חברות אירוח אתרים הטובות ביותר בבריטניה (תמיכה וביצועים)


בחירת אירוח האתר הטוב ביותר [רשימת רשימה]רשימת אירוח אינפוגרפית

 • עשה רשימה עם חברות מארחות אתרים אמינות שאתה רוצה לבדוק – אתה יכול להשתמש שלנו מהטבלה לעיל.
 • מיקום אירוח אתרים – אתה רוצה מרכז נתונים בבריטניה / אירופה (מסירת נתונים מהירה בהרבה) ותמיכה פנימית דוברת אנגלית בבריטניה / אירופה (הם נמצאים באזור הזמן שלך ויכולים לפתור את הבעיות שלך מהר יותר)
 • מהירות אירוח אתרים – מהירות זה הכל. ככל שהאתר מהיר יותר, יותר תנועה והמרות ויותר הכנסות לעסק שלך. לכן אתה זקוק לאירוח מקומי ולבדוק את זמן הטעינה של Ping ומהירות העמוד שלהם, ממליצה גוגל זמן התגובה של השרת מתחת ל 200 – MS אתר אינטרנט המהירות היא גורם דירוג גם כן.
 • תמיכה – אחת התכונות החשובות ביותר. אם לחברת האירוח יש חומרה טובה, האתר שלך עובד טוב או שהוא בכלל לא עושה זאת. ואם השני קורה אתה רוצה להיות מסוגל להגיע למישהו עם יכולת המסוגלת לפתור את הבעיה שלך. התמיכה הביתית בבריטניה על ידי sysadmins עם צ’אט חי או טלפון היא הטובה ביותר. זמני תגובה הם גם חשובים מאוד, מכיוון שבכל דקה שהאתר שלך מושקע אתה מפסיד כסף, תנועה וייתכן שמיקומי חיפוש.
 • אבטחת מארח אתרים – האם הם מספקים חשבונות מבודדים, חומות אש ועידכונים אוטומטיים של CMS כמו WordPress וג’ומלה
 • גיבוי נתונים – הכל קורה. הנתונים שלך הם החלק החשוב ביותר בעסק שלך ותוכל בטעות למחוק משהו או להידבק בנגיף. שירות אירוח אתרים שלך צריך לקבל גיבוי!
 • קרא ביקורות על אירוח אתרים על ידי מומחים (אתה יכול להבין את התובנה מאנשים עם ניסיון, אך קח בחשבון שהם קשורים גם לספקי האירוח, אז אל תיקח את הביקורת 100%)
 • קרא ביקורות של לקוחות – דפדף באינטרנט ומצא ביקורות לקוחות של החברה המארחת הנבחרת שנבחרה. כמו כן, אל תסמכו על 100% מכיוון שיש ביקורות בתשלום ויש ביקורות שנאה.

ביקורות אירוח מובילות בבריטניה

המומחים שלנו השוו בין אירוח אתרים הטוב ביותר ספקים בבריטניה לשנת 2019. קרא את הטוב ביותר ביקורות על אירוח אתרים בבריטניה ולבחור בחברת אירוח אתרים אמינה ביותר.

ישנם סוגים שונים של שירותי אירוח אתרים בהתאם לצרכים שלך. לכן אנו מנסים לשפר ללא הרף את הביקורות שלנו באמצעות טבלאות השוואה חדשות יותר המבוססות על צרכים. ספקי האירוח הכללי בבריטניה הם בטבלה שלמעלה.

להלן רשימת חמשת שירותי האירוח הטובים ביותר בוורדפרס. ביקורות ספציפיות נוספות יגיעו בקרוב ב- חברות אירוח אתרים זולות, ספקי מארח אתרים של ג’ומלה ורשימה של שירותי אירוח אתרים בחינם בבריטניה.

בחלק הבלוג שלנו יש לנו כמה עצות בסיסיות לבחירת אירוח אתרים הטוב ביותר לעסק שלכם, איזה פיתרון אירוח יתאים לכם, היסודות שעליכם לדעת בעת ניהול חשבון האירוח שלכם ועוד עצות וטיפים, אז וודאו אתה בודק לעיתים קרובות ומתעדכן בחדשות מעולם אירוח אתרים.

ולגביכם המתחילים בנושא, הנה כמה קישורים טובים על מה שיש שירות אירוח אתרים ומה זה א שם דומיין.

בקר באתר שלנו פרופיל Google+ או עמוד בפייסבוק לשאול כל שאלה. אם אתה פשוט אדם שאינו טכני, הדרך הזולה והמהירה ביותר ליצור אתר משלך היא לבחור את האתר בונה האתר הטוב ביותר בשוק ולבנות אותו. החל משנת 2019, ערכנו רשימה משלנו עם בוני אתרים הטובים ביותר בבריטניה.

המומחים שלנו השוו בין ספקי אירוח אתרים הטובים ביותר בבריטניה לשנת 2019. קרא את הסקירות הטובות ביותר על אירוח אתרים בבריטניה ובחר בחברת אירוח אתרים אמינה ביותר..

אירוח מסחר אלקטרוני

יש לנו הרבה שאלות בדואר האלקטרוני שלנו אם אירוח של חנות אלקטרונית שונה מאירוח בלוג או אתר מידע רגיל. והתשובה היא כן.

בחנויות המקוונות בדרך כלל יש הרבה מוצרים וחלק מהדפים שלהם לא מטמון על ידי השרת. זו הסיבה שהם משתמשים בהרבה יותר משאבים מאשר אתר רגיל.

גם המהירות כאן משקפת את ההמרות. זו הסיבה שפלטפורמות המסחר האלקטרוני משתמשות בתכונות מיוחדות כמו Redis (מטמון מסד נתונים) ו- Varnish (מטמון חזיתי).

עליך לוודא שמארח האתר תומך באלה.

מג’נטו היא כיום CMS למסחר האלקטרוני המקצועי והנפוץ ביותר ולכן יצרנו דף מיוחד המכסה את כל מה שצריך לדעת בכדי לבחור את אירוח המג’נטו הטוב ביותר..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map