סקירת אירוח ייעודי ב- SiteGround 2020 [קבל 70% הנחה]


אבזרי אירוח מוקדשים לטריטוריה
1. דורג מארח שרת משותף מס ‘1 במספר סקרים בפייסבוק ונחשב גם כמארח הייעודי הטוב ביותר
2. הרבה יותר אמין בהשוואה לאירוח שרתים משותף וענן
3. לארח כל סוג של אתרים עם סביבת אירוח ייעודית, גישה לשרת שורש ו- cPanel & WHM בחינם
4. תמיכת VIP ייעודית 24 שעות ביממה עם אחריות לזמן פעולה של 99.99%
5. מטפל באתרים עם דוקרני תנועה כבדים עם תוסף בוסטרים אופציונלי
6. זמן טעינה מהיר של ברקים באמצעות טכנולוגיית מהירות השרת המעולה של SiteGround
7. חשבון אירוח השרת הייעודי שלך כולל כתובת IP ייעודית בחינם ו- DNS פרטי בחינם
8. חומת אש מותאמת אישית המוצעת בשרתים ייעודיים של SiteGround יכולה לעזור לכם באכיפה של מדיניות בקרת הגישה
9. גמישות וביטחון ברמה גבוהה יותר בכל הקשור להוסיף / לשנות תוכנה ושרת תצורות
חסרונות של אירוח מוקדש לפי שטח
1. הרבה משתמשים עשויים למצוא תכניות אירוח ייעודיות של SiteGround (במחיר של $ 229 לחודש) די יקרות בהשוואה לתוכניות השרת בענן שלהם.
2. תשלום חד פעמי של 99 $ הוא מחויבים בגין הגדרת השרת הייעודי של SiteGround
דירוג אירוח מקומי לפי שטח
אירוח שרתים ייעודי של SiteGround
זמן אמין ואמינות
5.0/5.0
אירוח שרתים ייעודי של SiteGround
מהירות וביצועים
5.0/5.0
אירוח שרתים ייעודי של SiteGround
מאפיינים ואיזון עומסים
5.0/5.0
אירוח שרתים ייעודי של SiteGround
אבטחה והגנה מפני האק
5.0/5.0
אירוח שרתים ייעודי של SiteGround
תמחור וערך
4.0/5.0
אירוח שרתים ייעודי של SiteGround
שירות לקוחות
5.0/5.0
דירוג כולל4.8/5.0
סקירת סקירת אירוח מוקדמת על בסיס שטח
תוכנית האירוח הייעודית ברמת הכניסה של SiteGround נהגה לעלות לך 229 דולר לחודש שנראה יקר אבל זה שווה את העלות במיוחד עבור התכונות העשירות, הביצועים, איכות השירות, המהירות במהירות הבזק והתמיכה הטכנית של VIP שתקבלו. אם אתם מחפשים ספק אירוח ייעודי מנוהל איכותי עבור אתרכם, תוכלו לתת שירות אירוח ענן של SiteGround לנסות ללא היסוס מכיוון ש- SiteGround ביטל את תוכניות האירוח הייעודי שלהם זמן מה לאחור. יתר על כן, תוכניות הענן שלהם ידידותיות לתקציב מכיוון שהן יעלו לך רק 80 דולר לחודש ויכולים להתאים לצרכים שלך בצורה נוחה למדי.

מחפש פתרונות ייעודיים לאירוח שרתים שמציעים לך את הפלטפורמה עם משאבי השרת לבניית אתר זמין וטיפול רב בעומסי תנועה?

פתק: SiteGround הפסיקו את פיתרון האירוח הייעודי והייחודי של אירוח ייעודי והחליפו אותו בשירות הענן הענן הזול ביותר שלהם, הניתן להרחבה, ועם פיתרון אירוח השרתים הארגוני בהתאמה אישית..

אתה יכול לבדוק את תוכניות הענן שהן זולות, יותר גמישות ויותר טובות אירוח אירוח אלטרנטיבי …

או שאתה יכול גם לבדוק את העומק שלנו …

אז אני חייב לומר לך שאתה במקום הנכון שכן אנו בודקים את תוכניות אירוח השרתים הייעודיים של SiteGround כדי ליידע אותך אם כדאי לארח את האתר שלך בשרתים הייעודיים שלהם או לא?

שירות אירוח שרתים ייעודי צריך להתמקד בעיקר במתן לאתר שלך בסיס חיפוי ברזל שיכול לעמוד נפח תנועה גבוה ודוקרנים כדי לתת לך שליטה מלאה על פעילויותיה.

SiteGround הוא ספק אירוח ייעודי פופולרי המנוהל באופן עצמאי המעורב ב- ניטור 24/7 המכונה שלך ומגיב מייד (למקרה שיש בעיה כלשהי). תוכניות האירוח הייעודיות שלהן הן מנוהל באופן מלא וכך זה אומר ש- SiteGround תמיד ישמור על שלהם תוכנה מעודכנת.

יש כל כך הרבה סוגים של אפשרויות אירוח זמינות עד שזה הופך לבלבל למדי וקשה לבחור את הפיתרון הנכון לעסק שלך. אז בואו נתבונן בפרטי שירותי אירוח ייעודיים המוצעים על ידי SiteGround.

מהו האירוח הייעודי של SiteGround?

שירות אירוח ייעודי על ידי SiteGround (הידוע גם בכינוי זה שרת ייעודי או שירות אירוח שרתים מנוהל) היא סוג של אפשרות אירוח בה חברה תוכל להחכיר שרת שלם (בדרך כלל שוכן במרכז נתונים). מארח האינטרנט לא רק מספק את כלי אירוח השרת אלא יכול גם להציע ניהול ושירותים מתקדמים אחרים.

בניגוד להסדרי אירוח שרתים משותפים, שירות אירוח שרתים ייעודי הוא סוג גמיש מאוד של סידור שרתים שכן הוא מספק ללקוח / לארגון שליטה מוחלטת על מערכות השרת, התוכנה והביטחון. זו הסיבה שאירוח שרתים ייעודי הוא די יקר מכיוון שהוא מכיל אירוח ארוז ומעולה סוג.

מדוע לבחור אירוח ייעודי ב- Siteground על פני אירוח שרת משותף?

יתרונות אירוח ייעודיים ב- SiteGround על פני שרתי אירוח משותפים

יש יותר מדי ספקי אירוח ייעודיים בשוק כרגע, אך לא כולם מציעים פונקציות שרת כה עשירות במחיר שווה לכל נפש. אם אתה חושב לקנות תוכנית אירוח ייעודית חדשה או לשנות את סוג האירוח שלך מהשרת המשותף הבסיסי או לשרת ענן זול לשרת ייעודי, אירוח השרתים הייעודי של SiteGround הוא בחירה נהדרת! תוכל גם ללחוץ כאן כדי לבדוק את תכניות האירוח של שרת הענן של SiteGround.

1. אירוח שרת פרימיום מנוהל לחלוטין

SiteGround יסייע לכם בהגדרת ה- שרת ייעודי משלו שם תוכלו לארח את האתר שלכם במכונה ייעודית מהשורה הראשונה אשר מנוהלת ומוגדרת על ידי צוות המומחים שלהם. באמצעות אירוח שרתים ייעודי של SiteGround, תספק לך הרבה תוכנות קנייניות חדשניות כדי לשפר את ביצועי השרת שלך ולהעניק לך יותר פונקציונליות ברמת השרת מכל אחד אחר..

2. שרתים ייעודיים בשלושה יבשות

SiteGround השיקה מיקומי שרתים מחוץ ל ארה”ב על ידי הוספת מספר שרתים ב – Windows אירופה ולבסוף ב אסיה פסיפיק אזור. לא רק לקוחות אירוח השרת המשותף של SiteGround אלא גם משתמשי הענן למחצה, ענן ושירות אירוח ייעודי שלהם יכולים כעת לקנות שרת בכל אחד מהמיקומים האלה.

3. בוסטר ביצועים קנייניים

אתה יכול לשפר את השרת הייעודי של SiteGround רק על ידי הוספת מאיץ ביצועים יש א הגדרת שרת מיוחדת – –. זה משמש כתוכנה רבת עוצמה וחסכונית בהשגת ביצועים גבוהים יותר (אחרת בעיקר רק על חומרה יקרה).

4. תוכנה חנונית ללא עלות נוספת

כל חשבון שרת ייעודי יכול לכלול כלים ייחודיים שפותחו ב- SiteGround ללא עלות כמו שפיתחנו תאריכים אוטומטיים של ג’ומלה ו- WordPress, סביבת הגדרת שרת של ג’ומלה וורדפרס, CloudNare CDN, SSH ו- WP-CLI, Git משולב ועוד הרבה. התנאי היחיד להצעה בחינם הוא שברגע שמשתמש יקבל תוכנה קניינית כזו, תיבטל גישת השורש שלהם.

5. תמיכה VIP 24/7

SiteGround מציעה תמיד ללקוחותיה תמיכת VIP מהירה בעזרת תוכניות האירוח הייעודיות שלהם על ידי מומחים מיומנים היטב. עם אין זמן להחזיק צ’אט או טלפון ללקוחות האירוח המסורים שלהם פחות מעשר דקות של זמן תגובה בכרטיסים, אינך יכול לבקש דבר נוסף. האם אתה יכול?

לחץ כאן ליצירת קשר עם Customer Site Site

תמחור אירוח ייעודי של Siteground, תכניות ותכונות

עם 3 סוגים של תוכניות אירוח שרתים ייעודיים, SiteGround מקלה עליכם לקנות שרת ייעודי בהתאם לצרכים העסקיים ולתקציב שלכם. להלן כמה מהתכונות והמפרטים העיקריים של כל תוכניות האירוח הייעודיות של SiteGround:

1. תוכנית כניסת שרתים (במחיר של 229.00 $ לחודש).

»שטח דיסק דיסק SSD בנפח 960 GB
»רוחב פס 5 TB
»4 GB זיכרון RAM של DDR3
»מעבד Intel Xeon E3-1230
»מהירות שעון מעבד של 3.20 ג’יגה הרץ
»4 ליבות מעבד
»8 חוטי מעבד
»מטמון מעבד של 8 מגהבייט

2. תוכנית שרת כוח (במחיר של $ 329.00 / mo.)

»שטח דיסק דיסק SSD 960 GB
»רוחב פס 5 TB
»זיכרון RAM של 16 ג’יגה-בתים DDR3
»מעבד Intel Xeon E3-1270
»מהירות שעון מעבד של 3.50 ג’יגה הרץ
»4 ליבות מעבד
»8 חוטי מעבד
»מטמון מעבד של 8 מגהבייט

3. תוכנית שרת סופר פאוור (במחיר של $ 429.00 לחודש)

»שטח דיסק דיסק SSD בנפח 2 x 960 GB ב- RAID 1
»רוחב פס 5 TB
»זיכרון RAM של 16 ג’יגה-בתים DDR3
»2 x מעבד Intel Xeon E5-2620
»מהירות שעון מעבד של 2.00 ג’יגה הרץ
»ליבות מעבד בעלות 2 x 6
»חוטים מעבד 2 x 12
»מטמון מעבד של 15 מגהבייט

פתק: מחירי SiteGround עשויים להשתנות מעט בהתאם למיקום השרת הייעודי שתבחר. כמו כן, חיובים ב- SiteGround 99 דולר בתור תשלום חד פעמי להגדרת חשבון אירוח השרת הייעודי שלך ב- SiteGround. עם זאת, DNS פרטי נכלל בחינם לכל השרת הייעודי שלהם חשבונות.

Siteground אירוח ייעודי (קופונים וקודי קידום)

לרוע המזל, SiteGround אינו מציע קודי קופונים עם תוכניות האירוח הייעודיות שלהם. אבל אתה יכול לקבל הנחה קטנה אם אתה קונה למעלה מחודש ממנוי האירוח הייעודי שלהם מראש. שלא כמו השרת הייעודי שלהם (הופסק כעת) ותוכניות אירוח של שרתי ענן, תקבלו הנחה גדולה מתכניות אירוח השרת המשותף של SiteGround.

SiteGround ענן לעומת שרת ייעודי: האם עלי לבחור אירוח אתרים ייעודי ב- SiteGround או בתוכנית אירוח ענן?

אירוח שרת ענן של SiteGround לעומת אירוח שרתים ייעודי (סקירה והשוואה 2020)

אירוח ענן של SiteGround ואירוח שרתים ייעודיים הם פתרונות אירוח שונים לגמרי בכל מה שקשור להגדרת השרת וניהולו. אירוח השרתים הייעודי של SiteGround מעניק לך הרבה יותר חופש וכך תוכל להזמין אותו באמצעות ה- גישה לשורש לחשבונות האירוח שלך ב- SiteGround ו- WHM. WHM של cPanel הכלול בתוכנית השרת הייעודית של SiteGround יכולה לעזור לך ליצור, להסיר או לנהל את חשבונות האירוח שלך בעצמך וגם זה ברמה השרת.

תכנית אירוח השרת הייעודי שלהם מאפשרת גם לבצע כל שינוי גלובלי בתצורת שרת האירוח שלך. יתר על כן, אירוח השרתים הייעודי של SiteGround חזק הרבה יותר מאירוח הענן שלהם ומציע גם משאבים רבים לשרת לאירוח האתר שלך.

אם לא ניתן לעמוד במשאב השרתים של אתר האינטרנט שלך על ידי השרת המשותף של SiteGround ואין לך אפילו מספיק כסף לרכוש את תוכנית האירוח השרתית הייעודית שלהם, תוכניות האירוח בענן יכולות גם להוות פיתרון סביר מאוד. תוכניות אירוח השרת המשותף של SiteGround נהדרות למתחילים או אתרים עם תנועה מוגבלת. אך באתרים עם תנועה גבוהה, יש צורך במשאבי שרת רבים יותר ועל כן על סמך התקציב שלך הגיוני ללכת איתם אירוח ענן של SiteGround או תוכניות אירוח שרתים ייעודיות. אז בסופו של דבר עליכם להתקשר בין השניים (שרת ענן או ייעודי) על ידי התייחסות לתקציבך כגורם מכריע מכריע.

אז זה הכל עניין של סקירת אירוח ייעודי של SiteGround (2020) וזה הופסק כעת וזו הסיבה שתוכלו ללכת עם שירות אירוח הענן שלהם מכיוון שהוא חזק ומדרגי באותה מידה כדי להתאים לצרכים ההולכים וגדלים של העסק שלכם. אם יש לך ספקות או שאילתות ייעודיות / ענן / ארגוני, אתה יכול לפנות לצוות התמיכה של SiteGround 24/7 VIP.

או שאתה יכול גם לבדוק …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map