9 פלטפורמות ואתרי המסחר האלקטרוני הטוב ביותר “קל” (2020)

פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר שנסקרובחירת פלטפורמת הסחר האלקטרוני הטובה ביותר אינה משימה קלה.


השוק רחב ויש גורמים רבים שיש לקחת בחשבון. הבחירה שלך משפיעה רבות על העסק המקוון שלך, כך שהיא חשוב להקדיש לזה מספיק מחשבה לפני ההרשמה.

כדי לעזור לך בכך, השווינו את 9 בוני אתרי האינטרנט המסחר האלקטרוניים הפופולריים ביותר. בסופו של דבר, אנו מקווים שאתה מוכן לקבל החלטה באיזו פלטפורמה היא המתאימה לך.

Contents

מהי פלטפורמת מסחר אלקטרוני ומדוע כדאי להשתמש באחת?

השאלה הראשונה היא, מהי “פלטפורמת מסחר אלקטרוני”?

פלטפורמת eCommerce היא פיסת תוכנה המאפשרת לך לבנות חנות מקוונת ולהפעיל עסק מקוון. זה נותן לך כלים ליצור ולנהל את האתר שלך, כולל מוצרים ופעולות יומיומיות. רוב אם לא כולם, בוני מסחר אלקטרוני משתמשים בפונקציות גרירה ושחרור.

הנה החדשות הטובות – אינך צריך להיות מפתח אינטרנט כדי ליצור חנות מקוונת נאה.

ישנן סיבות רבות ושונות לשימוש בפלטפורמות למסחר אלקטרוני, אך להלן החשובות ביותר:

 • קל (למתחילים) – בעבר, אם רצית חנות מקוונת, היית צריך לבנות את הפונקציונליות בעצמך. בהמשך היו עגלות קניות, אך עדיין היית צריך להיות מיומנויות מפתחים כדי לשלב אותם באתר שלך. עכשיו יש לנו תוספים. עם פלטפורמות eCommerce, אתה מקבל הכל ביד אחת ויכול להתחיל מייד.
 • לא יקר – פלטפורמות המסחר האלקטרוני אינן יקרות במיוחד, חלקן אפילו לא עולות כלום. אמנם בהחלט יש לך הוצאות כשאתה מנהל חנות מקוונת, אבל זה הרבה פחות מפיתוח פיתרון משלך מאפס. בנוסף, ככל שתשלמו יותר, העסק שלכם יכול לרוב למסור לפתרונות טכניים.
 • פיתרון אחד מתאים לכולם – במיוחד כשאתה הולך עם פיתרון מתארח אתה מסוגל להרפות מחלקים נוספים בהפעלת האתר שלך. אין צורך להתמודד עם אירוח אתרים, אבטחה, עדכונים וכדומה. במקום זאת, אתה יכול פשוט להתרכז בגידול העסק שלך.
 • תמיכת לקוחות זמינה – בנוסף, עם פיתרון מסחרי, אתה נהנה ממבנה התמיכה. פתרונות קוד פתוח כמו וורדפרס הם לרוב מונעים על ידי הקהילה ועל כן אתה תלוי בקהילה זו כדי לספק תמיכה. אמנם זה יכול גם לעבוד טוב מאוד – אם אתה זקוק לעזרה נואשת בשעה 3 לפנות בוקר ביום ראשון, נחמד להבטיח שהוא יהיה שם.

9 אפשרויות פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובות ביותר

בסדר, עכשיו כשיש לך מושג טוב יותר לחפש בפלטפורמת מסחר אלקטרוני, הגיע הזמן לדבר על מה שיש שם בחוץ. בהמשך נעבור על היתרונות והחסרונות של כמה מפלטפורמות ה- eCommerce הפופולריות ביותר, מבנה התמחור שלהן ומי הן המתאימות ביותר עבורן.

גילוי מלא: אנו מרוויחים עמלה בכל פעם שתרכוש פלטפורמת מסחר אלקטרוני באמצעות קישורי ההפניה שלנו בסקירה זו. זה עוזר לנו לנהל את אתר הגדרת האתר כעסק. תודה על התמיכה שלך.

1. חנויות Wix – פשוטות, יפות, משתלמות

ביקורת Wix

Wix הוא במקור בונה אתרים המאפשר לך ליצור אתרים באמצעות גרירה ושחרור. נוסף על כך, יש לו גם תכונות המאפשרות לך לבנות חנות מקוונת.

יתרונות לשימוש בחנויות Wix

בדומה ל- Shopify, פלטפורמת המסחר האלקטרוני היא פשוטה לשימוש ומהירה להתקנה. אין צורך בקידוד, אתה יכול פשוט לגרור תוכן בכל מקום באתר שלך באמצעות העורך ידידותי למשתמש.

פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר של wix

מה שמגניב שיש להם מעל 500 תבניות המיועדות במיוחד לחנויות מקוונות ואף מספקות תמונות מלאי בהן תוכלו להשתמש מייד.

באופן טבעי, Wix מציעה עגלת קניות בהשתתפות מלאה עם כל הפונקציונליות הדרושה לך. קיימות מאות אפליקציות בשוק האפליקציות הרשמי להבטה נוספת באתר שלך.

כמו כן, השירות מתארח במלואו ולכן אין צורך לדאוג לחלק זה.

חסרונות של שימוש בחנויות Wix

מה שאתה צריך לזכור הוא ש- Wix אינה פלטפורמת eCommerce טהורה. זה בראש ובראשונה בונה אתרים שמסוגל גם למכור דברים. לכן יכולות eCommerce יכולות להיות מעט בסיסיות.

זכור כי אינך יכול לשנות את תבנית האתר שלך לאחר שפרסמת את האתר שלך, וזה חיסרון גדול.

תמחור

Wix מבוסס על מנוי ומציע חבילות שונות. תוכניות המסחר האלקטרוני בתשלום שלהן הן 23- $ 49 לחודש. תוכנית המסחר האלקטרוני הזול ביותר מתחילה מ- $ 17 לחודש.

תמחור ותכניות של Wix

אתה יכול להשתמש בתוכנית החינמית שלהם כדי לנסוע במבחן הפלטפורמה, אך יש לה באמת יכולות מוגבלות וללא אפשרויות מסחר אלקטרוני.

2. SiteBuilder – הטוב ביותר למתחילים

סקירת Sitebuilder

SiteBuilder הוא בונה האתר הטוב ביותר שסקרנו עד כה. כעת בחנו את אפשרויות הסחר האלקטרוני שלה, שנראות הגונות מספיק. זה דומה ל- Wix – אתה צריך לקבל את התוכנית הגבוהה ביותר להתחיל עם חנות מקוונת.

היתרונות של השימוש ב- SiteBuilder

זה ממש קל לשימוש. כמו ממשק שאי-ראיתי-מעולם-לא ראיתי-לפני-כן קל.

בונה מסחר אלקטרוני

ממשק הגרירה והשחרור שלהם אינטואיטיבי, פשוט ומקיף. ל- SiteBuilder כל מה שאתה צריך כדי להתחיל – תחום, אירוח, כלי ניתוח, SEO, וכלי מסחר אלקטרוני מספיקים. זה מגיע עם רוחב פס בלתי מוגבל ושטח אחסון.

התמיכה שלהם מאוד ידידותית ומסייעת. התחברנו תוך שניות וסוכן התמיכה שלהם לקח את הזמן לענות על השאלות המעמיקות שלנו לגבי כלי eCommerce. לכן, גם אם אתה מסתבך (וזה ספק רב בהתחשב כמה פשוט בונה האתר שלהם), תקבל עזרה תוך זמן קצר (משעה 7 בבוקר – 17:00 בשעה אריזונה).

חסרונות של שימוש ב- SiteBuilder

למרות ש- SiteBuilder מגיע עם מאות תבניות, רק כמאה מתאימים למסחר אלקטרוני.

בדומה ל- Wix, ניתן להגביל את אפשרויות הסחר האלקטרוני שלהם למשתמשים מתקדמים. בקושי ישנם כלים שיווקיים מתקדמים, אפשרויות תשלום והתוספות לוגיסטיות.

תמחור

ל- SiteBuilder יש 3 תוכניות עיקריות לכולם יש הנחת ניסיון של 60% למשך שנה (לאחר חידוש למחיר רגיל). לחנות מקוונת אתה צריך ללכת עם תוכנית eCommerce.

תמחור ותוכניות Sitebuilder

לעתים קרובות נאמר שאתה מקבל את מה שאתה משלם עליו. למרות ש- SiteBuilder מוגבל במידה מסוימת, אתה בהחלט מקבל הרבה יותר ממה שאתה משלם עבורו – האפשרויות שלהם פשוט ידידותיות למתחילים אך יחד עם זאת מקיפות מספיק כדי להתמודד עם איכות אתרים מקצועית.

אתה יכול לנסות מסחר אלקטרוני של SiteBuilder למשך 14 יום עם אחריות להחזר כספי.

3. BigCommerce – הטוב ביותר לעסקים קטנים

לוגו BigCommerceBigCommerce מספקת פיתרון מסחר אלקטרוני המתארח הן כפלטפורמת SaaS מלאה כמו גם עגלת קניות לסוגים אחרים של אתרים. זה כנראה הכי דומה ל- Shopify. שניהם מוזכרים לרוב באותה נשימה.

היתרונות של שימוש ב- BigCommerce

פלטפורמת eCommerce מגיעה עם יכולות נהדרות לניהול חנויות. הוא מציע מספר גדול של כלים ותכונות, למשל מבצעים, גרסאות מוצר ללא הגבלה, אפשרויות לטיפול בהחזרים, קופונים והנחות. גולת הכותרת נוספת היא אפשרויות המשלוח הגמישות המאפשרות הצעות מחיר בשידור חי וחישוב תעריפים.

ביקורת על סחר גדול

בנוסף, BigCommerce משתלב עם אמזון, eBay ורשתות חברתיות. זה מאפשר לך למכור ברחבי ערוצי מכירה רבים ושונים. יש בו גם הרבה כלים שיווקיים עם פקדים גרגירים מאוד, כמו שליטה מלאה בפורמט URL.

ממשקי API מרובים עוזרים להפוך אותו להתאמה אישית וגמישה. ל- BigCommeerce יש גם חנות אפליקציות גדולה עם הרחבות לכל מיני צרכים כמו שיווק בדואר אלקטרוני, אוטומציה וקידום מוצרים. אתה מקבל גם מעל 40 אפשרויות לעיבוד תשלומים ללא דמי עסקה!

פתרונות פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובים ביותר עבור שערים גדולים

היתרונות נגזרים על ידי ריבוי של תבניות לבחירה, היכולת לעצב אתר משלך ומערכת תמיכה גדולה המסייעת לך לשפר את מאמצי המסחר האלקטרוני שלך.

חסרונות של שימוש ב- BigCommerce

באופן מסורתי, BigCommerce פיגרה במבצעי התבנית שלה. בעוד שהם תפסו, המשתמשים מקבלים רק שבע תבניות בחינם. נושאי פרימיום יכולים גם להיות מעט יקרים. למרבה הצער, התאמה אישית של עיצוב היא לא תמיד הידידותית למשתמש.

ל- BigCommerce אין תכונות קופה מקוריות כמו בפתרונות אחרים והיא מגיעה עם מגבלת מכירות על התוכנית שלך. זה יחסית יקר לקבל תכונות מתקדמות כמו שומר עגלה נטוש.

תמחור

תוכניות BigCommerce עלות בין 29.95 $ ל 249.95 $. אתה יכול לחסוך קצת כסף בתוכניות גבוהות יותר על ידי תשלום מדי שנה. יש גם אפשרות לארגון, אך עליך לברר זאת. בנוסף, נושאים עולים בין $ 145 ל- $ 235.

תמחור של סחר גדול

אמנם כל התוכניות נותנות לך את כל מה שאתה צריך כדי להתחיל, עם אפשרויות גבוהות יותר אתה מקבל אפשרויות נוספות כמו פילוח לקוחות מתקדם וסינון מוצרים.

היעדר דמי העסקה הופך את BigCommerce לאטרקטיבית יותר מאופציות אחרות ברשימה זו. השתמש בניסיון בן 15 הימים כדי לגלות אם הוא מתאים לך.

4. Shopify – הטוב ביותר עבור חנויות בוטיק

סקירה של Shopify

Shopify הפכה לאחד השמות הידועים ביותר בתחום eCommerce. זהו פיתרון מתארח לחלוטין עם מאות אלפי משתמשים. יש לנו גם מאמר מלא בנושא, אם המידע שלהלן אינו מספיק עבורך.

היתרונות של השימוש ב- Shopify

פלטפורמת המסחר היא סופר קלה לשימוש ומהירה להתקנה. פשוט הירשם עם כתובת הדוא”ל שלך ותוכל להתחיל לבנות את החנות שלך ולמכור מייד. הממשק האינטואיטיבי מקל גם על יצירת מוצרים וכולל תכונות SEO כמו תגיות כותר ותיאורי מטה.

הוסף מוצרים ב- shopify

Shopify מציעה עשרות נושאים אלגנטיים המותאמים לנייד בחינם. ניתן להשיג יותר ברכישה. אין צורך לבצע קידוד כדי להתאים אותם אישית, פשוט השתמש בעכבר כדי לבצע שינויים.

Shopify חנות נושא

בנוסף, הפלטפורמה מציעה תמיכה מהשורה הראשונה באמצעות טלפון, אימייל, צ’אט חי וטוויטר הזמינים 24/7. זה לצד התיעוד המפורט ו פורומים מקוונים שם תוכלו לקבל עזרה ממשתמשים אחרים.

Shopify תומכת גם בהרבה שערים לתשלום מצד שלישי ויש לה גדול שוק היישומים עם למעלה מאלף הצעות להוסיף פונקציונליות לאתר שלך בכמה לחיצות.

לבסוף, הם מציעים ערוצי מכירות נוספים בכך שהם מספקים לך את התוכנה והחומרה למכירה במיקומי חנויות פיזיים, מכירה חברתית ומשתלבת במקומות שוק כמו אמזון..

חסרונות

אחד החסרונות הגדולים ביותר של Shopify הוא שהעלויות יכולות בקלות לכדור שלג. מלבד עמלת הבסיס, אתה משלם עבור תוספים, ערכות נושא ותכונות רבות. חלקם תשלומים חד פעמיים, חלקם חודשיים, חלקם שנתיים. בנוסף, ישנם עמלות עסקה אם אינך משתמש במערכת התשלומים המובנית. כל זה יכול להיות קצת מסובך וקשה לתכנון.

חיסרון נוסף מבחינת התאמה אישית של האתר שלך הוא ש- Shopify משתמשת בשפת הסימון שלה הנקראת “נוזל”. זה מבוסס על Ruby on Rails ומקשה לבצע שינויים בעזרת קידוד עצמך.

תמחור

Shopify מציעה שונות תמחור שכבות עם תכונות נוספות תלוי באיזה תוכנית אתה נמצא.

קנה את התמחור הטוב ביותר של פלטפורמות מסחר אלקטרוני

יש גם Shopify Lite. זה מאפשר לך למכור ברשתות חברתיות ולהטמיע מוצרים באתר האינטרנט שלך כדי להשתמש ביכולות עגלת הקניות. תוכנית זו עולה 9 $ לחודש, וזה די הוגן.

חוץ מזה יש Shopify Plus עבור לקוחות ארגוניים. יהיה עליכם לברר מחירים, אך השמועות אומרות שזה מתחיל ב -1,200 דולר לחודש.

כאמור, בנוסף למחיר הבסיס אתה משלם עבור אפליקציות ותכונות נוספות. אלה באמת משתרעים על מגוון רחב של מחירים, לכן הקפד לבדוק לפני כן!

כמו כן, אל תשכח דמי כרטיסי אשראי ועסקה בעת השימוש בספקי תשלום של צד שלישי. אלה משתנים בהתאם לתוכנית שלך.

Shopify מציעה תקופת ניסיון של 14 יום להציץ מתחת למכסה המנוע לפני שתתחייב.

5. וולוזיה

לוגו וולוזיה

פיתרון זה הוא עוד אפשרות מבוססת ענן ומתארחת להקמת חנות מקוונת. זה קיים מאז 1999 ועיבד מכירות של יותר מ 28 מיליארד דולר במהלך אותה תקופה.

היתרונות של שימוש ברשלנות

Volusion הוא בונה אתרים עם גרירה ושחרור עם עריכה בדף. הוא מציע חיפוש אתרים מקיף, רבים נושאים מגיבים (11 מהם בחינם), והיכולת להתאים אישית משלך.

מלבד זאת, יש לו כלי סחר אלקטרוני וניהול מוצרים מוצק כמו תיאורי מוצר עשירים בטקסט עשיר, אפשרויות הגשמה מקוריות, אפשרויות מנוי, תוכניות נאמנות ועוד. זה גם משתלב עם הרבה ספקי תשלומים ולא מגיע עם דמי עסקה.

אפשרויות שיווק כוללות תכונות SEO, מכירה חברתית, שילובי שוק עבור אמזון ו- eBay, בין היתר. שים לב שחלק מאלו זמינים רק בתוכניות גבוהות יותר.

משתמשים גם מקבלים תמיכה 24/7 באמצעות צ’אט חי וטלפון (האחרון מגיע עם תוכנית גבוהה יותר). זאת בנוסף לבסיס ידע מקיף עם מאמרים, מדריכים ועוד.

חסרונות של שימוש באשליות

למרבה הצער, Volusion’s מבנה תמחור זה קצת מבלבל, מכיוון שיש להם גבול רוחב פס מוגדר. אם נגמר לך, אתה צריך לשלם עבור תנועה נוספת. זה יכול להקשות מעט על התכנון מראש, במיוחד מכיוון שרוחב הפס שלהם כברירת מחדל נמוך יחסית.

אתה צריך לשלם תוספת עבור SSL, שהיא חובה עבור כל חנות מקוונת. מתחרים אחרים מספקים אותו בחינם. תבניות פרימיום עבור Volusion הן יקרות מעט.

בנוסף, הפלטפורמה אינה מציעה יכולות בלוגים. אתה יכול לכלול קישורים לאתרי בלוגים אחרים בתפריט. זה באמת חסרונות בעולם דיגיטלי שרץ בשיווק תוכן.

תמחור

הפעלת החנות שלך ב- Volusion תעלה לך בין 29 ל 299 $ לחודש. אתה מקבל 10% הנחה כשאתה משלם מדי שנה. אתה צריך להתקשר לשירות כדי לעבור לתכנית שנתית. בתוכניות יקרות יותר, אתה מקבל יותר מוצרים, רוחב פס, תמיכה טובה יותר ותכונות נוספות.

עלות פיתול

כאמור, לכל תוכנית יש מגבלת רוחב פס (1, 3, 10 או 35GB). כל תנועה מעבר לכך תעלה לך 7 $ / GB. זה יכול להתגבר די מהר. אל תשכח גם את דמי העסקאות של מעבד התשלומים שלך.

יש גם השקעה בתעודת SSL. אלה שמציעה חברת וולוזיה באופן ישיר נעים בין 149 ל -995 דולר. כמובן שתוכלו לקבל גם משלכם בחינם. בנוסף, אם אתה הולך על נושא פרימיום, אתה צריך לתקצב 180 $ עבור זה.

השתמש בניסיון החופשי בן 14 הימים כדי לבדוק את ה- Volusion.

6. ריבוע

לוגו המרובע

בדומה ל- Wix, Squarespace הוא גם בונה אתרים הפועל עם גרירה ושחרור. הם התחילו עם התמקדות ביצירת אתרים מושכים חזותית. בסוף, האתר מכניס יותר אנרגיה למסחר אלקטרוני ומאפשר למשתמשים למכור דברים ברשת. בשלב זה הם מתחילים להיות פלטפורמת מסחר אלקטרוני מלאה.

היתרונות של השימוש בריבוע

לשירות ממשק משתמש פשוט ואינטואיטיבי והוא מאוד ידידותי למתחילים.

עריכת תוכן מרובע

תבניות האתר שהן מציעות הן אלגנטיות, יפות, מלוטשות וכולן יכולות מגיב ניידות. ההתמקדות בעיצוב הופכת גם את Squarespace למתאימה במיוחד למכירת מוצרים הדורשים תמונות באיכות גבוהה.

תבניות ריבועיות

חוץ מזה יש לך את כל האפשרויות הסטנדרטיות כמו גרסאות מוצרים, ניהול מלאי, מוצרים ללא הגבלה, קופונים, משלוחים, העבודות. הפלטפורמה גם משתלבת עם Shipstation.com להגשמה ויש לה שירות לקוחות מעולה.

הם מספקים נקודות נתונים רבות כדי לייעל את האתר שלך והמרות, כולל מכירות, הכנסות, מקורות תנועה ועוד. כלים שיווקיים כלול הגדרות SEO, מדיה חברתית, בלוגים ושחזור תשלומים נטוש. SSL מובנה היישר לפלטפורמה.

חסרונות של שימוש בריבוע

בצד החסרונות, Squarespace מוגבלת במידה מסוימת בתכונות. לדוגמה, יש לו אפשרויות תשלום מוגבלות (רק Apple Pay ו- PayPal) והיא חסרה אפשרויות חשובות עבור חנויות מורכבות יותר ומספר גדול של מוצרים או גרסאות.

יתרה מזאת, אין אפליקציות שמוסיפות יותר פונקציות ופונקציונליות. גם היכולת שלך להתאים אישית את האתר שלך באמצעות קוד וסימון מוגבלת מאוד. הפלטפורמה משתלבת בכמה כלים ושירותים של צד שלישי בלבד.

תמחור

עלות ריבוע

אתה משלם עבור Squarespace מדי חודש. כדי להתחיל למכור, עליכם להיות לפחות בתוכנית העסקית, שהיא 18 $ לחודש אם מחויבים מדי שנה, אחרת 26 $ לחודש. שים לב שיש מחיר של 3% עסקה בכל מכירה.

שים לב שאתה יכול לוותר על האחרון אם תקבל לאחת מתוכניות eCommerce ($ 26- $ 46 לחודש). אתה מקבל גם תכונות נוספות להפעלת חנות מקוונת כמו הדפסת תוויות, חשבונאות ושחזור אוטומטי של עגלות נטושות.

7. מג’נטו

לוגו מג'נטו

מג’נטו הוא סוג של וורדפרס של פלטפורמות מסחר אלקטרוני. זוהי פיסת תוכנת קוד פתוח שתוכל להוריד ולהתקין בשרתים שלך. במקביל היא מציעה גם גרסת ענן מתארחת, כמו WordPress.com ו- WordPress.org.

יתרונות השימוש במג’נטו

כפתרון שמתארח בעצמו, מג’נטו נותן לך שליטה רבה. בעזרת ידע טכני אתה יכול לשנות כמעט כל דבר שתרצה מבחינת פונקציונליות ועיצוב, ובנוסף לבחור את סביבת השרת שלך.

אם האחרון אינו כוס התה שלך, מהדורת הענן עשויה להתאים לך יותר. לשם כך, עליך ליצור קשר עם מחלקת המכירות כדי לקבל הדגמה.

בכל דרך שתלך, אתה נהנה מרשימת התכונות והאפשרויות הארוכות של מג’נטו. מנויים לחברות, תשלומים חוזרים, הנחות, היכולת להתאים תוכן למשתמש הם רק קצה הקרחון.

אתה יכול להרחיב את האתר שלך דרך זירת מסחר. ישנם תוספים ונושאים לכל מיני מטרות, מתמיכת לקוחות לשיווק ועד משלוח ואופטימיזציה של אתרים.

שוק מג'נטו

הפלטפורמה חזקה גם מבחינת אתרים רב-לשוניים. אתה יכול ליצור אתרים נפרדים לשפות שונות. יש לה גם קהילה חזקה שמאפשרת כל הזמן לשפר את הפלטפורמה ופיתוח נושאים ותוספים חדשים. זה אומר גם הרבה תמיכה וייעוץ מומחה זמין.

חסרונות של שימוש במג’נטו

עבור מהדורת הקהילה, כל החסרונות של פלטפורמות המארחות עצמית חלים. היו מוכנים לדאוג לעדכונים, אבטחה וכל השאר בכדי לוודא שהחנות שלכם פועלת כראוי.

בעוד שלמג’נטו יש הרבה תכונות, כתוצאה מכך זה יכול להיות רעב מעט משאבים. זה ידרוש ממך להשקיע זמן וכסף באופטימיזציה.

חוץ מזה, הפלטפורמה כתובה ב- PHP, כך שאם אתה רוצה לבצע שינויים משמעותיים, אתה צריך לקבל את הצ’ופרס הדרוש או לשכור מישהו בשביל זה. כך או כך, צפו להשקיע בפיתוח.

אם אתה בוחר את גרסת הענן, שים לב שהיא מיועדת ללקוחות ארגוניים ומתומחרת בהתאם. עוד על כך למטה.

תמחור

המהדורה הקהילתית של מג’נטו היא פלטפורמת הסחר האלקטרוני הראשונה בחינם ברשימה זו. זה נכון, אתה יכול להוריד ולהשתמש בו בלי לשלם אגורה.

כמו הרבה פתרונות אחרים שמתארחים בעצמם, זה מגיע בעלויות ללא קשר, במיוחד לאירוח. תוספים או תבניות פרימיום ועבודת פיתוח מזדמנות יכולים גם הם להיות גורמים.

אם אינך רוצה להתמודד עם חלק גדול מהדברים לעיל, קיימת גם הגרסה המתארחת. כאמור, זה לא זול. המספר שמצאנו היה 18,000 $ לשנה לרישוי.

8. OpenCart

לוגו של opencart

אנו ממשיכים את הנושא של פלטפורמות מסחר אלקטרוני עם קוד פתוח. OpenCart זמין להורדה והתקנה בשרת משלך. השירות מציע גם גרסת ענן לפיתרון שלו.

היתרונות של שימוש ב- OpenCart

לפלטפורמת eCommerce זו כל מה שאתה צריך כדי ליצור ולנהל את החנות שלך. באפשרותך להגדיר מוצרים וקטגוריות מוצרים ללא הגבלה עבור מוצרים דיגיטליים ופיזיים כאחד. זה מגיע עם ביקורות ודירוגים של מוצרים מחוץ לשער ותומך במספר מטבעות.

לוח המחוונים נותן סקירה של כל נקודת נתונים חשובה בחנות שלך ותוכל אפילו לבנות ולשלוט בכמה חנויות מממשק אחד.

לוח המחוונים של ממשק הניהול

מלבד זאת, ניתן להתאמה אישית מאוד עם הפלטפורמה אלפי ערכות נושא ותוספי תוסף. זה גם משתלב עם מאות שערים לתשלום.

כפתרון שמארח את עצמו, הוא מגיע עם כל היתרונות של ניהול האתר שלך בשרת משלך. רשת תמיכה גדולה באמצעות ייעודי קהילה ותיעוד עוזר לך בצביטה.

אם תבחר בגרסת הענן, תוכל להתחיל תוך דקות ספורות. אתה מקבל גישה לחנות נושא ותוספים נפרדים, ודואגים לכל צרכי האירוח, האבטחה והגיבוי שלך.

חסרונות של שימוש ב- OpenCart

כאשר יש לך את היתרונות של אירוח האתר שלך בעצמך, אתה גם צריך להתמודד עם החסרונות. לא תמיד קל להתאים אישית את OpenCart והוספת מודולים חדשים יכולה להיות יקרה.

מלבד זאת, תכונות השיווק המקוריות שלה מוגבלות למדי. לדוגמה, יכולות ברירת המחדל של SEO אינן טובות במיוחד.

הפלטפורמה לא ידועה תמיד כפתרון המהיר ביותר, ולכן ייתכן שהפתרון שמתארח בעצמם אינו האופציה הגדולה ביותר לגודל למידות גדולות..

תמחור

התוכנה המארחת את עצמה עצמה היא בחינם. זכור שזה מגיע בעלויות ההיקפיות הרגילות. בנוסף, יתכנו הוצאות עבור הרחבות ונושאים המוסיפים כ- $ 100 בממוצע לתקציב שלך.

אתה יכול גם לבחור בגרסת אירוח הענן, שעולה בין 30 ל -200 דולר לחודש – חצי אם אתה משלם במשך שנה מראש. זה כולל גם תעודת SSL בחינם.

9. עגלת הזן

לוגו של עגלת זן

המתמודד הבא שלנו נמצא באותה קטגוריה כמו שתי האחרונות. זה קוד פתוח ומתארח בעצמו.

היתרונות של שימוש בעגלת הזן

מכיוון שיש לו רישיון GPL ושוכן בשרת משלך, גם עגלת הזן ניתנת להתאמה אישית לחלוטין. כמו פתרונות אחרים, אתה יכול לבצע את כל השינויים שאתה רוצה גם מחוץ להם תוספים זמינים. לפיתרון מוניטין טוב גם כשמדובר באבטחה ומדרגיות.

חוץ מזה, הוא מציע אפשרויות תצורה רבות למוצרים, כולל קופונים, אישורי מתנה ותמונות מוצרים מרובות. במחלקת השיווק תוכלו לנצל את תכונות ה- SEO המובנות ואת היכולת לשלוח מיילים HTML מתוך הפלטפורמה.

א קהילת משתמשים חזקה מבטל את היתרונות של עגלת הזן.

חסרונות של שימוש בעגלת הזן

החיסרון הרציני של פיתרון זה של מסחר אלקטרוני הוא ממשק המשתמש המיושן הן בקצה הקדמי והן בקצה האחורי. יש לך את היכולת לשנות לפחות את הגופן של האתר שלך. ממשק המשתמש הפחות אינטואיטיבי יגרום לדאוג לאתר שלכם להיות קצת גרור.

עגלת זן יכולה להיות קשה להתקנה ושדרוג. אין גם תמיכה ייעודית, ולכן המשתמשים צריכים להתמודד עם עצמם. המערכת האקולוגית שלה די קטנה, כך שקשה להגיע לתוספים ותבניות. פלטפורמת eCommerce מגיעה רק עם קומץ אפשרויות תשלום.

תמחור

כמו דוגמאות אחרות ברשימה זו, התוכנה עצמה חינמית, אך עליך לתקצב את הארכיטקטורה להפעלה ותחזוקה, כולל אישור SSL. במיוחד אם אין לך כישורי פיתוח אתרים, אתה יכול לצפות להעסיק עזרה ותצטרך לתקצב אותה. הרחבות ונושאים יכולים להיות גם חלק מהשטר.

סוגי פלטפורמות מסחר אלקטרוני זמינות

כשאתה מחפש את פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר עבורך, יש לך סוגים שונים לבחירה. אמנם יש כמה דרכים להבדיל בין פלטפורמות, אך אחד ההבדלים העיקריים הוא סוג האירוח שלהם.

 • מתארח בעצמי פירוש הדבר שאתה מוריד פיסת תוכנה ומתקין אותה בשרת משלך. זה נותן לך שליטה רבה באתר האינטרנט שלך. זה גם מטיל את כל האחריות עליכם לשמור עליו בטוח, מעודכן ולבצע שינויים באופן ידני. לרוב פתרונות מסחר אלקטרוני של קוד פתוח כוללים מודל זה.
 • מתארח – אלטרנטיבה היא להשתמש בתוכנה שמתארחת על ידי מישהו אחר. פתרונות SaaS (תוכנה כשירות) הם הדוגמאות האופייניות ביותר כאן. היתרון: פחות תקורה טכנית, הפעלה מהירה, יותר ידידותיות למתחילים. לרוב גם יותר עלויות.
 • מעורב – כמה מהאפשרויות שלהלן מציעות אפשרות לכלול את עגלות הקניות שלהן בפלטפורמות אחרות (למשל WordPress). זה נקרא גם מסחר כשירות (CaaS) ויכול להיות אפשרות קיימא וזולה יותר.

כמובן שישנן דרכים אחרות להבדיל בין פלטפורמות למסחר אלקטרוני. רבים מהם תלויים בצרכים האישיים שלך. אולי תרצה לשקול:

 • עלויות
 • מדרגיות
 • קלות שימוש
 • התאמות אישיות
 • תחזוקה
 • אפשרויות מסחר
 • יכולות ניידות
 • שיווק
 • תמיכה

כדאי שתבהיר בעצמך מה הכי חשוב לך. זה יקל הרבה יותר על השבת האפשרויות שאינן מתאימות לכרטיס.

מהי פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר עבורך?

פלטפורמות מסחר אלקטרוני עצמאיות יכולות להיות פיתרון נהדר לפתיחת חנות מקוונת. הם מציעים את כל התכונות הדרושות והפונקציונליות המיוחדת בכדי להפוך את המכירה המקוונת להצלחה.

עם זאת, בחירת פלטפורמת הסחר האלקטרוני הטובה ביותר אינה משימה קלה. יש פשוט יותר מדי גורמים שיש לקחת בחשבון והרבה הצעות בשוק. כשאתה יודע מראש מה הצרכים והדרישות שלך, אתה סביר שתמצא התאמה טובה משלושת הראשונים למעלה. אנו ממליצים וויקס, אתר בונהBigCommerce, ו- Shopify.

יש לקוות, מדריך זה עזר לך בהחלטה שלך. אם יש כן, מה דעתך על קוד הנחה לחנות החדשה שלך שנפתחה? עם זאת לא לחץ.

מה הבחירה האישית שלך לפלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר ומדוע? אנא הודע אותנו בסעיף ההערות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector