סקירת אירוח Justhost

סקירת אירוח Justhost


חברת Just Host, חברת אירוח אתרים ידועה, מספקת שירותי אירוח איכותיים מאז 2008. Just Host שואפת להיות מספר אחת בכל הקשור לאירוח אתרים, ולא מפתיע שהחברה צמחה לאחד ממותגי האירוח המוכרים ביותר. תוכניות אירוח משתלמות, שרתים מאובטחים, תמיכה טכנית 24 שעות ביממה ומגוון רחב של פיצ’רים נוספים הופכים את אירוח האתר שלך באמצעות Just Host.

Just Host הוא אחד משירותי אירוח אתרים הזולים ביותר בהתאמה שלנו, ומציע חבילות אירוח מקיפות במחירים חודשיים תחרותיים. השירות מספק רבים ממרכיבי האירוח הבסיסיים שחיפשנו ללא מגבלות. השירות הוא לאחר מכן אפשרות טובה אם אתה מתכנן להקים אתרים נוספים או שאתה רוצה אתר שיוכל להתרחב עם הצמיחה הצפויה של העסק שלך..

אודות פשוט מארח

מבעל העסק לאדם שרוצה פונקציונליות מלאה בתקציב קטן, Just Host מספק את הפיתרון השלם שלך לאירוח אתרים.

 • שטח האירוח של GB ללא הגבלה
 • העברת נתונים ללא הגבלה
 • SSL, FTP, נתונים סטטיסטיים
 • חשבונות אימייל ללא הגבלה
 • שם דומיין בחינם
 • בונה אתרים בחינם
 • התמיכה הטובה ביותר בתעשייה
 • אירוח תחום ללא הגבלה
 • CGI, Ruby (RoR), Perl, PHP, MySQL

הסיבות לארח את האתר שלך באמצעות Just Host

Just Host יודע שמציאת מארח אינטרנט זול ואמין אינה משימה פשוטה ולכן הם שמו את כל המידע הדרוש לך במקום אחד שיעזור לך לקבל את ההחלטה שלך..

שם דומיין בחינם

כל חבילות האירוח של השירות מספקות גם שם דומיין אחד בחינם, או אם יש לך אתר קיים, העבר דומיין בחינם.

אירוח אתרים משתלמים

המחירים של Just Host הם תחרותיים להפליא וכל תוכנית כוללת רשימת תכונות מדהימה הכוללת שטח דיסק בלתי מוגבל, העברות ללא הגבלה, חשבונות אימייל ללא הגבלה ויכולת לארח דומיינים ללא הגבלה.

מארחים דומיינים ללא הגבלה

עם כל התוכניות של Just Host יש לך את היכולת לארח דומיינים רבים ככל שתרצה בחשבון cPanel שלך. פירוש הדבר שיש לך את המותרות לנהל את כל אתרי האינטרנט שלך ממקום אחד וכולם באותו שרת!

אחריות לזמני 99.9%

חברת Just Host מבטיחה שלקוחותיה 99.9 אחוז זמן עבודה ברשת! חברת Just Host מודאגת כל כך על זמן הפעולה, עד שהקימו חברה משלהם כדי לפקח על זמן הפעילות של האנשים שנקרא Just Uptime. כל השרתים של Just Host מנוטרים על ידי Just Uptime.

לוח הבקרה של cPanel

לספק האירוח יש גם לוח בקרה ניהולי, כך שתוכל לנהל את כל אתרי האינטרנט שלך מממשק מרכזי ואינטואיטיבי אחד. לוח הבקרה של cPanel מספק גם גישה לסטטיסטיקה של אתרים, כך שתוכל לראות את ביצועי האתר שלך ולעקוב אחר נקודות הזיכוי שלך לפרסום.

מהימנות

אמינותו של Just Host מובטחת בחלקה בגלל טכנולוגיית איזון העומסים הייחודית שלנו וחיבורי עמוד שדרה מהירים במיוחד. באיזון עומסים, האתר שלך זמין מרובים שרתים, כך שאם שרת אחד לא יהיה זמין, האתר שלך עדיין יהיה פעיל בשרת השני, ובכך מבטל למעשה את השבתת האתר..

ספריית סקריפט בחינם

תכונה נוספת הכלולה בכל חשבון Just Host היא ספריית סקריפט שלמה בחינם לחלוטין! Fantastico יכול להתקין אוטומטית כל אחת מהרשימה הארוכה של הסקריפטים המובילים עבורך שכוללת וורדפרס, osCommerce, phpBB וג’ומלה..

התחייבות להחזר כסף

Just Host מציעה ערבות “ללא שאלות” בכל עת להחזר הכסף עם כל תוכניות האירוח שלנו. מדיניות הביטול שלנו מאוד פשוטה – אם תבטל את חשבון האירוח שלך אנו נספק לך החזר עבור יתרת התקופה. ההחזר הכספי לא יכלול את כל דמי ההתקנה שחויבו בזמן שנרשמתם ואת כל דמי הרישום לתחום ששילמתם כאשר אנו כרוכים בעלות בגין אלה. אבל אתה כן צריך לשמור על שם התחום שלך.

יישומים

בתור התחלה, ישנם כלים ליצירת אתרים המאפשרים לך לבנות אתר חדש לחלוטין או להוסיף רכיבי אתר חדשים כמו בלוגים, גלריות תמונות או לוחות מודעות לאתר קיים. יתר על כן, השירות מתגאה בהתקנת אפליקציה בלחיצה אחת, כלומר אתה יכול להתקין את רכיבי האתר האלה באתר שלך בלחיצה אחת. באתרי מסחר אלקטרוני קיימים עגלות קניות ותעודות SSL משותפות.

עזרה תמיכה

Just Host מספקת תמיכה טכנית מעולה, כולל תמיכה חיה 24/7. החברה מספקת שלוש דרכים ליצור עימם קשר: טלפון, דואר אלקטרוני וצ’אט חי. אם אתה נתקל בבעיה באתר שלך, Just Host זמין לספק עזרה מיידית בכל עת.

בנוסף לתמיכה אחד על אחד, השירות מספק משאבי תמיכה מרובים, כולל בסיס ידע, הדרכות וידיאו ופורומי משתמשים. Just Host הוא גם אחד מכמה שירותי אירוח אתרים שסקרנו המספקים אשף מתחיל. האשף שימושי במיוחד למשתמשים חדשים, מכיוון שהוא מנחה אותך צעד אחר צעד כיצד ליצור ולפרסם את האתר שלך.

סיכום

Just Host הוא שירות אירוח אתרים צעיר יחסית, אך הם כבר למדו את ההכרח המכריע של שירות לקוחות נרחב. תמיכת הלקוחות המהממת והתגובתית של החברה בשילוב עם חבילות האירוח המקיפות והתכונות העשירות שלה, מציגה את המקום הראשון של Just Host בין שירותי אירוח אתרים הטובים בשוק..

ועשרת הסקירות המובילות בבריטניה באינטרנט תוכלו למצוא בדף הבית שלנו.

חפצים קשורים

 • מהו מנוע האפליקציות של גוגל ומה תוכלו לעשות איתו
 • SSD לעומת HDD לאירוח וכיצד הוא משפיע על מהירות האתר שלך
 • כיצד לבחור את ספק ה- CDN הטוב ביותר (מדריך מלא)
 • דומיין נפרד ואירוח – טיפים לאירוח בבריטניה חלק 1
 • סקירת אירוח UK2.NET
 • סקירה של סטורם אירוח אתרים
 • סקירת אירוח אתרים
 • סקירת אירוח eUKhost – –
 • סקירת אירוח iPage
 • סקירת אירוח 123-reg
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map