הדומיינים הגדולים ביותר או קוד המדינה הגדולים ברמה העליונה

הדומיינים הגדולים ביותר או קוד המדינה הגדולים ברמה העליונה

השלושה הגדולים – .COM, .NET, .ORG

.com הוא בחוץ את ה- TLD הנפוץ ביותר שם בחוץ. החל מיולי 2013, החברה נטו למספר שמות ומספרים (ICANN) טוענת כי 112,071,447. Com תחומים רשומים ברחבי העולם. מרבית תחומי ה- .com מגיעים מאמריקה הצפונית, עם שבעים ושבעה מיליון רשומים ביבשת אחת בלבד!


המקור TLD נועד במקור לשמש לפונקציות תעשייתיות (ומכאן “com” מהסוג הקצר) אולם הוא נמצא כיום בשוק כמעט לכל אחד. האיכות שלו גורמת לקהל הרחב להניח שאתר האינטרנט שהם בודקים עושה שימוש ב- TLD זה. אין זה מפתיע שכמעט כל האנשים מחפשים תחילה מכנית את אספקת השם שלהם ב- .com.

.net ו- .org משמשים בדרך כלל להפצה של אתרי אינטרנט. בעבר, תחומי .net היו שמורים לתאגידי אינטרנט ואילו תחומי .org נועדו לארגונים וללא מטרת רווח. בימינו, מישהו ירשום את אתר האינטרנט שלו ב- TLDs מכיוון שאין שום תקנה.

נתונים סטטיסטיים של ICANN מראים כי בכיכר הם כ15-5.5 מיליון דומיינים רשומים. נט ובמידה קטנה יותר מעשרה מיליון דומיינים .org שנרשמו ביולי 2013. ממש כמו .com, רוב אתרי ה- NET וה .org שם נרשמו. בצפון אמריקה.

אפשרות נוספת – TLDs קוד מדינה

קוד מדינה TLDs, או ccTLDs, הרחבות של תחום יחידת שטח (נקרא יותר טוב האותיות שנראות פעם שם התחום הכי אהוב עליך) אותה יחידת שטח ספציפית לחלל או מדינה ספציפיים. כמה דוגמאות מגלמות את .co.uk (בריטניה), .ca (קנדה) ו- .com.au (אוסטרליה). רשות המספרים המסומנת ברשת (IANA) – כלומר הממשל השומר על סטנדרטים טכניים המאפשרים הפעלת הרשת – מפרסם מלאי של ccTLDs בשוק..

כעת נסתכל על מספר היתרונות שמציעים ccTLDs.

יתרון מס ‘1: ccTLDs מספקים רווחי מיקוד ו SEO

ccTLDs מאפשרים לך להתמקד בתנועה מאזורים ספציפיים בכוכב הלכת. אז נניח המשאלה | תרצה | תרצה} להתמקד באורחים מבריטניה לאתר הקונדיטוריה שלך בבריטניה; תרצה לחשוב על בחירת .co.uk כתוסף הדומיין שלך. זה מבטיח כי אתה חושף את תוצאות החיפוש של אלה החיים בתוך בריטניה הגדולה של בריטניה וצפון אירלנד, במקום אוסטרליה או מדינה צפון אמריקאית או אזור אחר.

זה קשור אופטימיזציה של התוכנית שלך (SEO) שווה יתר על כן. השימוש ב- ccTLD מציע לך ערך SEO טוב יותר עבור תוצאות חיפוש מבוססות מדינה. זה יכול להיות כתוצאה שמנועי חיפוש יחזרו לתוצאות שונות לחלוטין, כמו גם מספר תושבים מקוריים, תוך התחשבות בכתובת לעיבוד המידע של האדם שעורך את החיפוש. פירוש הדבר הוא שאם מישהו בבריטניה ירדוף אחר עוגות יום הולדת של בריטניה הגדולה וצפון אירלנד, אתר האינטרנט של המאפייה שלך בבריטניה עשוי להיראות גבוה יותר בדירוג החיפוש מאשר אם לא היה לך .co.uk ccTLD.

יתרון מס ‘2: ccTLDs מעניקים את אמון הרוכש

יחידת האזור של ccTLDs חכמה לאיכות וכי הם מספקים לאורחים לאתרך אמון נוסף. מכיוון שהם חושבים שאתר האינטרנט יליד, אורחים יכלו להרגיש שקל יותר ליצור רכישות, במיוחד אם הם רואים שהכתובת נמצאת במקום שהוא מכיר במקום כתובת רחוקה. כמו כן, אנשים רבים מעדיפים להשלים עסקאות ולבקר באתרים בתקשורת לשונית, מטבע ואזור משלהם.

יתרון מס ‘3: ccTLDs מאפשרים לך להוציא את היכולת שלך

טריק מסודר שחברות מסוימות עושות בו טיפול לא נכון כדי להשלים עוצמה סביב שמם הוא טיפול לא נכון במה שמכונה גרזן אתרים. זה יכול להיות ברגע שמילה או שם נוצרים טיפול לא נכון בכל שם וב- ccTLD לאורך. לדוגמה, beach.es משתמש ב- ccTLD הספרדי, food.ie משתמש ב- ccTLD eire ו- subscrib.be משתמש ב- ccTLD הבלגי. זה יהיה אפילו ביטוי או החלטה לפעולה כמו check.in או help.us. אין כל גבולות לטווח הקומבינות שתוכלו לחזור אליו! יש לזכור כי HostPapa מציע את כל החלקים העליונים על ccTLDs, ויוצרים את זה באופן פשוט שתחזור יחד עם האק התחום האמנותי שלך להפליא..

אירוח של 1.29 ליש”ט / חודש למשך 12 חודשיםלוגו GoDaddy

חוקים וחוקים

אל תשכח שלרבים מ- ccTLD יש הגבלות על דברים ממש כמו קנייה, חידוש והעברה של תחום קוד המדינה. הנה יכולה להיות רשימה של עותקים מקוונים גדולים שתרצה לחשוב עליהם. שים לב שלכמה מהם יש הגבלות:

.CA – כדי לקבל את ה- ccTLD הזה, אתה רוצה לענות על רצונותיה של CIRA. עם זאת, נראה כי צרכים אלה אינם מוגבלים לאחד מהבאים: נושא קנדי ​​או תושב קבע, תאגיד, עמותה, מוסד או סימן מסחרי קנדי..

.COM.AU – ccTLD זה מוסדר על ידי AUDA הקובע כי לא ניתן לרשום או לשמור שמות תחום מראש; במילים שונות, הם מופיעים אך ורק על בסיס חוזר ומוגש ראשוני. כמו כן, סכום הרישיון לשם הוא לשנתיים וניתן להחיותו אך ורק אם אתה עדיין עונה על הצרכים.
.יש לעמוד במצביעי התחום של Diamond StateNIC על מנת לקבל את ccTLD זה. לדרישה מכריעה יש קשר גופי בגבולות גרמניה.
.כלומר – קניית ה- ccTLD של צרכי eire שאתה פשוט עונה על צרכי ה- ISD המגלמים את הימצאותם בתוך שלושים ושתיים מחוזות eire או מתן הוכחה להשתייכות למדינה, כמו סחר ו / או מיזם.
לבסוף, חיוני שלא להתעלם מהמתקן של טיפול לא נכון בכל אחד מ- TLD כמו. Com ו- ccTLD שיכולים להקסים את הלקוחות הבינלאומיים והמקומיים. לא ניתן לפנות אך ורק לאורחים ילידים באזור גיאוגרפי ספציפי במיוחד, אך יתרה מכך, יש לך פוטנציאל להחזר ענק והעברת לקוחות נוספים..

טרנדים נוספים ותכניות אירוח מובילות בבריטניה בדף הבית.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map