האם אני זקוק לסורק האתר SG של SiteGround (סקירה 2020): האם זה שווה את זה? כמה זה עולה?

סקירת התראת דוא”ל מאת SiteGround SG על סקירת האתר (2020)

SiteGround היא חברת אירוח אתרים מנוהלת ומאובטחת ביותר מלבד שהיא מדורגת ללא הרף ומומלצת כמארחת האינטרנט הטובה ביותר על ידי מספר אנשים.


עם זאת, ישנם דברים מסוימים שעליכם לדעת לפני שתירשמו לאחת מתכניות החבילות והחבילות של אירוח אתרים. עליכם לשאול את עצמכם – האם אתה באמת זקוק לסורק האתר של SGG של SiteGround? האם זה אפילו שווה את זה? (כלומר, שווה את העלות) אחרת פשוט תוציא את הכסף שלך שלא לצורך על משהו שבאמת לא נדרש!

הערות מהירות על תכונות האבטחה של SiteGround

כעת, בואו נדבר מעט על אבטחת אתרים ש- SiteGround מציע באמצעות חשבונות אירוח אתרים ללקוחותיהם. בניגוד להרבה חברות אירוח אתרים לא מאובטחות באיכות נמוכה שם בחוץ, ל- SiteGround יש איכות שרת מעולה שהיא מאוד מאובטחת כאשר החברה משחררת כל העת עדכוני תוכנה והיא גם עובדת קשה על יצירת תיקוני אבטחה לכל תוכנות זדוניות או פגיעות אחרונות שנמצאו..

האתר שלך שמתארח ב- SiteGround כבר מאובטח מאוד ולכן אינך זקוק לשדרוג אבטחה (בצורה של SG SiteScanner).

אז, מהו שירות מעקב תוכנות זדוניות של סורק האתר של SiteGround?

SG Site Scanner מתייחס לשירות איתור ומעקב אחר תוכנות זדוניות של SiteGround או מערכת אזהרה מוקדמת המופעלת על ידי שותף האבטחה שלהם סוקורי. (אחד הספקים הגדולים ביותר בתחום ניטור תוכנה וסריקה ברשימה השחורה).. סורק האתר SG סורק את כל הקישורים על בסיס יומי ונגישים מדף הבית של האתר שלך (לאחר הפעלה).

סקירת דוחות שירות ניטור האק

כמו כן, הוא יבדוק את האתר שלך באתרים פופולריים סמכותיים המבוססים על אבטחה כדי לבדוק אם הדומיין שלך מופיע ברשימה השחורה על ידי מישהו מהם או לא. אם סורק האתר של SG יגלה בעיה כזו, הוא מייד ישלח לך הודעה באמצעות דואר אלקטרוני. לפיכך, הדבר עוזר לכם לנקוט בפעולה כמעט מיידית ולקבל סעד מהיר לבעיה על מנת להגן על המוניטין העסקי, הלקוחות וההכנסות שלכם..

Good מה טוב בסורק אתרים של SG?

1. מערכת סריקה ודיווח זדונית יעילה
2. שותף לניטור תוכנות זדוניות טוב כמו סוקורי
3. ממשק קל וידידותי לסריקת איומים
4. התראות מיידיות ועדכונים
5. דוחות הניתנים לניהול בקלות שבועית

�� מה רע בסורק אתרים של SG?

ממש כמו כל ספקי אירוח אתרים אחרים, SiteGround עובד עם שירותי צד ג ‘אחרים על מנת למכור מחדש את התוכניות שלהם ובמקביל לעזור ללקוחותיהם בהגנה על אתרי האינטרנט שלהם. לדעתי, סורק האתר של SG צריך להיות בחינם ואסור לשלם עליו! אבל אז זה שירות בתשלום כשמדובר ב- SiteGround או לכל ספק אירוח אתרים אחר שמציע שירות אבטחה וניטור אתרים כמו תוספת בתשלום נוסף..

אז האם עלי להשיג סורק אתרים של SG? האם זה אפילו הכרחי לקנות אותו?

תשובה קצרה: לא, לא צריך!

לכו במקום זאת לפלאגין האבטחה בחינם Wordfence שיכול לסרוק את השרתים שלכם 24/7 ויכול גם לנקות כל איומי אתרים פוטנציאליים במקום להזמין את שירות הניטור הזדוני של SGG סורק אתרים זדוניות של SiteGround. סורק האתרים SG של SiteGround מציע שירות ניטור תוכנות זדוניות דומות כמו SecurityLock Security של Bluehost או חבילת האבטחה של iPage, אשר פחות או יותר פועלת באותה צורה. למתחילים שירותי תוספות אלה מועילים ורוכשים אותם בזמן ההרשמה. הואיל ורוב האחרים מזניחים אותם בצורה חכמה לחלוטין ובוחרים באפשרות תוסף WordPress בחינם כמו Wordfence.

כמה עולה סורק האתר של SG של SiteGround? [פרטי תמחור]

מידע על מחירים אודות סורקי אתרים של SiteGround
מחיר התחלתי19.80 $ לשנה (1.65 $ לחודש)
מחיר חידוש19.80 $ לשנה (1.65 $ לחודש)
(עלות חידוש זהה)

עלויות סורק האתר של SGG של SiteGround 19.80 דולר לשנה או 1.65 דולר לחודש עם אותו מחיר חידוש גם כן. שירות תוספות מעקב אחר אבטחה נוסף אופציונלי זה על ידי SiteGround (מופעל על ידי Sucuri) ניתן להוסיף או להסיר בכל עת מחבילת אירוח האינטרנט שלך ב- SiteGround.

לפיכך, אתה יכול לשלם מדי שנה עבור שירות סורק האתר SG של SiteGround ישירות מראש בתהליך ההרשמה שלהם.

תוסף סורק האתר SG של SiteGround באמצעות אזור משתמש

או שאתה יכול אפילו להזמין כלי סריקת איומים וניטור תוכנות זדוניות מ- SiteGround בכל עת מאוחר יותר (לגמרי תלוי בך).

Wordfence vs SG סורק אתרים (מופעל על ידי Sucuri): סקירה והשוואה (2020)

סורק אתרים של SiteGround SG לעומת Wordfence (סקירה והשוואה 2020)

Wordfence היא ספקית שירותי אבטחה מהשורה הראשונה (עם שתי תוכניות חינם ותשלום) עבור משתמשי וורדפרס ומופעל במיוחד על ידי עדכון ההגנה מפני האיומים שלהם שמתעדכן כל העת. הגרסה הבסיסית של תוסף וורדפרס Wordfence היא בחינם, ומציעה למשתמשים שלה מגוון רחב של תכונות אבטחה (כאשר מופעל). על ידי שימוש בכלי סריקת אתרים כמו Wordfence, אתה יכול לשחרר מנגנוני אבטחה שונים שיגנו על האתר שלך לחלוטין מפני האקרים וכל קודים זדוניים..

כמו כן, חומת האש של Wordfence היא חזקה מספיק כדי להגן על האתר שלך ולמנוע כל סוג של התקפה. הוא עושה שימוש בחוקי חומת האש המעודכנים ביותר, מונע את ה- IP הזדוני ומציע הגנה אמינה ומספיקה לאתר וורדפרס שלך. יתר על כן, Wordfence נוטלת על עצמה את האחריות המכריעה הקשורה לאבטחה של בדיקת נאותות מלאה לפני שהיא מאפשרת תנועה לבלוג או לאתר שלך..

פתק: בניגוד ל- Wordfence, סורק האתרים של SGG של SiteGround אינו כל יישום שיספק לך הגנה מלאה באתר שלך מפני התקפה כלשהי. זוהי פשוט ניטור פריצה בתשלום אופציונלי / בדיקת קוד זדוני לבדיקת תוסף אבטחה מ- SiteGround.

מסקנה: האם נדרש סורק אתרים SG? האם אתה זקוק לתוספת אבטחה בתשלום זה מ- SiteGround לאתר שלך?

במהלך הבדיקה במהלך הרכישה של תוכנית אירוח אתרים ב- SiteGround, הם יספקו לך אפשרות להוסיף סורק אתרים SG בתשלום נוסף (זוהי תכונת תוספות אופציונלית). אם תשאלו אותי או כל טכנולוגיה אחרת של וורדפרס, התשובה הנפוצה ביותר שתקבלו היא – לא, אינך זקוק לסורק האתר SG של אתר הטכניון בעת ​​רכישה של שירות אירוח אתרים שלהם.! ישנן יישומי אבטחה אחרים בחינם הזמינים לסרוק את האתר שלך אחר תוכנות זדוניות (Wordfence היא האלטרנטיבה החינמית בה אני משתמש גם).

כך שתוכלו לעבור לאתר SiteGround.com, לבחור תוכנית אירוח לאתרכם ואז לבחור את האתר שלהם הגנת פרטיות בתחום תכונה (שוב לא חובה), ולבסוף בטל את הסימון של סורק אתרים של SG שירות.


לחץ כאן כדי לדעת אם אתה זקוק להגנת הפרטיות של DomainGround (הגנה על זיהוי תחום) או לא?

האם אתה ממליץ על אירוח אתרים?? כן בהחלט! סוויטות האבטחה המתקדמות ברמת השרת, תמיכת הלקוחות המובחרת, והחומרה והתוכנה ברמה הגבוהה ביותר בארגון, הופכים ללא ספק את SiteGround לסביבה הבטוחה ביותר לארח את הבלוג או האתר שלך. אני מקווה שהסקירה שלנו בנושא האם אתה זקוק לסורק האתר SG של SiteGround? האם זה שווה את העלות? עזר לך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map