Viskas apie „MySQL“ duomenų bazes

Kas yra „MySQL“ duomenų bazė?

„MySQL“ yra atvirojo kodo duomenų bazių valdymo sistema, kurią platina ir palaiko „Oracle Corporation“. Techniškai duomenų bazės yra gerai struktūruoti duomenų rinkiniai, pradedant nuo paprasčiausių ir sudėtingiausių, pradedant nuo paprasčiausių vardų sąrašo ir baigiant didžiulės informacijos apie didelę korporaciją rinkimu. Kad duomenų rinkimas ir gavimas būtų paprastas ir organizuotas, jums reikia duomenų bazių valdymo sistemos.


Kitas „MySQL“ bruožas yra tai, kad tai yra reliacinė duomenų bazė. Reliacinės duomenų bazės yra tos, kuriose duomenys kaupiami atskirose lentelėse, o ne tiesiog sudėti į vieną didelę saugyklą. Tai reiškia, kad duomenų saugojimas ir gavimas yra efektyvus, nes failai yra suskirstyti į tam tikras saugojimo vietas. Tiesą sakant, terminas SQL reiškia „Struktūros užklausos kalba“ ir nuo tada tapo įprasčiausia standartizuota duomenų prieigos kalba.

Kitas geras „MySQL“ dalykas yra tai, kad atviro kodo programa reiškia, kad visi norintys gali ja naudotis ir netgi modifikuoti, kad atitiktų savo poreikius. Būdamas atvirojo kodo, jis yra nemokamas, todėl kiekvienas gali tiesiog atsisiųsti jį iš interneto, nebijodamas už tai mokėti. Be to, „MySQL“ serveris yra žinomas dėl savo greičio, patikimumo, mastelio ir lengvo naudojimo. Kai kurie gali pamanyti, kad būdami nemokami atneša daug trūkumų, tačiau jo serveris veikia patogiai ir greitai ant stalinio ar nešiojamojo kompiuterio.

Kaip sukurti „MySQL“ duomenų bazę?

Daugybė programų, tokių kaip elektroninės komercijos programinė įranga, CMS programos ir forumai, naudoja „MySQL“ duomenų bazes. Norėdami sukurti „MySQL“ duomenų bazę, turite pereiti trijų žingsnių procesą; Pirmasis yra duomenų bazės vartotojo ir slaptažodžio sukūrimas, antrasis procesas yra privilegijų suteikimas vartotojui, norint prisijungti prie duomenų bazės, o trečiasis – faktinis duomenų bazės sukūrimas..

Tai gali atrodyti bauginančiai, tačiau naudojant „MyPQL“ duomenų bazės vedlį, rastą jūsų „cPanel“, duomenų bazės kūrimo užduotis tampa greita, paprasta ir lengva. Turite atlikti šiuos veiksmus:

 • Pirmiausia turite prisijungti prie „cPanel“ ir spustelėti „MySQL“ duomenų bazės vedlį, kurį galite rasti skiltyje „Duomenų bazės“..
 • Tada „1 žingsnyje“ turite įvesti savo duomenų bazės pavadinimą..
 • „2 žingsnyje“ turite įvesti duomenų bazės naudotojo vardą ir slaptažodį.
 • Tada atlikdami „3 veiksmą“ turite priskirti vartotojui savo duomenų bazės privilegijas. Galite tiesiog spustelėti „Visos privilegijos“, nebent kūrėjas specialiai paprašo.
 • „4 žingsnis“ yra visų ką tik atliktų užduočių santrauka. Galite pastebėti, kad jūsų duomenų bazės vardas ir duomenų bazės vartotojas naudoja „cPanel“ vartotojo vardą kaip priešdėlį. Jei jums reikia sukurti papildomų duomenų bazių, viskas, ką jums reikia padaryti, yra pakartoti aukščiau išvardytą procesą.

Kaip eksportuoti „MySQL“ duomenų bazę į „phpMyAdmin“?

Kartais gali prireikti pasidaryti duomenų bazės atsarginę kopiją, kaip saugumo priemonę arba norint perkelti duomenų bazę į kitą serverį. Savo duomenų bazę galite lengvai eksportuoti naudodami „phpMyAdmin“ – įrankį, kurį galite rasti jūsų „cPanel“. Norėdami eksportuoti, turite atlikti šiuos veiksmus:

 • Viskas prasideda nuo jūsų „cPanel“, todėl pirmiausia turite būti prisijungę prie savo „cPanel“.
 • Skiltyje Duomenų bazės spustelėkite piktogramą phpMyAdmin ir kairiajame meniu esančiame sąraše pasirinkite norimą eksportuoti duomenų bazę. Galite pasirinkti ją spustelėję.
 • Tada spustelėkite skirtuką Eksportuoti, kurį galite rasti puslapio viršuje esančiame meniu.
 • Skiltyje „Eksportuoti“ pažymėkite žemiau „Žiūrėti duomenų bazės schemą“ ir įsitikinkite, kad pažymėtos visos lentelės, taip pat SQL parinktis..
 • Tada dalyje „Struktūra“ įgalinkite parinktį „Pridėti DROPTABLE / VIEW.PROCEDURE / FUNCTION“ ir įsitikinkite, kad pasirinkote „Save as file“, esančią puslapio apatiniame kairiajame kampe. Atminkite, kad jei jūsų duomenų bazė yra gana didelė, žymiai greitesniam atsisiuntimui galite pasirinkti „zip“ arba „gzip“..
 • Spustelėkite mygtuką „Eiti“ apačioje, dešinėje, tada spustelėkite Įrašyti, kai būsite paraginti. Šis veiksmas pradeda atsisiuntimo procesą į jūsų vietinį kompiuterį. Jei norite naudoti kelias duomenų bazes, tiesiog pakartokite 3–7 veiksmus.

Kaip importuoti į „MySQL“ duomenų bazę phpMyAdmin?

Nors reikia eksportuoti duomenų bazę, jūs taip pat turite importuoti ją iš kito serverio į savo serverį. Norėdami tai padaryti, taip pat galite naudoti „phpMyAdmin“. Tačiau norint jį importuoti, turite turėti atsarginį duomenų bazės failą, kurio plėtinys paprastai yra „.sql“, nors .zip ir tar.gz taip pat priimami. Norėdami importuoti failą, turite atlikti šiuos veiksmus:

 • Vėlgi, jūs turite prisijungti prie savo „cPanel“.
 • Prisijungę spustelėkite „phpMyAdmin“ piktogramą, kurią rasite „cPanel“ pagrindinio ekrano skiltyje „Duomenų bazės“..
 • Tada iš sąrašo kairiajame meniu pasirinkite duomenų bazę, kurią norite importuoti.
 • Viršutiniame meniu spustelėkite skirtuką Importuoti.
 • Tada, po „File to Import“, spustelėkite mygtuką „Naršyti“ ir raskite savo duomenų bazės atsarginį failą.
 • Tada spustelėkite mygtuką „Eiti“ ekrano apačioje, dešinėje, kad pradėtumėte importavimo procesą. Kai importavimas bus baigtas, po skirtukais turėtumėte pamatyti žalią varnelę ir pranešimą, kuriame turėtų būti parašyta kažkas tokio: „Importavimas sėkmingai baigtas,… ..“
 • Jei jums reikia importuoti daugiau ar kelias duomenų bazes, turite pakartoti ir atlikti kiekvienos norimos importuoti duomenų bazės 3–7 veiksmus..
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map