תשלום באמצעות PayPal באמצעות PayPal (מדריך) »האם אוכל לשלם באמצעות PayPal?

אירוח אתרים ב- SiteGround בשיטת PayPal (2020)

אם תהיתם האם SiteGround מקבל תשלומים באמצעות PayPal או לא. כן, הם כן! עם זאת, זוהי שיטת התשלום הכי פחות ידועה בה משתמשת SiteGround, כאשר האפשרות הנפוצה ביותר היא תשלומי כרטיסי אשראי. PayPal אינה מופיעה בדפי ההזמנה של אירוח אתרים של SiteGround, אך עדיין תוכל לשלם באמצעות PayPal עבור שירותי אירוח אתרים שאתה רוכש באמצעות SiteGround..


אם אתה כבר א לקוח SiteGround, אתה יכול פשוט התחברות ל- SiteGround אזור משתמש, ואז נווט אל שלהם עמוד תמיכה ולבסוף ליצור קשר עם שלהם צוות תמיכה לחיוב לתשלום PayPal. ואם אתה חדש ב- SiteGround ומתכנן הירשם ולשלם באמצעות כרטיס חיוב או PayPal (אמצעי תשלום פחות פופולריים המשמשים את SiteGround), אתה רק צריך ליצור קשר עם שלהם מחלקת מכירות באמצעות הצ’אט החי המהיר והידידותי של SiteGround.

מדוע אמצעי התשלום של כרטיס חיוב או PayPal אינם מופיעים בדף ההזמנה של SiteGround?

כן זה נכון! SiteGround לא פירסם אפשרויות תשלום כמו כרטיס חיוב ו- PayPal בדפי ההזמנות שלהם. כמו כן, הם הזכירו שהם מקבלים סוגים הבאים של כרטיסי אשראי כגון כרטיסי ויזה, מאסטרקארד, גלה קלפים, ו כרטיסי אמריקן אקספרס (Amex).

עם זאת, SiteGround לחילופין מציעה אפשרויות תשלום נוספות ללקוחותיהם לשלם עבור רכישות SiteGround שלהם באמצעות כרטיס חיוב או חשבון PayPal. (אם ללקוחות אין כרטיס אשראי או כאשר הם מתקשים לבצע את תשלומי SiteGround).

כיצד לשלם עבור שירותי אירוח SiteGround באמצעות PayPal או כרטיס חיוב? [מדריך פשוט אחר שלב]

להלן המדריך הקל להבנה שלנו צעד אחר צעד שיעזור לכם לבצע תשלום עבור שירותי SiteGround באמצעות PayPal או כרטיס חיוב בזמן ההרשמה לתכניות וחבילות האירוח שלהם באינטרנט..

⤵ שלב 1 ⤵

ראשית, בקר באתר SiteGround.com ובחר א תוכנית אירוח אתרים אתה רוצה לשלם עבור באמצעות כרטיס חיוב או חשבון PayPal.

⤵ שלב 2 ⤵

רשום שם תחום לבחירתך.

⤵ שלב 3 ⤵

מלא את הפרטים בדבר שלך פרטי חשבון, מידע על לקוח, ו מידע אודות הרכישה אבל דלג על פרטי תשלום ולהשאיר אותו ריק. לבסוף, בחר ב – אני מאשר ולחץ לבסוף על שלם עכשיו כפתור.

פתק: אינך צריך לבחור או לשלם עבור תוכנת SiteGround שירותים נוספים כגון סורק אתרים SG ופרטיות תחום (שתוכלו למצוא תחת הסעיף מידע אודות הרכישה קטע).
קרא גם: האם סורק האתר של SGG של SiteGround שווה את זה? (סקירה)
האם הגנת הפרטיות של SiteGround נחוצה? (סקירה)

⤵ שלב 4 ⤵

ברגע שאתה לוחץ על שלם עכשיו כפתור, תקבל מייד שגיאה! זה יותר כמו א הודעת הודעה שאומר שלא מילאת את החובה פרטי תשלום שדה.

פתק: אתה לא צריך לדאוג בקשר לזה שגיאה מכיוון ששאר המידע שלך כבר נאסף על ידי צוות SiteGround, מי יצור איתך קשר בקרוב!

⤵ שלב 5 ⤵

צוות SiteGround ישלח אליכם בקרוב הודעה בדוא”ל שהם קיבלו את המידע הקשור לחשבון אירוח ששלחת בעת מילוי טופס ההרשמה ל- SiteGround (למעט הזנת פרטי התשלום).

כך, תוכלו לחכות לצוות SiteGround ליצור איתכם קשר לגבי אותו דבר, או שתוכלו ליצור איתם קשר ישירות גם באמצעות מערכת התמיכה הצ’אט החיונית שלהם שתוכלו למצוא ממש בראש. (תחת עזרה תפריט).

תוך כדי ריחוף מעל עזרה אתה מקבל תפריט נפתח ועליך ללחוץ על התפריט התחל צ’אט מכירות קישור להתחברות לצוות התמיכה בצ’אט חי של SiteGround.

⤵ שלב 6 ⤵

בזמן שאתה מתחיל לשוחח עם סוכן התמיכה של מכירות SiteGround, רק תודיע לו שכבר יש לך יצר חשבון באמצעות SiteGround אך טרם מילא את פרטי תשלום כפי שאתה רוצה לשלם להם באמצעות PayPal או כרטיס חיוב (ולא באמצעות כרטיס אשראי).

ה נציג התמיכה של SiteGround אולי ישאל אותך השם שלך, מזהה אימייל, ו מספר טלפון (רק כדי לאשר את כניסת חשבון האירוח שלך) ואז לספק לך א קישור מותאם אישית מיוחד עליה אתה אמור ללחוץ על מנת לבצע תשלום עבור הזמנת אירוח האתר שלך ב- SiteGround באמצעות PayPal או כרטיס חיוב (זה שאתה מרגיש בנוח איתו).

⤵ שלב 7 ⤵

ברגע שאתה מזין את כל פרטי תשלום, השלם את שלך תהליך ההרשמה של SiteGround. לבסוף תקבל א הודעה על השלמת רכישה מ- SiteGround כדי לאשר אותו דבר.

פתק: צוות ה- SiteGround תקבל אפילו הודעה על השלמת ההזמנה המוצלחת שלך באמצעות הדוא”ל!

מסקנה: האם PayPal PayPal בטוח לשימוש עם SiteGround?

PayPal היא אחת השיטות הבטוחות ביותר לבצע תשלום לרכישות SiteGround ולהעברת הכסף שלך לחשבונם שכן אתר PayPal מאובטח ומוצפן מאוד. כמו כן, החלפת המידע האישי שלך במהלך העסקה מוסתרת מ- SiteGround או מכל העיניים הסקרניות של צד שלישי. כך, כל לקוח PayPal מקבל הגנה על ידי תוכנית ההגנה של הקונה שלו.

זו הסיבה העיקרית לכך שחברות אירוח אתרים שונות (כולל SiteGround) מקבלים תשלומים באמצעות PayPal – מה שהופך אותה לאחת מאפשרויות התשלום הבטוחות ביותר.

אני מקווה שמצאת את זה סקירה ב אמצעי תשלום PayPal ו- PayPal בכרטיסי חיוב של SiteGround (2020) מועיל. אם יש לך ספק לגבי אפשרויות התשלום PayPal או כרטיס חיוב של SiteGround, אנא צור קשר עם צוות התמיכה 24 × 7 לקבלת עזרה נוספת!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map