ביקורת MochaHost


54 ביקורות בסך הכל


ממוצע. דירוג משתמש יוצא מן הכלל

תכונות

תמיכה

ביצועים

תמחור

מכירת פלאש של הוסטינגר

מחירים, תכניות ותכונות של MochaHost – 2020

תכונות המפתח

 • אחסון מהיר במיוחד ומאובטח + SSD
 • תעודות SSL בחינם ללא הגבלה לכל החיים!
 • תמחור חידוש זהה
 • אחריות Moneyback של 180 יום
 • בונה אתרים בחינם
 • ניטור שרתים 24/7
 • סיוע בהגירה חינם
 • מבצעים של MochaHost – עד 80% הנחה

מבט כולל על חברה

MochaHost היא ספקית אירוח אתרים בעלות נמוכה שידועה בעיקר במתן שירות מהשורה הראשונה עם התכונות הטובות ביותר במחלקה ושירות לקוחות מעולה בתוך סוגר מחירים סביר למדי. MochaHost, שנמצא בלב עמק הסיליקון (סן חוזה, קליפורניה), משתמש בכמה מהמרכזים המתקדמים ביותר בארצות הברית – בשיקגו, אילינוי. אך עם השותפות עם Cloudflare הם השיגו טווח הגעה עולמי ובכך הצליחו להגיע למגוון רחב של לקוחות, בכל רחבי העולם. והיבט ראוי לציון של MochaHost הוא שהוא מספק גם כלי שיווק מקוון וכלי קידום אתרים. כלים אלה כוללים אפליקציות וצרורות מדיה חברתית ועוד. למרות שמוצ’הוסט מיצבה עצמה כספקית אירוח בעלות נמוכה ולמרות שהתמחור שלהן נמצא בצד התחתון, MochaHost מגיעה עם הרבה תכונות מהשורה הראשונה שיכולות להפיל רבים השחקנים המובילים בענף אירוח אתרים.

תכונות MochaHost

לתת’תסתכל על כמה מהתכונות המובילות שהופכות את MochaHost למלך הערך.

אחריות הנחה לכל החיים

ראינו כמה ספקי אירוח המספקים הבטחת הקפאת מחירים אך עם הכללת הנחות המוצעות בעת רכישת אירוח מהם. אבל מוקה מארח טוענת שהיא חברת אירוח אתרים היחידה בענף שמציעה לך את אותה התחייבות לחידוש מחירים כולל ההנחות, כל עוד אתה בוחר להשתמש בשירותי מוקה מארח. זה אכן נהדר מכיוון שתשקיעו את הסכום הנמוך ביותר האפשרי כשאתם מחדשים את השירותים שלכם אם קיבלתם הנחות מקסימליות בעת רכישת אירוח במוקה בפעם הראשונה.

100% אחריות לזמן קצר

בעוד שרבים מספקי אירוח אתרים המובילים רוצים שתסתפקו ב 99.9% uptime, גם אם תשלמו הרבה יותר ממה שהייתם צריכים לשלם עבור מוקה אירוח, Mocha Host מעניק לכם את התחייבות 100% uptime לתעשייה הטובה ביותר. עם זאת, לעולם לא תצטרך לדאוג שהאתר שלך לא מקוון או שאינו זמין, מה שבתורו יכול לאכול כמות גדולה מהמכירות או מחוויית המשתמש שלך באתר שלך. זמן פעולה 100% הוא מה שכל בעל אתר, אך רק מעט מאוד ספקי אירוח אתרים מספקים.

ערבות 180 יום הכסף בחזרה

בדיוק כשאתה חושב שדברים לא יכולים להשתפר, מוקה מארח מוכיח שוב שאתה טועה. המוקה מארח מגיעה עם אחריות מדהימה של 180 יום להחזר הכסף. מבחינת חודשים אתה מקבל 6 חודשים עצומים כדי לוודא שבחרת במארח האינטרנט המתאים לצרכי אירוח אתרים שלך. התחייבות להחזר הכספים של 180 יום חלה אפילו על התוכנית הבסיסית ביותר. אתה מקבל אחריות להחזר כספי על כל התוכניות המשותפות, המשווקים וה- VPS.

תחום חינם לכל החיים

הוספת ערך רב יותר לשירות שמציע מארח מוקה הוא התחום החינמי לכל החיים. מארח המוקה מציע שם תחום ברמה העליונה ביותר כגון com, org, net, info באמצעות תוכניות אירוח אתרים שלהם. זה בוודאי יכול לחסוך לך כמה דולרים שכן שמות מתחם ברמה העליונה אינם זולים כלל.

תעודת SSL ללא הגבלה לכל החיים

אישור SSL בחינם לכל החיים הוא עוד חינמי חינם שאתה מקבל עם תוכניות המארח של מוקה. אישור SSL הוא בעל חשיבות גבוהה עבור כל אתר אינטרנט, ואם אתם מתכננים לבצע אירוח עבור אתר eCommerce, אישור SSL הוא חובה, לבצע עסקאות מקוונות. מובטח לך חשיפה מוגברת של מנוע החיפוש על ידי הפעלת SSL בחינם המסופק על ידי מוקה.

הגנה מפני תוכנות זדוניות וספאם בחינם

הגנה מפני תוכנות זדוניות וספאם ניתנת על ידי מוקה כדי להבטיח שירות ללא בעיות. מוקה’תוכניות אירוח אתרים כוללות הגנה מפני תוכנות זדוניות וספאם ללא עלות. עקב מעקב רציף, תקבל הודעה בכל פעם שמתרחשת פעילות חשודה בחשבונך.

שירותי מארח מוקה

אירוח ענן ללא הגבלה

חברת Mocha Host מספקת אירוח עננים מהיר מאוד ללא הגבלה בטווח מחירים נוח ביותר, כאשר המחירים מתחילים החל מ- Rs 139 / mo. ועולים עד Rs 400 / mo. נקרא החבילה הפחות מתומחרת ‘סוהו’, וה ‘עסקים’ החבילה היא המוכרת ביותר המתאימה לעסק או לאתר מסחר אלקטרוני. החבילה בעלת הביצועים הטובים ביותר נקראה זה עתה ‘מוקה’. סוהו היא החבילה הבסיסית ביותר מבין השלושה ולא המומלצת ביותר בכל הקשור לביצועים. החבילה העסקית היא החבילה בעלת התמורה הגבוהה ביותר, בהתחשב במחיר שלה ובמפרט. אתה מקבל תמיכה לתנועה חודשית בלתי מוגבלת, רוחב פס. הצטרפות לעסקים או לחבילות מוקה תאפשר לכם גם לארח אתרים מרובים.

אירוח של חלונות / ASP.NET

מוקה מארח מציעה אירוח חלונות אמין כבר יותר מ 17 שנים. מארח מוקה הצליח לספק אירוח חלונות עם מפרט נהדר ואיכות מדהימה מזה 17 שנה וגם החבילות שלהם מתומחרות בצורה סבירה מאוד. תוכנית האירוח לחלונות הזולה ביותר מתומחרת במחיר של R717 / mo. ועולה עד 445 לחודש. השמות של החבילות הושאלו מ- Cloud Hosting ותקבל לוח הבקרה של SolidCP לנהל את חשבון האירוח שלך. אירוח חלונות של Mocha Host מגיע עם התמיכה האחרונה של ASP.NET ליבה, כמו. NET Core 2.2.1, .NET Core 3. בתוכנית הבסיסית Soho, גודל מסד הנתונים מוגבל ל 200MB ואילו, אתה מקבל גודל מסד נתונים בלתי מוגבל שמותר עם חבילות עסקיות ומוקה.

אירוח וורדפרס

בין יישומים רבים אחרים, וורדפרס היא הפופולרית והנפוצה ביותר. לכן, Mocha Hosting בחרה לספק אירוח וורדפרס ייעודי לכל מי שמחפש אירוח אתרים אמין ובמחיר סביר עבור אתר WordPress שלו. לשם שינוי, מוקה בחרה במתן שם שונה לחבילות וורדפרס עם התוכניות בשם WP Starter, WP Premium ו- WP Advanced. מחיר בין 177 לחודש לערך. ו- Rs 464 / mo., שלוש החבילות מבוססות על טכנולוגיית ענן ותקבל תאורה מהירה באתר. לכן. אתה יכול להיות חופשי מהדאגות של אתר טעינה איטי. כל שלוש החבילות ניתנות לגיבויים אוטומטיים, כאשר WP Premium ו- WP Advanced מקבלים גיבוי מתקדם יותר. מומלץ לבחור אחת משתי החבילות הללו מכיוון שאתה מקבל גם דומיין בחינם ו- CDN בחינם יחד עם המון דברים נוספים.

אירוח אפליקציות

אם אתה מארח את האתר שלך באמצעות ג’ומלה, דרופל מג’נטו או כל יישום אחר, אתה יכול לבחור מוקה’חבילות אירוח יישומים, כלומר עסקים ומוקה. תוכלו לבחור מבין יותר מ -180 אפליקציות ובניגוד לאירוח וורדפרס, אירוח האפליקציות מסווג לשתי קטגוריות בלבד במקום לשלוש. גם חבילות העסקים וגם מוקה מקבלות כמה תכונות נדרשות ושתי התוכניות מתומחרות במחיר של 1249 לחודש. ו- 400 / mo. בהתאמה. אתה מקבל לוח בקרה cPanel עם התוכניות וגם כלי SEO חינם המסופקים על מנת להוסיף דחיפה נוספת לאתר שלך. אתה מקבל 1 דומיין בחינם לכל החיים, כל עוד אתה קונה אירוח של מוקה. למרות ששתי החבילות מגיעות עם גיבויים אוטומטיים, חבילת מוקה מקבלת גיבויים פרטיים.

שרתים פרטיים וירטואליים (VPS)

הרשימה הארוכה של מוקה’ההנפקות של זה לא מסתיימות כאן. הם מספקים גם שירותי VPS. אתה יכול לבחור בין שרתי לינוקס או חלונות VPS. שרתים אלו מופעלים באמצעות אחסון מהיר SSD בוער. ב- VPS של Linux עצמה, קיימות 8 תצורות שונות שתוכלו לבחור מהן. התוכנית הבסיסית מאוד מתומחרת ב- Rs 572 / mo. והחבילה השמינית עולה Rs 3583 / mo. פרט לחבילה הזולה ביותר, כל שאר החבילות עשירות בתכונות ומושלמות כדי לספק את הצרכים של אתר רעב הכוח שלכם.

שרתי ה- VPS המופעלים באמצעות Windows זמינים ב 7 מפרטים שונים ותוכלו להשיג לעצמכם אחד כזה הנמוך מ -837 / mo. כאשר המחירים מסתכמים ב- R2432 / mo. אתה מקבל CDN בחינם ישירות מהחבילה הבסיסית וכל החבילות מגיעות עם התמיכה ב- VPN.

שרתי ענן ייעודיים

מארח מוקה הוא גם פנים ידועות בכל מה שקשור לאספקת שרתים ייעודיים מבוססי ענן. מוקה שוב נותן לך את האפשרות לבחור בין שרתי ענן ייעודיים מבוססי לינוקס או שרתי ענן ייעודיים מבוססי חלונות. השרתים מבוססי לינוקס קצת יותר זולים והשרתים מבוססים על חלונות הם מעט יקרים יותר בהשוואה לראשונים. יש בסך הכל 18 סיווגים שונים הכוללים מגוון רחב של מפרטים לבחירה. שרתים אלה מגיעים עם Never Restoot protection ותמיכה ב- VPN.

מחירי שרתים ייעודיים מבוססי לינוקס מתחילים ב- Rs. 1360 לחודש, עבור החבילה הבסיסית והחבילה המתקדמת ביותר מתומחרת ב- Rs. 11745 / יר. אתה יכול לבחור שרתים אלה משלושה מפרטים שונים. ממש כמו שרתים ייעודיים לינוקס, גם השרת הייעודי של חלונות מסווג ל -9 סיווגים שונים, כאשר החבילה הזולה ביותר מתחילה החל מ- R1718 / mo. עוברת עד Rs 12103 / mo.

סיכום

מוקה מארח היא המובילה בתחום כאשר מדובר במתן שירות מהשורה הראשונה שהוא גם אמין וגם סביר. ולא רק אירוח אתרים או שם דומיין תוכלו לבחור עבורם מארח מוקה. אתה יכול לקבל מגוון רחב של שירותים מ- Mocha Host כמו כלי SEO, כלי שיווק מקוונים, חבילות מדיה חברתית וכו ‘. ישנם מעט מאוד ספקי אירוח אתרים שיספקו לך שירות באיכות גבוהה יחד עם הפיצ’רים המובילים בתעשייה כמו 180 יום ערבות להחזר כספי, אחריות 100% זמן פעולה, ערבות להנחה לכל החיים ועוד. ומוקה מארח הוא נושא הלפיד עבור מארחים כאלה ותוכל לתת לו צעד בלי לחשוב הרבה, מכיוון שיש להם את התוכניות אפילו לאתר בסיסי מאוד שינקח צעדים לתינוק לאתר שהוא כבר מבוסס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map