Verslo idėjos internete

Idėja
27 Lengva pradėti internetinio verslo idėjas

Ar 2020 m. Bus metai, kai pagaliau sukursite pelningą internetinį verslą?


Jūs galvojote apie tai kiekvienais metais. Galvoje sukosi daugybė internetinio verslo idėjų ir įsivaizdavote, koks būtų jūsų gyvenimas, jei galėtumėte mesti darbą ir užsidirbti pinigų internete.

Galite lengvai keliauti po pasaulį, susikurti patogų gyvenimo būdą sau ir savo šeimai bei pasiekti finansinę laisvę. Galiausiai galėtumėte išvengti 9–5 gyvenimo būdo suvaržymų ir visiškai leisti laiką.

Bet kas tada atsitiks? Paprastai jūs praleidžiate šiek tiek laiko svarstant idėjas, tačiau galiausiai grįžtate į savo komforto zoną.

Pastovios jūsų saugaus darbo pajamos, paprastumas, kai kas nors pasako jums, ką daryti kiekvieną dieną (užuot bandęs tai išsiaiškinti nuo nulio), ir nuoseklus tvarkaraštis.

Jūs sakote sau: „Žinai ką? Šie metai šiek tiek per daug išprotėję. Aš pradėsiu tą internetinį verslą kitais metais! “

Tačiau „kiti metai“ niekada neateis.

Mes norime jums pasakyti, kad 2020-ieji yra metai, kuriuos turėtumėte pradėti savo internetinį verslą. Yra daugiau galimybių nei bet kada anksčiau, ir jūs turėtumėte pasinaudoti!

Norėdami padėti jums pradėti, ketiname išdėstyti 27 internetinio verslo idėjas. Perskaitykite juos, sužinokite, su kuo susisiekiate, ir pradėkite tyrinėti. Tada pradėk nuo vieno, viskas kad paprasta!

27 „Lengva pradėti“ internetinio verslo idėjos

Čia yra mūsų 27 internetinio verslo idėjų sąrašas 2020 metams:

1. Pradėkite internetinį dienoraštį ir gaukite iš jo pajamų

Mes daug kalbame apie tai, kaip sukurti tinklaraštį šioje svetainėje, ir dėl geros priežasties. 2020 m. Pradėti kurti tinklaraštį yra lengviau nei bet kada anksčiau, o jūsų tinklaraštis taip pat gali būti didelis galimas pajamų šaltinis (jei žinote, kaip iš to užsidirbti).

Atminkite, kad ne tik pradedate internetinį dienoraštį ir tikitės, kad bus sukaupti pinigai. Turite nuosekliai kurti turinį. Tai taip pat turi būti turinys, šviečiantis, informuojantis ar sudominantis žmones. Kitaip tariant, reikia tam tikru būdu patraukti jų susidomėjimą.

Be to, turite ką nors parduoti per tinklaraštį. Tai gali būti skelbimų vieta, produktai, skaitmeniniai produktai, remiami pranešimai, instruktavimas, el. Knygos ir kt.

Bet jei jūs norite įdėti šį darbą ir esate jo ilgas, tinklaraščių kūrimas gali būti labai pelningas (kai kurie tinklaraštininkai uždirba 50 000 USD per mėnesį ar daugiau).

Čia yra keletas šaltinių, kurie padės pradėti dirbti su savo pirmuoju tinklaraščiu:

 • Kaip tinkinti „WordPress“ tinklaraštį
 • Kaip įdiegti “WordPress” tinklaraštį
 • Kaip padidinti tinklaraščio lankomumą

2. Pradėkite nuo filialų rinkodaros

Sužinokite dukterinę rinkodarąPartnerių marketingas iš esmės yra komisinių uždirbimo procesas, reklamuojant kažkieno produktą.

Yra du pagrindiniai būdai, kuriais dauguma žmonių užsiima filialų rinkodara:

 • Informaciniai produktai. Jūs reklamuojate produktus, tokius kaip elektroninės knygos, narystės svetainės, vaizdo įrašų serijos ir tt. Ši filialų rinkodaros rūšis gali uždirbti iki 50% ar daugiau komisinių, turi gana žemas patekimo į rinką kliūtis ir nesunku rasti produktų, skirtų reklamuoti..
 • „Amazon“ partneriai. Daugelis filialų rinkodaros specialistų sėkmingai naudojasi „Amazon“. Yra tiesiog milijonai produktų, iš kurių galima rinktis, ir tai gali būti gana pelninga. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite apsilankyti „Amazon Associates“ programa.

Greita pašalinė pastaba: Prieš pradedant filialų rinkodarą, reikia turėti bent jau pagrindines žinias apie SEO ir tekstų rašymą (plačiau apie kiekvieną iš šių vėliau).

Nepaisant to, galite perskaityti keletą knygų, parašytų kopijų rašymu, ir peržvelgti pradedantiesiems skirtas SEO vadovas iš „SEO Moz“ kad padėtų jums pradėti.

3. Sukurkite el. Prekybos svetainę

Vienas geriausių būdų uždirbti pajamų internetu yra elektroninės prekybos parduotuvės įkūrimas. Čia yra pliuso pusė: jei bandote eiti filialų rinkodaros keliu, geriausi filialų rinkodaros specialistai sutelkia dėmesį į 3 pagrindines nišas; pasimatymai, svorio metimas ir pinigų uždirbimas internetu. Jums tektų konkuruoti su geriausiais iš geriausių, ir tai nėra lengva.

Naudodamiesi elektroninės komercijos keliu, daugelyje rinkų konkuruosite su senų mokyklų verslininkais, kurie gali turėti internetinės rinkodaros patirties. Daugelis iš jų turi niūrias, pasenusias svetaines, kurios palieka jums daug galimybių tobulėti, ir jūs galite pasinaudoti jų trūkumais.

Jokiu būdu tai nėra lengva. Tai reikalauja sunkaus darbo, ir jūs turite išsiskirti iš šimtų tūkstančių elektroninės komercijos svetainių ir internetinių parduotuvių. Užpildę unikalią nišą ir vykdydami tinkamus rinkodaros metodus, galite padaryti savo el. Prekybos parduotuvę pelningą.

Čia yra keletas patarimų, kurie padės pradėti naudotis el. Prekybos parduotuve:

 • Raskite pelningą rinką. „Brainstorm“ pateikia keletą idėjų, tyrinėkite raktinius žodžius ir stenkitės kuo konkrečiau. Pvz., Dėl banglenčių pardavimo, ko gero, yra didžiulė konkurencija. Bet jei susiaurinsite iki banglentės lentynų, turėsite didesnę galimybę išsiskirti rinkoje.
 • Paklauskite savęs: „Ar produktas brangus?“ Yra išlaidų, susijusių su gamyba, platinimu, perpardavimu ir pan. Jei jūsų produktas nėra brangus (bent 50 USD ar daugiau), parduodant produktą gali nebūti pelno..
 • Paklauskite savęs: „Ar produktas auga augančioje rinkoje?“ Jei jūsų rinka jau yra pasiekusi aukščiausią tašką (t. Y. Vaizdo grotuvų rinka) ir mažėja, greičiausiai nenorite įsitraukti. Užuot norėję įsitraukti į populiarėjančią pramonės šaką – būtent ten turėsite didžiausią pelną ir augimo potencialą.
 • Apsvarstykite galimybę sukurti „Shopify“ parduotuvę. „Shopify“ yra elektroninei prekybai sukurta sistema. Turėdami tam tikras pagrindines žiniatinklio žinias, galite labai greitai įsteigti gerai atrodančią parduotuvę, kur investuojama pigiai ir nereikia koduoti. „Shopify“ taip pat turi 30 dienų nemokamą bandomąją versiją, todėl galite pradėti neišleisdami nė cento.

Čia yra keletas papildomų šaltinių, kaip sukurti sėkmingą internetinę parduotuvę:

4. Savarankiškai išleiskite knygą „Amazon“

Išleisk knygą apie amazonąAr kada nors galvojai parašyti knygą, bet nežinojai, nuo ko pradėti? Visos leidybos nesąmonės, redagavimas ir formatavimas, rinkodara ir kt.?

Naudodami „Amazon“ galite gana lengvai savarankiškai išleisti knygą ir iš to tikrai užsidirbti. Yra keletas paprastų ir nebrangių vadovų, tokių kaip šitas padėti jums parašyti knygą IR kad ji gautų nuolatines pajamas.

Štai slaptas padažas: Jei per pirmąją savaitę galite išleisti savo knygą ir sulaukti kelių šimtų pardavimų, „Amazon“ perims ir pradės ją reklamuoti už jus. Tokiu būdu iš to galite užsidirbti tikrų pinigų. Tai iš tikrųjų yra lengviau, nei atrodo, bet mes tai padarysime per minutę.

Štai keli patarimai, kaip rašyti knygą:

 • Patvirtinkite knygą pateikdami apklausą draugams, el. Pašto sąrašą ir (arba) apklausų svetaines Pickfu. Patvirtindami savo idėją prieš rašydami knygą, pagerinsite žmonių, norinčių pirkti jūsų knygą, šansus (ir jūs nešvaistote laiko rašydami.)
 • Sukurkite kontūrą ir, jei įmanoma, laikykitės jo.
 • Kiekvieną dieną skirkite bent nuo 30 minučių iki valandos rašymui.
 • Formatuokite knygą pagal „Amazon“ standartai.

Parašę ir suformavę knygą, galite apsilankyti KDP.amazon.com. Prisijunkite naudodami „Amazon“ paskyrą, tada skiltyje „Sukurti naują pavadinimą“ pasirinkite „Kindle eBook“.

Čia yra gera jūsų knygos išleidimo savaitės strategija (jei norite sulaukti daugiau nei 100 pardavimų):

 1. Pirmą savaitę nustatykite 99 centų kainą.
 2. Vykdykite 99 centų reklamą tokiose svetainėse kaip „Buck Books“ ir Robinas skaito.
 3. Paskelbkite knygos ištrauką atitinkamame subreddite ir pabaigoje susiekite su knygos puslapiu.
 4. Pradėjimo savaitę paskelbkite 1–2 svečių pranešimus, kurie nukreipia į jūsų knygos puslapį.
 5. Išpūskite savo el. Pašto sąrašą kelis kartus.
 6. Tikimės, kad iki savaitės pabaigos jūsų knyga užėmė aukščiausią 5000 arba 10 000 mokamų knygų reitingą. Tada padidinkite kainą iki 2,99 USD ir toliau kelkite 1 USD kainą kas kelias dienas, kol ji nustos prekiauti (tada nuleiskite ją atgal doleriu). Tai pasakys jums optimalią knygos kainą.

(Pateikiame knygos atvejo analizę kuri pasinaudojo šia strategija sėkmingai ir nuosekliai atnešdama 3–4 USD per mėnesį pelną.)

5. Sukurkite skaitmeninį produktą ar kursą

Skaitmeninio produkto ar kurso kūrimas yra panašus į el. Knygos rašymą. Gaunate pinigų iš savo patirties mokydami ją kitiems.

Atsižvelgiant į tai, jūs neturite naudos iš „Amazon“, reklamuodami savo kursą. Jūs turite tai reklamuoti per savo svetainę, savo el. Pašto sąrašus ir galbūt per partnerių partnerystes. Taip pat turite sukurti patrauklų pardavimo puslapį, kuris įtikintų lankytojus pirkti iš jūsų.

Jei dar neturite auditorijos, galbūt geriau būtų savarankiškai paskelbti „Amazon“. Tokiu būdu galėsite patvirtinti savo kurso idėją, išplėsti savo el. Pašto adresų sąrašą (tiesiog įsitikinkite, kad knygos priekyje ir gale turite pasirinkti el. Laišką!) Ir daugiau ar mažiau sukurti apytikslį kurso projektą (nes jis greičiausiai bus panašus į knygą).

Čia yra keletas papildomų šaltinių, kurie padės sukurti internetinius kursus:

 • TheRiseToTheTop.com – Deivido Sitemano Garlando svetainė, padėjusi tūkstančiams verslininkų pradėti pelningus internetinius kursus.
 • Užsidirbkite iš savo „Podcast“ – Internetinių kursų eksperto Granto Weherley naudingi epizodai, padėsiantys jums pradėti kursą internete.

6. Tapk „YouTuber“

Vaizdo įrašai tampa vis populiaresni. Nuo „Instagram“ ir „Snapchat Stories“ iki „Facebook Live“ vaizdo įrašų vaizdo įrašai tik augs. Jei jums visada patiko mintis būti už fotoaparato, dabar laikas pasinaudoti.

Nesvarbu, ar tai būtų „vlog“ pradėjimas, pajamų iš skelbimų gavimas / produktų pardavimas auditorijai, ar „YouTube“ kanalo kūrimas, kad pritrauktumėte daugiau srauto į savo svetainę – 2020 m. Yra puikus laikas pradėti.

„YouTube“ vaizdo įrašų kūrimas ne tik padės papasakoti geresnes istorijas ir auditorijai suteiks vertingesnio turinio, bet ir padės gauti pelningų kalbėjimo galimybių..

Geriausia tai, kad jums net nereikia išeiti ir nusipirkti brangaus naujo fotoaparato – kol turite išmanųjį telefoną su aukštos kokybės fotoaparato objektyvu, dabar galite pradėti filmuoti savo pirmąjį vaizdo įrašą!

7. Pradėkite programų kūrimą

Programos mobiliesiems metams bėgant tampa vis populiaresnės. Jei turite puikios, naudingos ir (arba) linksmos programos telefonui ar planšetiniam kompiuteriui idėją, tai gali būti kelias.

Tai padeda turėti tam tikrų kodavimo žinių, tačiau tai nėra absoliuti būtinybė. Yra daugybė programinės įrangos kūrėjų, norinčių bendradarbiauti su žmonėmis kuriant programas.

Atsargiai: įspėjama, kad programų rinka šiuo metu yra perpildyta, todėl prieš investuodami daug pinigų į savo idėją įsitikinkite, kad patvirtinate programą ir atliksite tyrimus..

Čia yra keletas šaltinių, kurie padės jums programų kūrimo procese:

8. Sužinokite apie „Facebook“ reklamą

„Facebook“ toliau plečiasi ir auga. Todėl įmonės daugiau išleidžia „Facebook“ skelbimams. Bet čia yra problema: daugelis senų mokyklų įmonių nežino, ką jie daro, kai kalbama apie „Facebook“ skelbimus. Net naujesnės įmonės neturi laiko, per kurį reikia išmokti ir sutikti, kad jos galėtų gauti didžiausią grąžą iš savo „Facebook“ skelbimų investicijų.

Todėl jie ieško „Facebook“ skelbimų specialistų, kurie galėtų įsitraukti ir padaryti juos. Laimei, to galite išmokti gana greitai. Kai tai padarysite, galite susisiekti su įmonėmis ir pasiūlyti padėti sukurti pelningus „Facebook“ skelbimus.

Čia yra keletas „Facebook“ skelbimų šaltinių, iš kurių galite pasimokyti:

9. Sužinokite ir įsisavinkite SEO

paieškos sistemos optimizavimasSEO (Search Engine Optimization) reiškia, kad svetainė tampa aukštesne už tam tikrus „paieškos terminus“ tokiuose paieškos varikliuose kaip „Google“. Kai svetainė užima aukštesnę vietą, ji sulaukia tinkamesnio srauto ir, savo ruožtu, gali gauti daugiau pajamų.

Tai dar vienas labai vertinamas įgūdis interneto rinkodaros pasaulyje. Atsižvelgiant į tai, gali būti šiek tiek sunku, nes „Google“ visada keičia savo algoritmus. Su juo keičiasi kai kurios paieškos taisyklės. Jūs visada turite būti priekyje, mokytis ir išbandyti naujas strategijas.

Jei galite įsisavinti SEO, įmonės visada norės jums sumokėti už jūsų pagalbą.

10. Tapk „copywriter“

„Copywriting“ yra menas ir mokslas strategiškai pateikti žodžius (tiek rašomus, tiek šnekamus), kurie priverčia žmones imtis tam tikrų veiksmų. Jis gali būti įvairus – nuo pardavimų puslapių iki el. Pašto rinkodaros ir net kokybiško tinklaraščio turinio.

Jei turite natūralų polinkį ir aistrą rašyti, copywrite rašymas gali būti jūsų bilietas į internetinių pajamų uždirbimą.

Tai puikus būdas pasiekti laisvės savo gyvenime. „Copywriting“ ne tik leidžia dirbti nuotoliniu būdu, bet ir leidžia kontroliuoti savo tvarkaraštį. Be to, pats įgūdžių mokymasis padės jums daugelyje internetinio verslo sričių (t. Y. Tinklaraščio kūrimas, filialo rinkodara ir pan. – kai rašote įtikinamai, visa tai tampa daug lengviau!)

11. „Skype“ koučingas

Ar turite patirties, su kuria norėtumėte padėti žmonėms? Tuomet „Skype“ koučingas gali būti potencialus jūsų pasirinkimas. Iš esmės jūs einate per „Skype“ ir teikiate pagalbą savo koučingo klientams. Tai gali būti kasdienių, savaitinių ar mėnesinių skambučių forma.

Yra “Skype” treneriai, skirti beveik viskam – gyvenimo treneriams, sveikatos treneriams, pasimatymų treneriams ir kt.

Pastaba: Parduoti jūsų koučingo paslaugas yra daug lengviau, jei turite savo tinklaraštį savo koučingo tema.

12. Pirkite ir aplenkite domenus

Tikriausiai esate girdėję apie žmones, kurie perka ir „apverčia“ nekilnojamąjį turtą, tiesa? Jie perka namą už gana gerą kainą, po truputį jį sutvarko, o tada perparduoda, kad gautų gražų pelną.

Tai ta pati idėja perkant ir apverčiant domenus. Nesvarbu, ar tai tavo nuosavas domenas, ar norite pirkti kažkieno svetainę ir ją apversti, tai gali būti geras internetinių pajamų šaltinis.

Galite naudoti tokius išteklius kaip Imperijos šlepetės pirkti ir parduoti savo domenus.

13. Paleiskite „Podcast“

PodcastingPodcast’as gali būti puikus pajamų generatorius.

Augdami savo transliaciją galite pasiūlyti mokamą rėmimą ir parduoti savo gaminius ir paslaugas. Naudodamiesi internetine transliacija galėsite užsitarnauti savo klausytojų pasitikėjimą, todėl jie daug labiau linkę nusipirkti tai, ką siūlote.

14. Laivų pervežimas

Siuntos pristatymas yra tada, kai kuriate internetinę parduotuvę, kurioje parduodate kitų žmonių gaminius (t. Y. Neatliekate jokios gamybos ar siuntimo). Tada jūs gaunate komisinį mokestį už kiekvieną pardavimą.

Nauda yra ta, kad nereikia rizikuoti supirkti produkto atsargų ir prarasti pinigų, jei jis neparduodamas. Patekimo į rinką kliūtis yra žemesnė, ir jūs neprivalote investuoti beveik tiek, kiek norite.

Jei norėtumėte sužinoti, kaip įsigyti laivo, „Drop Ship“ gyvenimo būdas yra vienas iš geriausių šaltinių, padedančių pradėti.

15. Konsultacijos laisvai samdomais už paspaudimą

(Tai yra PPC skelbimai)

Ar kada matėte tuos remiamus skelbimus „Google“ paieškos rezultatų viršuje? Tai yra „Pay Per Click“ (PPC) reklama.

Tai internetinės rinkodaros forma, kurioje reklamuotojai moka mokestį kiekvieną kartą, kai spustelėjamas jų skelbimas. Paprasčiau tariant, tai būdas apsilankyti jūsų svetainėje.

Jei galite įvaldyti šį įgūdį, galite pasiūlyti paslaugą kitoms įmonėms.

16. Parduokite gaminius „eBay“

Parduok ebayŽinoma, tai yra šiek tiek sena mokykla, tačiau žmonės vis tiek uždirba daug pinigų „eBay“. Norėdami pradėti prekiauti, galite padaryti ką nors paprasto, pavyzdžiui, užsukti į vietinę drabužių parduotuvę ir nusipirkti parduodamų drabužių.

Tada galite įrašyti jį į „eBay“ ir gauti didesnę kainą. Jei jis parduodamas, galite reinvestuoti pelną į daugiau drabužių ir toliau gauti daugiau pelno.

Tam reikia tam tikros strategijos ir planavimo, tačiau tai tikrai yra pelningas internetinio verslo būdas.

17. Tapkite interneto programuotoju

Žiniatinklio kūrėjas yra tas, kuris žino, kaip sukurti svetainę iš apačios į viršų. Norėdami tai padaryti, turite išmokti kodavimo, o tam prireiks laiko ir sunkaus darbo. Bet jei norite įdėti pastangų, tai gali sumokėti gana gerai.

Čia yra keletas patarimų, kaip išmokti koduoti ir pradėti kurti interneto svetaines.

18. Investuokite savo laiką į grafinį dizainą

Ar kada matėte gražų pardavimų puslapį ar svetainės dizainą, kuris išties atrodo jums? Viskas dėl grafikos dizainerio.

Grafikos dizaineriai iš esmės yra vizualiniai komunikatoriai. Jie kuria tinklalapius, pardavimo puslapius, logotipus ir iš tikrųjų visa kita, kas turi atrodyti smarkiai.

Jei norite būti puikus grafikos dizaineris, jums nereikia mokėti puikiai piešti, nereikia aukštojo mokslo laipsnio ir nereikia pirkti išgalvoto brangaus kompiuterio. Bet jūs turite būti vizualiai mąstytojas, jūs turite kažkam specializuotis ir jums tikrai reikia portfelio.

19. Sukurkite nišines svetaines

Nišinės svetainės idėja yra nukreipti į konkrečią nišą (pvz., Į tam tikrą fotografijos rūšį), reitinguoti „Google“ pagal raktinius žodžius, susijusius su ta niša, ir tada srautą paversti uždarbiu teikiant filialų pasiūlymus arba parduodant savo produktus..

Tai atliekama daug tyrimų – turėtumėte būti pasirengę šiek tiek darbo krūvio. Jei sukursite gerą nišinę svetainę, ji gali atnešti jums papildomų 500 USD per mėnesį ar daugiau.

Norėdami skaityti toliau, patikrinkite šį Seano Ogle pranešimą: Kaip susikurti nišinę svetainę 2018 m., Atnešančią 500 USD per mėnesį

20. Pradėkite konsultavimo verslą

Ar turite daug žinių konkrečioje srityje? Tuomet gali reikėti labai apmokamo konsultanto internete.

Kaip konsultantas, jūs tiesiog turite pritaikyti turimas žinias, įgūdžius ir patirtį tam tikroje srityje, kad padėtumėte klientams išspręsti problemą ar problemą, kurią jie turi toje srityje..

Norėdami perskaityti toliau, peržiūrėkite šį įrašą iš „USA Today“: Kaip tapti gerai apmokamu konsultantu

21. Pradėkite mokamą privačią „Facebook“ grupę

Mokama privati ​​„Facebook“ grupė suteikia jums galimybę sukurti labai įsitraukusią bendruomenę.

Tai suteikia jums vietą pristatyti jūsų turinį, leidžia bendruomenės nariams bendrauti tarpusavyje, leidžia apriboti prieigą prie kvalifikuotų narių, taip pat leidžia prižiūrėti ir valdyti grupę.

Pastaba: Jei jau turite svetainę ir el. Pašto sąrašą, lengviau susikurti mokamą privačią „Facebook“ grupę yra lengviau, tačiau tai nėra būtina.

22. Padėti švino generacijai

Verslo atstovai visada ieško būdų, kaip sukurti naujų klientų. Galų gale švino yra gyvybiškai svarbi verslo dalis.

Kai padedate švino generavimui, jūs iš esmės vaidinate piršlys. Verslą siejate su klientais, kuriems jie gali išspręsti problemas.

23. „Instagram“ rėmimas

Ar jums patinka fotografuoti ir svajojate sukurti puikų „Instagram“, kurį sekate? Kai išaugsite savo reklamą, taps daugiau rėmimo galimybių. Pvz., Jei jūsų paskyra yra orientuota į kūno rengybą, galbūt galėsite remti tokius produktus kaip baltymų milteliai, papildai ir kt.

24. Sukurkite „SaaS“ (programinę įrangą kaip paslaugą)

„SaaS“ verslas„Google Apps“, „Dropbox“, „Leadpages“ – visa tai yra SAAS.

SAAS yra bet kokia internetinė programinė įranga, kurią jūs mokate, kad gautumėte prieigą.

Tam pirmiausia turite pasitelkti mintis / surasti internetinę paslaugą, už kurią žmonės nori nuolat mokėti. Jį sukūrus, iššūkis yra jį išlaikyti, o tai nėra lengva užduotis. Atsižvelgiant į tai, ji gali būti gana pelninga, jei galite priversti ją veikti.

25. Techninis rašymas

Ar kada susimąstėte, kas parašė to naujojo televizoriaus naudojimo vadovą? Tai yra techninių rašytojų darbas.

Jei jums patinka rašyti ir jums patinka techninė dalykų pusė, tuomet gali reikėti techninio rašytojo.

Štai šaltinis, kuris gali padėti pradėti: Techninio rašymo verslo pradžia nuo „Scratch“

Čia yra keletas svetainių, kuriose galite rasti darbą:

 • Freelanced.com
 • „Upwork.com“

26. Tęsti / motyvacinio laiško rašymas

Žmonės visada ieškos darbo – jiems reikės pagalbos dėl gyvenimo aprašymo ir motyvacinių laiškų.

Čia galite atvykti ir padėti jiems susikurti žvaigždžių gyvenimo aprašymus, kad jie būtų įdarbinti.

27. Techninė pagalba

Naudodamiesi internetine technine pagalba jūs iš esmės siūlote savo įgūdžius kaip technikos užgaidas. Galite dirbti su didesnėmis įmonėmis ar net vienas su kitu.

Techninės pagalbos darbo vietas taip pat galima reguliariai rasti „Upwork“.

Išvada

Tai yra nauji metai ir nauja proga pradėti internetinį verslą ir sukurti sau visišką finansinę bei gyvenimo stiliaus laisvę.

2020 m. Viskas skirta imtis veiksmų. Turėdami šį didelį internetinių verslo idėjų sąrašą, turite daugybę galimybių pradėti. Nelaukite daugiau ir tikrai ne atidėkite jo iki kitų metų!

Paimkite keletą idėjų ir vykdykite su jomis – iki kitų metų laiko jums gali kilti sėkmingas ir pelningas verslas internete! Tiesiog būtinai praneškite čia ir praneškite mums apie savo rezultatus!

Jei turite kitų internetinio verslo idėjų, kurias, jūsų manymu, verta paminėti, būtinai nurodykite jas komentaruose žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map