עלות פרטיות של תחום SiteGround (סקירה 2020): האם זה שווה את זה? האם אני זקוק לזה?

�� מהי הגנת הפרטיות של SiteGround Domain?

מידע על WHOIS לא מוגן ללא הגנה לעומת תוסף להגנת הפרטיות של SiteGround

כשאתה רושם שם דומיין ב- SiteGround, התהליך כולל חשיפה של שלך מידע פרטי כמו השם שלך, כתובת, אימייל, מספר טלפון, וכו ‘שלך רשם הדומיינים (SiteGround במקרה זה). אך עליכם גם לדעת שברגע שתסיימו עם תהליך הרישום של שמות הדומיין שלכם באמצעות SiteGround, פרטי הקשר האישיים שלכם יהיו זמינים כמעט מייד לקהל הרחב (דרך בסיס נתונים של Whois).


עם זאת, אתה עדיין יכול למנוע את התרחשותו (במידת צורך) על ידי שימוש בתכונה של הגנת הפרטיות של SiteGround המכונה הגנה על זיהוי תחום. שירות תוספת דומיין אופציונלי בתשלום זה המוצע על ידי SiteGround מבטיח שכל פרטי הקשר שלך יישמרו פרטי ולא נמסר ל ציבור רחב.

Protection מחיר הגנת הפרטיות של תחום SiteGround: האם כדאי לקנות את השירותים הנוספים מ- SiteGround?

הגנת פרטיות תחום SiteGround לעומת ללא פרטיות

עם מחיר של סביב $ 1 לחודש (12 $ לשנה) עבור תכונת התוספות להגנת הפרטיות של SiteGround, אתה מקבל שקט נפשי על רישום הדומיין של SiteGround. עם זאת, מחיר החידוש של שירות פרטיות הדומיין שלהם גבוה במקצת מכיוון שהוא יעלה לך $ 2 לחודש (24 $ לשנה).

�� האם אני זקוק להגנת הפרטיות של DomainGround Site Domain??

זה תלוי לחלוטין אם אתה רוצה שהמידע האישי שלך יהיה זמין באתר בו אחרים יכולים לחפש אותו בכל עת או לא? הרבה אנשים לא טורחים לבחור את העניין הגנת פרטיות בתחום (הגנה על זיהוי תחום) אפשרות המוצעת על ידי SiteGround פשוט מכיוון שאולי לא נתנו לזה מחשבה עד כה. למעשה, יתכן שהם אפילו לא היו מודעים לכך שזה נושא רציני. עם זאת, כבר הודענו לך על סוגיה זו מראש, ולכן כעת עליך לבחור את הבחירה הטובה ביותר!

תשובה קצרה
זהו כן אם …
אתה מודאג מהפרטיות שלך!
זה לא אם …
יש לך תקציב הדוק ויש לך גם אפשרות לקנות את השירות הנוסף הזה מ- SiteGround בכל עת בעתיד.

�� כיצד אוכל להסתיר את המידע האישי שלי על שם התחום שלי הרשומים ב- Siteground ממסד הנתונים של WHOIS?

משתמשי SiteGround יכולים להגן על פרטיהם האישיים באמצעות שירות התוספות להגנה על פרטיות התחום שלהם הנקרא הגנה על זיהוי תחום משמש להגנה על פרטיות שם הדומיין שלך הרשומה בהם.

אתה יכול לקנות תכונה זו במהלך ההרשמה ל- SiteGround במהלך רכישת שם הדומיין שלך וגם אירוח, או שתוכל גם להזמין תכונה זו בהמשך. עבור אל SiteGround’s אזור משתמש »הוסף שירותים» פרטיות תחום

אם התחום שלך שנרשם באתר SiteGround הוא בבעלות על ידי אדם כלשהו, ​​כל הנתונים האישיים הנוגעים לבעלים יוסתרו. לכן, רק המידע לגבי רישום / תאריך תפוגה של שם תחום יהיה גלוי.

ואם התחום הרשום של SiteGround אינו בבעלות פרט אלא של החברה, אז ה ארגון שדה יקבל גלוי לציבור בפרטי WHOIS ואילו הדוא”ל, מספר הטלפון, הכתובת וכו ‘עדיין יהיו מוסתרים.

�� כיצד לנהל (לערוך ולהגן) על מידע WHOIS של תחום SiteGround שלך?

אנו עונים על שאלה זו על ידי חלוקתה לשני נושאים שונים כדי להסביר בבירור את תהליך העריכה והניהול של הגנת פרטיות התחום באתר SiteGround:

1. עריכת המידע הניהולי בתחום שלך

אם שם הדומיין שלך רשום על ידי SiteGround, אתה יכול לערוך בקלות את כל המידע הניהולי מתוך SiteGround אזור משתמש »החשבונות שלי» ניהול (אפשרות הממוקמת ליד שם תחום מועדף).

כעת תוכל לערוך את פרטי קשר של שם התחום.

אם שם הדומיין שלך אינו רשום על ידי SiteGround, אתה יכול ליצור קשר עם רשם הדומיינים שלך ולבקש שינויים במידע WHOIS (אם בכלל).

2. ניהול פרטיות הפרטיות של התחום שלך

כשזה מגיע ל .com, .נטו או כל אחר תוספות תחום גנריות ברמה העליונה, יש להזמין את שירות הגנת הפרטיות של הדומיין בנוסף. על ידי הפעלת שירות תוספות זה, הפרטים האישיים שלך יוחלפו לחלוטין במידע של רשם האתר. זוהי תכונה עוצמתית המפחיתה ספאם, מונעת גניבת זהות וקטיף דוא”ל.

אם תכונה זו זמינה להרחבת שם הדומיין שלך, תוכל לראות כפתור בשם Add ID Protect ב- SiteGround אזור משתמש »החשבונות שלי» דומיינים

אילו TLDs מאפשרים את תכונת ההגנה על זיהוי התחום של SiteGround?

ניתן לרכוש את התכונה ‘הגנה על דומיין של SiteGround’ עבור ה- TLDs למטרות כלליות פופולריות כמו .com, .נטו, .org, .מידע, .biz, .שם, .סמ”ק, .טלוויזיה, .אני וכן הלאה. עם זאת, תכונה אופציונלית זו של רישום תחום SiteGround אינה חלה על כל תוספי שמות הדומיין, במיוחד לא TLDs מבוססי מדינה (ccTLDs) כמו .לנו, .בריטניה, co.au, .ca, .nl וכן הלאה.

מדוע תוספי שמות תחום מסוימים אינם מאפשרים רישום תחום פרטי?

רוב ה הרחבות דומיין מבוססות מדינה (ccTLDs) אינם מתירים להשתמש בתכונה של הגנת הפרטיות של DomainGround או של הגנה על זיהוי דומיינים של SiteGround. כל אחד ccTLD יש משלה מדיניות הרישום והם לא מאפשרים רישום שם תחום פרוקסי שמונע מהרישום להציג נתונים מדויקים. לפיכך, בכדי לעמוד במגבלות מסוג זה, SiteGround אינו מספק שירות של שמירת דומיינים עם כל הרחבות שמות הדומיין הזמינים..

האם אוכל להשתמש בהגנת זיהוי התחום של SiteGround עם דומיינים .uk?

לא, התכונה ‘הגנת זיהוי דומיין’ של SiteGround אינה זמינה עבור שמות דומיינים.

מדוע איני יכול לראות את פרטי ה- who עבור תחום ה- .ca שלי רשומים ב- SiteGround?

על פי האחרונה מדיניות CIRA, כל שינוי בפרטי whois עבור תחום ה- .ca שלך גלוי רק בחיפושים הרשמיים הספציפיים של WHOIS. לא ניתן לבצע את שינוי הפרטים של WHOIS לעתים קרובות יותר 60 יום וזו הסיבה שאף אחד מפרטי הקשר שלך לא יהיה גלוי (במנועי החיפוש העולמיים של WHOIS).

האם התכונה הגנה על פרטיות תחום זמינה בחינם עבור לקוחות SiteGround הבעלים של דומיין .it?

ה תקנת אירופה להגנת מידע אשר ישים מ- 25 במאי 2018) איכפה כי שירות ההגנה על פרטיות התחום (Domain ID Protect) זמין בחינם לכל לקוחות SiteGround שרשמו / העבירו דומיין .it איתם.

אני מקווה שהמדריך שלנו בנושא סקירת הגנת הפרטיות של SiteGround בנושא הגנת הפרטיות (2020): האם אתה זקוק לזה והאם זה שווה את העלות? עזר לך לגלות אם עליך ללכת על תכונת התוספת הזו לתשלום דומיין נוסף בתשלום מאירוח אתרים ב- SiteGround או סתם לדלג עליו ולקנות אותה איפשהו אחר כך. לקבלת עזרה נוספת בשאילתות הקשורות לתחום SiteGround, צור קשר עם קו התמיכה של 24 × 7.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map