצעות SiteGround (2020)
התחל לעומת GrowBig לעומת GoGeek
תמחור תכניות אתרסטארט – אפGrowBigGoGeek
תמחור התחלתי מוזל
(לחוזה 12 חודשים)
47.40 דולר
(12 x $ 3.95)
71.40 דולר
(12 x $ 5.95)
143.40 דולר
(12 x 11.95 $)
תמחור התחלתי מוזל
(לחוזה של 24 חודשים)
94.80 דולר
(24 x $ 3.95)
142.80 דולר
(24 x $ 5.95)
286.80 דולר
(24 x 11.95 $)
תמחור התחלתי מוזל
(לחוזה של 36 חודשים)
142.20 $
(36 x $ 3.95)
214.20 דולר
(36 x $ 5.95)
430.20 דולר
(36 x 11.95 $)
מחיר ניסיון למשך חודש
(חוזה לראשונה)
3.95 דולר
(+ $ 14.95 דמי התקנה חד פעמיים)
5.95 דולר
(+ $ 24.95 דמי התקנה חד פעמיים)
11.95 דולר
(+ $ 24.95 דמי התקנה חד פעמיים)
תמחור חידוש חודשי11.95 דולר19.95 $34.95 $
הנחה לתמחור חודשי
(לתכנית של 12, 24 או 36 חודשים)
8.00 $14.00 דולר23.00 $
מחיר רישום תחום שנתי15.95 $15.95 $15.95 $
מדיניות החזריםאחריות חזרה למשך 30 יום לאתר
SITEGROUND מחירים ועוד פרטים

פתק: מחיר החידוש של תוכניות אירוח גבוהות יותר של SiteGround כמו אירוח בענן ואירוח ארגוני נותר זהה למחיר ההצעה הראשוני המוזל המוצע לתכניות אירוח משותפות SiteGround בלבד!

�� SiteGround מחיר תוכניות אירוח בענן

מדרגיות וביצועים הם היתרונות המהותיים בחשבון אירוח הענן של SiteGround מכיוון שאתה מסוגל להוסיף משאבים נוספים ולשפר את היכולות והתצורה של שרת הענן שלך תמורת מחיר נוסף. (במקרה הצורך).

מחיר אירוח ענן של SiteGround עם אפשרות למשאב שרת בקנה מידה אוטומטי

SiteGround מציעה 4 חבילות אירוח בסיסיות של שרת ענן עם מחיר החל מ- 80 עד 240 דולר לחודש וגם מספק לך את היכולת ליצור חבילת אירוח ענן משלך המותאמת אישית עם מפרטים ותצורות בהתאמה אישית מהשורה הראשונה שיכולים אפילו לעלות לך בכמות עצומה. 2,100 דולר לחודש (לא ממש חובה). עם זאת, ברוב המקרים, תוכניות אירוח הענן הבסיסיות של SiteGround יספיקו יותר מדי בטיפול בכל אתר גדול וגדל..

Price מחיר תוכניות אירוח שרתים ייעודיות ל- SiteGround

כמה אתרים גדולים עשויים לדרוש פתרונות אירוח פרטיים של שרתים, וזה כאשר אירוח השרת הייעודי של SiteGround הוא התוכנית לבחירה. עם מחיר החל מ- 269 ​​$ לחודש, שירות אירוח שרת ייעודי של SiteGround יכול להתמודד עם המון תנועה בקלות ולספק לך פיתרון אירוח אתרים בעל ביצועים גבוהים עבור אתר האינטרנט הפופולארי ביותר שלך..

פתק: SiteGround הפסיק לאחרונה את תוכניות אירוח השרתים הייעודיים!

Price מחיר תוכניות אירוח וורדפרס לאינטרנט ב- SiteGround (מנוהל)

SiteGround מציעה תוכניות אירוח המותאמות ומותאמות במיוחד לפרויקטים שלך ב- WordPress. המחירים של תוכניות האירוח של וורדפרס של SiteGround (התחל, GrowBig & GoGeek) זהים למחירי מחירי תוכנית האירוח המשותפת שלהם. מלבד מאפייני השרת המשותפים הבסיסיים, יהיו להם מספר תכונות ממוקדות בוורדפרס כאשר האתרים שלך מתארחים בפלטפורמת ה- WordPress CMS של SiteGround והם יעברו אופטימיזציה גבוהה במיוחד לטובת מהירות ותמיכה מהירה במיוחד הקשורה לוורדפרס..

�� SiteGround WooCommerce אירוח מתכנן מחיר עבור אתרי מסחר אלקטרוני

SiteGround מציעה גם תוכניות אירוח שתוכננו כך שיתאימו לפרויקטים של מסחר אלקטרוני שלך, כאשר המחירים זהים למחירי תוכנית תוכנית האירוח המשותפת שלהם. עם זאת, תוכנית GoGeek של SiteGround מתאימה ומתוכננת במיוחד לארח אתרים הקשורים לסחר אלקטרוני שכן היא כוללת תכונות נוספות העשירות מסחר אלקטרוני עם הזמינות של שרתי PCI תואמים.

Price מחיר תוכניות אירוח למפיצים לאינטרנט

בעבר שירות אירוח המשווקים של SiteGround פעל בעבר בדרך אחרת בה היית אמור לרכוש נקודות זכות (פחות או יותר שווה ערך לשנה של תוכנית האירוח המשותף שלהם) אשר ניתן למכור מחדש ללקוחות אחרים תמורת תשלום חודשי.

עם זאת, Siteground עדכנה לאחרונה את שירות אירוח המשווקים שלה והיא מציעה כעת רק תכנית GoGeek (במחיר של $ 11.95 לחודש) כפתרונות אירוח המשווקים עבור הלקוחות שלהם.

Price מחיר תוכנית אירוח ארגונית SiteGround

שירות האירוח הארגוני של SiteGround תוכנן על ידיך (כלקוח) שם אתה יכול להחליט כיצד צריך לארח את האתר שלך ואילו משאבי שרת אתה זקוק לאתר שלך באמצעות SiteGround שמנהל את כל עבורך! בגלל הדרישות המותאמות אישית שלך, אין תג מחיר מוגדר לתוכניות הארגון של SiteGround מכיוון שהוא משתנה בהתאם למספר המשאבים שבהם האתר שלך משתמש והמורכבות הכרוכות בכך.

האם SiteGround מציע תוכנית חודשית?

אירוח אתרים ב- SiteGround מחיר חודשי + דמי הגדרה חד פעמיים

לרוע המזל, SiteGround אינו מציע אפשרות חיוב חודש לחודש עבור שירותי האירוח המשותפים / וורדפרס שלהם אך חיוב חודשי זמין עבור שרתי אירוח הענן שלהם..

פרטיות תחום, אישור SSL, סורק אתרים SG, IP ייעודי, העברת תחום, CDN ועוד
תמחור שירותי תוספות של SiteGround

שירותי התוספות של SiteGround מתייחסים לתכונות השיפור האופציונליות עבור חשבון האירוח הנוכחי שלך. ניתן להוסיף אותם בכל עת! אולי בזמן ההרשמה ל- SiteGround או אפילו אחר כך (במידת צורך). להלן סיכום מחירים מהיר של כמה מהשירותים הנוספים הנוספים המוצעים על ידי SiteGround בנוסף לתכניות אירוח אתרים שלהם.

מחירון שירותי תוספות אירוח אתרים ב- SiteGround
שירותי Addon של SiteGroundתמחור באתר
הגנת פרטיות בתחום$ 1.00 לחודש ($ 12.00 לשנה)
סורק אתרים של SG1.65 $ לחודש (19.80 $ לשנה)
מאפשר להצפין תעודת SSL Wildcard0.00 דולר לשנה (חינם)
אופציונאלי: תעודת SSL Premium על ידי SiteGround עשויה לעלות לך בסביבות 90.00 $ לשנה ועוד
גרור ושחרר בניית אתרים0.00 דולר לשנה (חינם)
אופציונאלי: גרסת ה- Pro של בניית אתרים ב- SiteGround עשויה לעלות לך בסביבות 7.42 דולר לשנה ועוד
IP ייעודי4.50 $ לחודש
אתה יכול להזמין עד 10 כתובות IP ייעודיות לתכנית אירוח הענן של SiteGround
DNS פרטי של SiteGround99.00 $ לשנה
CloudNare CDN0.00 דולר לשנה (חינם)
אופציונאלי: תוכנית Cloudflare Plus של SiteGround עשויה לעלות לך בסביבות $ 11.95 לחודש וזה עדיין פחות מחשבון Pro של Cloudflare בעלות של 20 $ לחודש.
העברת דומיין15.95 $ (עמלה חד פעמית)
אופציונאלי: אתה יכול להעביר במהירות את שם הדומיין שלך מספקי אירוח אתרים אחרים ל- SiteGround כך שתוכל לנהל את הדומיין שלך ואת אירוח אתרים ממקום אחד. תחויב בתשלום חד פעמי בסך 15.95 $
הגירה באתר$ 0.00 (חינם)
אופציונאלי: אתה יכול להעביר את האתר שלך בחינם עם כל תוכניות האירוח של SiteGround פרט לתוכנית StartUp של SiteGround שאינה כוללת את הפונקציה ‘העברת אתר בחינם’. עם זאת, אתה עדיין יכול להשתמש בתוסף חינם של Migrator SiteGround של SiteGround בזמן ששירות העברת האתר שלהם בתשלום עולה 30 דולר.

האם תוכניות אירוח אתרים של SiteGround מתומחרות באופן סביר?

כמעט כל ספק אירוח אתרים מפרסם מחיר חודשי נמוך יותר (גימיק שיווקי חכם), אך רובם לא ממש מחייבים אותך על בסיס חודש לחודש. בדרך כלל הם מראים לך מחיר מבצע בהנחה שהוא נמוך בהרבה ממחירם בפועל. כמו כן, הם בסופו של דבר יחייבו אותך מדי שנה או אפילו למספר שנים בבת אחת במקרים מסוימים. למען האמת, גם לי התרגול הזה מעצבן למדי! אבל אז סוג זה של אסטרטגיית תמחור מקדימה נפוצה מדי בתעשיית אירוח אתרים, שלא כדאי אפילו להילחם עליה!

ציינתי את מבנה התמחור הזה של SiteGround או של כל מארח אחר (לצורך העניין) רק מכיוון שסקירת התמחור שלי על SiteGround הייתה לא שלמה ומוטה אם לא הייתי מציין זאת בפניך! מעניין לציין שמודל תמחור מסוג זה של SiteGround ומארחי רשת אחרים מועיל למדי מכיוון שהוא מצמצם את הטרחה שלך בתשלום החשבון על בסיס חודשי.

פתק: אי תשלום החשבון שלך בתאריך המועד מוביל לסיום השירות. לפיכך, התשלום השנתי על חשבון SiteGround גרם לך לכסות את אובדן מכוון של חשבון האירוח שלך!

תוכנית הפעלה של SiteGround עולה 47 $ בלבד בשנה

אם אתה רק מתכנן לארח אתר בודד על ידי התחל עם SiteGround ואתה אפילו לא בטוח לגבי המשכיות האתר שלך, תוכל לקבל את תוכנית ההפעלה של SiteGround. (בדיוק כמו שעשיתי). עם תוכנית המתחילים הזו של SiteGround, תחויב רק בתשלום 47 דולר לשנה כדי לארח את האתר שלך אצל המארח הפנומנלי הזה. עכשיו, זה עדיין מאוד זול! לא זה?

תמחור תחום SiteGround ועלות הגנת פרטיות בתחום

סיומת שם תחוםעלות רישום שנתית
.com פופולרי15.95 $ לשנה
(מחיר חידוש 15.95 $ לשנה)
.נטו פופולרי17.95 $ לשנה
(מחיר חידוש 17.95 $ לשנה)
.org פופולרי17.95 $ לשנה
(מחיר חידוש 17.95 $ לשנה)
.שיתוף29.95 $ לשנה
(מחיר חידוש 29.95 $ לשנה)
.מידע17.95 $ לשנה
(מחיר חידוש 17.95 $ לשנה)
.biz17.95 $ לשנה
(מחיר חידוש 17.95 $ לשנה)
.מועדון14.95 $ לשנה
(מחיר חידוש $ 14.95 לשנה)
.xyz12.95 $ לשנה
(מחיר חידוש 12.95 $ לשנה)
.גורו25.95 $ לשנה
(מחיר חידוש 25.95 $ לשנה)
.לנו ארצות הברית17.95 $ לשנה
(מחיר חידוש 17.95 $ לשנה)
.co.uk הממלכה המאוחדת19.95 $ לשנה
(מחיר חידוש 19.95 $ לשנה)
.אירופה אירופה14.95 $ לשנה
(מחיר חידוש $ 14.95 לשנה)
.ca קנדה19.95 $ לשנה
(מחיר חידוש 19.95 $ לשנה)
.com.au אוסטרליה14.95 $ לשנה
(מחיר חידוש $ 14.95 לשנה)
.co.nz ניו זילנד29.95 $ לשנה
(מחיר חידוש 29.95 $ לשנה)
.בתוך הודו14.95 $ לשנה
(מחיר חידוש $ 14.95 לשנה)
.co.za דרום אפריקה14.95 $ לשנה
(מחיר חידוש $ 14.95 לשנה)

הפעלת ההגנה על פרטיות התחום של SiteGround במקום בו הנתונים שלך אינם זמינים בציבור כוללת עלות נוספת בלבד $ 1 לכל אחד חודש.

מדוע SiteGround כה יקר או שהוא זול יותר ממארחי רשת אחרים?

חלק מהמשתמשים חושבים ש- SiteGround די יקר ואיכותי ממתחרותיה. אבל העובדה היא ש- SiteGround אינו מארח במחיר זול המציע מוצרי אירוח אתרים באיכות זולה, אלא במקום זאת, התוכניות שלהם מתומחרות כל כך בתחרות, עד שפשוט לא תוכל למצוא ספק אירוח אתרים מנוהל טוב יותר במחיר כה טוב..

עם זאת, מחירי החידוש שלהם הם מעט בצד הגבוה יותר ובסופו של דבר תשלמו יותר מהרגיל. זו הסיבה שאני ממליץ מאוד על לקוחות SiteGround לפחות ללכת על תוכנית המנויים לשנה שלהם (תוכנית מנוי לשנתיים עד שלוש שנים תהיה החלטה נהדרת) כדי לקבל מחיר מוזל מקסימלי עם חיסכון מאסיבי מובטח לפני כן.

האם קיימת מדיניות החזרים כספיים עם תכניות אירוח אתרים ב- SiteGround?

בטח, אתה מקבל התחייבות להחזר הכסף של 30 יום לקחת ניסוי אירוח SiteGround ולבדוק אם הם טובים או לא. אם תחליט לא להמשיך עם SiteGround, אתה תמיד יכול לבקש ביטול מיידי בתוך פרק זמן זה של 30 יום ותקבל החזר כספי שלך מ- SiteGround ללא שאלות שאל!

באיזו תוכנית אתר שטח עליך לבחור בהתבסס על התמחור?

זה תלוי בעיקר בתקציב שלך, בסוג העסק שלך ובדרישותיך, כך שתוכל לבחור את חבילת SiteGround המתאימה ביותר המתאימה לצרכים שלך. תן לי לפשט דברים בשבילך על ידי סיווג שירות אירוח SiteGround בהתבסס על התמחור שלהם כדי ליידע אותך לאיזה תוכנית כדאי ללכת:

1. עבור אתרי אינטרנט למתחילים ומתחילים? תוכנית אירוח משותפת של StartUp או GrowBig Sharing של SiteGround תהיה בחירה מצוינת בכל יום.

2. עבור אתרי אינטרנט לעסקים קטנים? תוכנית ההפעלה, GrowBig או GoGeek של SiteGround (כל דבר יעשה על סמך התקציב שלך) מכיוון שהמחירים של תוכניות אירוח אלה זולים ונהדרים לעסק שלך.

3. לאירוח דומיינים / אתרים מרובים? תוכניות האירוח המשותפות של SiteGround GrowBig או GoGeek הן טובות והכי טובות.

4. עבור VPS כמו שירות אירוח עם תכונות מתקדמות במסגרת התקציב שלך? תוכנית האירוח המשותפת של GoGeek של SiteGround היא במחיר סביר והיא תהיה זו שצריך ללכת אליה!

5. למשתמשים בוורדפרס? פשוט עבור עם כל אחת מתכניות האירוח של WordGround של WordPress (תוכניות StartUp, GrowBig או GoGeek לפלטפורמת WordPress).

6. לעסקים המשווקים של אירוח אתרים, מפתחים וסוכנויות אינטרנט? אירוח ענן של SiteGround או תוכנית אירוח מפיצים נראים בדיוק כמו שצריך!

7. עבור עסק המנהל בהצלחה או אתר שכבר פופולרי? בחר בשירות אירוח הענן של SiteGround.

8. לעסקים מניבים תנועה רבה או לעסקים עשירים ברווחים? שרתי אירוח ענן של SiteGround יהיו בחירה מצוינת עבורם אתה!

מסקנה: האם תכניות אירוח אתרים שוות את העלות?

על פי תנאי התמחור והתכנון לתכנית אירוח אתרים של SiteGround, ברור שהם אינם יקרים מדי אך הם נכללים בקטגוריה של ספק אירוח אתרים מובחר במחיר סביר עם שירות לקוחות מעולה שיכול להתאים בקלות לכל מיני תקציבים וצרכים. יתרה מזאת, SiteGround היא אחת מחברות אירוח אתרים הנדירות במחיר סביר ביותר המציעה מהירות מטורפת, Uptime Solid ו- 24 × 7 לקוחות תומכים בתגובה נמוכה כל כך. לכן, תוכניות אירוח של SiteGround מושלמות ואידיאליות לסוגי הפרויקטים הבאים:

בלוגרים מתחילים ואתרי עסקים קטנים
מעצבי אתרים, מפתחי אתרים, מומחי SEO וסוכנויות
אתרי אינטרנט שמתארחים ומופעלים על ידי וורדפרס / דרופל / ג’ומלה / מג’נטו
בלוגים מצליחים ואתרי תנועה גבוהה
דרישת אירוח מנוהלת, מאובטחת ומחיר סביר
עסקים הדורשים ספק אירוח אתרים מקצועי
צרכי אירוח SSD בעלי ביצועים גבוהים, מהירים וללא שיחה
חנויות מקוונות ואתרי מסחר אלקטרוני עם דרישת שרת תואם PCI
אנשי מקצוע עם צרכי אירוח משווקים

מסיימים: החלק הטוב ביותר ב- SiteGround הוא שאם הפרויקט / אתר האינטרנט שלך גדל כמו משוגע, אתה ממש לא צריך לדאוג לשנות את המארח שלך שכן ל- SiteGround יש כבר מגוון רחב של פתרונות אירוח אתרים גדולים יותר שיכולים לתמוך בקלות בצרכים הגדלים של האתר שלך. תשתית האירוח המתקדמת שלהם תתמוך בנוחות באתר שלך ותמשיך לפעול ללא צורך בך באופן אישי להתמכר לטרחה המיותרת של העברת אתר / פרויקט שלך למקום אחר. אתה יכול להשתמש באירוח הענן של SiteGround (מחיר התחלתי $ 80 לחודש) או אפילו פיתרון האירוח המותאם אישית שלהם לארגון (עם ציטוט מותאם אישית).

אני מקווה שאהבת את הביקורת שלנו ב תמחור אתרים (2020) ואנחנו באמת מאמינים כי כל התוכניות שלהם לאירוח אתרים מתומחרים באופן סביר והופכים אותם למנצח בוודאות מכיוון שהם יכולים להתאים לצרכים הגדלים של הלקוחות שלהם ויכולים להתאים בנוחות לכל תקציב או דרישה. אז, מוכנים להתחיל עם SiteGround?

או שאתה יכול במקום …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map