ביקורת קואלו


15 ביקורות כוללות


ממוצע. דירוג משתמש יוצא מן הכלל

תכונות

תמיכה

ביצועים

תמחור

מכירת פלאש של הוסטינגר

מחירים, תכניות ותכונות של קואלו – 2020

תכונות המפתח

 • אחריות לזמני 99.9%
 • בונה אתרים בחינם
 • מתקין אפליקציות אינטרנט Softaculous
 • גורואים תומכים 24 שעות ביממה
 • תעודות SSL בחינם
 • גיבויים בחשבון למשך 30 יום
 • אחריות להחזר הכסף של 60 יום
 • מבצעים של קואלו – עד 90% הנחה

תוכניות אירוח משותפות

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחרוחב הפסלוחמספר האתריםמחיר
סולולינוקס10 ג’יגה-בתיםCPANELאחדRs.279
סטארט – אפלינוקס30 ג’יגהCPANELללא הגבלהRs.489
ביצועיםלינוקס50 ג’יגהCPANELללא הגבלהRs.699
ראה השוואה בין אירוח משותף

תוכניות אירוח ייעודיות

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחמעבדRAMהליבהמחיר
DS1 מנוהללינוקס2x 1 TBאינטל Xeon E3-1230v316 ג’יגה3.3 ג’יגה הרץRs.13818
DS2 מנוהללינוקס2x 2 TBאינטל Xeon E3-1270v532 ג’יגה3.6 ג’יגה הרץRs.13818
DS3 מנוהללינוקס2x 240 ג’יגה-בייט2x אינטל Xeon E5-2630v232 ג’יגה2.6 גיגה הרץRs.13818
DS4 מנוהללינוקס2x 960 ג’יגה-בייט2x אינטל Xeon E5-2630v364 ג’יגה2.4 גיגה הרץRs.13818
CUSTOM מנוהללינוקסללא הגבלהללא הגבלהN / ARs.13818
DS1 לא מנוהללינוקס2x 1 TBאינטל Xeon E3-1230v316 ג’יגה3.3 ג’יגה הרץRs.6909
DS2 לא מנוהללינוקס2x 2 TBאינטל Xeon E3-1270v532 ג’יגה3.6 ג’יגה הרץRs.6909
DS3 לא מנוהללינוקס2x 240 ג’יגה-בייט2x אינטל Xeon E5-2630v232 ג’יגה2.6 גיגה הרץRs.6909
DS4 לא מנוהללינוקס2x 960 ג’יגה-בייט2x אינטל Xeon E5-2630v364 ג’יגה2.4 גיגה הרץRs.6909
CUSTOM לא מנוהללינוקסללא הגבלהללא הגבלהN / ARs.6909
עיין בהשוואה בין אירוח ייעודי

תוכניות אירוח בענן

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחמעבדRAMרוחב הפסמחיר
XS מנוהללינוקס20 ג’יגה1GB5 TBRs.2 094
מנוהל קטןלינוקס40 ג’יגה2GB5 TBRs.5 901
מנוהל בינונילינוקס70 ג’יגה4 גיגה בייט5 TBRs.8685
גדול מנוהללינוקס90 ג’יגה8GB5 TBRs.11 477
XL מנוהללינוקס140 ג’יגה16 ג’יגה5 TBRs.15 663
XS לא מנוהללינוקס20 ג’יגה1GB5 TBRs.705
קטן לא מנוהללינוקס40 ג’יגה2GB5 TBRs.2 101
MEDIUM לא מנוהללינוקס70 ג’יגה4 גיגה בייט5 TBRs.3 496
גדול לא מנוהללינוקס90 ג’יגה8GB5 TBRs.6 288
XL לא מנוהללינוקס140 ג’יגה16 ג’יגה5 TBRs.10 474
ראו את ההשוואה בין אירוח ענן

תוכניות אירוח משווקים

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחרוחב הפסלוחמספר האתריםמחיר
מיקרולינוקס20 ג’יגהCPANEL10Rs.69
מתחיללינוקס100 ג’יגהCPANEL100Rs.69
מקצועןלינוקסללא הגבלהCPANEL200Rs.69
ראו את ההשוואה בין אירוח המשווקים

מבט כולל על חברה

Kualo היא ספקית אירוח אתרים מובילה שהצטיינה הן באיכות השירות והן במספר האתרים המתארחים בשרת שלה. קואלו’השרת של הבית מכיל מספר עצום של 30000 אתרי אינטרנט. והם גם מדורגים מאוד על ידי הלקוחות שלהם בכל מקום באינטרנט. בין גורמים רבים אחרים המבדילים את קואלו ממארחי רשת אחרים שירות לקוחות יעיל ביותר הוא גורם בולט ביותר.

עם מעל 19 שנות ניסיון בשוק אירוח אתרים לאחר שנוסד בשנת 2000 כספק אירוח אתרים למשווקים, קואלו עושה צעדים ענקיים להיות אחד מספקי אירוח אתרים הידועים ביותר. מכאן שקואלו הוא ותיק אמיתי בכל הקשור למתן שירות מהשורה הראשונה שהוא אמין וידידותי לכיס..

קואלו טוען שהוא עושה עסקים עם תשוקה לאתרים. מכיוון שאינך יכול לשפוט ספר לפי עטיפתו, אינך יכול להחליט אם מארח אתרים טוב מספיק לאתר שלך או לא, רק על ידי ראיית סקירה כללית עליו. כדי להפוך את הדברים לפשוטים עבורך, הרשו לנו להעיף מבט מעמיק על השירותים והתכונות של Kualo Hosting.

תכונות קואלו

שירות לקוחות 24/7/365

כפי שצוין קודם לכן, קואלו נבדלת מזו של ספקי אירוח אתרים אחרים בכל הנוגע לשירות הלקוחות שלהם. צוות מומחים זה קבע סטנדרטים חדשים במתן תמיכה מצוינת ללקוחות מסביב לשעון לאורך כל השנה. הרף הועלה גבוה על ידי קואלו כשמדובר בסיוע ללקוחות בשאלותיהם, תהליך ההגדרה או כל מטלות אחרות הדורשות סיוע מומחה. לקוחות יכולים לעשות שימוש במתקני צ’אט חיים המוצעים על ידי קואלו ולהיעזר בשירותי שיחה בסוג אירוח מתקדם.

אחריות לזמני 99.9%

קואלו מגיעה עם אחריות לזמן ההפעלה של 99.9%, שהיא לא התעשייה הטובה ביותר, אך בהתחשב כמה קואלו אמין, זה מקובל. אחוז זה מתורגם ל 45 דקות בלבד בחודש. הערבות לזמן הפנוי של קואלו ממוצעת למדי ולא פורצת דרך, אך היא לא אמורה לגרום לבעיות ביצועים דרסטיות..

התחייבות כספית של 60 יום

קואלו מבטיח להחזיר לך את הכסף ששילמת עבור השירות שלהם, לאחר שלא תספק לך שירות מקוון אתה מובטח. אתה יכול לבקש החזר כספי במהלך 60 הימים הראשונים כלקוח קואלו אם אינך מרוצה מהשירות הניתן על ידי קואלו. כל חיובי האירוח שלך יוחזרו על ידי קואלו. אך לא ניתנת לך התחייבות כספית עבור שירותים כמו רישום שמות דומיין, העברה וחידוש, שירותי אבטחה SiteLock.

אחריות להקפאת מחירים

עם קואלו’s תכונה ללא תשלום, מובטח לך כי המחירים שאתה משלם עבור אירוח נשארים קבועים, כל עוד תבחר להישאר לקוח שלהם. אחריות זו חלה על אירוח אתרים, אירוח VPS בענן ושרתים ייעודיים. אך תכונה זו חלה רק על המחירון הרגיל שלהם. זה לא חל על ההנחות שאולי קיבלתם בעת רכישת אירוח מקואלו.

100% ירוק מופעל

קואלו’מרכזי הנתונים מופעלים על ידי אנרגיה שניתנת לשימוש חוזר במאה אחוז, מה שהופך את שירותם ל – 100% מופעל ירוק. קואלו הצליח לשים לב להבטיח כי השירות שלהם לא יגרום נזק לסביבה. הם משתמשים בעקרונות תכנון חסכוניים באנרגיה כדי לוודא כי פינת השירות שלהם לא תהפוך למקור נוסף פולט פחמן. השימוש בשירותי Kualo יכול גם לשמח את התודעה הסביבה שלך.

העברה חינם של אתר אינטרנט ודוא”ל

אם החלטתם לתת לקואלו’אם אתה מארח את הדרך, אתה יכול להעביר את אתרי האינטרנט שלך ממארחים אחרים לשרתי קואלו ללא עלות. תהליך זה אינו רק ללא עלות, אלא גם ללא טרחה כמו קואלו’צוות התמיכה המומחה עומד לרשותכם תמיד. אתה יכול גם להעביר את כל כתובות הדוא”ל שלך משרת אחר לקואלו’זה בלי לעלות לעצמך דולר.

SSL חינם

קואלו הוא אחד המעטים מספקי אירוח אתרים המספקים תעודת SSL בחינם ישירות מהתכנית הבסיסית. במקרה של מרבית ספקי האירוח הפופולריים, עליכם לבחור תכניות מתקדמות להנפיק תעודת SSL בחינם. וקבלת תעודת SSL בחינם, בוודאי זו יתרון בהתחשב בעובדה שתעודת SSL חשובה ויקרה יכולה להיות.

מתקין אפליקציות בחינם

אם האתר שלך פועל באפליקציות CMS, רוב הסיכויים שבסופו של דבר תתאמצו לגרום לאפליקציות להפעיל את האתר שלך. אבל זה ניצח’לא יהיה המקרה אם תבחר ב- Kualo Hosting. אתה מקבל מתקין אפליקציות בחינם יחד עם תוכניות האירוח שלהם, משם אתה יכול להוריד את היישומים הדרושים לך כדי להפעיל את אתר האינטרנט שלך.

דומיין בחינם עם תוכנית שנתית

קניית אירוח אתרים מקואלו עם האירוח מחויב מדי שנה יש להטבה. אתה לא רק מקבל את התוכניות בשיעורים נמוכים יותר אלא גם מקבל שם תחום בחינם לאחר בחירת התוכניות השנתיות. שמות מתחם יקרים מאוד על פי התוספים שתבחרו, אך קואלו התקדם צעד קדימה ונותן לכם זאת בחינם עם התוכנית השנתית שלהם. דומיין בחינם אינו זול יותר לדומיינים ברמה נמוכה. קואלו מציעה בחינם דומיינים ברמה העליונה כמו. Com, .net, org וכו ‘.

כלי מנהל הגיבוי

משתמשים יכולים להגדיר ולנהל את הגיבויים שלהם באמצעות הכלי ‘מנהל הגיבוי’ שמצורף לקואלו אירוח. אם משתמשים מוכנים לקבל גיבוי מתקדם, הם יכולים לבחור בשירות בתשלום בשם Code Guard. CodeGuard מציע גיבוי, ניטור ושחזור קבצים מבוססי ענן.

שירותי קואלו

ברגע שאתה מבקר בקואלו’באתר האינטרנט שלה, תוכלו לראות מערך מדהים של שירותים שמציעה קואלו. קואלו’השירותים וההצעות כוללים תחומים, אתרי אינטרנט, אירוח אתרים, שרתים ייעודיים, VPS, אירוח דוא”ל ועוד. קואלו’באתר המארח שלה משותפת אירוח. זה לא אומר שהם מתמחים רק במתן אירוח משותף. התמחות אחרות אינן משאירות קואלו.

אירוח משותף

כאמור, קואלו הוא אלוף בכל הקשור לאירוח משותף. למעשה, קואלו עשה לעצמו שם בכך שסיפק אירוח משותף בעלות נמוכה שהוא אמין ואשר אפשר לסמוך עליו. אירוח משותף מסווג לשלוש חבילות שונות, כלומר סולו, הפעלה וביצועים. והמחירים מתחילים ב- Rs. 279, עובר את כל הדרך ל- Rs.699. תוכנית סולו מתאימה ליותר אתר אינטרנט בבלוג והשניים הבאים הם תכניות מתקדמות יותר המכוונות לסטארטאפים ואתרי אינטרנט גדולים..

אתה מקבל שירותי דוא”ל אמינים וחסרי דואר זבל וצוות מומחים לשירותך מסביב לשעון לאורך כל השנה. אתה מקבל לוח בקרה cPanel עם אירוח משותף מקואלו.

אירוח עסקי

אם האתר שלך רוצה קצת יותר ממה שמוצע בדרך כלל ב- Shared Hosting, עליך ללכת לאירוח עסקי. קואלו מציעה אירוח עסקי מהיר במיוחד העשיר ביותר באמינות ובביטחון. אם אתה רוצה את העוצמה של אירוח ייעודי אך אתה מרגיש שמה שאתה משלם עליו יותר ממה שאתה צריך, זה האירוח המותאם אישית עבורך. כי קואלו’אירוח עסקי ייעודי למחצה ותקבלו חופש וביצועים של שרתים ייעודיים במחירים זולים משמעותית. עם עד 50% הנחה בחודש הראשון’הצעת החוק, אתה יכול להיעזר באירוח עסקי של קואלו במחיר התחלתי של Rs. 699.

התוכניות הללו מושלמות לאתרים הדורשים יותר מיצים ותמיד רעבים לעוד. האתר העמוס והתובעני שלך לעולם לא ייגמר לו הכוח עם התוכניות האלה שמותאמות למהירות המהירה ביותר ואמינות גבוהה.

גיבויים נלקחים אחת לארבע שעות ומאפשרים לך לשחזר את הקבצים, מסדי הנתונים וחשבונות הדואר האלקטרוני שלך ישירות מלוח הבקרה. השרתים מופעלים על ידי LiteSpeed, וכתוצאה מכך הם מביאים ללא תחרות.

ענן VPS

אחת ההצעות הבולטות בתור הארוך של קואלו’השירותים של ענן VPS. קואלו מציעה VPS ענן מהיר, מדרגני במיוחד וענן לפי דרישה. אתה יכול לבחור מבין VPS של ענן cPanel, VPS מלא מנוהל בענן ו- VPS בענן לא מנוהל. VPS ענן לא מנוהל הוא הזול ביותר, כאשר המחירים מתחילים ב- Rs בלבד. 705 לחודש. אתה יכול להציב את הדרישות שלך ולהיעזר בשרתים מותאמים אישית מדי עם המפרט שתבחר. זה בוודאי מועיל כשאתה יודע בדיוק את הדרישות שלך ולא יודע’לא רוצה להיגמר במשאבים או לא’אני לא רוצה לשלם עבור מה שאתה לא’לא דורש.

ממש כמו כל סוג אירוח אחר מקואלו, גם Cloud VPS מגובה בתמיכת לקוחות ללא תחרות, העברת אתר בחינם ועוד.

שרתים ייעודיים

העוצמה הגולמית של מתכת חשופה מפרידה בין קואלו’שרתים ייעודיים מהשאר וזה סוג האירוח שעליך לבחור עבור אתר רעב הכוח שלך. קואלו’שרתים ייעודיים המתאימים ביותר לביצועים קיצוניים ותוכלו להשתמש בכוחם של cPanel ו- WHM במיטבם.

אתה מקבל את כל התכונות הזמינות עם כל החבילות המוצעות על ידי קואלו, כגון תמיכה ידידותית סופר, העברת אתר בחינם, ערבות ללא פרס יחד עם העברת נתונים של 5 טרה-בתים, סינון דואר זבל מובנה, והתחייבות להחלפת חומרה..

אירוח משווקים

קואלו מציעה גם אירוח משווקים בחבילות אטרקטיביות החל מ- R9.6 בלבד (החודש הראשון). אתה יכול לבחור מבין 3 חבילות כלומר מיקרו, סטרטר, פרו. קואלו’אירוח משווקים הוא אפשרות אידיאלית עבור מעצבי אתרים ויזמים, שם ניתן למכור אירוח ללקוחות תחת המותג שלך במחירים שבחרת. באמצעות אירוח משווקים, תוכלו להרוויח הכנסה קבועה על ידי מיתוג זה בדרך שלכם וליצור לעצמכם שם.

אירוח מסוג זה נמוך בתחזוקה מכיוון שתמיד ניתן לפתור את הבעיות בהן נתקלים הלקוחות שלך בעזרת קואלו’צוות התמיכה הייעודי המוכן אי פעם. בדיוק כמו סוגים אחרים של אירוח שמציע קואלו, גם אירוח המשווקים מגיע עם אחריות להחזר כספי של 60 יום, אחריות לשעה של 99.9%, ותוכלו להיעזר בשירות ללא כל נעילה, מה שמאפשר לכם לעזוב כל זמן שמתחשק לכם..

סיכום

עם רשימת השירותים הארוכה שלהם המוצעת, לקואלו מציעה חבילה לכל מי שיש לו צרכים לאירוח אתרים. זה, יחד עם תכונות רבות אחרות מגדירות כמה מהר קואלו גדלה להיות חברת מיינסטרים, ומספקת מגוון רחב של הצעות במחירים תחרותיים במיוחד. ואילו קואלו’שירות s לא יקבל עשרה על עשרה, צוות המומחים שלהם מפצה על זה. לכן קואלו’השירות בהחלט שווה להקפיד.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector