20 המובילות בשאלות אירוח אתרים ענו

20 המובילות בשאלות אירוח אתרים ענו

במהלך השנה האחרונה קיבלנו שאלות רבות מהקוראים שלנו והחלטנו לכתוב מאמר מלא על השאלות הנפוצות ביותר בנושא אירוח אתרים. הרחבנו מעט את המחקר וחיפשנו את השאלות הנפוצות ביותר באתרים כמו Yahoo Answers, Quora, Ask ו- Google והנה רשימת השאלות הנפוצות ביותר והתשובות שיש לנו להם..


מה זה אירוח אתרים?

אירוח אתרים הוא הפעילות או העסק של אספקת שטח אחסון וגישה לאתרים. לדוגמה, כשאתה יוצר אתר או כל תוכן אחר אליו ברצונך לגשת למשתמשים אחרים באינטרנט, אתה צריך לקנות תוכנית אירוח אתרים, להעלות את הקבצים שלך בשרת האינטרנט (מחשב מהיר מאוד שמותאם להפצה תוכן ומחובר לרשת מהירה מאוד). ואז כאשר מישהו מקליד כתובת אינטרנט בדפדפן שלו, כגון https://top5hosting.co.uk האינטרנט מחבר את שרת האינטרנט למחשב המבקרים והם מעבירים קבצים. בדרך זו המבקרים שלך יכולים לגלוש באמצעות תוכן האתר שלך.

מה זה אירוח אתרים

זה מעלה שאלה נוספת. אינך יכול לארח את האתר שלך במחשב שלך? התשובה היא כן, אתה יכול. כל מחשב המחובר לרשת יכול למלא את התפקיד של שרת אינטרנט. ישנן סיבות רבות שאסור לכם לעשות זאת קשה – המחשב שלכם צריך להיות מקוון 24/7, אתם צריכים שתוכנת שרת אינטרנט תפעל, עליכם לדאוג לביטחון שלכם לבד וכדומה. בימינו אתה יכול לקנות תוכנית אירוח מקצועית במחיר נמוך עד 1 פאונד לחודש.

שהוא ספק אירוח אתרים הטוב ביותר בבריטניה?

אין תשובה של מילה אחת לשאלה זו. יש הרבה חברות אירוח מכובדות בבריטניה שיכולות להיות בית לפרויקט האינטרנט שלך. מציאת ספק אירוח אתרים הטוב ביותר תלויה בצרכים העסקיים שלך, במודל העסקי שלך, בתנועה החודשית והמבקרים, בסוג השירות או בנתונים שאתה מגיש למשתמשים שלך וברמת התמיכה שאתה זקוק להם. כל מארחי האתר בטבלת 10 האירוח המובילים שלנו בבריטניה הם בעלי מוניטין טוב ויספיקו רק אם אתם רק מתחילים. אם יש לך צרכים ספציפיים יותר, אל תהסס לפנות אלינו עם פרטים והמומחים שלנו יספקו לך ייעוץ אירוח בחינם מותאם לצורכי הפרויקט שלך.

מה ההבדל בין אירוח אתרים לרישום שם דומיין?

רישום שמות דומיין ואירוח אתרים הם שני שירותים קשורים זה לזה אך שונים מאוד זה מזה. שם התחום הוא הזהות הדיגיטלית שלך ומה אנשים מקלידים בדפדפני האינטרנט שלהם כדי לראות את התוכן שלך. ראו את התמונה למטה.

שם תחום הבדל ואירוח אתרים

אנשים קונים שמות דומיין מסיבות שונות: לארח את אתרי האינטרנט שלהם, לקבל אימיילים מותאמים אישית או לקנות אותם לעסקים – למכור אותם בהמשך במחיר גבוה יותר או להחנות אותם ולהרוויח כסף ממודעות. אז אתה יכול לקבל תחום בלי שיהיה לך אתר אינטרנט, אך אינך יכול לקבל אתר משלך אלא אם אתה קונה שם תחום (חריגים הם הפתרונות החינמיים כמו wordpress.org או blogger.com אבל שם האתר לא באמת שלך). תוכל למצוא מידע נוסף בנושא במדריך שלנו לרכישת דומיינים

והנה ייצוג ויזואלי לגבי ההבדל בין אירוח אתרים ושם תחום בסרטון זה של GoDaddy.

כמה עולה אירוח אתרים בשנה?

הכל תלוי בצרכים שלך. ככל שתצטרכו פחות תנועה ושטח, כך העלות נמוכה יותר. אם אתה רק מתחיל את העסק שלך באופן מקוון אתה יכול ללכת על תוכנית אירוח אתרים זולה מאחד מספקי האינטרנט המארחים בבריטניה ברשימה זו. הקפד להשתמש בקישור שסיפקנו לך, מכיוון שאם אתה עובר דרך הקישורים שלנו אתה יכול לקבל את ההצעות המיוחדות לתוכניות עד 1 £ לחודש. ככל שהצרכים שלך יגדלו מבחינת המבקרים והמרחב, כך תעלה תוכנית האירוח שלך באינטרנט.

כיצד להשיג תחום אירוח אתרים בחינם?

רבים מספקי מארחי האינטרנט יעניקו לך שם תחום בחינם אם תרכוש מהם חשבון אירוח. בדף הבית שלנו ב- top5hosting אם אתה מסתכל בתרשים מתחת לעמודה בתחום אתה יכול למצוא את חברות אירוח אתרים שאנו ממליצים עליהן ויתנו לך שם תחום בחינם. כרגיל עם כל דבר בחינם, עליכם לקרוא את האותיות הקטנות. חלק מהספקים ישמור רק על התחום החינמי עבורך עד שתארח את האתר שלך איתם. אם תחליט לשנות את אירוחך מסיבה כלשהי, עדיין תצטרך לשלם על כך וחברות מסוימות אפילו יתקדמו יותר וישמרו על הדומיין. אז לפני שתבחר באפשרות התחום החינמי, מומלץ לקרוא את המאמר שלנו מדוע כדאי לך להפריד בין הדומיין וספקי האירוח שלך.

כיצד לשנות את שירות אירוח אתרים שלך?

אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה מספק האירוח הנוכחי אתה יכול לשנות אותו בקלות. ראשית השתמש בכל השלבים שפירטנו בדף הבית שלנו.

לאחר שבחרת בחברת המארח החדשה שלך, הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות זה להעביר את כל הנתונים, הקבצים והמאגרים שלך לאירוח החדש. ערוך גיבוי לאתר הנוכחי שלך והעלה אותו לאירוח החדש.

בדוק את זה בכתובת URL של ארגז חול (אתה יכול לבקש את התמיכה של האירוח החדש שלך עבור כתובת האתר) ולראות אם הכל פועל כראוי. ואז גש לרשם הדומיינים שלך ושנה את רשומות ה- DNS של הדומיין עם הכתובת שמספקת חברת האירוח החדשה שלך.

מהי כתובת IP מוקדשת באירוח אתרים והאם אני זקוקה לכתובת זו?

ראשית נתחיל במה שהיא כתובת IP. זהו רצף ייחודי של מספרים המופרדים על ידי נקודות שמזהה כל מכשיר שמשתמש באינטרנט כדי לתקשר ברשת. לשרת בו מתארח האתר שלך יש גם כתובת IP שמזהה אותו ובמקרה של אירוח משותף, יכולים להיות שמות דומיינים רבים המחוברים לאותה כתובת IP.

כתובת IP ייעודית באירוח אתרים פירושה שהשרת יקצה מספר ספציפי שישמש רק אתכם ושם הדומיין שלכם. דוגמה כיצד זה עובד אתה יכול לראות במכת התמונה.

כתובת IP ייעודית

האם אתה זקוק לאחד כזה? ישנן כמה סיבות לכך שאנשים עשויים לרצות IP ייעודי לתחום שלהם. מקרה אחד הוא אם אתה רוצה להשתמש בתעודת SSL והוא זקוק לשכבה נפרדת כדי לזהות את זהות האתר שלך.

סיבה נוספת היא אם לאתר שלך יש הרבה תנועה ואתה רוצה לשמור עליו מהר יותר ולצמצם את הסיכוי להתרסקות ולפסקי זמן עבור המשתמשים שלך. זו הסיבה שעדיף אירוח ייעודי או ענן כאשר אתה מצפה לנפח מבקרים גבוה.

המקרה העיקרי השלישי הוא מסיבות SEO. אם אתה חושש שיש המון אתרי דואר זבל שמתארחים באותו שרת ו- IP כמו שלך ואתה רוצה להפריד את עצמך מהם. מידע נוסף בנושא מוסבר בסרטון זה. וכדי לבדוק מי עוד מארח אתרים בשרת שלך, אתה יכול להשתמש בשירות כמו www.my-ip- Neighbours.com

כיצד לבדוק את חברת אירוח אתרים של אתר אינטרנט?

כדי לבדוק מיהו המארח של אתר אינטרנט, השתמש בכלים כמו בודק אירוח. פשוט הקלד את שם הדומיין שאתה רוצה לבדוק והוא יציג את ספק האירוח.

מהן ביקורות על אירוח אתרים והאם עלי לסמוך עליהן??

זו עוד שאלה טובה. התשובה היא שעליכם להיות זהירים מאוד כשאתם קוראים מידע מאתרי ביקורת על אירוח אתרים, ועושים את המחקר שלכם היטב. למרות שיש לנו ביקורות המבוססות על בדיקות ומחקר, אנו עדיין ממליצים לקוראים שלנו להכין לעצמם רשימה ולעקוב אחר הצעדים שפירטנו ב- top5hosting בכדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור המודל העסקי שלהם..

המפתח כאן הוא שרוב אתרי הסקירות המארחים אתרים מייצרים הכנסות שלהם על סמך עמלות סניפים ומדרגים את ספקי מארחי האינטרנט בהתבסס רק על סכום הכסף שהתגמול למכירה. ההכנסות שלנו נוצרות גם ככה, אבל אתה יכול לעשות את ההבדל. דוגמא אחת היא אם אתה הולך ל ביקורות האירוח הטובות ביותר בבריטניה האתר מגוגל, רובם מקדמים חברות אמריקאיות בעלות מוניטין רע כמו iPage, FatCow וכן הלאה.

ההבדל בין top5hosting לאתרי הסקירה המארחים האחרים שם בחוץ הוא שאנו מציגים רק חברות אירוח בעלות מוניטין עם מרכזי נתונים בבריטניה או אירופה שיספקו את התוכן שלכם במהירות רבה יותר ועם תמיכה מבוססת בבריטניה שיכולה לענות על הצרכים שלכם בזמן מקומי באמצעות צוות מנהל טכני..

כיצד להגדיר / להצביע על DNS לאירוח אתרים?

להלן מדריך שלב אחר שלב כיצד לכוון / לחבר את שם הדומיין שלך לאירוח שלך על ידי הגדרת כתובת ה- DNS הנכונה.

 • צרו קשר עם התמיכה של אירוחכם ושאלו מהם כתובות ה- DNS שלכם. הם צריכים להיות לפחות 2 והם צריכים להיראות כמו: dns1.yourhostingcomany.com; dns2.yourhostingcomany.com
 • התחבר לאירוח המקוון שלך בסוף והוסף את שם הדומיין לחשבונך.
 • צור קשר עם רשם הדומיינים שלך ושאל אותו היכן עליך להכניס את שמות ה- DNS או לחפש במאגר התמיכה שלהם. לרוב הרשמים יש מדור עזרה טוב.
 • היכנס לחשבון רשם הדומיינים שלך והגדר את רשומות ה- DNS שלך.

לדוגמא מפורטת בדוק את הסרטון למטה בו אנו מדגימים כיצד לחבר דומיין שנקנה מ- GoDaddy בתוכנית אירוח אתרים מ- Siteground. רוב הרשמים והארחים האחרים דומים, כך שאם אתה ממלא אחר הצעדים שלמעלה ומיישם אותם למקרה שלך, אתה אמור להיות פועל במהירות.

ספקי אירוח אתרים זולים ואמינים?

עליך תמיד להמשיך בזהירות כשקונים משהו זול, במיוחד אירוח אתרים. להרבה חברות בעלות מוניטין יש תוכניות התחלה טובות מאוד הזולות, מכיוון שהן מיועדות לכמות קטנה של מבקרים עם משאבים מוגבלים, אך תקבלו את אותה התמיכה והאמון הטובים שתוכלו לצפות לתוכניות הגדולות שלהם והם קלים לקנה מידה . יש לנו רשימה עם תוכניות אירוח זולות ואמינות לבריטניה.

שהוא אירוח אתרים טוב למתחילים?

אם אתה רק מתחיל אנו ממליצים על אירוח אתרים שיש בו תמיכה טובה ומהירה ויכולים לעזור לך לאורך הדרך. במקרה זה יש ל- Siteground יתרון גדול עם תמיכת הצ’אט החי שלהם שתוכל להשיג תמיכה ברמה 2 בכל מקרה מרכזי בו הנציג הנוכחי לא יכול לפתור את הבעיה שלך. EUKhost ו- TSOhost הם גם שני ספקי אירוח אתרים בבריטניה עם צוותי תמיכה טובים מאוד.

מה תחום?

תחום הוא שם הנוכחות הדיגיטלית שלך באינטרנט והנכס הדיגיטלי החשוב ביותר שלך. זו הכתובת שאתה מקליד בדפדפן האינטרנט שלך. סקרנו חלק גדול ממה שהוא תחום בשאלה הקודמת לגבי ההבדל בין תחום ואירוח אתרים. כמו כן, יש לנו מדריך לרכישת דומיינים למתחילים שיש להם את המידע המלא שעשוי להזדקק לכם בעת רכישת שם הדומיין ובחירת הנכון..

אירוח אתרים של לינוקס או חלונות?

זה תלוי לחלוטין ביישום שאתה עומד להתחיל. אם זו תהיה אחת ממערכות ה- CMS הנפוצות ביותר כמו פלטפורמת וורדפרס, ג’ומלה, דרופל או מסחר אלקטרוני, כולן מבוססות PHP כך שהתשובה היא שאתה מחפש אירוח לינוקס. אם זה יתבסס על ASP, .NET או כל דבר שקשור למיקרוסופט, יש לארח אותו בשרת Windows. מידע נוסף בנושא תוכלו למצוא במאמר האירוח שלנו לינוקס מול Windows.

קהילת לינוקס

מהי מגבלת רוחב הפס באירוח אתרים?

רוחב פס = כמות הנתונים הכוללת, הנמדדת בדרך כלל ב- MegaBytes או GigaBytes, אשר ניתן להוריד או להעלות מאתר אינטרנט מסוים או מחשבון אירוח אתרים במהלך חודש נתון. יש לנו מאמר מקיף על רוחב הפס כאן.

שהוא האירוח הטוב ביותר עבור WordPress?

התשובה הקצרה היא שכל חברת אירוח שיכולה לשרת PHP יכולה לארח את אתר WordPress שלכם. אירוח אתרים הטוב ביותר עבור WordPress הוא שילוב של תוכניות האירוח הכלליות הטובות ביותר וכמה תכונות ספציפיות של WordPress כמו ערכות נושא בחינם, התקנה בלחיצה אחת, עדכוני ליבה אוטומטיים, התקנות בלחיצה אחת והעברה וכן הלאה. יש לנו רשימה עם חברות אירוח אתרים נחשבות המתמחות כאן ב- WordPress.

מה זה אירוח בענן?

בשונה משירותי אירוח משותפים או ייעודיים המבוססים על מחשב אחד (שרת אינטרנט), אירוח הענן משתמש בטכנולוגיות מחשוב ענן העדכניות ביותר בכדי לעשות שימוש בכוחם של שרתי אינטרנט מרובים המחוברים ומשמשים כאחד. כאשר הוא מתארח בענן באתר שלך תהיה זמן השבתה הרבה פחות בגלל תחזוקת שרת של תקלה וזה גם הרבה יותר קל לבצע קנה מידה או לטפל בשיאים בקרב מבקרים, מכיוון שהוא יכול לשלב את עיבוד העיבוד, האחסון וה- RAM של מספר מכונות.

אירוח בענן הוא שירות אירוח מהדור הבא שיכול לשלם לפי התוכנית. זה יכול לחסוך לך כסף אם אתה מצפה שהמבקרים באתר שלך לא יהיו אחידים עם שיאים או שאתה מצפה לתנועה גבוהה שמכונה יחידה לא תוכל להתמודד איתה. למידע נוסף עיין ברשימה של חברות אירוח ענן נבחרות בבריטניה.

מה זה CDN (רשת אספקת תוכן)

CDN היא רשת שרתים בנקודות גיאוגרפיות שונות המספקות למשתמשים גרסה מטמון של אתר על סמך מיקומם. ראה את התמונה למטה כדי לראות סכמה של אופן הפעולה שלה.

כיצד פועלת רשת משלוח תוכן

איך בדיוק CDN עובד? ברגע שאתה מעלה את האתר שלך לשרת אירוח אתרים שלך הוא מטמון בשרתים אחרים ברחבי העולם שהם חלק מ- CDN. לדוגמה, אם אתה מגיש את התוכן והתמונות באתר שלך מחברת אירוח בבריטניה, הפינג (עיכוב) למשתמשים באסיה יהיה יותר מ- 400 מ ‘בגלל המרחק. אם אתה מעלה אותו ל- CDN, כאשר המשתמש מבקש את התוכן הוא יפנה לשרת באסיה קרוב יותר למיקום שלו והפינג יהיה נמוך בעשרות פעמים.

היתרון של רשת משלוח התוכן זה בעיקר מהירות. זה יכול לשפר את חוויית המשתמש שלך ואת SEO. כמו כן, כשאתה מספק את התוכן משרתים שונים, סביר להניח להתרסק בשרת בגלל תנועה כבדה מכיוון שהמשתמשים ממקומות שונים מבקשים את התוכן משרתים שונים.

שהיא התוכנית הטובה ביותר לאירוח אתרים

כל דבר בחינם אתה צריך להיות זהיר מאוד כשאתה מחפש אירוח אתרים בחינם. אנו ממליצים לך להשתמש בו רק לבדיקות ופיתוח ולעולם לא לייצור. רוב תוכניות האירוח החינמיות מוגבלות מאוד במשאבים, מציגות מודעות או הכנסות תוכן לא רצוי לקבצים שלך. כמו כן, עליך לקרוא את האותיות הקטנות, מכיוון שיש בהן סעיפים שיוכלו לסיים את חשבונך בכל זמן נתון וגם את זכויות היוצרים של התוכן שלך..

במקרה שאתה רוצה לארח בלוג פרטי או אתר אחר בעל עלות נמוכה שאתה לא יכול להשקיע כמה קילוגרמים בחודש, מומלץ הרבה יותר להשתמש באחת מפלטפורמות הבלוגים הציבוריות החינמיות כמו מילולית, בלוגר או טאמבלר

כיצד להקים חברת אירוח אתרים?

בימינו קל יחסית להקים חברת אירוח משלך. כל מה שאתה צריך זה אתר ולקנות חשבון אירוח משווק מחלק מחברות האירוח המובילות בבריטניה. בדרך זו כל שעליכם לעשות הוא להתמודד עם מכירות. כל התמיכה הטכנולוגית, החומרה, התוכנה וכו ‘מטופלת על ידי חברת האירוח איתה אתם משתפים פעולה. זהו הפיתרון הקל ביותר עם ההשקעה הנמוכה ביותר מבחינת כסף וידע והוא מתאים לכל סוכנות לעיצוב אתרים או שירות ייעוץ שיווקי באינטרנט שכבר יש לקוחות..

אם ברצונך לקחת אותה לשלב הבא, אתה יכול לשכור שרת ייעודי או לשכן את החומרה שלך במרכז נתונים ולטפל בעצמך בכל עבודות sysadmin. אולם מדובר ברמה מתקדמת יותר, כך שאם תגיעו אליו הייתם יודעים להתמודד עם זה.

אנו מקווים שנהניתם מהמאמר ואם השאלות שלכם לא נענו, תרגישו חופשי להשאיר אותן בתגובות ונחזור אליכם!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map