סקירת אירוח מג’נטו של SiteGround (2020): האם זה טוב?


אבזרי אירוח מגנטיים לפי שטח
1. התקנת מג’נטו 2 בחינם
2. שירותי רישום שמות דומיין
3. תכונות ידידותיות לסחר אלקטרוני לאירוח מג’נטו
4. שרת מותאם למג’נטו לתאימות
5. סיוע בהעברת אתרים בחינם למג’נטו
6. גיבויים יומיים בחינם (24/7)
7. כונני SSD לכל תוכניות האירוח של מג’נטו
8. CDN חינם עם Railgun למהירות
9. תמיכה ועזרה בנושא Magento (באמצעות צ’אט / טלפון /כרטיס)
חסרונות של אירוח מגנטו בנפרד
1. מחיר חידוש מעט גבוה יותר בתוכניות מג’נטו (עדיין מאוד במחיר סביר)
דירוג אירוח SITEGROUND MAGENTO
אירוח מג’נטו של SiteGround
זמן אמין ואמינות
5.0/5.0
אירוח מג’נטו של SiteGround
מהירות וביצועים
5.0/5.0
אירוח מג’נטו של SiteGround
תמחור וערך
4.5/5.0
אירוח מג’נטו של SiteGround
שירות לקוחות
5.0/5.0
דירוג כולל4.9/5.0
סקירת סיכום סקירה על אירוח מגנטו בשטח
SiteGround גובר בקלות על מספר ספקי שירותי אירוח אתרים אחרים במג’נטו. אם כבר חיפשת אחר חברת האירוח המג’נטו הטובה ביותר, אז נתקלת נכון בכל הסיבות האפשריות. תוכניות האירוח של מג’נטו של SiteGround כוללות טונות של תכונות עשירות, שדרוגים ותוספות עשירות במג’נטו. יתר על כן, הממשק הקל לניווט שלהם ידידותי מאוד למשתמש ותמיכת הלקוחות הקשורה למג’נטו שלהם לכל סוגיה טכנית עדיפה בהרבה על כל שאר מארחי האינטרנט של מג’נטו, מה שהופך את SiteGround לאפשרות המעולה לאירוח אתר מג’נטו שלך עם uptime מעולה ומדהים. מהירות.

עם למעלה מ 2 מיליון דומיינים התארחו, SiteGround הוא גם ספק האירוח הטוב ביותר של מג’נטו שם בחוץ, המתגאה במרכזי נתונים בשלוש יבשות (תואם לפלטפורמת מג’נטו 2). כאשר התוכניות שלהם מתומחרות באופן סביר, אתם מתחילים עם שירות האירוח של מג’נטו של SiteGround אפילו עם ההצעה הבסיסית שלהם.

SiteGround מתהדר בפתרונות אירוח מג’נטו פרימיום ברמה גבוהה וביצועים בהתאמה אישית שיכולים לגרום לאתרי הלקוחות שלהם להיטען מהר יותר. זו הסיבה ש- SiteGround היא חברת אירוח אתרים אמינה וחזקה של מג’נטו שאתה זקוק לצורך אירוח ואבטחת החנות המקוונת שלך.

הסקירה שלנו בנושא אירוח אתרים ב- SiteGround Magento תעזור לך לבחור את תוכנית האירוח הטובה ביותר עבור SiteGround לאתר שלך מבוסס Magento. השווינו כמה מתכונות המפתח בתוכניות האירוח של מג’נטו של SiteGround זו עם זו בפירוט למטה.

SiteGround מג’נטו תוכניות אירוח והשוואת מחירים (2020)
תמחור מג’נטו של SiteGroundSiteGround
התחל (מג’נטו)
SiteGround
GrowBig (מג’נטו)
SiteGround
GoGeek (Magento)
מחיר מג’נטו תוכנית11.95 דולר/ מו.5.95 דולר/ מו.3.95 דולר/ מו.
מדיניות החזריםאחריות להחזר כספי לאתר 30 יום של מג’נטו
תוכניות אירוח מגדלי SITEGROUND הנחה
תכניות אירוח מג’נטו של SiteGround (השוואה בין תכונות 2020)
תכונות מג’נטו של SiteGroundSiteGround
התחל (מג’נטו)
SiteGround
GrowBig (מג’נטו)
SiteGround
GoGeek (Magento)
אתרי מג’נטו מתארחיםאחדללא הגבלהללא הגבלה
ביקורים חודשיים~ 10,000
(הערכה גסה)
~ 25,000
(הערכה גסה)
~ 100,000
(הערכה גסה)
רוחב הפסללא מטרללא מטרללא מטר
שטח אחסון SSD10 ג’יגה-בתים20 ג’יגה30 ג’יגה
SG SuperCacher למג’נטושלב 1כל השלביםכל השלבים
SSL חינם 
כן
 
כן
 
כן
חשבונות דוא”ל בחינם
כן

כן

כן
התקנת CMS בחינם של מג’נטו
כן

כן

כן
הגדרת שרת בהתאמה אישית (אופטימיזציה של מג’נטו)
כן

כן

כן
התקנת עגלת קניות בחינם למג’נטו
כן

כן

כן
שרתי אופטימיזציה תואמים PCI מג’נטו
לא

לא

כן
העברת אתר מג’נטו חינם
לא

כן

כן
אבטחה מתקדמת של מג’נטו
כן

כן

כן
Git מותקן ליצירת מאגר קל של מג’נטו
לא

לא

כן
משלוח אתר מג’נטו ללקוח
כן

כן

כן
הוסף משתפי פעולה לאתרי מג’נטו
לא

כן

כן
ניהול לקוחות ואירוח תוויות לבנות
לא

לא

כן
תמיכה בצ’אט בשידור חי ב- SiteGround Magento Live
כן

כן

כן
תמיכה טלפונית ב- SiteGround מג’נטו 24/7
כן

כן

כן
תמיכה באתר דוא”ל / כרטיסים באמצעות מג’נטו מג’נטו 24/7
כן

כן

כן
הדרכות מג’נטו של SiteGround
כן

כן

כן
תמיכה בראש סדר העדיפויות של אתר מג’נטו 24/7
לא

לא

כן

מארח מדורג 1 + הטוב ביותר לאתרי מסחר אלקטרוני

SiteGround תכניות וחבילות אירוח משותפות במג’נטו

מלבד שירותי אירוח מג’נטו משותפים של SiteGround, הוא מציע גם אירוח Cloud Magento ופתרונות אירוח מותאמים אישית של שרתי מג’נטו ארגוניים המותאמים לצרכים ההולכים וגדלים של לקוחותיהם. (במיוחד אם אתר האינטרנט שלהם מבוסס מג’נטו עומד בפני טונות של מבקרים מדי חודש כדי להתמודד עם כל תנועה פתאומית דוקרנים).

תכונות אירוח מג’נטו של SiteGround

אם החלטת לעשות שימוש במהדורת קהילת מג’נטו בבניית חנות המסחר האלקטרוני המקוון שלך, אתה יכול לסמוך לחלוטין על פיתרון האירוח המג’נטו הייחודי המותאם אישית של SiteGround עם תמיכה ועזרה מומחים. SiteGround משקיע זמן ומשאבים משמעותיים ביישום טכנולוגיות של ה- gen הבא על מנת לשפר את המהירות והביצועים של חנויות מבוססות מג’נטו שלך גם כשאתה נמצא על שרתי אירוח משותפים במחיר סביר שלהם עם תמיכה בפלטפורמת Magento..

SiteGround מציעה CloudNare CDN בחינם יחד עם טכנולוגיית Railgun המיוחדת לשיפור ביצועי האתר כדי להבטיח שחווית הלקוח המקוון שלך עם פלטפורמת Magento היא מהירה ללא ספק ומהנה ביסודיות. יתר על כן, SiteGround גם לוקח מספיק מאמץ כדי להגן על אתר מג’נטו שלך כך שאתה מכוסה (24/7) ולקבל תמיכה טובה יותר בחנות המקוונת שלך מאשר בכל מקום אחר!

1. כלים והגנה המותאמים אישית של האק: חנויות מג’נטו המתארחות בשרתי אירוח אתרים של SiteGround מבודדות זו מזו ועושות שימוש בהתקנת השרת המותאמת אישית המיוחדת שלהן כדי להבטיח שחשבון פרוץ אחד לא ישפיע על שאר אתרי מג’נטו..

2. התקנת מג’נטו 2 בחינם: אתה יכול להתקין בקלות ובמהירות את מג’נטו 2 על ידי שימוש במתקין האוטומטי Softaculous של SiteGround, או שאתה יכול פשוט להגיש בקשה למומחים שלהם שיסייעו לך בשמחה בהתקנת מג’נטו..

3. עדכוני אבטחה ותיקונים משופרים ברמת השרת: מומחי SiteGround ממשיכים להיזהר ברציפות אחר פגיעויות הקשורות לתוכנה במג’נטו ויתקנו מייד כל חשש לאבטחה ברמת השרת (לעיתים קרובות הרבה לפני פרסום עדכוני ותיקוני פיתוח רשמיים).

4. שילוב Easy Git לשליטה יעילה בגרסת מג’נטו: תוכנית האירוח של GoGeek מג’נטו של SiteGround מגיעה עם Git המותקן מראש וזה הממשק המותאם אישית שלהם המשמש ליצירת מאגר Git מבוסס Magento..

שירותי התמיכה באתר מג’נטו

מה גורם לכך ש- SiteGround ותוכניות האירוח של מג’נטו שלהן נבדלות זו מזו בין שאר השחקנים המארחים ברשת? התשובה יכולה להיות בקלות שירות הלקוחות הפנומנלי של SiteGround המרחיב גם כן בנושאים הקשורים למג’נטו. מערכת הצ’ט והכרטיסים / אימיילים של SiteGround הם אולי הטובים ביותר בענף, כאשר הלקוחות שלהם תמיד מרוצים מהתמיכה הנדרשת בכל פעם שהם מגיעים עם שאלה או תלונה. מערכת התמיכה ללקוח המהירה ביותר של SiteGround היא גורם המשיכה הגדול ביותר שלהם.

להלן כמה מהסקירות הקשורות לתמיכה עבור SiteGround על ידי real משתמשים.

הטבות נוספות לאירוח אתרים מג’נטו מג’נטו

מאפייני אירוח מג’נטו של SiteGround והשוואה בין תכניות (2020)

למרבה המזל אתה מקבל הרבה הטבות עם רכישת חשבון האירוח של מג’נטו של SiteGround. הצרכים הטכניים הבסיסיים שלהם במארנטו מורכבים ממערכת מטמון מעולה עבור מג’נטו (רמה 1 ו -3) וגיבויים אוטומטיים יומיים של אתרי מג’נטו שלך. יתרה מזאת, לקוחות SiteGround Magento מקבלים תעודות SSL בחינם, חשבונות דוא”ל, אחסון SSD, התקנת עגלת קניות ו- CDN כדי להפוך את האתר שלך למסחר אלקטרוני ידידותי ובכך גם יסייעו לך בהקמת האתר שלך מבוסס Magento תוך זמן קצר במהירות ובמענה מרשים. פעמים.

התקנת מג’נטו באמצעות קליק לחיצה אחת באמצעות אתר SiteGround

SiteGround התקנת מג’נטו באמצעות מתקין רכב Softaculous

SiteGround מאפשרת ללקוחותיה להקים את מג’נטו בלחיצה אחת בלבד מ- cPanel וגם לקבל את המומחים שלהם על הסיפון שיעזרו לכם בתהליך ההתקנה של מג’נטו. (אם יש לך ספק).

קטגוריית מג’נטו בצד שמאל של אתר מתקין Softaculous

לאחר שתלחץ על SiteGround’s מתקין אוטומטי לרכב, לאחר מכן תוכל להרחיב את קטגוריית מסחר אלקטרוני הממוקם בתפריט השמאלי ואז לחץ על מג’נטו קישור שייקח אותך אל דף ההתקנה של מג’נטו.

התקנת מג’נטו של SiteGround הושלמה

אם אתה מארח את אתרך אצל מארח מג’נטו אחר, אתה יכול גם לקבל גורם מג’נטו מקצוען שיעזור לך להעביר את אתר האינטרנט שלך עבור חינם.

�� מסקנה: האם אירוח אתרים ב- SiteGround Magento הוא הטוב ביותר עבור אתר המסחר האלקטרוני שלך?

SiteGround גוברת בקלות על מספר ספקי שירותי אירוח אתרים אחרים במג’נטו, שם הם בחירה מצוינת לאירוח החנות המקוונת שלך. אם כבר חזיתם בחברת אירוח המג’נטו הטובה ביותר, אז SiteGround ישמש את המטרה מכל הסיבות הטובות שהוזכרו לעיל בסקירה זו..

תוכניות האירוח של מג’נטו של SiteGround כוללות טונות של תכונות עשירות, שדרוגים ותוספות עשירות במג’נטו. יתר על כן, הממשק הקל לניווט שלהם הוא ידידותי מאוד למשתמש ותמיכת הלקוחות שלהם הקשורה למג’נטו לכל בעיה טכנית עדיפה בהרבה על כל שאר מארחי האינטרנט של מג’נטו, מה שהופך את SiteGround לאפשרות המעולה שלך לאירוח אתר Magento שלך עם סחר אלקטרוני ידידותי. תכונות, זמן עבודה מעולה ומהירות מדהימה.

אני מקווה שמצאת את זה סקירה ב תוכניות אירוח מג’נטו ב- SiteGround (2020) מועיל ואם יש לך ספק לגבי אירוח מג’נטו, אתה יכול לפנות 24/7 לצוות התמיכה המקצועי של מג’נטו של SiteGround.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map