סקירת אירוח מיס


2 ביקורות בסך הכל


ממוצע. דירוג משתמש מעולה

תכונות

תמיכה

ביצועים

תמחור

מכירת פלאש של הוסטינגר

מחירי אירוח מתגעגעים, תכניות ותכונות – 2020

תכונות המפתח

 • שרתי VPS משותפים, ענן VPS, ייעודי ומשווקים
 • אירוח במחיר הנמוך ביותר ו- SSL בחינם
 • מיקומי מרכז נתונים מרובים
 • 45 יום התחייבות כספית
 • הצעות מיס אירוח – עד 60% מבצעים

מבט כולל על חברה

מיס אירוח היא חברת אירוח אתרים שהיא יחסית חדשה בשוק אירוח אתרים. היא אמנם משכה לקוחות רבים כלפיהם, אך היא עדיין נוקטת צעדים לתינוק בענף. אבל מה שעושה אותם טובים באופן לגיטימי הוא השירות הגבוה ביותר שלהם באיכות גבוהה. זהו חלק מקבוצת מיס וקבוצת המטה שלה נמצאת בשבדיה ומשרדים בבריטניה, ארה”ב, הודו, קנדה, מקסיקו וכו ‘. מיס אירוח מופעלת על ידי צוות קטן המורכב מצוות מאוד נלהב אך השירותים שהם מציעים ומה הם התכונות שמגיעות עם השירות שלהן שיכולות להפוך אותם לשווה לשקול? תן לנו להעביר אותך דרך מיס אירוח’תכונות ושירותים.

תכונות אירוח מתגעגעות

תמיכת לקוחות 24/7

כמו הרבה ספקי אירוח אתרים אחרים, מיס אירוח מספקת גם תמיכה ללקוחות 24/7. אתה יכול למצוא תמיכה טלפונית בחינם באתר האינטרנט שלהם. לכן, בטוח לומר שמציעים לכם תמיכה גם דרך הטלפון. אחרת אתה יכול ליצור קשר עם צוות האירוח של מיס באמצעות דואר או כרטיסים. דבר אחד שניתן לציין אם אתה מבקר באתר האינטרנט שלהם הוא שהם ציינו שאפילו המייסד והמנכ”ל שלהם פותרים את הכרטיסים בלילה. זה ראוי לשבח ומראה כמה מסירות מועברת במתן תמיכה ללקוחות ברמה המומחית.

אחריות לזמני 99.9%

מיס אירוח מבטיחה לך זמן uptime של 99.9%. זה לא משהו שהוא מחוץ לעולם או מרגש מדי. מכיוון שראינו ספקי אירוח אתרים המציעים 100% אחריות Uptime. מכיוון שהמיס אירוח עדיין נמצאת בשלבים הראשונים שלה, אנו יכולים להניח שהם יכולים להביא כמה שיפורים לאורך זמן. 99.9% ממשך זמן העבודה מתאים לשבתה של 43.49 דקות. כאמור, זה לא הטוב ביותר שאפשר לבקש ממנו, אך עדיין, זה דבר שאפשר לחיות איתו.

ערבות להחזר כספי של 45 יום

תקופת אחריות ארוכה יותר להחזר כספי פירושה שתקבל יותר זמן להסיק אם להמשיך עם מארח האינטרנט שבחרת. ולמרות שיש מעט מאוד ספקי אירוח אתרים המספקים ערבות להחזר כספי של יותר ממאה יום, משך ההתחייבות הממוצע להחזר הכסף הוא 30 יום. מיס אירוח מציעה לך 45 יום התחייבות להחזר כספי, שהוא מעל הממוצע. אתה יכול לקבל ניסיון מעשי בשירותם במשך 45 יום ולדעת על כל היבט או גורם הנוגע לאירוח ששילמת עבורו.

בונה אתרים בחינם

מיס אירוח כללה בניית אתרים כשירות בחינם עם כל תוכניות האירוח המשותפות. אם אתה מתחיל עם פחות או יותר ידע בקידוד, בונה אתרים זה יכול להיות שימושי ביותר. ישנם כמה בוני אתרים הדורשים סכום עצום במידה ניכרת כדי לעזור לך ליצור את האתר שלך. השגת בונה אתרים בחינם היא הטבה שכן בונה אתרים זה מגיע עם תבניות הניתנות להתאמה אישית, פריסות מגיבות וממשק עריכה עם מתודולוגיית גרירה ושחרור..

אחסון אימיילים ללא הגבלה

כיום, חשבונות דוא”ל ממלאים תפקיד חיוני בהעלאת חוויית המשתמש ומתן אמצעי תקשורת קלים. אך בהתאם לסוג האתר ולתעבורתו, יש סיכוי שנגמר לך אחסון בדוא”ל אם יש לך אחסון דוא”ל מוגבל מאוד. אבל אם תבחר ב- Miss Hosting, אתה חופשי מדאגות אלה מכיוון שאתה מקבל אחסון אימיילים בלתי מוגבל.

רוחב פס בלתי מוגבל

כמו שקורה בכל אחסון הדואר האלקטרוני, כך גם רוחב הפס המוגבל מוצע עם כל תוכניות האירוח המשותפות היישר מהתכנית הבסיסית ביותר. ככל שתקבל רוחב פס בלתי מוגבל, לא תצטרך לדאוג לחצות את מגבלת המשאב שלך בכל פעם שיש גל תנופה פתאומי באתר האינטרנט שלך. והעלאת האתר שלך במצב לא מקוון כאשר חלה עלייה פתאומית בתנועה היא אחד הדברים הגרועים ביותר שיש לחוות מכיוון שאתה נוטה לאבד כמות אדירה של לקוחות / מבקרים פוטנציאליים וקיימים..

גיבויים יומיים

כפי שאנו יודעים עד כמה חשוב לקחת גיבויים, ייתכן שאיבדת גם את הנתונים שלך בגלל אי ​​נטילת גיבויים. זה יכול להיות הרסני לראות את כל העבודה הקשה שלך עוברת לשווא. בהבנת חשיבות הגיבויים, מיס אירוח מציעה גיבויים אוטומטיים יומיים בחינם. ומבטיחים לך שגיבוי זה ישוחזר אם יש בעיה.

ניטור שרת 24/7/365

תמיד טוב לאתר את האתר שלך בשרת המופעל ללא הרף. מיס אירוח’שרתי ה- S מנוטרים מסביב לשעון, כל יום, לאורך כל השנה. זה מוודא שאתר האינטרנט שלך מאובטח ונגיש כמעט כמעט כל הזמן. ניטור שרת יכול גם למנוע נזקים חמורים שיכולים להיגרם בגלל תקלות חומרה או ככאלה.

תעודת SSL בחינם

אתה מקבל גם אישור SSL בחינם כסטנדרט בכל תוכנית אירוח אתרים. התוכנית הבסיסית ותוכניות סוף הדרך מוצעות באמצעות ה- Let’s הצפנת תעודת SSL, ואילו התוכנית המתקדמת מוצעת באמצעות Comodo Standard SSL.

מיס שירותי אירוח

אירוח משותף

כאמור, מיס אירוח היא חברה חדשה יחסית בענף אירוח אתרים. ובמקום לקפוץ מיד לכל השירותים, הם ניסו להצטיין בשירות אחד בכל פעם. לפיכך, הם בדרך לסימן ועומדים מכף רגל ועד ראש עם ספקי אירוח אתרים מובילים אחרים בכל הנוגע לאירוח משותף. ישנן שלוש חבילות אירוח משותפות שונות שתוכלו לבחור בהן, והן נקראות בסיסיות, מקצועיות ואולטימטיביות. הם מתומחרים ב- $ 0.99, $ 1.99, $ 2.99 / מו. שימו לב שמחירים אלה כוללים מבצעים מיוחדים בזמן הכתיבה. אתה יכול לארח אתר יחיד במסגרת התוכנית הבסיסית ו 10 אתרים במסגרת התוכנית המקצועית. אם אתה רוצה לארח מספר בלתי מוגבל של אתרים תחת אותו חשבון אירוח, תצטרך לשלם קצת יותר ולהשיג לעצמך את החבילה האולטימטיבית.

אירוח משווקים

אם ברצונך להקים חברת אירוח אתרים קטנה משלך אך ברצונך לטרחה בניהול השרתים, אתה יכול לקנות אירוח מפיצים מחברת מיס מארח. הם מציעים כמה תכונות בלתי מוגבלות כמו חשבונות ללא הגבלה, חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים, דומיינים מתארחים ללא הגבלה, מסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה ועוד. ההצעה המיוחדת שלהם יכולה להביא לך חשבון משווק במחיר של 25 $ בלבד לחודש. אתה יכול לבחור משלוש חבילות שונות בשם Basic, Professional ו- Ultimate. אתה מקבל שטח אחסון של 50 ג’יגה-בתים, 100 ג’יגה-בייט ו -200 ג’יגה-בייט בהתאמה לשלוש החבילות הללו.

שרת VPS בענן

אם אתה רוצה לקנות VPS בענן בעל ביצועים גבוהים, ל- Miss Hosting שלוש חבילות שונות שתוכלו לבחור מהן. אתה יכול לקנות לעצמך VPS בענן במחיר של עד $ 16 לחודש כאשר המתקדם מבין השלושה עולה 64 $ לחודש.

מיס אירוח מציעה גם חבילות VPS פרימיום והמחירים נעים בין 80 ל -250 דולר לחודש. המחירים המיוחדים הללו הם רק אם בחרתם לחייב 24 חודשים. אתה מקבל זיכרון RAM שנע בין 12 ג’יגה-בתים, 16 ג’יגה-בייט, ו- 32 ג’יגה-בייט. אתה מקבל תמיכה ייעודית וקשר אישי לנוחיותך.

שרת ייעודי

למרות שמיס אירוח הצטיינה באירוח משותף, איננו יכולים לקחת את העובדה שהם ביססו את עצמם כספק אמין של שרתים ייעודיים גם כן. אתה יכול לקנות שרת ייעודי בשלוש תצורות שונות. ושלוש החבילות הללו נקראות Professional, Premium ו- Ultimate. המחירים נעים בין 145 דולר ל -250 דולר לחודש. בעוד שהחבילה Professional מציעה לך 4GB של זיכרון RAM, אתה מקבל 8GB ו- 16GB של RAM עם חבילות ה- Premium ו- Ultimate.

אירוח מג’נטו

אם אתה רוצה לארח את אתר מג’נטו שלך, אתה יכול לארח בשרתים בענן המותאמים אישית של מיס אירוח. אם תבחר לארח את האתר שלך באמצעות מיס אירוח, תוצע לך פיקוח על האתר שלך 24/7. זוהי תכונה חשובה מכיוון שאתרי קניות מקוונים הם לעתים קרובות יותר יעד לתוכנות זדוניות וספאם אחר. בדרך זו מובטח לך שאתר המסחר האלקטרוני שלך מוגן מפני האיומים המוצבים בפניו. מכיוון שמיס אירוח מציעה אירוח מג’נטו בשרת בהתאמה אישית, היא ניתנת להרחבה גבוהה. אתה יכול למקם את הצרכים שלך ולקבל אירוח מ- Miss Hosting עבור אתר האינטרנט שלך.

סיכום

למטה, מיס אירוח היא אחת האפשרויות הטובות ביותר למתחילים שזה עתה הקימו את האתר שלהם או לאנשים שמפעילים אתר בסיסי מאוד. בעוד שהם עדיין לא ביססו את עצמם ככוח להתייחס אליהם, הם גרמו מספיק גלים בשירותם היעיל כדי להפוך אותם למתמודד המובילים שיש לקחת בחשבון בכל הקשור לצרכים אירוח אתרים ברמת הכניסה. עדיין יש להם דרך ארוכה כאשר אנו שוקלים VPS ושרת ייעודי מתקדם יותר. אבל הם כבר ידועים במתן שירות אמין, ולכן תוכלו לצאת עם שירות מיס אירוח ללא מחשבות שנייה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map