סקירת אירוח VPS של SiteGround VPS 2020 (קופון הנחה של 70%)


אבזרי VPS אירוח ביתי
1. $ 11.95 לחודש (תוכנית VPS משתלמת)
2. מארח VPS מומלץ לפי 3 CMS המובילים
3. מארח VPS ו- WordPress מספר 1 בדירוג סקרי FB מרובים
4. אחריות לזמן פעולה של שרת 99.99%
5. שרתי אירוח בצפיפות נמוכה מאוד
6. מגבלות גבוהות בהרבה על ביצוע סקריפטים ושניות מעבד
7. שרתי VPS הממוקמים על פני 3 יבשות
8. גישה מלאה לכל כלי SiteGround מתקדמים כגון SuperCacher, Staging, Git וכו ‘
9. גיבויים בחינם של SSL ולפי דרישה באמצעות שחזור בלחיצה אחת
10. VPS מנוהל באופן מלא עם cPanel, ניטור תוכנות זדוניות, אבטחה ועדכונים
11. תמיכה בעדיפות מתקדמת 24/7
12. 30 יום VPS אירוח תוכנית (GoGeek) הכסף בחזרה להבטיח
חסרונות של VPS אירוח ביתי
1. מגבלות לאילו תוכנות ויישומים תוכלו להתקין
2. פועל כ- VPS אך לא כמתאר תכנית אירוח VPS מכיוון שאינך מקבל גישה לשורש
3. למרות שחשבון האירוח שלך מבודד לצורך אבטחה, עדיין משאבי שרת משותפים אחרי הכל
דירוג אירוח VPS ביתי
אירוח VPS של SiteGround
זמן אמין ואמינות
5.0/5.0
אירוח VPS של SiteGround
מהירות וביצועים
5.0/5.0
אירוח VPS של SiteGround
משאבי שרת
4.5/5.0
אירוח VPS של SiteGround
אבטחה והגנה מפני האק
5.0/5.0
אירוח VPS של SiteGround
תמחור וערך
4.5/5.0
אירוח VPS של SiteGround
תאימות וורדפרס
5.0/5.0
אירוח VPS של SiteGround
צרכן תמיכה
5.0/5.0
דירוג כולל4.9/5.0
סקירה כללית על סקירת VPS על שטח VPS
תוכנית האירוח VPS של SiteGround (GoGeek) הוא מספיק טוב לארח את שלך אתר / בלוג / חנות מסחר אלקטרוני בפלטפורמה דמוית VPS. מתכנית זו, תוכלו בכל עת לשדרג את שרתי האירוח שלהם בענן עם עוצמה גבוהה יותר + ניתן להרחבה. עם זאת, עד אז תוכנית VPS אירוח של SiteGround (GoGeek) אמור לתת לך כל מה שאתה מצפה משרת אירוח VPS טיפוסי (מהירות, תכונות מכוונות VPS, ביצועים, Uptime, תמיכה בעדיפות ועוד ועוד).

GoGeek היא תוכנית האירוח VPS המתחילה מאוד של SiteGround, מכיוון ש SiteGround משווקת שירות זה באופן ספציפי תוכנית אירוח חצי ייעודית. לפיכך, המגבלה האמיתית היחידה לאירוח VPS של SiteGround (GoGeek) הוא שזו אינה חבילת אירוח VPS אמיתית ועם זאת פיתרון VPS מספיק חזק, שתומחר במחיר סביר.

בעוד שספקי אירוח VPS אחרים מציעים לך תוכנית VPS עם בקרת גישה מלאה לשורש, SiteGround טוען שהיא יכולה לספק בנוחות את כל הצרכים של הלקוחות המבוססים על VPS באמצעות תוכנית GoGeek המיוחדת שלהם. הם מאמינים מאוד שצוות התמיכה סופר-מיומן + מיומן שלהם מסוגל לספק לך שירות לקוחות מעולה על ידי פיתרון של כל הבעיות בהן האתר שלך מתמודד! כמו כן, SiteGround נחשב לעיתים קרובות כ- מארח מס ‘1 ונחשב כ הכי טוב אפילו כשמדובר שירות אירוח VPS.

יתר על כן, SiteGround מבודד בקפדנות את חשבון אירוח ה- VPS שלך עם השאר הממוקמים בשרתים שלו על ידי הבטחת השימוש בטכנולוגיה ייחודית. (מה שהם מכנים בשם כוורת). זה הופך את כל אחד מחשבונות האירוח המסור-למחצה הללו למעשה למעשה למכולה נפרדת, כאשר לאף חשבון בודד בשרת אין חירות להתנהג בצורה שגויה או להפריע לאחרים. שלא כמו מרבית ספקי האירוח VPS האחרים, ל- SiteGround אין כל חוקים נוקשים בנושא השימוש במשאבי השרת שלהם. לכן, תוכלו לארח את האתר / הבלוג שלכם בסביבת VPS מנוהלת לחלוטין עם cPanel ידידותי למשתמש. (שקוראים לו CPanel משופר).

בסקירת אתר אירוח VPS זה של אתר VPS, אסביר לכם את תוכנית GoGeek שלהם (בפירוט) ומדוע בדיוק תוכנית האירוח המיוחדת למחצה המיוחדת הזו של SiteGround היא תחליף טוב לתכנית VPS Hosting S המסורתיתערבים.

Contents

תמחור ותכונות אירוח VPS של SiteGround אירוח (סיכום סקירת 2020)

האם אתר אירוח VPS של אירוח VPS ארוז בתכונות? בואו נגלה בפירוט עם סקירה מסוכמת זו על תכונות VPS של תוכנית אירוח VPS של SiteGround ומפרטים …

סקירת תכונות אירוח VPS של SiteGround (תכנית GoGeek) 2020
תכונות SiteGroundאירוח VPS של SiteGround
מחיר התחלתי של VPS
$ 11.95 לחודש
מדיניות החזריםאחריות להחזר כספי של 30 יום באתר VPS (GoGeek)
קבל הנחה VPS על בסיס SIG
מבקרים חודשיים משועריםבסביבות 100,000
רוחב הפסהעברת נתונים ללא מדוד
שטח אינטרנט30 ג’יגה-בייט
אתרי אינטרנט מותריםללא הגבלה
אתרי אינטרנט מותריםללא הגבלה
SuperCacherכל 3 הרמות
• מטמון סטטי
• מטמון דינמי
• שוכב
גיבויים מתקדמים לפי דרישה כן
העברת אתרים מקצועית כן
תמיכה בעדיפות מתקדמת כן
שרתי PCI תואמים כן
גיט (מותקן מראש) כן
הצגת אתרים מתקדמת כן

מיקומי מרכז נתונים של VPS עבור אירוח אתרים ב- SiteGround (2020)

SiteGround הוא אחד מספקי ה- VPS המארחים הנדירים שיש להם מרכזי נתונים ברחבי העולם ולא סתם בתוך ה ארה”ב ואירופה.

סקירת תכנית חודשית של ניסוח VPS של אירוח אתרים

SiteGround מציע גם תוכנית אירוח VPS חודשית בה לא תצטרך לשלם את הסכום המלא עבור התוכנית השנתית שלהם של GoGeek. אבל אז זה יעלה לך תוספת דמי הפעלה של שרת חד פעמי (דמי תכנית אירוח VPS לארוחת VPS של אתר חודש ראשון + 24.95 $ עמלת הפעלה) המוצגת בפירוט בהמשך:

תוכנית ניסוי אירוח VPS של חודש זה על ידי SiteGround כוללת דמי התקנה והמחיר המוזל עבור שרת ה- VPS שלהם אשר חל רק בחודש הראשון. לכן זו בהחלט לא אידיאל או דרך זולה לבחון את תוכנית VPS Hosting של SiteGround (אחרי הכל בסוף תקופת ניסיון זו המחירים הרגילים מתייחסים אוטומטית).

פתק: אני ממליץ לך בחום לקנות את תוכנית האירוח VPS לשנה של SiteGround (GoGeek = שירות אירוח חצי ייעודי) אשר יהיה כל יום נהדר VPS Server Hosting Deal!

תכונות אירוח VPS של SiteGround (סקירה מפורטות 2020)

SiteGround מציע מספר תכונות בשירות אירוח VPS שלה, כאשר חלקן כבר מכוסות למעלה בסיכום הביקורות שלנו. להלן כמה אירוח VPS מיוחד יותר תכונות שעליך לדעת עליהן:

1. פלטפורמת VPS ממוטבת במהירות מהירה

ארכיטקטורת שרת האירוח של VPS של SiteGround (תוכנית GoGeek) מתמקדת בעיקר במהירות. תכניות האירוח VPS שלהם עמוסות בטונות של תכונות מתקדמות כגון אחסון SSD, שרת NGINX, HTTP / 2 שרתים תומכים, SuperCacher (עבור וורדפרס וג’ומלה), CDN בחינם והרבה יותר

2. ביקורים ללא הגבלה עם שטח דיסק של 30 GB

תוכנית האירוח VPS של SiteGround (GoGeek) מציע רוחב פס בלתי מדוד יחד עם ספירת ביקורים משוערת של מאה אלף. עם זאת, אין הגבלה קפדנית על ספירת הביקורים ככזו (בניגוד לרוב מארחי VPS שם בחוץ). אתה מקבל גם שטח דיסק של SSD בנפח של 30 ג’יגה-בייט, שאמור להספיק עבור אתר כלשהו גודל.

3. שירות לקוחות בעדיפות (24/7)

כל הבעיות המדווחות על ידי לקוחות אירוח VPS של SiteGround נפתרות הרבה יותר מהר באמצעות פריוריטי (מתוכניות StartUp ו- GrowBig שלהם). יתרה מזאת, חשבונות אירוח VPS מקבלים עדיפות גם כשמדובר בגיבויים יומיים המורכבים מאפשרת שחזור גיבוי ידני בחינם בלחיצה אחת יחד עם אפשרות אחסון הגיבוי. (עד 30 עותקים).

אני משתמש באופן אישי בפתרון VPS של אירוח VPS של SiteGround כבר שנים לארח אתרים מרובים וזמן התמיכה התומך ב- VPS שלהם תמיד היה פנומנלי. תמיכת לקוחות באיכות טובה בשירות אירוח VPS תמיד הייתה רומן יקר כמעט עם כל חברת אירוח אתרים, אך תוכניות האירוח VPS של SiteGround היו סבירות מאוד. יתר על כן, תמיכתם העדיפה 24/7 ב VPS הינה מהשורה הראשונה, כאשר אפילו סוכני התמיכה שלהם מהשורה הראשונה היו בקיאים מאוד ובאופן טוב מאוד מעודכן.

4. SiteGround SuperCacher לפלטפורמת VPS

SuperCacher של SiteGround שמגיע עם תוכניות אירוח VPS כברירת מחדל מיישם מטמון דינמי ברמת השרת (בניגוד לתכנית StartUp הרשומה). כך, תוכלו לבטל את השימוש הידני בכל אפליקציות של צד שלישי בכדי להציג דפים סטטיים באתרכם מבקרים.

5. פחות משתמשים בגלל שרתי צפיפות נמוכה

רק מספר מצומצם של משתמשים מותר על שרתי אירוח VPS של SiteGround (תוכנית GoGeek) וזו הסיבה שתקבלו יותר משאבי שרת מכל שיתוף אירוח תכנית (זה עד פי 4 משאבים).

6. סביבת הבמה לשרתי VPS

היתרון האמיתי של שירות אירוח VPS של SiteGround מגיע עם ההטבות החנוניות שנקראות SiteGround Staging המאפשרת ללקוחות ה- VPS שלה להעתיק העתק של אתר. לכן ניתן לבצע בדיקות באמצעות חשבון האירוח שלך ב- SiteGround VPS וגם עותק אתר נשמר בשרת כאמצעי בטיחות מושלם! משתמש יכול להכין כמה שיותר עותקים ב- VPS מוצק זה כמו שרת ולבצע בדיקות של נושא או תוסף חדש עם קלות.

7. אתרי אינטרנט מוכנים לסחר אלקטרוני (שרתים תואמי PCI + אישורי SSL חינם)

שרתי VPS של SiteGround המאכלסים את לקוחותיהם של GoGeek הם תואמים לחלוטין ל- PCI, בנוסף הם מציעים לך אישורי SSL של הצפנה בחינם. זו הסיבה שאירוח VPS של SiteGround טוב לאתרי מסחר אלקטרוני, מכיוון שהם מתקינים את עגלת הקניות של eCommerce (חופשי מ לחייב).

למידע נוסף, קרא את סקירת האירוח המסחר האלקטרוני שלנו ב- SiteGround

8. אבטחה באמצעות טכנולוגיית בידוד חשבון HIVE של SiteGround

SiteGround לוקח את האבטחה ברצינות רבה עבור אירוח שרת VPS או תוכניות שרת משותפות בעזרת הג’נרל הבא LXC (מיכלי לינוקס) ובאמצעות בידוד חשבון מאובטח (באמצעות טכנולוגית HIVE). משמעות הדבר היא שאמנם אירוח ה- VPS של SiteGround הוא מבחינה טכנית פלטפורמת אירוח משותפת של שרתים, אך הוא פועל יותר כמו פיתרון VPS בו חשבון האירוח שלך בתוכנית GoGeek נותר לא מושפע מחשבונות פרוצים / זדוניים אחרים של הלקוחות שלהם. (אם בכלל) ממוקם באותו שרת.

האם אוכל לשדרג או לשדרג לאחור את תוכנית האירוח VPS של SiteGround VPS שלי?

רק מכיוון ששירות האירוח VPS של SiteGround הוא בעצם תכנית GoGeek שלהם, אינך יכול באמת להוריד את חבילת VPS שלך, מה שיגרום לך לעבור לתוכניות השרת המשותף של SiteGound. עם זאת, אתה יכול לשדרג אותו ישירות לשרתי אירוח הענן שלהם (מתי שתרצה).

כדי לשדרג את תוכנית האירוח VPS של SiteGround ל- Cloud, אתה רק צריך להיכנס ללוח המשתמש שלך ולבצע את השינויים. יתר על כן, לא תתמודד עם השבתה במהלך תהליך השדרוג של תוכנית VPS של SiteGround.

האם אוכל לקבל גישה לשורש עם שירות אירוח VPS של SiteGround?

פתק: לא תקבל גישה מלאה לשורש בהתקנות שלך כל עוד לא תרכוש את שרת האירוח הארגוני של SiteGround.

SiteGround מנסה לנהל הכל בכוחות עצמם עבור לקוחות המארחים VPS וזה בעיקר משום שהם בטוחים שלא תצטרך גישה לשורש כל עוד אתרי האינטרנט שלך מתארחים בשרתים שלהם. וזה מתאפשר על ידי הצוות הבקיא ביותר שלהם המצוידים בכל הכלים החיוניים לביצוע משימות מורכבות ללא שימוש ב- Root Access.

פיתרון: אתה יכול לקבל גישת מעטפת SSH באמצעות חשבון האירוח VPS של SiteGround וזה הרבה יותר פשוט לייצר את המפתח הציבורי והפרטי. שילובים.

האם SiteGround מציע תוכניות אירוח חלונות באמצעות חשבון אירוח ה- VPS שלהם?

כל שירותי האירוח של SiteGround פועלים מערכת ההפעלה לינוקס כולל אירוח VPS שלהם ולכן אין להם באמת תוכנית אירוח של Windows. משמעות הדבר היא שאם אתה זקוק לאירוח חלונות לפלטפורמת VPS, SiteGround לא יתאים. כמו כן, אירוח חלונות אינו מתאים לפלטפורמת אירוח מורכבת כמו שרתים פרטיים וירטואליים (VPS)!

האם דוקר עובד כראוי בשירות אירוח VPS של SiteGround?

לא, Docker לא יכול לרוץ ביעילות עם תוכניות האירוח VPS של SiteGround מכיוון שהוא שירות מנוהל לחלוטין, אך עדיין תוכלו לקבל גישה ל- SSH ולנסות להתחבר מרחוק. (באמצעות מעטפת). לרוע המזל, Docker זקוק להרשאות מתקדמות ששירות האירוח VPS של SiteGround אינו מציע אך יתכן וזה לא המקרה עם תוכניות האירוח הארגוניות המותאמות להם בהתאמה אישית..

מה זה SLA SiteGround לתוכניות אירוח VPS שלהם?

אחריות Uptime ו- SLA של אתר VPS של אירוח אתרים
אחריות UPS לזמן עבודה99.9% זמן עבודה
בין (99% ו- 99.99%)אירוח VPS באתר SiteGround בחינם למשך חודש
פיצוי SLA נוסף
(לכל אורך זמן אחוז של 1%)
אירוח VPS באתר SiteGround בחינם למשך חודש

פתק: השבתה של שרת SiteGround אינה כוללת את תחזוקת השרת המתוזמנת וכל תקלות שנמצאות באשמת לקוח VPS, DDoS התקפה וכו ‘.

האם אוכל לקבל החזר כספי בחשבון אירוח VPS של SiteGround?

SiteGround מציע מדיניות MoneyBack של 30 יום על תוכנית האירוח שלהם ב- VPS (GoGeek) וגם עם חבילות אירוח השרת המשותפות האחרות שלהם. בנוסף לכל אלה מגיעות תכניות האירוח בענן של SiteGround עם ערבות להחזר החזר 14 יום.

מסקנה: האם SiteGround טוב לאירוח VPS?

אירוח VPS של Siteround (תכנית GoGeek) שגם הוא ממותג מחדש כ- פיתרון אירוח למחצה ייעודי זה מספיק טוב כדי לארח את האתר שלך בפלטפורמה דמוית VPS. מתכנית זו, תוכלו בכל עת לשדרג לאירוח הענן שלהם עם הצורך ההולך וגובר שלכם שכן הם ינהלו הכל בשבילכם! אז עד אז, תוכנית האירוח VPS של SiteGround (GoGeek) צריך לתת לך את כל מה שאתה מצפה מ VPS כמו שרת (מהירות, תכונות מכוונות VPS, ביצועים, Uptime ועוד ועוד).

רוב האנשים דורשים אירוח VPS בכדי לקבל את הכוח הנוסף הזה לאתרי האינטרנט שלהם בכדי להתמודד עם יותר תנועה של תנועה ולא באמת מכיוון שהם זקוקים לגישה שורשית כלשהי. בעניין זה, תוכנית האירוח VPS של SiteGround (GoGeek) היא יותר טובה מספיק מכיוון שאני עצמי מנהלת מספר אתרי אינטרנט עם תנועה גבוהה, כולם בתוכנית אירוח יחידה של SiteGround VPS מזה זמן רב. והחלק הטוב ביותר הוא עדיין הרבה מתחת למגבלות משאבי השרת שלי. עכשיו, זה זכות נהדרת?

אם אתה זקוק ל VPS אירוח משתלם כמו כוח?
תוכנית GoGeek של SiteGround היא הבחירה הנכונה עבורך!
אם אתה זקוק לגישה לשורש עבור תוכנית VPS אירוח שלך?
אתה יכול לשדרג לאירוח הענן של SiteGround (תוכנית האירוח VPS האמיתית שלהם).

אני מקווה שמצאת את הביקורת הזו ב תוכנית אירוח VPS של SiteGround (2020) מועיל. לקבלת מידע נוסף, צור קשר עם תמיכת Priority VPS של SiteGround.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map