סקירה גלקסית של Web 4

מחירי גלקסי אינטרנט 4, תכניות ותכונות – 2020

תכונות המפתח

 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • התחייבות Uptime 99.94%
 • שם דומיין בחינם ו- SSL
 • העברת אתר בחינם
 • מארחים אתרים ללא הגבלה
 • שטח דיסק RAID10 מיותר
 • מחיר חידוש זהה
 • מסד נתונים ללא הגבלה
 • חשבונות אימייל ללא הגבלה
 • שטח SSD ורוחב פס ללא הגבלה

תוכניות אירוח משותפות

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחרוחב הפסלוחמספר האתריםמחיר
מתחיללינוקס11CPANEL141
בסיסילינוקס31CPANEL182
בתוספת בסיסיתלינוקס51CPANEL1123
BASIC PROלינוקס101CPANEL1164
ראה השוואה בין אירוח משותף

תוכניות אירוח VPS

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחמעבדRAMהליבהמחיר
סטנדרטלינוקס2022849
עסקיםלינוקס40241499
מקצועילינוקס80362649
עליתלינוקס120483599
עיין בהשוואה בין VPS Hosting

תוכניות אירוח בענן

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחמעבדRAMרוחב הפסמחיר
ענן אישילינוקסללא הגבלה22ללא הגבלה399
ענן עסקיםלינוקסללא הגבלה44ללא הגבלה699
ענן מקצועילינוקסללא הגבלה66ללא הגבלה899
ראו את ההשוואה בין אירוח ענן

מבט כולל על חברה

מה זה Web 4 Galaxy

אנחנו ב- Web 4 Galaxy. תמיד מאמינים כי אירוח אתרים צריך להיות מהיר, מאובטח, אמין, מתקדם ובמחיר סביר. התחלנו מיזם אירוח אתרים זה כדי לתמוך בעסקים המקוונים ההולכים וגדלים ולעמוד בציפיות של משתמשים עסקיים במחיר שווה לכל נפש.

שירותי אירוח אתרים המוצעים על ידי Web 4 Galaxy. כוללת טכנולוגיה, זמן עבודה ותמיכה בלעדית של 24x7x365 לקוחות. אנו מוסמכים להציע שירותי אירוח לכל המגזרים והעסקים בכל הגדלים. יש לנו הצעות שירות מחשבון אירוח בסיסי לאשכולות שרתים ייעודיים מורכבים בפלטפורמות מרובות.

הצוות שלנו והערכים שלנו
הצוות שלנו מורכב ממנהלי מערכת מנוסים של Linux ו- Windows המחויבים להציע שירות ברמה עולמית 24×7. כל מנהלי המערכת שלנו הם בעלי מומחיות בלוח הבקרה cPanel & Plesk, טכנולוגיות וירטואליזציה ובעלות רישום מוכח בהעברת השרתים. מומחי השרת שלנו עובדים על סוגיות מורכבות הקשורות לשרתים כדי להפחית את השבתה, לשפר את הביצועים ולעזור ללקוחות שלנו למזער את עלויות התמיכה שלהם.

אנו חשים כי חווית הלקוח הטובה ביותר מוצעת על ידי התמקדות בפרספקטיבה של הלקוח. אנו מעצבים את כל המוצרים והשירותים שלנו עם שביעות רצון הלקוחות. קלות שימוש ובהירות בהצגה הם חלק מגורמי המפתח להצלחה שלנו, ואנחנו נהנים לספק ללקוחותינו חוויה מתגמלת זו בכל יום..

עיצבנו את המוצרים והשירותים שלנו בצורה כזו שתבטיח את מיטב חוויית הלקוח ושביעות רצונכם. לא משנה אם ללקוח יש חבילת אירוח משותפת, VPS או שרת ייעודי; אנו מתייחסים לכולם כאל הלקוחות הבלעדיים שלנו ובכך מספקים להם תמיכה מהשורה הראשונה 24×7.

מדוע אנו שונים מאחרים

התחייב לספק את הטוב ביותר
האנשים ב- Web 4 Galaxy. כבר שנים בענף אירוח אתרים, אנו מודעים היטב לתפקודו של ענף אירוח אתרים ואנחנו יכולים לספק את הטוב ביותר. אנו מחויבים לספק שירותים לכל רמות המיומנות, לא משנה אם אתה מתחיל או מתמצא באינטרנט לחלוטין. אנו מאפשרים ללקוחותינו לפתוח את מלוא הפוטנציאל הגלום באינטרנט ולהפיק את המיטב ממנו. בהתחשב בעובדה שלקוחות רוצים תמורה לכסף, ריכזנו את השירותים שלנו עם תכונות מובילות בתעשייה ועזרה באתר 24/7 זמינה גם היא לאורך כל השנה כדי להבטיח שהכל יהיה מושלם עם אתר האינטרנט שלכם..

מוצרים באיכות מעולה
אנו מציעים פתרונות אירוח סטנדרטיים ומותאמים אישית לכל סוגי האתרים והעסקים. מערך מגוון המוצרים שלנו כולל שם דומיין, אירוח משותף, אירוח מפיצים, אירוח VPS, אירוח בדואר אלקטרוני, שרתים ייעודיים, אירוח מסחר אלקטרוני, תעודות SSL, אירוח CMS, G-Suite וכו ‘. זה לא הכל, אנחנו כל הזמן עובדים לקראת הוספת תכונות ושיפורים חדשים למגוון המוצרים שלנו. התשוקה שלנו לשמור על עדכניות המוצרים עזרה לנו לשמור על היתרון בתחרות; זה מתואר בצורה מושלמת דרך מגוון המוצרים המארחים שלנו.

מחירים תחרותיים
חובה שנעשה כמיטב יכולתנו בענף התחרותי ביותר. בניגוד לשחקנים הגדולים, אין לנו את בסיס הלקוחות במיליונים ולכן איננו זכאים להנחות בכמות גדולה שלהם, אך בכל זאת אנו משתדלים כמיטב יכולתנו לספק שירותי אירוח במחיר סביר. אנו מנהלים עסקים וכנראה שעלינו להרוויח כסף, אך איננו חמדנים לחייב בפראות על הסיכויים ולהרוויח.

שירות לקוחות מעולה
אנו מודעים לעובדה שישנם אתגרים טכנולוגיים רבים בכל הנוגע לפלטפורמת אירוח אתרים שלכם ולכן אנו כאן 24 שעות ביממה, בכל ימות השנה. שירות לקוחות הוא עמוד השדרה של העסק שלנו וכאן אנו באמת משתדלים לעשות את ההבדל. גלקסיית האינטרנט 4. טכני

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector