25 שנה של האינטרנט העולמי

25 שנה של האינטרנט העולמי

בימינו מציינים את חגיגת יום ההולדת ה -25 ליצירה הכוללת את האנושות לנצח, ופיתחה עולם דיגיטלי ייחודי בתוך דור. אתמול לא היה קינוח יום הולדת, אבל אפשר היה לסלוח לך על כך שחשבת שסלבריטאי בדיוק התגלה במהלך מוזיאון המדע.


במקום זאת, צלמים וצוותי קולנוע התגודדו סביב מערכת מחשב ומקלדת בצבע שחור, מיושן בהחלט. במאמץ להפוך את המחזה למעט הרבה יותר מעניין, מעסיקי המוזיאונים הלבישו עובד בבגדי טכנולוגיה חובה – שכבה לבנה וכפפות לבנות.

הברונית מרתה ליין פוקס נכחה. העמית, שהשלים לאחרונה את המאמץ בגלל הזוכה האלקטרוני של הממשלה, תפס את אור הזרקורים כשהחדשות ויתרו על הניסיונות לגרום למחשב להיראות מעניין. המוני ילדי בית הספר הלכו לעולמם בקושי מבט – קל להבנה סיפק את המראה הלא מעורר השראה של מחשב ישן.

עם זאת הם לא היו יכולים להיות אפילו יותר נכונים. עבור הקוביה הבאה הוא המכשיר עליו פותח האינטרנט על ידי מדען מערכות המחשבים הבריטי סר טים ברנרס-לי.טים-ברנרס-לי -008 באמת הטיפ היחיד לחשיבות של מדבקה לבנה מרופטת בגלל האזהרה: “המכשיר הזה הוא מארח: נסה לא להפעיל אותו !!” יתכן שקשה להאמין בימינו, אולם האינטרנט ברחבי העולם לא הצליח להתרחש 25 שנה אחורה – עד שסר טים פיתח דרך להשתמש באתרי מערכות מחשב כדי לדבר זה עם זה..

עם זאת, ברור שלא הייתה שום שאיפה ראשונית ראשונה להחליט את העולם באמצעות חופש נתונים לכולם. המקורות היו כה ארציים יותר: מאמץ לשפר את האינטראקציה בין מספר העצום של המדענים הכלולים בסרן, הארגון האירופי לניתוח גרעיני, בשוויץ..

סר טים היה בוגר פיזיקה בן 34, מתפקד כמקצוען בתוכנה בסרן בשנת 1989, בכל פעם שפרסם מאמר שנקרא בפשטות “הצעות שליטה: הצעה”. היא הצהירה: “התקווה היא לאפשר מאגר מידע להתפתח שעשוי לצמוח ולהתפתח בעזרת הארגון והתפקידים שהוא מגדיר”. באופן אירוני, בסופו של דבר, היעד נראה כי “מערכת מידע מקושרת אוניברסלית” שם ” הכלליות והניידות חשובים בהרבה מאסטרטגיות איורים מהודרות ושירותים נוספים מורכבים “.

בתחילת הדרך ארוז טכנולוגיית המידע עם שבחים קלושים, כאשר המפקח שלו מייק סנדל כתב “מעורפל אך מרגש” בעטיפה..

סר טים לא התייאש המשיך לכתוב את פרוטוקול ה- HyperText Transfer (HTTP), HyperText Markup Language (HTML), וגם את דפדפן האינטרנט הראשון בעולם, WorldWideWeb. האינטרנט נקרא בתחילת הדרך “רשת” – כאשר “מסביב לגלובוס האינטרנט” נוצר על ידי סר טים בשנת 1990. בשנת 1993 התיר סרן להשתמש בטכנולוגיה באופן חופשי על ידי כולם. ותוך מספר שנים רבות מספר אנשים מדהימים ברחבי העולם היו קשורים לתנועת הפרטים שהאינטרנט מספק.

העשורים מכיוון שראו הון עתק של דוטקום והפכו לאבדן, לפיכך הזינוק באתרי הרשתות החברתיות. יש כיום יותר מ -600 מיליון אתרי אינטרנט ברחבי העולם, כמו כן תכונות הרשת שינו דברים לנצח עבור אנשים שמסוגלים לגשת למידע ולשתף דברים בצורה שאולי לא ריאלית לדור עבר.

זה מספק מימד ייחודי דרכו ניתן לתקשר. הסקאלה עצומה, עם מיליארדים מקוונים, ומאה מיליוני מיילים ו -20 מיליון תמונות הוחלפו בכל דקה אחת – שלא לדבר על מיליארדים שהוצאו.

בעוד שרבים היו מנצלים ללא בושה את השבחה להיות האדם שהמציא את האינטרנט באופן ידני, תכונות סר טים בעיקר מתנערים מאור הזרקורים וממשיכים לעבוד בפרסום העקרונות הקשורים לרשת דרך קרן האינטרנט, אותה הקים, יחד עם חלקם כמנהל בנוגע לקונסורציום האינטרנט הגדול בעולם.

והנה כמה משירותי אירוח אתרים שסקרנו ואנחנו ממליצים עבורך:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

וכאן תוכלו לקרוא את הסקירות הטובות ביותר בנושא אירוח אתרים בבריטניה ואת אירוח הוורדפרס המובחר שלנו בבריטניה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map