מדיניות החזר כספי לאתר והתחייבות להחזר כספי (מדריך 2020): כיצד לבטל את חשבון אירוח האתר שלך?

Contents

על מה מדיניות ההחזר הכספי של SiteGround?


SiteGround אכן מציעה ללקוחות האירוח שלה מדיניות החזר כספי שהיא אחריות להחזר הכסף של 30 יום (עם כל תוכניות האירוח המשותפות שלהם) והתחייבות להחזר הכסף של 14 יום (עם כל תוכניות האירוח בענן). אחריות הכספים להחזר הכספים של SiteGround מעניקה לך שקט נפשי מוחלט עם השירותים הקשורים לאירוח אתרים שלהם המוצעים לך מכיוון שהיא משמשת כסעד וביטוח בלעדי שמבטיחים כי השירותים שלהם עומדים בציפיות שלך..

ההתחייבות להחזר הכספים של SiteGround מכסה את ההזמנות הראשונות לתוכניות האירוח המשותפות שלהם ושירותי אירוח בענן. כמו כן, הוא מכסה את מרבית הפיצ’רים הנוספים שהם מציעים ללקוחותיהם. בשביל ה תקופה התחלתית (ברגע שחשבון האירוח עם SiteGround הוא נוצר ו מופעל), הם ינפיקו את לקוחותיהם א החזר מלא לחשבונות האירוח המשותפים שלהם וביטול השירותים (תוך 30 יום ממועד הפעלת חשבון האירוח). כמו כן, הדבר תקף לחשבונות אירוח הענן של SiteGround שצריכים לבטל תוך 14 יום מיום הפעלת חשבון האירוח כדי לקבל החזר מלא..

חריגים, תנאים והגבלות החלים על מדיניות ההחזרים של SiteGround

להלן התנאים וההגבלות הבאים, חריגים ונקודות מפתח החלים על ההתחייבות להחזר הכסף של SiteGround:

1. SiteGround מיישם את ה- אפשרות תשלום זהה להנפיק החזר כספי (המשמש את הלקוח שלו). זה לא קשור לעיכוב בתהליך תשלום ההחזר של SiteGround.
2. בקשות לביטול חשבון אירוח יש לפרסם דרך אזור המשתמש של SiteGround.
3. הזמנות ראשוניות עבור שירותי אירוח אתרים קשורים רק בתוך 30 ימים מהיום בו SiteGround מפעיל את השירות שלך. ואילו, הזמנות לחידוש אירוח אינם מכוסים במסגרת מדיניות ההחזר שלהם.
 4. כישלונו של הלקוח חשבון האירוח שלו ב ציות לתנאי השירות של SiteGround עשוי גם להוביל ל השעיית שירות, מגבלות שימוש או סיום חשבון שאינו ניתן להחזרה.
 הסכום הכלול בסך ארנק SiteGround שוב לא ניתן להחזיר. עם זאת, אתה יכול להשתמש בו לרכישת שירותי אירוח או חידושים הקשורים לאירוח. SiteGround עשוי להחזיר כמה עמלות ששולמו מראש כזיכוי ללקוח באמצעות הארנק והסכום הזמין בארנק יפוג בעוד שנה..
 6. חבילות משווקים כשירים להחזר כספי רק אם אתה מבטל לחלוטין את חבילת המפיצים שנרכשה, ולכן הערבות להחזר הכסף של SiteGround אינה חלה סיום חשבון פרטני.
 7. SiteGround רשאי לסרב להעביר את אתר הלקוח של הלקוח שלו אם תהליך העברת האתר זקוק לתצורה מסוימת מצידו שאינה תואמת לשרתים שלהם או אם הוא מבין שצריך יותר משאבים מהרגיל כדי לבצע אותו. במקרה כזה, SiteGround יקיים החזר את חיובי העברת האתר אם זה אין אפשרות להעביר את האתר של הלקוח שלו.
 8. שכר טרחה ששולם שם דומיין כולל ה הגנת פרטיות בתחום (הגנה על זיהוי תחום) על ידי הלקוח הם לא ניתן להחזר ועשויים להגיע לתהליך ביטול חשבון האירוח (גם אם תחילה הוא מוותר על כך בגלל כמה מבצעים מיוחדים של SiteGround המתקיימים באותה תקופה).
 9. ערבות הכספים שלהם אינה מכסה תוכניות אירוח שרתים ייעודיות (הופסק כעת), שירות תמיכה בתשלום או כל אחר שירותי צד ג ‘.

כיצד אוכל לבטל את חשבון האירוח שלי ב- SiteGround ולקבל החזר כספי עם אחריות 30 החזר הכסף שלהם?

בקשות לביטול חשבונות מטופלות על ידי צוות התמיכה של SiteGround ישירות דרך אזור המשתמש שלך. אתה יכול לעקוב אחר שלנו מדריך שלב אחר שלב בביטול חשבון האירוח של SiteGround ומדיניות ההחזר הכספי שלהלן:

�� שלב 1: היכנס לאזור המשתמש של SiteGround ולחץ על הכרטיסייה חיוב

�� שלב 2: לאחר מכן לחץ על ביטול שירותים תחת ניווט חיוב

בקרוב האתרGround מחק את הקבצים של חשבון אירוח אתרים של הלקוח שלהם מהשרת שלהם תוך שבוע מביטול החשבון. זו הסיבה שאני ממליץ לך בחום לקבל א גיבוי של חשבון האירוח שלך ב- SiteGround ושמור איתך עותק לפני שאתה נותן את האישור הסופי שלך כך שתבטל את הסיכון לאבד את הקבצים שלך.

�� שלב 3: סמן את התיבה שליד מנוי השירות שלך ולחץ על כפתור המשך עם ביטול

תנווטו לדף שמציג את השירותים שהזמנתם באמצעות חשבון SiteGround שלכם (המנוי שלך או רשימת המנויים). אם נרשמת לשירותים מרובים הקשורים לאירוח אתרים, כולם יהיו רשומים בדף זה (אחד מתחת לשני). אתה צריך פשוט לבחור את השירות המנויים שאתה רוצה לבטל ולחץ עליו המשך בביטול כפתור.

�� שלב 4: תחת עמוד בקשת ביטול בחר את השדות הדרושים המוזכרים להלן ולחץ על כפתור המשך עם ביטול

עליך להזכיר כעת מתי ברצונך לבטל את השירותים שלך. אם עדיין לא סיימת את תקופת ההתחייבות להחזר הכסף של SiteGround, תוכל לבחור בתום התוקף אפשרות שתשתמש בתקופת החיוב הממתינה כדי להחזיר את שווי הכסף שלך.

עם זאת, בחרתי ללכת עם ה- מיד אפשרות (בטוח יותר ומהיר במינימום עיכוב). לאחר שתבחר באחת מהאפשרויות הללו, תופיע תיבה נוספת למטה שתבקש את הסיבה לביטול חשבון האירוח. לאחר שתבחר באפשרויות אלה, עליך ללחוץ על המשך בביטול כפתור.

פתק: ממש מתחת ל המשך בביטול כפתור שתוכלו למצוא עזרה ב- SiteGround איפה אתה יכול ליצור קשר מומחי תמיכה ב- SiteGround (באמצעות צ’אט חי או התקשרו) אם אתה זקוק לעזרה ואינך בטוח לגבי ההמשך!

�� שלב 5: ביטול אישור לביטול חשבון SiteGround על ידי לחיצה על לחצן המשך עם ביטול

כן, זה היה קצת מעצבן כשביקשו ממני לאשר מחדש אם אני רוצה לבטל את חשבוני או לא. פשוט לחץ על המשך בביטול גם כאן!

�� שלב 6: ביטול אישור לביטול חשבון SiteGround על ידי לחיצה על לחצן המשך עם ביטול

לבסוף תגיע לשלב האחרון בתהליך ביטול חשבון SiteGround שלך, שם תוכל לראות כעת את סכום סופי אשר יוחזר לך. כמו כן, תוכל לבחור אם ברצונך שיוחזר לך ארנק SiteGround (כך שתוכל להשתמש בו ב- רכישה או מתחדשת שירותים אחרים הקשורים לאירוח אתרים של SiteGround) או שאתה רוצה להחזיר את הכסף שלך לכל אחד מהם אמצעי תשלום השתמשת בעבר.

זכור! אתה נמצא כרגע בנקודה בה אינך רוצה לחזור ל- SiteGround. אז, רק וודא כי שלך סכום פיצוי זה בדיוק מה שציפית וגם אתה צריך לבחור החזר כספי אפשרות תחת אנא בחר שיטת פיצויים. לאחר מכן בחר בתיבת הסימון שכתוב “אני מבין שאישור הביטול יביא לביטול השירותים המפורטים לעיל באופן מיידי”. וכעת תוכלו ללחוץ על אשר ביטול כפתור.

�� שלב 7: קבל אישור לביטול חשבון מ- SiteGround

עכשיו, א הודעת אישור מ- SiteGround יוצג על גבי המסך שלך ועליך לקבל דוא”ל אישור גם כן!

תוכל למצוא קישור לחידוש חשבונך שבוטל (אופציונאלי) בתוך ה הודעת אישור של SiteGround לאישור המשתמש כמו גם שלהם אישור דואר אלקטרוני.

ונגמר! אתר טוב!!!

כיצד לחדש את חשבון האירוח שלך שבוטל ב- SiteGround לאחר תהליך ביטול החשבון (שלב אופציונלי)

אם ברצונך ליצור מחדש את חשבונך שבוטל באמצעות SiteGround, תוכל ללחוץ על הקישור החשבונות שלי. משם, הצעד הבא שלך יהיה ללחוץ על הצבע הירוק התחדש ואתה שוב ב.

ברוך הבא לטריטוריה!

כמה זמן לוקח ל- SiteGround לסיים את חשבון אירוח האינטרנט שלי לאחר הביטול? האם זה מיידי או לוקח זמן?

הדבר תלוי למעשה בשאלה אם לקוח SiteGround מבקש ביטול חשבון אירוח מיידי או שהם בוחרים לביטול חשבון עם תום התוקף..

�� 1. אם תבחר באפשרות ביטול עכשיו של SiteGround מייד:

אם תבחר מיד אפשרות, חשבון האירוח שלך ב- SiteGround יושעה כמעט מייד לאחר שתקבל את האישור לבקשתך לביטול. עם זאת, SiteGround עדיין שומר עותק של חשבון האירוח שלך עימם במשך מקסימום 7 ימים. חשבון האירוח שלך יסתיים לאחר תקופה זו וגם עותק הגיבוי יימחק איתו. משמעות הדבר היא ש- SiteGround לא ישמור אף אחד מעותקי הקבצים שלך בשרתים לאחר סיום החשבון.

�� 2. אם תבקש את SiteGround לביטול עם תום התוקף:

אם תבחר ביטול עם תום התוקף אפשרות, חשבון האירוח שלך ב- SiteGround יקבל מושעה תוך 24 שעות לאחר תאריך התפוגה. עותק של חשבון האירוח שלך יישמר על שרתי SiteGround אפילו במקרה זה למשך מקסימום 7 ימים והם יימחקו מיד לאחר סיום החשבון.

תהליך ביטול חשבונות אוטומטי של SiteGround ומדיניות החזר כספי אחרונה

תהליך הביטול והחזר ההחזר של חשבון האירוח של SiteGround הוא אוטומטי לחלוטין, נוח והכי פשוט שעברתי, למרות מספר הצעדים המעורבים. כל תהליך הביטול של SiteGround יביא אותך סביב 10 דקות להסתיים.

אני ממליץ בחום על שירות אירוח SiteGround על מדיניות ההחזר הכספית שלהם להחזר הכסף 30 יום. אני מקווה שהמדריך שלנו בנושא מדיניות אחריות והחזרים כספיים של אתר Backround (סקירת 2020) עזר לך. אני גם ממליץ לך לקרוא את תנאי השימוש שלהם לפני ההרשמה, או שתוכל אפילו לשוחח בצ’אט עם צוות התמיכה 24/7 של SiteGround כדי לקבל מידע שימושי יותר על תהליך ביטול חשבונם ומדיניות ההחזר הכספי שלהם.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map