סקאלה אירוח סקאלה

אירוח סקאלה עלה לראש הרשימה בגלל הביצועים הבולטים שלהם (41ms בלבד לחיבור ו -0.2 שניות לבתים הראשון) ו -99,99% זמן עבודה. תמיכה מהירה ובמהירה הן במערכת והן ברמת CMS (WordPress) והגישה הפרואקטיבית שלהם לאבטחה.


דעתי היא שהאירוח הטוב ביותר הוא זה שהגדרת ושכח. זה היה הניסיון שלי עם אירוח סקאלה בשנה האחרונה. לכן אני יכול להמליץ ​​עליהם כאחת החברות הטובות ביותר לאירוח אתרים למשתמשים בבריטניה כרגע.

לוגו של אירוח סקאלה
UPTIME
999
מהירות
999
תמיכה
997
מחיר
972
תכונות
995
ירוק
970
חדשני
1000

אירוח Scala היא חברה בעלת מוניטין הפועלת משנת 2007 משני מרכזי נתונים – באירופה ובארה”ב. הם משרתים יותר מ- 50,000 לקוחות ואתרי 700,000 אתרים.

הם מספקים ללקוחותיהם שירות אירוח אתרים איכותי. זה ממוקד ב- VPS המנוהל וארח הענן, שם יש להם פאנל ניהול פנים משלהם בשם SPanel. תוכניות אירוח משותפות מופיעות על שרתי CPanel, אך מתן שירות מאותו צוות, כך טוב באותה מידה.

כרגיל בסקירות שלנו, אנו מתמקדים בביצועים, תמיכה, אבטחה, תכונות ותמחור.

ביצועים

הביצוע ממש מרשים. כפי שניתן לראות מהבדיקה עם כלי הביצועים keycdn, ה- TTFB (זמן לביי הראשון) הוא 198ms בלבד ומהירות החיבור מלונדון היא 41ms.
זמן חיבור: זמן שנדרש לחיבור לשרת האינטרנט. מומלץ פחות מ 200 מילימטרים.

סקאלה perfroramnce

TTFB: זמן שנדרש משעה שלקוח מבקש אליו בקשת HTTP ומקבל את בית הנתונים הראשון משרת האינטרנט. מומלץ פחות מ -400 מ ‘.

אלה שני המדדים החשובים שקשורים למהירות הרשת ולשרת האינטרנט.

יש להם אחריות לזמן פעולה של 99,99% הן בשירות המשותף והן בשירות VPS. אם משך זמן החודש שלך נמוך מ- 99%, תקבל אשראי מלא בהחזר.

תכונה טובה נוספת עם סקאלה היא שהם מטפלים היטב בדוקרנים בתנועה. בניגוד להרבה מחברות אירוח אחרות, אם האתרים שלך ימשיכו להיות ויראליים במשך יום אחד, הם לא יפסיקו את השירות שלך כל עוד זה לא ישבור את השרת.

המערכת אוטומטית, כך שאם זה קורה רק פעם או פעמיים בשבוע הם לא יטרידו אותך עם מכירות עליונות לתוכניות גבוהות יותר (מה שראינו עם חברות אחרות).

אם האתר שלך יגדל, הם ימליצו על תוכנית VPS, שהיא במחיר מעולה, כמעט זהה לתוכניות האירוח המשותפות.

אבטחה

אירוח סקאלה מתמקד בביטחון. הם שילבו ב- SPanel שלהם תכונה לנעילת קבצי ההתקנה, כך שגם אם לתוסף או למודול יש בעיית אבטחה, ההאקרים לא יכולים להעלות תוכנות זדוניות שעורכות את הקבצים המקוריים מההתקנה. זה זמין כרגע רק עבור וורדפרס אך צוות המפתחים שלהם עובד על ה- CMS הגדולות האחרות כמו ג’ומלה, דרופל, מג’נטו ו- PrestaShop ו- OpenCart..

SShield (עבור VPS מנוהל בלבד) – אבטחת סייבר היא נושא דחוף בעולם הטכנולוגי, כאשר האקרים נעשים יותר ויותר ממציאים בהתקפותיהם. לאור זאת, אירוח Scala מציע את SShield – פיתרון ה- gen הבא להגנה על אתרים.

הכלי מספק מעקב בזמן אמת 24/7 ומניעת איומים. SShield מזהה וחוסם 99.998% עצומים מכל התקפות הזדוניות והתקפות הזדוניות הידועות. לא רק זה, אלא שהפתרון משתמש באלגוריתם ללימוד מכונות כדי לשפר עוד יותר את האסטרטגיות ההגנתיות שלו. בכל פעם שהמערכת מגלה סוג חדש של איום, היא מוסיפה אותו למסד נתונים הולך וגדל של פגיעויות אפשריות, ומגיבה בצורה יעילה עוד יותר בעתיד..

הדבר הטוב ביותר הוא, ברגע שהוא מופעל, אין הרבה מה לעשות עם SShield – הכלי אוטומטי לחלוטין ואינו דורש שום ידע קודם בנושא אבטחת אתרים..

ממש לאחרונה, אירוח Scala הצטרף לשיתוף פעולה עם Rack911, מובילה בתעשייה בתחום פתרונות אבטחת הרשת. הספק מבוסס קליפורניה יסייע במעקב אחר שרתים פרואקטיבי ובדיקות חדירה קבועות.

תמיכה

יש להם תמיכה בצ’ט 24 שעות ביממה ותמיכה בכרטיסים על ידי צוות בקיאים שכולו פנים. כל הסיסדמינים ותמיכת ה- CMS נמצאים באותו משרד, כך שכל השאלות שלך מתמיכה בסיסית לנושאים מורכבים הדורשים מערכת אדמיניסטרציה ייענו במהירות..

כל התמיכה מבוססת באירופה.

 • תמיכה בכרטיסים 24/7
 • תמיכה בצ’אט 24/7
 • התמיכה היא בתוך הבית
 • אירופה מבוססת
 • אף אחד

ביקורות לקוחות

כאשר אנו בודקים ביקורות של לקוחות אנו בדרך כלל עוברים למקורות עצמאיים כמו TrustPilot ומדיה חברתית כמו Reddit, Twitter ו- Facebook. אנו בוחנים גם פורומים בתעשייה ואתרי ביקורת אירוח אחרים, אך אנו לוקחים את אלה עם גרגר מלח כי יכול להיות הטיה בענף ואנחנו מעוניינים יותר במה שהלקוחות האמיתיים אומרים בסך הכל..

scalahosting אמון

על TrustPilot אירוח בסקאלה כולל 98% ביקורות מעולות ו -2% מעולות, מה שמעלה אותו לראש הענף מבחינת שביעות רצון הלקוחות.

לא מצאנו יותר מדי ביקורות במדיה החברתית, אך מה שמצאנו היה חיובי ולא מצאנו תלונות רציניות.

בפורומים בענף ובאתרי ביקורות על אירוח אתרים הם בעלי דירוג גבוה. זה גם עושה רושם טוב שאם יש ביקורת שלילית, מארח Scala פעיל ומענה לכל הלקוחות.

פרטים טכניים

כברירת מחדל, לקוחות האירוח המשותפים נמצאים ב- CPanel עם שרת האינטרנט של Apache והגרסאות האחרונות של כל תכונות ה- CPanel.

לקוחות VPS עם SPanel יכולים לבחור בין אפאצ’י, נגיניקס כפרוקסיור הפוך, Litespeed Enterprise או Open Litespeed (שהוא בחינם וללא הגבלה).

כל התוכניות תומכות בשפות התכנות הגדולות באינטרנט כמו PHP ו- Python.

תמיכה בגיט כלולה ותוכלו לגשת לשרת באמצעות SFTP, SSH (מופעל על פי בקשה), WP-CLI.

כל התוכניות למעט מיני יכולות לארח שמות דומיין ללא הגבלה, רוחב פס בלתי מוגבל ומסדי נתונים ללא הגבלה.

חשבונות דוא”ל אינם מוגבלים (מספר הדוא”ל שאתה יכול לקבל מוגבל על ידי האינודים של התוכנית) וכל הפרוטוקולים העיקריים נתמכים – SMTP / POP3 / IMAP.

HTTP2 מופעל גם בכל התוכניות.

 • אחריות לזמן פעולה של 99,99%
 • חיבור נהדר ומהירות TTFB
 • ציות למעשה הגנת המידע
 • גיבוי 7 יום
 • גישה ל- SSH ו- WP-CLI
 • יומני גישה גולמיים
 • כל תכונות CPanel
 • צוות פיתוח פנים
 • אין מרכז נתונים בבריטניה

מדרגיות

קנה המידה בתוך אירוח סקאלה הוא מהיר וקל (כפי שמרמז שמה של החברה). אם האתר שלך עולה על התוכנית הנוכחית אתה יכול בקלות להעביר אותו ל- VPS מנוהל עם הרבה יותר משאבים וכוח כמעט באותו מחיר. סקאלה פיתחה פאנל פנים משלהם – SPanel והיא מאפשרת להם לשמור על מחירים של שירותי VPS המנוהלים במחיר סביר מאוד..

מגבלות

 • 150k אינודים בתכנית המיני ו- 3% משימוש במעבד / זיכרון.
 • 300k אינודים בתכנית התחלה ו -5% משימוש במעבד / זיכרון.
 • קודים של 500k בתוכנית המתקדמת ו- 9% משימוש במעבד / זיכרון.

1 inode = קובץ אחד.

גיבויים

עבור האירוח המשותף אירוח Scala שומר על גיבוי לכל יום של 7 הימים האחרונים כברירת מחדל. עבור ה- VPS הוא רק 1. גיבויים אלה זמינים לשחזור בלבד מהמערכת.

אני ממליץ לך לבצע גיבוי מלא ולהוריד אותו ולשמור אותו במיקום בטוח מדי חודש למקרה שתצטרך לשחזר גיבוי ישן יותר (במקרה של תוכנות זדוניות, גרזן וכו ‘).

בשביל מה אירוח סקאלה טוב?

סקאלה הוא הערך הטוב ביותר עבור מארח הכסף שמצאנו בתחום ה- VPS המנוהל. האירוח המשותף שלהם הוא גם ערך נהדר לכסף. השתמש באירוח סקאלה אם בכוונתך:

 • התחל בלוג אישי או עסקי
 • התחל אתר מסחר אלקטרוני
 • כל דבר שמבוסס על וורדפרס, ג’ומלה, דרופל, מג’נטו או OpenCart
 • אפליקציות קטנות עד בינוניות

מתי לא להשתמש באירוח סקאלה?

 • אם אתה רק צריך אירוח בדוא”ל ולא אתר, ישנם פתרונות טובים יותר כמו Zoho Mail או Gsuite.
 • אם הפרויקט שלך דורש שרת ייעודי.

האם אירוח סקאלה טוב לאירוח וורדפרס?

סקאלה אירוח מציעה שלוש חבילות וורדפרס על בסיס הפלטפורמה המשותפת שלהן. העסקאות מביאות את אותם יתרונות עם כמה יתרונות ספציפיים ל- WP:

 • סביבת שרת מותאמת
 • עדכוני ליבה ותוסף
 • סריקות זדוניות בחינם – –
 • אזור הבמה בלחיצה אחת
 • העברת נתונים מקצועית

בדומה לאירוח משותף, המחירים מתחילים מ- $ 3.95 לחודש עבור ה- Mini ועולים ל- $ 9.95 / mo עבור התוכנית המתקדמת..

אתה יכול להתקין את WordPress ב- Scala אירוח תוך פחות משתי דקות מהכניסה לאתר שלהם, הגדרת דומיין או תת-דומיין וההתקנה האקטואלית. אתה יכול לראות את כל התהליך בסרטון זה.

בתוכניות VPS המנוהלות יש לסקאלה מנהל SWordPress משלהם – זה מיועד לכל חובבי וורדפרס שם בחוץ.

מנהל SWordPress מגיע עם ממשק נקי, עמוס בכל היסודות למשתמשים בפעם הראשונה:

 • התקנה / הסרה של WP בלחיצה אחת
 • הפעלה / השבתה של עדכונים אוטומטיים
 • הגדרת מנעול ביטחון
 • איפוס סיסמת מנהל המערכת

למשתמשים יש גם אזור שלב, המאפשר לבצע כל מיני שינויים ובדיקות מבלי שישפיעו על האתר שפורסם. לכן אנו גם ממליצים עליהם כאחד המארחים הטובים ביותר בוורדפרס לעסקים בבריטניה.

תמחור

באופן כללי אירוח Scala מציע ערך רב לכסף בכל התוכניות. במיוחד ב- VPS המנוהל.

יש להם תשלומים חודשיים ומדיניות אחריות להחזר כספי למשך 30 יום, כך שתוכל לבדוק את השירות.

עם זאת, אם אתם רוצים לנעול את המחיר הזול ביותר, עליכם לקנות חוזה לשלוש שנים.

זכור כי המחירים הם בדולר ארה”ב ולא בבריטניה.

סיכום

אירוח סקאלה מחפש לשנות את הסטטוס קוו בענף האירוח. החברה כל הזמן עוקבת אחר השוק ומנתחת מה ניתן לשנות, מה ניתן לשפר. בהיבט זה, פיתחה סקאלה מערך כלים ייחודי שמטרתו לשפר את ביצועי השרת ואת האבטחה תוך צמצום עלויות האירוח.

SPanel היא פלטפורמה רב-תכליתית שמטרתה לספק אלטרנטיבה יעילה ל- cPanel ולשיעורי העלייה בה. SShield הוא ההגנה העליונה שלך נגד פושעי רשת. SWordPressManager הוא היכרות קלה עם פיתרון CMS הפופולרי ביותר לבניית אתרים.

יחד, הם מהווים תערובת עוצמתית של שירותים מכל הסוגים שמבטיחים כי האתר שלך יהיה תמיד מהיר ובטוח באופן מקוון.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map