סקירה של GoDaddy


48 ביקורות בסך הכל


ממוצע. דירוג משתמש מעולה

תכונות

תמיכה

ביצועים

תמחור

מכירת פלאש של הוסטינגר

GoDaddy מחירים, תכניות ותכונות – 2020

תכונות המפתח

 • רשם הדומיינים מספר 1 של Godaddy בעולם
 • שרתים ייעודיים משותפים, VPS
 • לחץ על התקנה אחת של 125+ יישומים בחינם
 • לחץ על הגדרה בלחיצה אחת עבור דומיינים רשומים של GoDaddy
 • 9.9% זמן מתח מובטח
 • תמיכה טכנית עטורת פרסים
 • קופונים של GoDaddy

תוכניות אירוח משותפות

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחרוחב הפסלוחמספר האתריםמחיר
מתחיללינוקס30 ג’יגה-בייטללא מטרCPANELאתר 1Rs.99
כלכלהלינוקס100 ג’יגה-בייטללא הגבלהCPANELללא הגבלהRs.199
מפוארלינוקסללא הגבלהללא הגבלהCPANELללא הגבלהRs. 299
סופילינוקסללא הגבלהללא הגבלהCPANELללא הגבלהR494
ראה השוואה בין אירוח משותף

תוכניות אירוח VPS

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחמעבדRAMהליבהמחיר
השקהלינוקס40 ג’יגה-בייטמעבד 12 GBRs.1,136
להגבירלינוקס60 ג’יגה-בייט2 מעבד4 גיגה בייטRs.1,916
לגדוללינוקס150 ג’יגה-בייט3 מעבד6 ג’יגה-בתיםRs.2,404
הרחבלינוקס200 GB4 מעבד8 GBRs.3,379
עיין בהשוואה בין VPS Hosting

תוכניות אירוח ייעודיות

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחמעבדRAMהליבהמחיר
כלכלהלינוקס1 TB4 מעבד4 גיגה בייט3.1 ג’יגה הרץRs.4,719
ערךלינוקס1.5 TB4 מעבד8 GB3.1 ג’יגה הרץRs.6,759
מפוארלינוקס2 TB4 מעבד16 ג’יגה3.1 ג’יגה הרץRs.8,119
סופילינוקס2 TB4 מעבד32 GB3.1 ג’יגה הרץRs.8,799
עיין בהשוואה בין אירוח ייעודי

תוכניות אירוח משווקים

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחרוחב הפסלוחמספר האתריםמחיר
להגבירלינוקס90 GBללא הגבלהCPANELללא הגבלהRs.1999
לגדוללינוקס120 ג’יגה-בייטללא הגבלהCPANELללא הגבלהRs.2,799
הרחבלינוקס150 ג’יגה-בייטללא הגבלהCPANELללא הגבלהRs.2,999
הוקמהלינוקס240 ג’יגה-בייטללא הגבלהCPANELללא הגבלהRs.4,599
ראו את ההשוואה בין אירוח המשווקים

מבט כולל על חברה

קדימה אבא הוא השם שמכה בכולם’כשאנחנו מדברים עליו ‘חברת אירוח מובילה’. בצדק, לאחר שיש יותר מ -18 מיליון לקוחות ברחבי העולם ושמות דומיין בניהול 77M,

הם היו החלוצים בקייטרינג לצרכים של מגוון רחב של לקוחות בכל רחבי העולם עם מיטב פתרונות האינטרנט בכיתה. זה העולם’רשם שמות הדומיינים מספר אחד. ולהיות מספר אחת זו לא משימה קלה ולהישאר במקום הראשון זה הרבה יותר קשה. אבל GoDaddy השיג את המשימה הזו עם העבודה הקשה העצומה שלהם במתן השירות ללקוחות שלהם מהשורה הראשונה.

GoDaddy עמד מאחורי עסקים קטנים רבים שהפכו למותגים מובילים בכך שהם מספקים את מיטב אירוח אתרים במחלקה במחיר מחיר נוח ביותר. היא בנתה תשתית שרתי אינטרנט מהימנה המתמקדת בשרתים של זמן עבודה, לינוקס ו- Windows, שירות לקוחות מדהים ותכונות אחרות. בנוסף, התמחור בעוגה הוא מגוון רחב של תוכניות שיש להם.

תוכניות אירוח אתרים משותפות

קדימה אבא’s תוכניות אינטרנט משותפות מתחילות עד 99rs / mo ועולות ל- 499 / mo. ואילו תוכנית המתנע לא עושה זאת’אני לא יכול לקנות לך דומיין בחינם, תוכנית האירוח המשותפת של GoDaddy ל- Economy נותנת לך שם תחום בחינם, אחסון של 100 ג’יגה-בתים, אפשרות לארח אתר אחד, העברות נתונים חודשיות ללא הגבלה, ודוא”ל עסקי בחינם. נקרא בשם ‘בעל הערך הטוב ביותר’ תוכנית, תוכנית הדלוקס מציעה אחסון ללא הגבלה ותחומים בלתי מוגבלים בנוסף לתכונות של תוכנית הכלכלה. זה מתחיל ב- 339 לחודש. החבילה Ultimate מציעה כלי ניהול DNS מובחר, כושר עיבוד 2x ותעודת SSL חינם למשך שנה.

תוכניות אירוח עסקי

זה אולי מונח חדש עבור מעטים. אז בואו’ראה מה זה אירוח עסקי על פי GoDaddy. זה’זה הטוב משני העולמות – הכוח המוגבר של שרת וירטואלי פרטי, אך עם לוח בקרה קל לשימוש שלא’אני לא צריך תואר במדעי המחשב כדי לפעול. GoDaddy מציע את התוכניות הללו לאנשים עם אתרי מסחר אלקטרוני, אלה שתהיה להם תנועה גבוהה ודורשים יותר משאבים. אם אתה’מחדש מחפש את סוג אירוח אתרים מהיר מאוד, תומך בכמות עצומה של תנועה המגיעה בכל עת. קדימה אבא’לאירוח עסקי יש את המשאבים והתמיכה כדי לספק את צרכי האירוח שלך.

התוכניות מתחילות עם חבילת ההשקה, החל מגובה של 1159 מ”ש ומספק אחסון של 60 ג’יגה-בייט, זיכרון RAM של 2 ג’יגה-בייט, מעבד אחד, תעבורה לא ממוזגת, אתרים ומאגרי נתונים ללא הגבלה, תעודת SSL סטנדרטית. יש תוכנית Enhance שמוסיפה אחסון של 90 ג’יגה-בייט, 4 ג’יגה-זיכרון RAM, 2 מעבד לתוכנית ההשקה והיא מתחילה ב- $ 1479 / mo. אחריה מגיעה תוכנית Grow אשר נקראת תוכנית ‘בעל הערך הטוב ביותר’ מארז אירוח עסקי המציע 120 ג’יגה-בייט, 6 ג’יגה-זיכרון RAM, 3 מעבד בנוסף לתכונות אחרות של החבילות הקודמות. וזה מתומחר במחיר של 1,1919 דולר לחודש. ויש תוכנית הרחבה שמתומחרת ב- $ 2,559 / יום המציעה נפח אחסון של 150 ג’יגה-בייט, 8 ג’יגה-זיכרון RAM, 4 מעבד בנוסף לתכונות אחרות משלוש התוכניות האחרות.

שירותי אירוח VPS

תוכניות אירוח VPS מתחילות בחבילה המכונה Launch, והיא מציעה ליבת CPU אחת, 2 ג’יגה-זיכרון RAM, אחסון של 40 ג’יגה-בייט והיא מתומחרת ב -1399 מ”ט. ישנה חבילת Enhance שמתומחרת ב- $ 2199 / יר, ומציע 2 ליבות מעבד, 4 גיגה זיכרון RAM, אחסון של 60 גיגה-בייט. חבילת הגידול מתומחרת ב- $ 2699 לחודש. 3 ליבות מעבד, 6 ג’יגה-זיכרון RAM, נפח אחסון של 150 ג’יגה-בייט. ותוכנית ההרחבה היא בעלת המחיר הזול ביותר, ב- $ 3699 לחודש מציעה 4 ליבות מעבד, 6 ג’יגה-זיכרון RAM, נפח אחסון של 150 ג’יגה-בייט.

שרתים ייעודיים

GoDaddy תמחר את זה’זה שרתי אירוח ייעודיים באגרסיביות רבה עם חבילת הכלכלה, החל מגובה של 4719 מ”ש ומספקים 4 ליבות מעבד @ 3.1 ג’יגה הרץ, זיכרון של 4 ג’יגה-בתים, אחסון בנפח TB, רוחב פס לא מדוד, 3 IPs ייעודיים, תעודת SSL חינם לשנה. הבא הוא חבילת הערך המצורפת עם זיכרון של 8 ג’יגה-בייט, אחסון בנפח 1.5 TB עם תכונות אחרות המוצעות בתוכנית כלכלה. תוכנית זו מתומחרת היטב ב- $ 6759 לחודש. אחריה מתבצעת תוכנית דלוקס המציעה זיכרון של 8 ג’יגה-בייט, נפח אחסון של 1.5 ט”ב בנוסף לתכונות אחרות של החבילות הקודמות. והמחיר הוא £ 8119 לחודש. החבילה האולטימטיבית היא המחיר היקר ביותר, מתומחרת ב- £ 8799 / mo, ומציע זיכרון של 32 ג’יגה-בתים ואחסון 2 טרה-בתים יחד עם שאר המוצרכים המוצעים בשלוש חבילות אחרות..

שמות מתחם:

GoDaddy מציע שמות דומיין במחיר התחלתי של £ 209 לחודש. הם מספקים רשימה ארוכה של שמות מתחם כמו. Com, .co, .in, .life ורבים אחרים.

בונה אתרי אינטרנט

ל- GoDaddy בונה אתרים חדש ומתקדם שמסייע לכל אדם עם ידע קידוד לפחות או חסר לבנות אתר לפי בחירתו. יש בה ספרייה גדולה של תמונות מקצועיות לבחירה כך שלאתר שלך תמיד יהיו תמונות המשקפות את העסק או התשוקה שלך. אתה יכול גם להעלות תמונות משלך. יש לו גם ממשק החלקה לסגנון בו אתה יכול לעצב את אתר האינטרנט שלך רק בכמה חלקי חילוף. זה גם נותן לך את הפריבילגיה של ערבוב והתאמה, שם אתה יכול להיות חופשי מהגבלות התבניות ולהתאים אישית כל פינה באתר שלך. אתה מקבל את בונה האתר הזה עם חופשי גרסת ניסיון למשך 14 יום שלאחריה תצטרך לשלם עבור בונה אתרים זה.

דוא”ל עסקי מקצועי

GoDaddy מציעה גם שירות דוא”ל עסקי מתחיל במחיר של 39 $ לחודש, שם תקבלו אחסון דוא”ל של 10 ג’יגה-בתים למשתמש, חוויה ללא מודעות, זוכת פרסים, תמיכה 24/7. עם GoDaddy’מסנני דואר זבל ואנטי-וירוס החוסמים מעל 300 מיליון הודעות דוא”ל בלתי רצויות שעלולות להיות מסוכנות מדי יום. תוכניות אלה נתמכות היטב גם על ידי סמארטפונים וטאבלטים.

מעצבי אתרים מקומיים

ל- GoDaddy יש רשימה ארוכה של מפתחים וסוכנויות שיכולים ליצור שלך תפקיד עיצוב וניהול אתר ללא בעיות.

סיכום:

ל- GoDaddy יש כמה מתמודדים רציניים על המקום הראשון וגם יש מספיק מקום לשיפור מבחינת תמיכת לקוחות, מחירי חידוש וכו ‘. אם זה יכול לעבוד על אותם היבטים, אין פלא שגודאדי יכהן כמלך במשך תקופה ארוכה.

תוכל גם לראות את ביקורות המשתמש של GoDaddy בהמשך ‘ביקורות משתמשים’ קטע.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map