WPEngine apžvalga

8.5 Bendras įvertinimas
WPEngine

„WPEngine“ yra pirmaujanti valdoma „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja, turinti įvairius prieglobos planus, orientuotus į įvairius vartotojus – nuo asmeninių tinklaraščių iki svarbių svetainių. Kaip valdoma prieglobos aplinka, sužadėtuvės aplink „WPEngine“ yra palaikomos tik jų klientų aptarnavimo visą parą.

Pliusai
 • Svetainių sauga
 • Elektroninė prekyba ir el. Pašto rinkodara
 • Puikus Uptime
 • Klientų aptarnavimas
 • Pinigų gražinimo garantija
MINUSAI
 • Lankytojų kepuraitės
 • Santykinai brangu
 • Nėra asmeninio plano palaikymo telefonu
 • Trūksta el. Pašto talpinimo
9.2 Dienoraščio įvertinimas

Kaina
35 USD

Kai norima priglobti savo tinklaraštį ar svetainę, labai prasminga bendradarbiauti su įmone, kuri aptarnavo daugiau nei 60 000 klientų ir kurios pėdsakas yra daugiau nei 136 šalyse. „WPEngine“ sukūrė savo valdomo „WordPress“ prieglobos technologiją, kuri iki šiol yra viena iš geriausių tinklaraščių prieglobos platformų. Jų technologijos yra išskirtinės, todėl jų platformos tapo keičiamos, greitos ir saugios.

Dienoraščių talpinimo planai

Nepaisant jūsų prieglobos poreikių, rasite „WPEngine“ jums tinkamiausią planą. Jų siūlomi 5 planai yra šie:

Asmeninis planas – tai skirta mažoms svetainėms ir pradedantiesiems. Jį teikia 24 valandas per parą veikianti pagalba ir 10 GB vietinės atminties. Tai kainuoja 29 USD per mėnesį.

Profesionalus planas – tai priima iki 10 įdiegimų ir siūlo 20 GB vietos saugyklos vietos. Srauto srautas, kurį ji gali aptarnauti, yra 100 000 apsilankymų per mėnesį ir kainuoja 99 USD per mėnesį.

Verslo planas – jei turite svetainių, kurios iš viso per mėnesį apsilanko iki 400 000, grupę, tai yra planas. Gaunate 25 diegimus ir 30 GB vietinės saugyklos, kurios mokestis yra 249 USD per mėnesį.

„Premium Plan“ – tai speciali architektūra, kuri suteikia aukštą našumą ir valdymą. Tai talpina daugiau nei 1 milijoną apsilankymų per mėnesį ir suteikia 150 instaliacijų su vietine saugykla iki 300 GB.

„Enterprise Grade Plan“ – tai galutinis planas, turintis daugiau nei 5 milijonus apsilankymų per mėnesį tam skirtoje aplinkoje. Vietinė saugykla siekia 1 TB ir jūs gaunate visą parą veikiančių bilietų palaikymą, programų našumą ir strateginį paskyros valdymą.

Kas daro „WPEngine“ tinklaraščių prieglobą ypatingą

Na, svarstant WPEngine tinklaraščių prieglobos unikalumą, atsižvelgiama į daugybę faktorių. Čia trumpai paaiškinama, ką reiškia čia laikyti savo svetainę:

 • Tvirtas svetainės saugumas naudojant SSL sertifikatus, kenkėjiškų programų nuskaitymą ir užkardą
 • Puikus veikimo laikas
 • Išskirtinis klientų aptarnavimas, apimantis nemokamą palaikymą telefonu visą parą visiems planams, išskyrus asmeninius, kuriems naudingas tiesioginis pokalbis visą parą.
 • Pinigų grąžinimo garantija – jūs gaunate iki 60 dienų bandomojo laikotarpio, kad pasiektumėte planų tinkamumą jums.

Neigiama „WPEngine“ tinklaraščių priegloba

Šie veiksniai kenkia „WPEngine“ reitingui:

 • Lankytojų viršutinės ribos, ypač skirtos asmeniniams ir profesiniams planams
 • Brangūs palyginti su kai kuriais jų konkurentais
 • Asmeniniame plane trūksta palaikymo telefonu

Apskritai, pasverdamas privalumus ir trūkumus, „WPEngine“ vis dar siūlo puikias tinklaraščių prieglobos paslaugas, kurias gali įvertinti bet kuris verslas.

 • Tvirtas svetainės saugumas
 • Puikus veikimo laikas
 • Išskirtinis klientų aptarnavimas
 • Pinigų gražinimo garantija

.


Pinigų gražinimo garantija
60 dienų
Disko talpa
10 GB – 400 GB
Domeno vardas
Netaikoma

Mes dar neperžiūrėjome „WPEngine“ specialiojo prieglobos varianto, nes atrodo, kad jie, atrodo, nesiūlo tokio tipo prieglobos.

Mes dar neperžiūrėjome „WPEngine“ VPS prieglobos parinkties, nes ne visada atrodo, kad jos siūlo tokio tipo prieglobą.

9.4 „WordPress“ įvertinimas

Kaina
35 USD

Beveik 30% interneto svetainių veikia „WordPress“ ir tai yra pagrindinė statistika vertinant žiniatinklio prieglobos platformų populiarumą. „WPEngine“ siūlo greitesnį ir saugesnį jūsų prekės ženklo auginimo būdą per kelias valdomas „WordPress“ platformas. Verslas, kuriam rūpinamasi šiais planais, yra platus – nuo asmeninių tinklaraščių svetainių, esančių žemesnėje dalyje, iki svarbiausių misijų svetainių.

„WPEngine WordPress“ hostingo planai

„WPEngine“ siūlomi prieglobos planai buvo pagirti kaip turintys geriausią savo klasės architektūrą ir mastelį.

Asmeninis planas

Turėdamas 60 dienų nemokamą bandomąjį laikotarpį, asmeninis planas geriausiai tinka klientams, turintiems paprastas svetaines ir turintiems minimalų biudžetą. Šis planas aprūpintas galinga technologija ir patikimomis klientų aptarnavimo galimybėmis, teikiamomis visą parą ir visą parą gyvų pokalbių metu. Tai yra bendras planas, tai reiškia, kad jūsų svetainė bus platformoje su daugeliu kitų, kurie dalinsis ištekliais. Dėl šios priežasties per mėnesį jame gali būti iki 25 000 apsilankymų, o vietos saugykla – 10 GB. Už prenumeratą taip pat gausite nemokamą SSL sertifikatą. Šio plano kaina yra 29 USD per mėnesį.

Profesinis planas

Šis planas skirtas įmonėms, kurių srautas yra nuolatinis, arba daug mažesnių svetainių. Galite priglobti iki 10 svetainių, jei jūsų bendras apsilankymų skaičius per mėnesį neviršija 100 000. Vietinė saugykla yra 20 GB, o prenumeratą taip pat gausite nemokamą SSL sertifikatą. Profesinio plano kaina yra 99 USD per mėnesį, tačiau yra 60 dienų bandomasis laikotarpis plano tinkamumui įvertinti..

Verslo planas

Kaip ir du aukščiau, tai taip pat yra bendroje platformoje, tačiau joje yra daug didesnis srautas – 400 000 apsilankymų per mėnesį. Vietos saugykla yra iki 30 GB, joje telpa iki 25 įrenginių. Turėdami nemokamą SSL sertifikatą, galite užtikrinti savo klientų duomenų ir informacijos saugumą, kai jie sąveikauja su jūsų svetaine. Kaina yra 249 USD per mėnesį ir vėl gausite 60 dienų nemokamą bandomąjį laikotarpį.

„Premium“ planas

Tai yra valdomas „WordPress“ prieglobos planas įmonėms, kurios aktyviai auga ir kuriose prioritetas teikiamas optimaliam našumui. Jūs gausite tam skirtą aplinką, kurioje jūsų svetainė yra talpinama viename serveryje, kuriame lankosi pritaikyta klientų aptarnavimo komanda. Daugiausia galima įdiegti iki 150, o apsilankymų per mėnesį – daugiau nei 1 mln.

Įmonių laipsnio planas

Jei jūsų eismas viršija 5 milijonus per mėnesį ir norite tam skirtos aplinkos, kurioje būtų vietos saugykloje iki 1 TB, tai yra planas. Tik „Enterprise Grade Plan“ ir „Premium Plan“ neturi bandomojo laikotarpio, nes viskas suderinama ir pritaikoma.

„WPEngine WordPress“ prieglobos privalumai

Tarp šio prieglobos pranašumų yra:

 • Šiuolaikiškos technologijos, pritaikytos dideliam srautui
 • Pasaulinis tinklas su duomenų centrais išplito EMEA, JAV ir Azijos bei Ramiojo vandenyno regionuose.
 • Įvairūs interneto prieglobos planai patenkins jūsų poreikius
 • Puikus klientų aptarnavimas
 • Kenkėjiškų programų nuskaitymas ir kasdieninės atsarginės kopijos
 • Išskirtinis veikimo laikas

Kodėl „WPEngine WordPress“ priegloba gali būti ne jums

 • Santykinai brangu
 • Asmeniniame plane abonentų palaikymas neteikiamas
 • Jie neparduoda domenų ir neteikia el. Pašto prieglobos
 • Nėra „Windows“ pagrindu sukurtos serverio aplinkos
 • Lankytojų kepuraitės

Kiekvienas, ieškantis vidutinio lygio „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo, „WPEngine“ stovi šioje nišoje.

 • Naujausios technologijos
 • Visuotinis tinklas su strategiškai išdėstytais duomenų centrais
 • Įvairios žiniatinklio prieglobos planų įvairovė Puikus klientų aptarnavimas
 • Kenkėjiškų programų nuskaitymas ir kasdieninės atsarginės kopijos
 • Išskirtinis veikimo laikas

.


Pinigų gražinimo garantija
60 dienų
Disko talpa
10 GB – 400 GB
Domeno vardas
Netaikoma

Šiandieniniame pasaulyje prekės ženklai yra daug svarbesni nei jie buvo prieš šimtą metų. Prekiniai ženklai sujungia mokslą ir psichologiją apie tai, ką siūlo jūsų verslas produktų ir net paslaugų teikimo prasme. Jei norite, kad jūsų prekės ženklas prailgintų jūsų gaminių kokybę ir suteiktų patikimumo, kokybės ir patirties, turite puoselėti jo skaitmeninį komponentą. Štai apie ką kalbama „WPEngine“. Ši įmonė, kaip valdoma „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja, padeda prekės ženklams sustiprinti savo skaitmeninę patirtį įgyvendindama įvairius planus.

Ar žinojai, kad kiekvieną sekundę vėluojant įkelti svetainę galima daugiau kaip 7% konversijų nuostolių? O 2 sekundžių vėlavimas gali sukelti 87 proc. Na, o jei to nepadarėte, dabar jūs žinote. Štai kodėl būtina pasirinkti platformą, kuri suteiks reikiamą technologijų ir paslaugų derinį, kad padidintų jūsų įmonės veiklą.

„WPEngine“ apžvalga

„WordPress“ yra pats patikimiausias stuburas, palaikantis milijonus svetainių visame pasaulyje. Būtent todėl kai kurios žiniatinklio prieglobos paslaugos, tokios kaip „WPEngine“, nusprendė išskirtinį dėmesį skirti šios turinio valdymo sistemos prieglobai. „WPEngine“ keli rinkos dalyviai, įskaitant didelius prekės ženklus, įvertino kaip labiau nei kompetentingą prieglobos paslaugų teikėją dėl jų puikios veikimo trukmės, neriboto mėnesinio duomenų perdavimo, „WordPress“ orientuotos saugos, be kitų puikių savybių..

Būdama valdoma prieglobos aplinka, „WPEngine“ sužadėtuvės yra palaikomos išskirtinai tik palaikant klientų aptarnavimą visą parą. Aplinka yra specialiai sukurta atsižvelgiant į „WordPress“ diegimus ir papildinius. Tiesą sakant, naudodamiesi „WPEngine“ jums nereikia įdiegti „WordPress“ taip, kaip tai darytumėte su kitais interneto kompiuteriais. Kiekvienas jūsų įsigytas „WPEngine“ planas iš anksto yra įdiegtas kartu su turinio valdymo sistema. Įsivaizduokite, kad atidarėte įvadinį el. Laišką, norėdami peržiūrėti prisijungimo duomenis ir sužinoti, kad jums nereikia jokių papildomų nustatymų, kad galėtumėte pradėti.

Kurdama turinį, „WPEngine“ pristato „WordPress“ prieglobos pranašumus, kad suteiktų klientams palankią aplinką, kurioje galite lengvai kurti puslapius, įrašus ir galerijas. Ne kiekvienas „WordPress“ papildinys, su kuriuo susidursite, yra automatiškai suderinamas su „WPEngine“. Taip yra todėl, kad įmonė įvertina papildinius prieš įtraukdama juos į savo platformą. Neįtraukiami neigiami veikiantys papildiniai ir tie, kurie kopijuoja bet kokį „WPEngine“ modelį.

„WPEngine“ valdomi „WordPress“ prieglobos planai

Jei ieškote kompanijos, turinčios įvairių hostingo paketų, nerasite jų WPEngine. Taip yra todėl, kad ši įmonė skyrė savo tyrimams, naujovėms ir produktų kūrimui „WordPress“ prieglobos srityje. Kai kuriems žmonėms tai gali pasirodyti kaip nepalanki padėtis, tačiau, be abejo, tai padėjo „WPEngine“ būti autoritetu šioje nišoje..

Todėl, jei jūs norite sukurti asmeninį tinklaraštį ar net sudėtingą ir sudėtingą savo prekės ženklo svetainę, „WordPress“ yra viena iš platformų, kurias galbūt norėsite apsvarstyti, o WPEngine – kaip jūsų prieglobos partneris. Nepaisant jūsų poreikių, šis interneto prieglobos paslaugų teikėjas turi planą, kuris gali padėti pasiekti jūsų tikslus. Žemiau yra trumpa apžvalga, ką siūlo kiekvienas iš planų.

Asmeninis planas

Jei turite vieną svetainę, kurią norite paleisti, pavyzdžiui, asmeninį tinklaraštį ar paprastą parduotuvės svetainę, šis paketas jums tinka. Taip pat gera įėjimo platforma yra žmonės, kurie nori įgyvendinti didesnį projektą, tačiau dėl tam tikrų priežasčių nori pradėti mažus ir išbandyti kelių žiniatinklio prieglobos įmonių patirtį bei planus prieš įsikurdami vienoje. Vienas iš asmeninio plano išskirtinių dalykų yra tas, kad jis yra varomas novatoriškų technologijų ir klientų aptarnavimo visą parą.

Kalbant apie vietos saugyklą, šis planas suteikia jums iki 10 GB vietos, kuri techniškai turėtų atitikti jūsų įkėlimus ir svetainės ypatybes, neslopindama jos. Didelės vietos vietos saugojimo grožis yra tas, kad jis leidžia saugiai saugoti didelius duomenų kiekius, susijusius tik su jūsų domenu ir protokolu. Jūs nebendrinate šios saugyklos su niekuo.

Šis planas taip pat suteikia nemokamus SSL sertifikatus, kad būtų galima apsaugoti ryšius iš interneto naršyklės ir serverio. Jei naudojate nedidelę el. Prekybos svetainę, tai tikrai yra papildomas pranašumas, nes jūsų klientai lengvai patikės jums savo informaciją žinodami, kad ji yra saugi ir niekas negali jos sugadinti. Paprastai šis planas pritaikytas svetainėms, kuriose vidutiniškai apsilanko 25 000 per mėnesį.

Profesinis planas

Šis „WPEngine“ valdomas „WordPress“ prieglobos planas yra skirtas aptarnauti klientus, valdančius nuolatinio srauto svetaines, pvz., Dideles elektroninės prekybos svetaines, naudingų svetainių ir net vidutines naujienų svetaines. Realus profesinių planų sprendimas yra jų lankstumas. Tai leidžia įdiegti iki 10 svetainių, o tai reiškia, kad visus savo domenus galite turėti toje pačioje platformoje, kad galėtumėte lengviau valdyti.

Eismo lygio profesionalūs planai, kuriuos galima pritaikyti, pritraukia juos daugumai klientų. Jie gali atlikti iki 100 000 apsilankymų per mėnesį, o tai yra didžiulė vertė bet kokiam verslui, turinčiam tinkamą pertvarkymo planą. Kalbant apie vietos saugojimą, šis planas yra dvigubai didesnis nei asmeninis, 20 GB. Taip pat pranašumas yra nemokamas SSL sertifikatas, kuris paverčia interneto sauga.

Verslo planas

Šis planas leidžia jums atlikti iki 25 diegimų. Tai gali atrodyti gana daug, tačiau jei esate verslas, turintis skirtingas jūsų produktų svetaines ar veikiantis daugiau nei viename regione, jums tai bus naudinga. Šio plano eismo riba yra 4 kartus didesnė už profesinio plano ribą – 400 000 apsilankymų per mėnesį. Tai reiškia, kad per dieną vidutiniškai yra apie 13 000, tai yra geras skaičius bet kurioje užimtoje svetainėje. Vietinė saugykla suteikia jums iki 30 GB, be nemokamų SSL sertifikatų.

Išskirtinis šio plano bruožas yra „GeoIP“. Iš esmės tai yra pažangiausia technologija, padedanti nustatyti kompiuterio terminalo geografinę vietą naudojant jo IP adresą. Kuriant turinį, kurį norite nukreipti ar pritaikyti tam tikrai vietai, ši technologija yra naudinga. Taip pat tikslinę reklamą, šlamšto prevenciją ir ribotą prieigą atsižvelgiant į vietą galima gerai atlikti naudojant „GeoIP“.

„Premium“ planas

Yra organizacijų, kurių prioritetas yra optimalus jų svetainių veikimas. Trumpai tariant, jūs negalite leisti net sekundei, kad jūsų svetainė sulėtėtų ar sumažėtų. Jei esate toks klientas, tada priemokų planas yra tai, ko jums tiksliai reikia. Šis planas ypatingas tuo, kad jis sujungia unikalias vieno serverio aplinkos ypatybes. Tiesą sakant, šis planas suteikia jums savo pačių sukurtą aplinką su tiksliniu klientų aptarnavimu ir daugybe naujovių, leidžiančių jums pasiekti aukšto našumo patirtį..

Dėl šios priežasties šis planas yra labai pritaikytas ir gali būti sudarytas, kai „WPEngine“ supras jūsų unikalius poreikius. Skirtingai nuo kitų, turinčių fiksuotą sumą per mėnesį, šiame plane nėra aiškaus skaičiaus. Naudodamiesi valdomu įtraukimu, kaip viena iš pagrindinių „premium“ plano funkcijų, galite lengvai perkelti savo svetaines nepatirdami prastovų..

Įmonių laipsnio planas

Tai yra pagrindinis „WPEngine“ veikimo laikas, našumas ir mastelio keitimas. Tai planas, skirtas kritiškai svarbioms svetainėms ir tiems, kurie patiria ypač didelį srautą. Yra skirta klasterizuota aplinka, kurioje saugomos jūsų svetainės. Klientų aptarnavimas, skirtas šiam planui, yra aukščiausios kokybės.

Kaip ir priemokų planas, verslo klasės planas valdė įrengimą, kad būtų lengviau judėti svetainėse. Tačiau tai, kas šiam planui yra tikrai unikali, yra apkrovos balansavimo technologija. Techniškai apkrovų balansavimas yra technologija, leidžianti paskirstyti darbo krūvius daugeliui išteklių, pavyzdžiui, kompiuterių grupei. Tai naudinga tuo, kad jūsų išteklių naudojimas yra labai optimizuotas, o pralaidumas – maksimalus. Kiekvienas klientas, apsilankęs jūsų svetainėje, įvertins sumažintą reakcijos laiką ir svetainės greitį. Tai taip pat vienintelis planas, kuriame yra strateginis sąskaitos valdymas, palaikymas iš bilietų per parą ir visą parą bei programos našumas.

„WPEngine“ pranašumas

Remiantis statistiniais duomenimis, surinktais iš „WPEngine“, įmonė turi patirties priimant daugiau nei 60 000 klientų iš 136 pasaulio šalių. Jų duomenų centrai yra EMEA, JAV ir Azijos-Ramiojo vandenyno regionuose. Tai užtikrina klientų svetainių greitį, nepaisant jų buvimo vietos. Norėdami pasinaudoti šia patirtimi, „WPEngine“ turi šiuos pagrindinius pranašumus.

Svetainių sauga

Jei esate verslas, siekiantis parduoti produktus per savo svetainę, vienas iš dalykų, kurių turėtumėte ieškoti ir kuriems turite garantiją, yra „Secure Socket Layer“ (SSL) sertifikatas. Šio sertifikato pranašumas yra tas, kad jis apsaugo informacijos srautą iš jūsų kliento į jūsų serverius. Tai suteikia pasitikėjimo savimi, norint užsitarnauti reputaciją, kurią lengvai paversite konversijomis. „WPEngine“ klientų naudai yra vienas nemokamas SSL sertifikatas, suteikiantis bet kokią prieglobos prenumeratą nuo asmeninės iki įmonės lygio.

Be to, „WPEngine“ kasdien tikrina kenkėjiškas programas ir turi stiprią užkardą, skirtą užkirsti kelią bet kokiai grėsmei. Jie pažada, kad bet kurią svetainę, į kurią patektų nulaužta, jų komanda nemokamai suremontuos.

Elektroninė prekyba ir el. Pašto rinkodara

„WPEngine“ specializacija „WordPress“ prieglobos erdvėje atnešė daug kitų privalumų, kuriais klientai gali lengvai pasinaudoti, norėdami išplėsti savo internetinį verslą. Vienas iš šių lobių yra didžiulė turinio valdymo sistemos papildinių biblioteka, sukurta specialiai elektroninei prekybai. Kai kuriuose papildiniuose yra „WooCommerce“ ir „Shopify“.

Be to, yra daugybė el. Pašto rinkodaros technologijų, tokių kaip „Mailflow“, „Drip“ ir „DirectIQ“. Net turėdami nedidelį mokestį, kurį imasi el. Pašto rinkodaros ir elektroninės prekybos įmonės, jums geriau sekasi veikti šioje erdvėje.

Puikus Uptime

Bet kuri prieglobos paslauga, verta jos druskos, turi teikti pirmenybę svetainės veiksnumui. Taip yra tik todėl, kad svetainės, kurios nenuspėjamai veikia, nusibosta klientams ir labai kenkia siūlomų produktų ir paslaugų prieinamumui. Galite tiesiogine prasme išbandyti „WPEngine“ veikimo laiką naudodami svetainės stebėjimo įrankį ir įrodyti jų neįtikėtiną stabilumą. Uptime labiau prisideda prie klientų žiniatinklio naudojimo.

Klientų aptarnavimas

Nesvarbu, ar produktas yra gerai parduodamas ar parduodamas, jei nėra patikimos klientų aptarnavimo komandos, kuri jį palaikytų, esmė nebus reikšminga. Suprasdamas, kad ne visi yra internetiniai guru, „WPEngine“ pateikė vieną naudingiausių klientų aptarnavimo linijų, skirtų patenkinti įvairias užklausas iš viso pasaulio. Jie turi specialią telefono liniją, veikiančią visą parą ir nemokamai.

Be to, jie turi internetinę tiesioginių pokalbių platformą, kuri vėl veikia visą parą ir visą parą, kad klientai galėtų pasidalyti savo patirtimi, užduoti klausimus ir išsiaiškinti. Ši platforma yra ypač naudinga asmeninio plano abonentams, nes jie nėra patenkinti nemokamu telefono palaikymu.

Pinigų gražinimo garantija

Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, pasitikintis jų siūlomais produktais, negali vengti duoti savo klientams pyrago gabaliuką prieš įsipareigodamas pirkti. „WPEngine“ gerokai pranoksta tai, ką siūlo dauguma jų konkurentų kaip bandomąjį langą. Jie suteikia 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją asmeniniam planui, profesiniam planui ir verslo planui. Tačiau tai netaikoma „Premium“ ir „Enterprise Grade“ interneto prieglobos planams.

Neigiama „WPEngine“ pusė

Dėl puikių savybių ir novatoriškos technologijos kai kurie klientai jaučiasi palikti „WPEngine“ dėl tam tikrų jų veiksnių:

 • Lankytojų skaičius – apribojimas, kiek lankytojų gali priimti į svetainę, yra kliūtis, ypač pradedantiesiems verslą, norintiems pasinaudoti pigių paketų pranašumais.
 • Palyginti brangios – net ir turėdamas savo asmeninį planą, kurio kaina siekia 29 USD per mėnesį, „WPEngine“ vis dar yra brangūs, palyginti su kai kuriais jų konkurentais. Per metus šio plano klientai sumoka 348 USD, o tai yra gana didžiulė suma, norint tiesiog turėti tinklaraštį.
 • Nėra asmeninio plano palaikymo telefonu – tai yra vienas didžiausių šios kategorijos abonentų nesėkmių, nes jie už tokią kainą tikisi daugiau. Tai leidžia abonentams priklausyti tik nuo tiesioginių pokalbių palaikymo.
 • Trūksta el. Pašto talpinimo – klientai tikisi, kad el. Pašto priegloba bus dalis „WPEngine“ siūlomų paketų. Tačiau taip nėra ir tam tikru mastu tai suglumino kai kuriuos abonentus, kurie turi ieškoti prieglobos kitur.

Apatinė eilutė

Žvelgdamas į privalumus ir trūkumus, „WPEngine“ siūlo pagrindines funkcijas, į kurias įdėta naudingų funkcijų, kurios gali suteikti minkšto nusileidimo, kai norima nustatyti jūsų pėdsaką internete. Dėl „WordPress“ draugiškų funkcijų jūsų patirtis verta, ypač naudojantis klientų aptarnavimo tarnybų atstovais, kurie visada yra prisijungę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map