סקירת אירוח ענן של DigitalOcean

DigitalOcean היא ספקית תשתיות ענן המתמקדת בפשט תשתיות אינטרנט למפתחי תוכנה. היא הוקמה בשנת 2011 על ידי בן ומויסיי אורצקי. רק לאחר 3 שנים, באוקטובר 2014, DigitalOcean עלה על Rackspace כספקית האירוח הרביעית בגודלה בעולם. החברה שוכרת יכולת ממרכזי נתונים קיימים, כולל אתרים בניו יורק, אמסטרדם, סן פרנסיסקו, לונדון, סינגפור ופרנקפורט.


לוגו אירוח ענן של DigitalOcean
UPTIME
996
מהירות
990
תמיכה
947
מחיר
992
מרכזי נתונים
994
ירוק
980
חדשני
995

DigitalOcean יצרה את המהירה ביותר ואחת מטכנולוגיות הענן הנוחות ביותר, שתעזור לך לנהל בקלות את התשתיות שלך בצורה יעילה ויעילה יותר, כך שתוכל לחזור לקידוד. הם מספקים לכל המשתמשים שלהם כונני קשיח SSD בעלי ביצועים גבוהים, ממשק API גמיש ויכולת לבחור למיקום מרכזי הקרוב ביותר..

מהירות ואמינות – בחרנו את המיקום של לונדון עבור אתר האינטרנט שלנו, אבל אתם יותר ממוזמנים לבחור את אשר תרצו, וזה בדרך כלל יגיע למיקום הקרוב שלכם, כל המיקומים מספקים מהירויות נהדרות לכל העולם. צירפנו את האתר שלנו (טיפת וורדפרס) מאמסטרדם, הולנד ולונדון, בריטניה והתוצאות היו מרשימות מאוד – 8.2 מטר מאמסטרדם (האתר מהיר יותר מ- 99% מכל אתרי האינטרנט שנבדקו) ו -2.4 מטר מלונדון. כדי להגדיל את העומס באתר שלך מכל רחבי העולם, אתה יכול פשוט להעביר עותק של תמונת המצב של טיפתך לכל האזורים (לונדון, אמסטרדם, סן פרנסיסקו, ניו יורק, לונדון וסינגפור). DigitalOcean מספקת SLA אופטימלי של 99.99% סביב זמינות רשת, כוח וזמינות שרתים וירטואליים. אם הם לא מצליחים לספק, הם יזכו אותך בזיכוי לפי פרק הזמן בו השירות לא היה זמין.

אבטחה – אירוח בענן שומר על תוכן בטוח. על ידי הפצת נתוני שרת על פני שרתים מיותרים, מידע המתארח בענן מוגן מפני כישלון חומרה. גיבויים ותמונות תמונות אוטומטיות מבטיחים שתוכן השרת יישאר בטוח ומעודכן. כתוצאה מאף אחד מאנשי התמיכה הטכנית של DigitalOcean אין גישה למפקחי האחוריים שלך, שם שרתים וירטואליים שוכנים ולא ישירות גישה למערכות האחסון NAS / SAN בהן שוכנות תמונות ותמונות גיבוי, רק לצוות ההנדסה יש גישה ישירה אל שרתי backend. מרכז נתונים מאויש 24/7/365 עם אבטחה במקום ולהגנה מפני כניסה בלתי מורשית, עם מצלמות אבטחה, קוראים ביומטריים לגישה ואימות דו-גורמי לפחות כדי לקבל גישה למתקנים.

תמונות ומגבים (תמונות) מאוחסנים ברשת פנימית שאינה גלויה לציבור בשרתי NAS / SAN. לקוחות יכולים להסתדר ישירות בכמה אזורים שקיימות תמונות התצלום שלהם, המאפשרת ללקוחות להגדיל את יתירות הקבצים המאוחסנים בנדנד..

הפצות ואפליקציות להתקנה בלחיצה אחת – בחר את ההפצה האהובה עליך על Linux (Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora, CoreOS, FreeBSD) או התקן את היישום המועדף עליך (Django, Docker, Dokku, Drone, Drupal, ELK, FreeBSD, AMP, Ghost, GitLab, Joomla, LAMP, LEMP, מג’נטו, MEAN, MediaWiki, MongoDB, Node.js, ownCloud, Redmine, Ruby on Rails, WordPress ועוד) בלחיצת כפתור פשוטה. בעת יצירת טיפה, לחץ על הכרטיסייה יישומים והיה בשידור חי בשרת ענן תוך פחות מדקה.

תמיכה – הנקודה החלשה ביותר לדעתנו. DigitalOcean מספקת רק סוג אחד של תמיכה – באמצעות מערכת התמיכה של DigitalOcean, אשר בכל מקרה אינה מתאימה. אין להם תמיכה בצ’אט חי ותמיכה טלפונית.

ביקור לוגו OCEAN דיגיטלי ובדוק זאת בחינם

טכני

 • ביצועים גבוהים כונני קשיח SSD
 • טכנולוגיית וירטואליזציה של KVM, משאבי מערכת מובטחים
 • מהירות רשת שרת במהירות 1GBb
 • כתובות IPv4 ו IPv6 ייעודיות
 • רשת פרטית זמינה
 • לוח בקרה קל לשימוש, כמעט אטום
 • תמונות של שרת ואפשרויות גיבוי אוטומטיות
 • התקנות בלחיצה אחת של WordPress, Joomla, LAMP ו- RoR
 • Ocean Digital מספק SLA Uptime של 99.99%. זמן אבוד מוחזר בחשבונך בתעריף השעתי שנגרם.
 • 10 מרכזי נתונים – לונדון, 3 באמסטרדם, פרנקפורט, 3 בניו יורק, סן פרנסיסקו וסינגפור
 • ניהול DNS זמין
 • לא מצאנו

תמיכה

 • תמיכה טכנית 24/7 באמצעות מערכת כרטיסים
 • תמיכת דוא”ל
 • תשאלו את קהילת DigitalOcean
 • אין תמיכה בצ’אט חי
 • אין לך תמיכה טלפונית

תמחור

 • שלם רק עבור מה שאתה משתמש
 • זול מאוד, בהשוואה לפתרונות אירוח ענן אחרים, מתחיל מ -5 $ לחודש.
 • ניסיון חינם למשך 30 יום
 • המחירים הם בדולרים

מההתחלה

מלבד אספקת שירותים מעולים במחירים נוחים, DigitalOcean הופך את הכל לקל ופשוט. לוקח לנו 6 דקות להירשם, להוסיף כספים לחשבון שלנו, ליצור טיפה ולהשקת אתר וורדפרס. תהיה בטוח ש לחץ על התמונות לתצוגה מפורטת יותר.

כיצד להירשם ל- DigitalOcean

הרשמה ל - DigitalOcean

קל להפליא לפתוח חשבון עם DigitalOcean, פשוט הזן כתובת דוא”ל וסיסמה בה תרצה להשתמש. שאר הפרטים יישלחו אליך בדוא”ל..

אתה יכול לחבר את חשבונות הטוויטר והגיתוב שלך עם DigitalOcean, הם ישתמשו במידע זה רק כדי לאמת את חשבונך.

שיטות תשלום דיגיטליות

תשלום DigitalOcean

אתה יכול להשתמש בכרטיס אשראי, בחשבון בנק אמריקאי או בתשלום מראש באמצעות PayPal. אתה אף פעם לא משלם עבור חודש שלם, רק עבור כמות המשאבים שאתה משתמש בהם, זה גם מקל מאוד על יצירת טיפות חדשות למטרות בדיקה..

הוספנו 5 דולר לחשבון שלנו ואנחנו מוכנים ליצור את הטיפה הראשונה שלנו. פשוט לחץ על הכפתור הירוק הגדול בפינה השמאלית העליונה של האתר.

יצירת הטיפה הראשונה שלנו

שלב 1 – בחר שם מארח טיפה ובחר את גודל הטיפה שתרצה שיהיה לך.

שלב 2 – בחר את האזור בו תרצה שהשרת שלך יופיע. בחרנו את לונדון לאתר הבדיקה שלך.

שלב 3 – בחר תמונת שרת. בחר את ההפצה האהובה עליך על Linux (Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora, CoreOS, FreeBSD) או התקן את היישום המועדף עליך (Django, Docker, Dokku, Drone, Drupal, ELK, FreeBSD, AMP, Ghost, GitLab, Joomla, LAMP, LEMP, מג’נטו, MEAN, MediaWiki, MongoDB, Node.js, ownCloud, Redmine, Ruby on Rails, WordPress ועוד) בלחיצת כפתור פשוטה. לחצנו על אחד היישומים של DigitalOcean (תמונות שנבנו מראש) וורדפרס בתאריך 14.04.

DigitalOcean יוצר טיפה

תקבל את סיסמת השורש בכתובת הדוא”ל שלך, ממש כמה שניות לאחר שתלחץ על הכפתור הגדול והירוק “צור טיפה”. תוכלו לראות בתמונה כמה “הגדרות זמינות”:

רשת פרטית: מאפשר ממשק רשת פרטי, בנוסף לממשק הציבורי המוגדר כברירת מחדל. IPv6: מאפשר IPv6. מאפשר גיבויים: מאפשר גיבויים של הטיפה. הפעל נתוני משתמש: מאפשר לך להעביר נתונים שרירותיים למפתח נתוני המשתמש בשירות המטא נתונים של DigitalOcean.

לוח מחוונים של חשבון DigitalOcean

לוח מחוונים של DigitalOcean

כפי שאתה יכול לראות, יש לנו רק טיפה אחת עם כתובת IP 46.101.43.227, זיכרון 1 ג’יגה-בייט, Ram30GB SSD דיסק, אזור לונדון, הפועל ב- WordPress 1 באובונטו ב- 14.04.

האור הירוק מציין שהטיפה פעילה.

תמונה דיגיטלית

בחלק זה תוכלו לנהל בקלות את התמונות, הגיבויים או הטיפות שכבר הושמדו. אתה יכול גם ליצור תמונה מכל טיפה מופעלת.

DigitalOcean DNS

בתוך פרק ה- DNS לחץ על הוסף דומיין ומלא את השדה שם הדומיין ואת כתובת ה- IP של השרת שאליו ברצונך לחבר אותו בדף שלאחר מכן..

הערה: לשם התחום אין WWW בהתחלה.

אם אתה מגדיר את שרתי השמות שלך ברישום התחום שלך – שרתי השמות של DigitalOcean הם:

ns1.digitalocean.com | ns2.digitalocean.com | ns3.digitalocean.com

ממשק API של DigitalOcean

ממשק ה- API של DigitalOcean מאפשר לך לנהל טיפות ומשאבים בענן DigitalOcean בצורה פשוטה ותכנתית באמצעות בקשות HTTP קונבנציונאליות. נקודות הקצה הן אינטואיטיביות וחזקות, ומאפשרות לך לבצע שיחות לאחזור מידע או לבצע פעולות..

כל הפונקציונליות שאתה מכיר בלוח הבקרה של DigitalOcean זמינה גם דרך ה- API, ומאפשרת לך לתסריט את הפעולות המורכבות שהמצב שלך דורש..

תמיכה ב- DigitalOcean

קל מאוד לפתוח כרטיס תמיכה, לתת לצוות DigitalOcean את כל הפרטים והם יעזרו לכם לפתור את הבעיה במהירות האפשרית.

או פשוט שאל את קהילת DigitalOcean. זוהי קבוצה פעילה של מפתחים חכמים שיכולים לעזור לך להפיק את המרב מחווית DigitalOcean שלך.

לוח מחוונים לטפטפות דיגיטליות

ממרכז השליטה של ​​טיפות DigitalOcean, אתה יכול לנהל את הטיפות שלך:

 • כבה את הטיפה שלך – שים לב: כשאתה מכבה את הטיפה אתה עדיין מחויב בגין זה
 • מחזור חשמל או איפוס קשה של השרת שלך
 • שינוי גודל טיפה – קבוע או גמיש
 • צלם תמונות או שחזר ממצב תמונות – תמונות תמונות (גיבוי ידני) יכולות לספק דרך קלה לפיזור מערכת: אתה יכול לצלם תמונת מצב של שרת נוכחי ולסובב טיפה חדשה מתמונת המצב. זה יעלה לך 20% מעלות השרת הווירטואלי
 • מתפריט ההגדרה תוכלו לאפשר “רשת פרטית”, “רשת IPv6 ציבורית”; עדכן את התצורה שלך; לאתחל את הגרעין למצב בטוח להתאוששות כך שתוכל לבצע פעולות כגון fsck את כונן הקשיח אם הוא במצב מלוכלך או פשוט לשנות את שם המארח שלך
 • תפריט תרשים – אתה יכול להציג סטטיסטיקות מפורטות של רוחב הפס, הדיסק או המעבד שלך
 • צפה בהיסטוריית הטיפות שלך
 • אתה יכול לבנות מחדש או להרוס את הטיפה שלך

תוצאות מבחן

תוצאות בדיקת DigitalOcean

הכלי הראשון וכנראה החשוב ביותר הוא מבחן פינג:

Ping מאפשר לך לבדוק את יכולת ההגעה של מארח ולמדוד את זמן הנסיעה הלוך ושוב עבור הודעות שנשלחות מהמארח המקור למחשב יעד..

תוצאות בדיקת מארח מציגות פינג מהיר במיוחד מבריטניה – 2.3 מטר

תוצאות בדיקת DigitalOcean

פינגדום מבחן לביצועי מהירות משרת Sweeden שלהם.

כפי שאתה יכול לראות, אתר וורדפרס נטען במהירות גבוהה של 99% משאר האתרים שנבדקו עם ציון ביצועים של 99/100.

זמן הטעינה של האתר היה 347 ms. אנו נבדוק זאת מאוחר יותר באמצעות אתר אינטרנט מלא.

תוצאות בדיקת DigitalOcean

בדיקת לחץ מ- LoadImpact מסייעת לקבוע את היכולת לטפל בכמות מסוימת של משתמשים (עומס) באתר האינטרנט שלך. המטרה היא לראות כיצד האתר שלך יתפקד כאשר הוא נתון לעומס צפוי וגם מלחיץ.

אפילו עם 25 משתמשים הגולשים באתר האינטרנט שלנו, זמן הטעינה שווה (1.3 שניות) לכולם.

אלה כמה אינדיקציות טובות מאוד.

סיכום

DigitalOcean היא ללא ספק דרך נהדרת וזולה להקים את אתר האינטרנט שלך בעולם מחשוב הענן. הם מספקים KVM, SSD בעל ביצועים גבוהים, רוחב פס שכבה 1, לוח בקרה פשוט אך עוצמתי המאפשר לך להרחיב למקרה שהאתר שלך יגדל..

השרתים של DigitalOcean פרוסים תוך פחות מדקה, אתה יכול לבחור מכמה מיקומים ברחבי העולם והכל קל ופשוט באמצעות מערכת ההתקנה שלהם בלחיצה אחת..

נכון לעכשיו אנו לא משתמשים ב- DigitalOcean לפרויקטי פיתוח האינטרנט שלנו, אך אנו בהחלט נשתמש בעתיד הקרוב.

תוכל גם לבדוק את שאר חברות האירוח המובילות בבריטניה, ביקורות והשוואה כאן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map