ביקורת Wix

מחירים של Wix, תכניות ותכונות – 2020

תכונות המפתח

 • כלי בניית אתרים חינם בחינם
 • 500+ תבניות מוכנות לאטרקטיביות
 • תוכניות Premuim לתחום מותאם אישית
 • עיצובים של אתרים עם תגובה ידידותית לנייד
 • חנות מקוונת – תכונות
 • תמיכת לקוחות של Premuim
 • אחריות להחזר הכסף למשך 14 יום

מבט כולל על חברה

כמה טוב בונה האתר Wix?

עם בונה האתר המתאים, אתה יכול לבנות כל סוג של אתר ואתה’בסופו של דבר אתר האינטרנט שבחרת. Wix.com הוא העולם’בונה האתר הגדול ביותר. לאחר הקמתה בשנת 2006, יש לה מעל 110 מיליון משתמשים בכל רחבי העולם. התחיל כפלטפורמת בניית גרירה ושחרור פשוטה של ​​אתרים, כעת היא מתקדמת ומשופרת מאוד. זה שימושי מאוד עבור אנשים ללא כישורים טכניים מתקדמים או קידוד כלשהו. Wix הוא כזה בונה אתרים שיעזור לך ליצור את האתר שלך בלי לשבור זיעה, לא משנה אם אתה’אתה רק מתחיל או מקצוען.

עם Wix, ישנן שתי דרכים ליצור אתר האינטרנט שלך: תן למודיעין של Wix Artificial Design לעשות את האתר שלך בשבילך או לעצב לחלוטין לפי טעמך באמצעות עורך ה- Wix. ואז יש קוד Wix בו אתה יכול להוסיף פונקציונליות מתקדמת לאתר שלך בכל עת.

כיצד ליצור אתר תוך דקות עם Wix?

ראשית, אתה’נשאל לגבי סוג האתר שאתה’מחפש ליצור.

סוג של יצירת אתר ב- wix

ואז אתה’נשאל עוד כמה שאלות כך שניתן יהיה להתאים את האתר בהתאם לצורך שלך.
לאחר מכן תראה את האפשרויות הבאות.

כיצד ליצור את האתר שלך בוויקס - -

עורך Wix:

חופש עיצוב מוחלט הוא מה ש- Wix מבטיח לך עם עורך ה- Wix. אתה יכול להתחיל עם דף ריק או לבחור כל תבנית מאוסף התבניות שיש לה מעל 500 תבניות מעוצבות. אתה יכול להוסיף רקעי וידיאו, פראלקס, אנימציה ועוד בלי לדאוג לקוד כלשהו.

אינטליגנציה של עיצוב מלאכותי של Wix

בהתבסס על התשובות שלך לכמה שאלות, ה- Wix ADI יבנה עבורך את האתר באופן מיידי. לכן באמצעות Wix ADI יצירת אתר זה רק עניין של כמה קליקים. זה יקבל את האתר המוכן שלך עם כל הטקסט והתמונות הדרושים בכדי להפוך את האתר שלך מוכן להפעלה.

אתה יכול לבחור כל אחד מ- Wix’שני בוני אתרים.

כיצד ליצור אתר עם עורך Wix?

אם אתה בוחר להשתמש בעורך Wix לבניית אתר האינטרנט שלך, כל שעליך לעשות כתהליך הגדרה הוא לבחור כל תבנית שתבחר שתתאים לאתר שלך.’צרכים.

בחר תבנית ב- wix

פעם אתה’לאחר שתבחר בבחירת התבנית, האתר שלך יופק על פי התבנית שבחרת ואז אתה’אני יישלח לעורך אשר נותן לך חופש מלא לערוך את אתר האינטרנט שלך.

באמצעות עורך זה תוכלו להתאים אישית יותר את אתר האינטרנט שלכם. אתה יכול להפעיל או להשבית כל אחת מהתכונות באמצעות העורך.

כיצד ליצור אתר עם Wix ADI?

אם תבחר ב- Wix ADI, תשאלו כמה שאלות ואז בהתבסס על הקלט שלכם, ה- Wix ADI ישתמש בבינה מלאכותית כדי לבחור שילוב ייחודי של סגנונות ומבנים מתוך מיליארדי שילובים..

לדוגמה, אם תבחר חנות מקוונת בשלב הראשון, עוד תתבקש להיות ספציפי יותר לגבי סוג החנות המקוונת שאתה’מנסה ליצור:

ועוד תישאלו עוד כמה שאלות כך שתוכל להיות מדויק יותר.

ועליכם לבחור בתכונה שתבחרו. ואתה יכול גם לבחור לדלג על שיטות אלה והצעד האחרון הוא המקום בו עליך לבחור את סוג הסגנון שאתה אוהב.

והנושא לאתר שלך מוכן, מותאם אישית היטב לפי טעמך.

קוד Wix

באמצעות קוד Wix אתה יכול להוסיף תוכן נוסף לבחירתך לאתר שלך עם כל מאפייני העיצוב של עורך Wix. קוד Wix מועיל באמת בבניית יישומי אינטרנט מותאמים אישית ואתרי אינטרנט חזקים. קוד Wix מעניק לך את הפריבילגיה להגדיר אוספי מסד נתונים משלך, אתה יכול להוסיף טפסים מותאמים אישית. וכל מה שאתה עושה הוא תואם SEO.

האם וויקס חינם?

אחרי שראית את כל הדברים הטובים האלה שנכתבו על Wix, אתה עלול לקבל שאלה ולשאול האם Wix חינם? Wix בחינם. אתה יכול לקבל שפע של אפשרויות בחינם. אבל יש לך את הפריבילגיה לבחור ב- Wix Premium, שם תוכל להיעזר באירוח חינם, חיבור דומיין, דומיין בחינם למשך שנה, גוגל אנליטיקס, תמיכת פרימיום, 500MB + אחסון. אתה יכול לקבל פרימיום על ידי הוצאה של 70 $ לחודש. יש גם אחריות להחזר כספי של 14 יום.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map