סקירת ChemiCloud


20 ביקורות בסך הכל


ממוצע. דירוג משתמש יוצא מן הכלל

תכונות

תמיכה

ביצועים

תמחור

מכירת פלאש של הוסטינגר

מחירים, תכניות ותכונות של ChemiCloud – 2020

תכונות המפתח

 • שם דומיין חינם לכל החיים
 • אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום
 • תמיכה ללא קו 24/7
 • בואו להצפין SSL בחינם
 • ספק אירוח מקומי מבוסס-ענן
 • מיקומי שרת ברחבי העולם

תוכניות אירוח משותפות

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחרוחב הפסלוחמספר האתריםמחיר
אירוח אתריםלינוקס15 GB SSDללא הגבלהCPANEL13.95 $ לחודש
אירוח אתריםלינוקס25 GB SSDללא הגבלהCPANELללא הגבלה6.95 $ לחודש
אירוח אתרים טורבולינוקסSSD בנפח 35 GBללא הגבלהCPANELללא הגבלה10.95 $ לחודש
ראה השוואה בין אירוח משותף

תוכניות אירוח VPS

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחמעבדRAMהליבהמחיר
ברזללינוקסSSD של 80 ג’יגה-בייט2 ליבות מעבד4 גיגה בייט79.95 $ לחודש
ברונזהלינוקס160 ג’יגה-בייט4 ליבות מעבד8 GB119.95 $ לחודש
כסףלינוקס320 ג’יגה-בייט6 ליבות מעבד16 ג’יגה199.95 $ לחודש
זהבלינוקס640 GB SSD8 ליבות מעבד32 GB359.95 $ לחודש
עיין בהשוואה בין VPS Hosting

תוכניות אירוח משווקים

שם התוכניתמערכת הפעלהשטחרוחב הפסלוחמספר האתריםמחיר
אלקטרוניםלינוקס25 GB SSD250 ג’יגה-בייטCPANELללא הגבלה19.95 $ לחודש
היתוךלינוקסSSD של 50 ג’יגה-בייט500 GBCPANELללא הגבלה34.95 $ לחודש
הרחבהלינוקסSSD של 80 ג’יגה-בייט800 GBCPANELללא הגבלה50.95 $ לחודש
אבולוציהלינוקס100 GB SSD1000 GBCPANELללא הגבלה64.95 $ לחודש
ראו את ההשוואה בין אירוח המשווקים

מבט כולל על חברה

ChemiCloud הוא ספק אירוח אתרים אשר ידוע במתן שירות הלקוחות הטוב ביותר יחד עם אירוח אתרים מהיר, אמין ומאובטח המבוסס על פלטפורמת הענן. ChemiCloud הוא אחד מהספקים המובילים בתחום אירוח אתרים בענף. הדירוג הממוצע שלהם הוא יותר מ 90%, וזה מדהים, בהתחשב בכך שמרבית הלקוחות בסופו של דבר נותנים דירוגים נמוכים מאוד, גם אם יש שגיאה קלה בשירות הניתן על ידי כל ספק..
הדירוג הגבוה הזה לא רק מצביע על כמה טוב השירות של ChemiCloud אלא גם מחזיק את המראה לחשיבות שניתנה לשביעות רצון הלקוחות.

לתת’גלה אם ChemiCloud היא האפשרות הטובה ביותר שיש לך בעת בחירת ספק אירוח אתרים המתאים לאתר שלך.

תכונות ChemiCloud

שימוש בטכנולוגיית ענן

שירותים מבוססי ענן, אינם זקוקים כעת להכרה. ואין להכחיש את העובדה שטכנולוגיית הענן היא העתיד והעתיד כאן. כאשר האתר שלך מופעל על ידי שרתי ענן הופך את האתר שלך מוכן לעתיד ולשרתי ענן יש יתרונות רבים על פני שרתים מסורתיים. וחמיכלוד’השם עצמו צועק את השימוש בשרתים בענן בשירותם. הגיבוי בכוחם של שרתי ענן בוודאי מסייע בהפיכת האתר שלך למהיר, מאובטח ונגיש מאוד. טכנולוגיה זו אפשרה גם ל- ChemiCloud להציע חבילות בגודל מתכונות בסיסיות מאוד למתקדמות מאוד.

שרתים מבוססי SSD

אם תבחר ב- ChemiCloud, האתר שלך יתארח בשרתים המופעלים על ידי SSD, ללא קשר לתוכנית שתבחר. אחסון שרת מבוסס SSD פירושו זמן גישה מהיר במיוחד או ללא זמן מהיר במיוחד. האתר שלך הוא גם הרבה יותר בטוח מאלה שמתארחים בשרתים מבוססי HDD. ועוד עובדה שהוספת משקל רב יותר לדומיננטיות של SSDs היא שהן יעילות צריכת חשמל גבוהה, ולכן צורכות פחות משאבים.

תמיכה מומחה 24/7

שירות לקוחות תמיד היה בראש סדר העדיפויות של הלקוחות מזה גיל. אם בכלל, זה מעולם לא היה חשוב עד כמה חשובה תמיכת הלקוחות כעת. ChemiCloud הבינה עובדה זו ונתנה עדיפות גבוהה לספק תמיכה ללקוחות ברמת מומחים וזה הביא לכך שהם היו אחד מספקי האירוח המוערכים ביותר בכל רחבי העולם. אתה יכול לחייג בכל עת, אליך יצטרף אליך מומחה בכיר לתמיכה בלקוחות של ChemiCloud ותוכל לקבל תשובות לכל אחת מהשאלות שלך או לקבל פתרון לכל אחד מהבעיות שלך..

99.9% זמן עבודה

ChemiCloud מגיע עם אחריות לזמן פעולה של 99.99%. אמנם ערבות של 100% זמן עבודה תמיד נהדרת מלכתחילה, אבל 99.99% זה לא כל כך נורא. זה עדיין נחשב מספיק טוב בהשוואה לתקן התעשייתי. האתר שלך יפעל 99.99% מהזמן. זה יעזור לך לשרת את המבקרים או הלקוחות שלך כמעט בכל פעם שאתה ניגש לאתר שלך. אחריות לזמן ההפעלה מתורגמת ל 21.92 דקות השבתה בחודש בממוצע.

שם דומיין חינם לכל החיים

לרובנו יש הקלה כאשר יוצע שם דומיין בחינם יחד עם אירוח אתרים. מכיוון שמשלם עבור אירוח אתרים וגם שם תחום יכול לבטח לשרוף חור בכיס שלנו. לפעמים שמות דומיינים מגיעים עם תג מחיר גבוה מזה של אירוח אתרים. מה שהופך את הדברים למאודים יותר אם אתה קונה אירוח אתרים מ- ChemiCloud הוא העובדה שאתה מקבל את שם הדומיין בחינם לכל החיים. המשמעות היא שלא תצטרך לשלם עבור אותו שם תחום כשאתה מחדש את השירות שלך, כל עוד אתה מעניק לעצמך אירוח אתרים מ- ChemiCloud.

ערבות להחזר כספי של 45 יום

ספקי אירוח אתרים רבים מציעים את שירותיהם בתקופה מסוימת של ערבות להחזר כספי. אך שירות ChemiCloud מוצע עם אחריות להחזר כספי ללא תנאי, מה שאומר שיהיה לכם 45 יום בידכם להתנסות בשירות ChemiCloud ולהחליט בעצמכם אם אתם רוצים לדבוק בהם לתקופה ארוכה יותר. זה ייעשה ללא טרחה וללא שאלות.

הגירה חופשית וטרחה

לתת’אני אומר שאתה מתרשם ממה שמציע ChemiCloud על הנייר ורוצה לנסות אותם, לא תצטרך לדאוג שתצטרך להעביר את התוכן שלך ודברים אחרים הקשורים לאתר שלך לשרתים של ChemiCloud. הם מציעים מתקן הגירה בחינם אשר במקרה גם ללא בעיות, מכיוון שיש להם מנהלים טכניים מומחים ביותר אשר יסייעו לך להעביר את אתר האינטרנט שלך בקלות, מבלי לשבור זיעה..

שירותי ChemiCloud

אירוח אתרים

כפי שכבר מוזכר כי ChemiCloud מספקת את השירות שלה על בסיס פלטפורמת הענן, תוכלו להשיג לעצמכם אירוח אתרים מעבר לציפיות, כפי שמונח ChemiCloud זאת, כאשר המחירים מתחילים החל מ- $ 3.95 לחודש. חבילה זו בשם Starter מגיעה עם כל התכונות הבסיסיות הדרושות לכם. המחירים אינם הטובים ביותר בענף, אך אינך יכול לבקש יותר מכיוון שכבר תקבל כמה מהתכונות הטובות ביותר בכיתה כמו שרתי ענן כסטנדרט. אם אתה רוצה חבילה מעט מתקדמת, אתה יכול לבחור את תוכנית ה- Pro שמתומחרת במחיר של $ 6.95 / mo. ותוכלו לבחור את תוכנית הטורבו אם תרצו ‘כל התותחים בוערים’ סוג הביצועים המהיר עד פי 10. חבילה זו מתומחרת ב -10.95 $ לחודש.

אירוח וורדפרס

אירוח וורדפרס המופעל על ידי שרתים מבוססי SSD מתקדמים במיוחד מוצע עם תמיכה וורדפרס ייעודית. לא תהיה לך טרחה בעת יצירת אתר האינטרנט שלך או כשאתה נתקל בבעיות לאחר מכן, עם תמיכה ייעודית זו של וורדפרס. התוכניות מתומחרות באופן דומה לזה של אירוח אתרים מבוסס ענן. המחירים מתחילים החל מ- 3.95 $ לחודש. עולה עד 10.95 $ לחודש. יש להם את השרתים שלהם הממוקמים בבנגלור, הודו, המסוגלים להאיץ את האתר שלך באופן משמעותי על ידי הפחתת השהיה במידה רבה.

ענן VPS

ChemiCloud מציעה VPS הניתן להרחבה על בסיס טכנולוגיית ענן במחיר ההתחלתי של 79.95 $ לחודש. שרתים ממוקמים גם בבנגלור, הודו. המחירים עולים עד ל -350 דולר לחודש. כל התוכניות נקראות על שם מתכות, מה שמעיד על איתנות השרתים. ChemiCloud מציעה Cloud VPS בארבע חבילות שונות, כלומר ברזל, ברונזה, כסף וזהב. אתה מקבל כתובת IP ייעודית, תעודת SSL בחינם כסטנדרט עם כל 4 החבילות. תכונה אחת ראויה לציון היא כי ChemiCloud מציעה 15 יום החזר כספי כסטנדרט לכל החבילות, שרוב המארחים לא מספקים אפילו עם החבילה המתקדמת ביותר..

אירוח משווקים

אם אתה רוצה אירוח מפיצים, ChemiCloud מציעה את אירוח המשווק המבוסס בענן בעל ביצועים גבוהים אשר תוכנן במיוחד עבור מעצבי אתרים או סוכנויות אחרות. אתה יכול לבחור מתוך 4 תוכניות שונות בשם אלקטרונים, היתוך, הרחבה והתפתחות. חבילת אלקטרונים מתומחרת ב -19.95 דולר לחודש. ואילו האבולוציה העשירה בתכונות מתומחרת ב -64.95 $ לחודש. אתה יכול לארח אתרים ללא הגבלה בכל 4 החבילות, וכל 4 החבילות מופעלות על ידי אחסון SSD. אתה מקבל תעודת SSL בחינם כסטנדרט וגיבויים יומיים בחינם זמינים.

סיכום

למרות שבוודאי שאין ל- ChemiCloud שורה ארוכה מאוד של הצעות, אך היא מצטיינת בשירותים שהיא מציעה. הם נתנו את ה- Dedicated Hosting להחמיץ, אך עדיין, הם הטובים ביותר במה שהם עושים. אתה יכול לבחור את השירות שלהם ללא מחשבה שנייה אלא אם כן אתה מחפש אירוח אתרים מסורתי בסיסי במחיר זול מאוד המופעל על ידי כונני HDD. אם אתה בוחר ChemiCloud, אתה מובטח להיות לקוח מאושר, עם שביעות רצון גבוהה. אם יש לך מחשבה שנייה לגבי בחירת ChemiCloud, אתה עדיין יכול לנסות את השירות שלהם שכן יש לך 45 יום להחזיר את כספך למקרה שלא תרצה להמשיך עם ChemiCloud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map