הגבר את מהירות האתר שלך באמצעות HTTP / 2

הגבר את מהירות האתר שלך באמצעות HTTP / 2

באינטרנט המודרני, כל אלפית השנייה מביצועי האתר שלך סופרים. זה תלוי במבנה האתר שלך, אך מבדיקות שבוצעו על ידי CloudFlare ו- LoadImpact, האתר שלך יכול ליהנות מ- 20% עד 200% + עלייה במהירות מהמעבר לפרוטוקול HTTP / 2 החדש. מבחן זה ממחיש את ההבדל במהירות בהטענת דף עם מספר בקשות.


HTTP / 2 הוא פרוטוקול בינארי המשתמש רק בחיבור יחיד לשרת. זה מספק ביצועי TLS מהירים יותר, תומך באבטחה רבה יותר ומפשט את יישומי האינטרנט שלך. זהו פיתרון מצוין עבור רוב האתרים ו- CMS כמו WordPress. אם אתה רוצה להאיץ את האתר שלך עוד יותר, יש לנו כאן 33 טיפים נוספים.

אתה לא תועלת מ- HTTP / 2 אם אפליקציית האינטרנט שלך מציגה בעיקר קבצים גדולים או זרמי מדיה גדולים שניתן להוריד. במקרה זה, סביר להניח שאתה לא רוצה TLS, ומרבב לא מספק שום יתרון כאשר רק זרם אחד נמצא בשימוש.

מבוא ל- HTTP / 2

HTTP / 2 הוא עדכון משמעותי של המסגרת המסורתית להעברת נתונים HTTP / 1.1, אשר שימשה נאמנה את האינטרנט העולמי במשך חמש עשרה שנים כשיטה העיקרית לטעינת נכסי אינטרנט באמצעות חיבורי TCP.

במקום לשכתב מחדש מהיסוד של פרוטוקול HTTP / 2 הוא במקום זאת ביטוי מחדש של קוד HTTP, ומשתמש באותן שיטות, קודי סטטוס וסמנטיקה של שפה כדי להתמודד עם האתגרים העומדים בפני מסגרת HTTP מדור קודם. בעיקרון נראה כי HTTP / 2 מצמצם את זמן החביון של העומס בדפי אינטרנט על ידי הגדלת מספר הבקשות המצטיינות שדף יכול לבקש מבלי להיזקק ל”האקים “כמו גניזת דומיין, שרשור ופריצה..

לשם מה משתמשים HTTP / 2 ומדוע משתמשים בו?

HTTP / 2, שפותח על ידי קבוצת העבודה של ה- HTTP Force Force Engineering Task Force, מבוסס על פרוטוקול SPDY קודם שפותח על ידי גוגל ומשמש לפתרון בעיות תמחיר הולכת וגוברת בתוך השימוש בנתוני מרכז הרשת ומורכב משני מפרטים: כלומר Hypertext Transfer Protocol v. 2 ואת הפורמט HPACK Header Compression.

דחיסת כותרת במיוחד מצמצמת באופן חמור את מספר הנסיעות הלוך ושוב הדרושות לטעינת נתונים באופן מלא; זה שימושי במיוחד עבור לקוחות ניידים, שבדרך כלל תראה חביון הלוך ושוב של כמה מאות אלפיות השנייה. מסגרת SPDY / 2 נבחרה כבסיס למערכת החדשה, ומאז הטמעת HTTP / 2 גוגל עברה עם תוכניות להסיר תמיכה של SPDY לטובת הפרוטוקולים החדשים והמשופרים..

בסופו של דבר, שיפור ביצועי האירוח שלך.

איך זה עובד

HTTP / 2 משתמש בפרוטוקולים בינאריים בניגוד לטקסטים המסדיים של מסגרות HTTP / 1.x, מכיוון שפרוטוקולים אלה הם קומפקטיים יותר וקלים יותר לניתוח ‘על הכבל’..

בעיצובים הישנים היו ארבע דרכים לדף לנתח הודעת שורה; במסגרת החדשה זה הצטמצם לשיחה בודדת בלבד. וכן זה, הכללה של תמיכה מרובת-ריבוי מלאה פירושו שהנושאים החוסמים את קו הפרסום של פרוטוקולים מדור קודם בוטלו, מה שמאפשר ליותר מאשר בקשת ותגובת תגובה להיות ‘בתעופה’ דרך חיבור TCP בודד בכל עת..

HTTP2

(מקור תמונה)

זה חשוב מכיוון ש- HTTP / 2 עדיין מאפשר רק חיבור TCP אחד, בין היתר בגלל העובדה שרוב דפי האינטרנט המודרניים משתמשים במקורות מרובים. קיום חיבורים מרובים מנקודות מוצא שונות מגדיל את השימוש במשאבי הרשת של הדפדפן מעבר למה שהסביר, לכן HTTP / 2 במקום זאת משתמש בדחיפת שרת ובדחיסת כותרות כדי למקסם את העברת הנתונים ואת היעילות..

יישומים שאינם דפדפן, אפילו יותר יעילים למנות כמו VoIP, צריכים גם להיות מסוגלים להשתמש בחיבורי HTTP / 2.x בתנאי שהם כבר משתמשים ב- HTTP. למרות זאת, עד כה אופטימיזציה של HTTP / 2 בעיקר לשימוש בדפדפנים, מכיוון שזה מהווה את השימוש העיקרי במסגרת.

אבטחה מקוונת עם HTTP / 2

עד כה קבוצת העבודה של HTTP לא חייבה להשתמש בשיטות הצפנה כגון אבטחת שכבת תעבורה (TLS); למרות זאת, הם הגדירו פרופיל TLS כולל רשימה שחורה של צופן, ואף דפדפנים אינם תומכים כעת ב- HTTP / 2 במצב לא מוצפן. דפדפנים התומכים כיום בפרוטוקולי HTTP / 2 כוללים Microsoft Edge, Safari, Firefox ו- Chrome.

צילום מסך 2017 7 17 האם אוכל להשתמש בטבלאות תמיכה עבור HTML5 CSS3 וכו '

נתונים סטטיסטיים אלה תומכים ביולי 2017. למצב נוכחי נוסף תוכלו לבדוק את מקור כאן.

יישום הפרוטוקולים החדשים

לרוב, ניתן ליישם HTTP / 2 ללא תמיכה קודמת ב- HTTP / 1.x. אם לא תיישם את מזהי ה- HTP 1.1 של יישומי פרוטוקול משא ומתן (ALPN), אז גם תמיכה בהצפנת TLS אפשרית. עם זאת עבור HTTP / 2 מעל TCP, תצטרך לעבד שדרוג מ- HTTP / 1.1.

לצד היעדר דרישת הצפנה, ל- HTTP / 2 יש כמה נקודות תורפה. קובצי Cookie לא השתפרו הרבה יותר בהשוואה ל- HTTP / 1, ולמרות טבעם המזיק יחסית יחסית, עדיין ניתן להשתמש בטכנולוגיות על ידי האקרים כדי לקבל גישה למערכות הפרטיות שלך..

כיצד ומתי לעבור

תחילת העבודה עם HTTP / 2 אינה קשה מדי מצד הלקוח, כל שעליך לעשות הוא לוודא שהדפדפן שלך מעודכן, מכיוון שרוב הלקוחות העיקריים תומכים בפרוטוקולים החדשים..

לעומת זאת, בצד השרת יש קצת יותר התרוצצות. יהיה עליכם להכין את עצמכם להתרחק מתרבצי תמונות, להפחית את כמות שרשור ה- CSS וה- Java בדפים שלכם, ולהכין את רסיסי הדומיין שלכם להתגברות על ידי HTTP / 2.

כדי לעשות את זה האחרון, יהיה עליכם לוודא כי בשני כתובות האתר המשותפות יש את אישורי ה- TLS הנדרשים. אם אין לך שליטה ישירה לאילו שרתים העמודים שלהם פרוסים, כנראה שעדיף לחכות עד שתדע שהשרתים שלך יתעדכנו..

בדוק עם המארח שלך

לבסוף, דבר אל שלך אירוח וורדפרס ספק או מנהל שרת כדי לבדוק האם אתה מוכן ל- HTTP / 2.

לאחר שתאשר שהתשתית קיימת, הפעל את הפרוטוקולים החדשים כאשר המבקרים שלך ירוויחו מכך הכי הרבה. אם אינך יכול ליצור קשר עם מארח השרת שלך, ישנם כלים בקוד פתוח הזמינים באופן מקוון בהם תוכל להשתמש כדי לבדוק את מצב השרת שלך כך כלי מ- KeyCDN.

הקפד לעקוב אחרינו בנושא top5hosting לקבלת טיפים מעולים יותר כיצד לייעל את הפרויקטים שלך, ואם יש לך שאלות נוספות לגבי פרוטוקול HTTP / 2, בדוק את שאלות נפוצות בגיתוב.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map