סקירת מסחר אלקטרוני של SiteGround (2020): האם זה אירוח לאתרי קניות מקוונים? [קבל קופון הנחה של 70%]

אז האם אתם מחפשים סקירה מפורטת בתוכנית האירוח של eCommerce של SiteGround ורוצים לדעת כמה זה באמת מתאים לאירוח החנות המקוונת שלכם?
SiteGround סקירה מסחר אלקטרוני / WooCommerce אירוח (2020)

האם SiteGround מציע אירוח מסחר אלקטרוני? כן, אם תרצו להקים אתר קניות מקוון או סתם חנות מסחר אלקטרוני פשוט, ל- SiteGround יש כמה הצעות אירוח מותאמות אישית עבור מסחר אלקטרוני עבורכם! אתה יכול פשוט לבחור אחת מתכניות האירוח המשותפות שלהן והם יהיו מצוידים בתכונות נוספות ידידותיות לסחר אלקטרוני.


עכשיו, אם תשאל אותי האם אתר זה הוא אתר מסחר אלקטרוני או לא? התשובה שלי תהיה לא! זה לא אתר מסחר אלקטרוני אלא פשוט בלוג! אירוח מסחר אלקטרוני נדרש רק כאשר האתר שלך מעורב בקנייה ומכירה של סחורה או זה שעוסק במיוחד בעסקאות הקשורות לכסף באינטרנט..

אתה מקבל מספר תכונות מתקדמות ידידותיות לסחר אלקטרוני כגון התקנת עגלת קניות מקוונת בחינם, תעודות SSL של Wildcard בחינם ושרתים תואמי PCI. עם GrowBig ו- GoGeek תוכלו לארח אתרים / בלוגים ללא הגבלה וגם תוכניות אלה כברירת מחדל עמוסות במשאבים ותכונות שרתים מהשורה הראשונה. ואילו StartUp אינו מאפשר לכם לארח אתרים מרובים אלא רק אחד מהם.

Start StartUp SiteGround לעומת GrowBig לעומת GoGeek: תוכניות אירוח מסחר אלקטרוני, תמחור, תכונות ותרשים השוואה (2020)

אם אתה מציג את StartUp של SiteGround לעומת GrowBig לעומת GoGeek: תרשים השוואה בין תכניות אירוח eCommerce, תוכל לדעת בבירור את כל התכונות של eCommerce המפורטות כמו גם את ההבדלים בתוכנית..

Site האם אתר האתר טוב לאירוח מסחר אלקטרוני ומדוע?

ישנם עוד כמה תכונות והבדלים חשובים העשירים של מסחר אלקטרוני, אשר יובאו בהמשך בסקירת אירוח אתרים בנושא eCommerce. אני מניח שכולכם מוכנים להירשם לאירוח הסחר האלקטרוני של SiteGround (שעליך לעשות כמו שהם חברת אירוח מדורג אחת אפילו עבור אירוח אתרים ומסחר אלקטרוני באינטרנט). כעת, בואו ונדע עד כמה SiteGround טוב לאירוח אתרי האינטרנט שלכם למסחר אלקטרוני…

1. מארח המסחר האלקטרוני / WooCommerce המדורגים בראש הדירוג

חוץ מלהיות דורג מארח וורדפרס מספר 1, SiteGround הוא גם ה- חברת האירוח הסחר האלקטרוני / WooCommerce המדורגת הגבוהה ביותר. סקרים אלה להלן יידעו אותך כמה הם באמת טובים …

2. Uptime הטוב ביותר לאתרי מסחר אלקטרוני

זמן הפעילות של האתר הוא מאוד קריטי וחשוב במיוחד אם יש לך חנות מקוונת או חנות מסחר אלקטרוני. אם החנות המקוונת הזו שלכם תיפול לעיתים קרובות מדי, סביר להניח שתפסידו מכירות רבות. לפיכך, עליכם לבחור בחברת אירוח eCommerce שאינה פופולרית בלבד, אלא גם בעלת שיא uptime מוכח נהדר.

אחריות לזמן ההתחייבות של 99.99% באמצעות תוכניות אירוח אתרים ומסחר אלקטרוני ב- WooCommerce

אם אינך רוצה לאבד את הלקוחות שלך בגלל השבתה מיותרת, עליך לבחור SiteGround כספק האירוח שלך ב- eCommerce לאתרי ה- eCommerce שלך. (כפי שהוא מספק לעתים קרובות זמן עבודה 100%).

3. זמן טעינת אתרים סופר מהיר

SiteGround אירוח מהיר ומסחר אלקטרוני לטעינה

עם תוכנית האירוח של מסחר אלקטרוני של SiteGround, צפו לאתר שלכם עומס מתחת לשנייה אחת (שהוא מהבהבת מהירה). כאשר האתר מתחיל לטעון לאט יותר, קצב הקפיצה עולה (במיוחד במקרה של אתרי קניות ברשת). לפיכך, שיעור ההקפצה נמוך יותר (אפשרי כאשר מתארח בתוכנית האירוח WooCommerce של SiteGround), מהיר יותר יהיה אתר המסחר האלקטרוני שלך (מה שמוביל לשיעור המרת מכירות גבוה יותר).

4. בידוד חשבון אירוח אלקטרוני

אתה קונה שרת משותף, מסחר אלקטרוני או שרת ענן מ- SiteGround, הם יבטיחו 24/7 כי חשבונך יהיה מבודד מחשבונות אירוח אחרים המסייעים לאתר האינטרנט שלך למסחר אלקטרוני המתארח אצלם להישאר בטוחים תמיד (אפילו במהלך כל חשבון אחר שנפרץ בשרת המשותף של SiteGround).

5. הדרכות פשוטות למסחר אלקטרוני

ל- SiteGround יש מספר הדרכות שמכסות את נושא יצירת אתר ה- eCommerce והן יסייעו לך לדעת כיצד להתקין בקלות את עגלת הקניות שלך..

הדרכות ומדריכים לאירוח מסחר אלקטרוני באתר SiteGround
פתק: צוות התמיכה הידידותי של SiteGround יעזור גם לכם לעשות זאת (אם אינך רוצה לעבור את הדרכות המסחר האלקטרוני שלהם).

6. התקנה חינם של עגלות קניות

SiteGround תומך במספר עגלות קניות ומציע גם תוכניות אירוח אתרים ספציפיות לסחר אלקטרוני הייחודיות לכל עגלת קניות נתמכת. (אבל הם עדיין פחות או יותר דומים).

אפליקציות להתקנה אוטומטית של מסחר אלקטרוני באתר SiteGround בחינם

יתרה מזאת, הם מציעים התקנה בחינם של עגלות קניות כאלה או במקרים מסוימים, SiteGround מתקין אותן אוטומטית בזמן שאתה רוכש אחת מתכניות האירוח האלקטרוניות שלהם. תוכל למצוא את רשימת עגלות הקניות הנתמכות על ידי SiteGround להלן ותוכל ללחוץ כאן בכדי לדעת יותר על שאלות נפוצות בנושא עגלת הקניות של SiteGround..

סקירת התקנת עגלת קניות מסחר אלקטרוני בחינם

• אירוח WooCommerce • אירוח VirtueMart • אירוח PrestaShop • אירוח עגלת זן • אירוח מג’נטו • אירוח OsCommerce • אירוח WP eCommerce • אירוח בכביש מהיר • אירוח CubeCart • אירוח CS-Cart

7. תעודות SSL בחינם לאתרי מסחר אלקטרוני

להלן רשימה של תעודות SSL המוצעות על ידי SiteGround שיכולות לעזור לאתר האינטרנט שלך למסחר אלקטרוני להיות מאובטח מספיק, אך בוא נעבור על כל אחת מהן בפירוט:

אישורי SSL בחינם לביקורת אירוח מסחר אלקטרוני ב- SiteGround (2020)
קידוד ה- SSL של SiteGround חינם לאירוח למסחר אלקטרוני: חינם בכל תוכניות האירוח של SiteGround וניתן לאפשר אותם באמצעות cPanel. בנוסף, הם מספקים SSL של Wild Encrypt Wildcard לתת-דומיינים.
SSL Wildcard של SiteGround לאירוח מסחר אלקטרוני: עלויות 82 דולר לשנה ומאבטח גם תת-דומיינים בעזרת (חינם לשנה עם GrowBig & GoGeek).
אתר SSL של SiteGround עבור אירוח מסחר אלקטרוני: עלויות 499 דולר לשנה ומספק לך את המנעול בצבע ירוק על שלך https וגם שומר על המידע (באמצעות הצפנה).

אופציונאלי: כמו כן, באפשרותך להתקין תעודות SSL של צד שלישי (אם אתה עדיין רוצה) דרך SiteGround cPanel.

8. תמיכת לקוחות מהירה וידידותית

היבט מכריע נוסף של חברת אירוח מסחר אלקטרוני מושלמת יהיה להיות בעל צוות תמיכה מועיל ומקצועי בתחום הטיפול בלקוחות. צוות התמיכה של SiteGround בקיא מאוד ומיומן היטב בהיבטי מסחר אלקטרוני והם ידידותיים באותה מידה (זמין 24/7/365 ימים).

9. שרתי PCI תואמים למסחר אלקטרוני

אם אתה מפעיל אתר אינטרנט גדול וגדל של מסחר אלקטרוני, עליך לוודא שהשרתים שלך תואמים PCI. זהו אמצעי אבטחה מיוחד שננקט בכדי להבטיח עסקאות מקוונות / עסקאות הקשורות לתשלום (בדרך כלל שירות בתשלום). למרבה המזל, SiteGround מציעה שרתים תואמי PCI בחינם עבור אתר eCommerce שלך ​​עם תוכנית GoGeek שלהם.

10. העברה בחינם לאתר מסחר אלקטרוני

אם כבר יש לך אתר מסחר אלקטרוני או חנות מקוונת מיני, אתה אמור להרגיש מזל כי אינך צריך להתחיל מחדש. SiteGround ייקח את האחריות המכריעה להעברת אתר הסחר האלקטרוני הקודם שלך, כולל כל תוכנו (כמו שזה).

ביקורת הגירה באתר מסחר אלקטרוני של אתר e-commerce בחינם (2020)

פתק: אם אתה מעוניין בהעברת אתרים בחינם למסחר אלקטרוני, תצטרך ללכת על תוכנית האירוח GrowBig או GoGeek של SiteGround..

11. סוחרים מומלצים לגביית תשלומי אתרים אלקטרוניים

אירוח SiteGround כולל רשימה של סוחרים מומלצים לגביית תשלומים עבור אתר eCommerce שלך. בדרך כלל, PayPal ו 2 Checkout טובים מספיק לכמויות קטנות יותר וככל שתגדלו תוכלו בהמשך לנהל משא ומתן איתם תמורת תשלום קטן יותר.

סקירת סחר אלקטרוני לתשלום באתר e-commerce / WooCommerce בחינם (2020)

סיכום: האם אתר האתר הוא ספק אירוח הסחר האלקטרוני הטוב ביותר באתר הקניות המקוון שלך?

בכל פעם שחיפשנו א ספק אירוח אתרים מסחר אלקטרוני מושלם, כל הזמן חזרנו ל- SiteGround ולכן אנו ממליצים על כך לקוראים שלנו לארח את אתר ה- eCommerce שלהם. אתה יכול ללכת עם פיתרון האירוח של eCommerce של SiteGround (בלי שום בעיה) מכיוון שהוא הופך את אתר ה- eCommerce שלך ​​ללא שיגעון כשדפי המוצרים שלך בחנות המקוונת נטענים מהר יותר ובכך מעניקים לך את בסיס הבסיס של התכונות העשירות של eCommerce של SiteGround, אבטחה איתנה, זמן עבודה מוביל בתעשייה ותמיכה מובחרת..

אני מקווה שאהבת את שלנו סקירת מסחר אלקטרוני של SiteGround (2020) והשוואה בין אירוח. אם יש לך שאלות נוספות לגבי תכונות האירוח של מסחר אלקטרוני של SiteGround, אל תהסס לפנות לתמיכה של SiteGround 24/7.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map