Svetainės5 peržiūra

„Site5“ yra žiniatinklio prieglobos verslo veteranas, nes jie buvo įkurti dar 1999 metais. Pradinės vadovų komandos tikslas buvo sukurti savo interneto prieglobos paslaugas, kad jos būtų linksmos, paprastos, prieinamos, patikimos ir lengvai naudojamos. Jie norėjo to, kas nesutriktų vidutinio svetainės savininko ir tuo nebuvo lengva naudotis.


Apskritai atrodo, kad šie penki blokai išliko kaip pagrindas šiandien. Nuo šiandien „Site5“ yra vienas iš geriausiai įvertintų naudotojų įvertintų žiniatinklio prieglobų, kurias rasite. Jie turi dešimtis tūkstančių laimingų vartotojų ir tikrai sunkiai dirbo, kad sukurtų vieną iš geresnių reputacijų, kurią rasite.


Tačiau kuo būtent „Site5“ juos skiria nuo visų kitų žiniatinklio prieglobos? Pažvelkime į kai kurias jų siūlomas funkcijas:

Funkcijos ir privalumai, kurie jums gali patikti

„Site5“ siūlomos funkcijos tikrai neatleis jūsų. Tačiau tai nereiškia, kad jie neturi daug įspūdingų dalykų, kuriuos galėtų pasiūlyti vartotojams.

Galimybė pasirinkti serverio vietą

Galbūt unikaliausias dalykas „Site5“ yra tai, kad jūs turite galimybę pasirinkti serverio vietą, kuri geriausiai tinka jūsų ir jūsų tikslinės rinkos fizinei vietai. Jie turi daugiau nei keliolika miestų, iš kurių galima rinktis, ir serverį galite rasti keturiuose skirtinguose žemynuose. JAV vartotojams jie teikia paslaugas abipus kranto ir netgi leidžia jums pasirinkti Kanados sritis.

Svetainės administratorius

„SiteAdmin“ yra valdymo pultas, kurį naudoja „Site5“. Jie šiek tiek išėjo ant galūnės, nes šį valdymo pultą namuose sukūrė jų pačių inžinerinė komanda. Jie mini, kad jis yra pagrįstas „cPanel“ ir skirtas darbui palengvinti, naudojant kitas unikalias jų svetainės savybes. Yra labai nedaug svetainių, kurios bandytų nenaudoti „cPanel“ kaip pagrindinio valdymo pulto, tačiau atrodo, kad „Site5“ iki šiol neturi apie tai jokių priekaištų.

Patikimumas

Nuo verslo pradžios „Site5“ perkelė jų serverius 3–4 kartus, dėl ko atsirado keletas labai mažų pataisų, neatitinkančių jų patikimumo. Tačiau valdymo komanda, kurią perėmė 2008 m., Iš tikrųjų perėmė savo patikimumą į kitą lygį ir pavertė juos viena patikimiausių žiniatinklio prieglobos priemonių. Remiantis tam tikra informacija, gauta iš forumų, atrodo, kad valdymas priima jų vartotojų privatumą ir saugumą taip rimtai, kaip jūs rasite.

Nemokama migracijos tarnyba

Labai nedaugelis svetainių savininkų siūlo nemokamas migracijos paslaugas savo klientams. Dažniausiai taip yra dėl to, kiek daug laiko gali užtrukti ir sudėtingas šis procesas, nes paprastai tam reikia paruoštų specialistų. Tačiau „Svetainė5“ ją siūlo ir išmintingai pateikia kaip galimybę užmegzti abipusiai patikimus ryšius tarp pagrindinio vartotojo ir pagrindinio paslaugų teikėjo..

Pagalba klientams

Žiniatinklio prieglobos pramonėje tapo įprasta kiekvienam kompiuteriui tvirtinti, kad jie teikia „geriausią įmanomą klientų palaikymą savo vartotojams!“

„Site5“ nesiskiria tuo, kad jie taip pat teigia siūlantys puikų klientų aptarnavimą. Jie teikia įprastą palaikymą visą parą per tiesioginį pokalbį, el. Laišką ar telefoną, taip pat turi palaikymo centrą, kuriame galite nedelsdami ieškoti atsakymų į savo klausimus.

Vienas iš unikalių „Site5“ klientų aptarnavimo komandos dalykų yra tas, kad jie visi augo kartu su komanda. Jie nepasamdo nė vieno pagalbinio personalo ir didžiuojasi, kad su klientais tiesiogiai bendrauja apie jų problemas ir sprendimus.

Minusai

Nors ankstyvajame įmonės etape tikrai galite rasti nemažai blogų atsiliepimų, jų apžvalgos rezultatai buvo švarūs nuo tada, kai naujoji vadovų komanda perėmė 2008 m. Vis dėlto su jų paslaugomis susiję keli trūkumai..

Dėmesys kūrėjams ir interneto dizaineriams

Anksčiau „Site5“ komanda teigė, kad pagrindinis jų tikslas yra tapti geriausiu kūrėjų pasirinkimu. Tai reiškia, kad daugelis jų valdymo skydelio nustatymų ir parinkčių yra paremti kūrėjų, kuriems jie skirti, poreikiais ir norais. Tai taip pat reiškia, kad tai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas savininkui, kuriam netaikomos technologijos, norinčiam plėsti savo produktų verslą internete.

Puslapio krovimo greitis

Nors jie ir turi patikimumo reputaciją, vienas iš jų paslaugų nuosmukių yra vidutinis pagrindinių paslaugų krovimo greitis. Jie yra šiek tiek mažesni už dabartinius pakrovimo greičio standartus, nors neatrodo, kad tai yra didelis neatitikimas.

Ribotos galimybės

Vienas didžiausių „Site5“ niūrumų yra susijęs su jų galimybių ir priedų trūkumu. Tačiau tuo jie didžiuojasi, nes yra visiškai atsidavę interneto svetainės šeimininkui, sutelkdami dėmesį į paprastumą ir naudojimo paprastumą..

Kainodara

„Site5“ siūloma kainų struktūra yra tokia paprasta, kokia ji tampa. Jie turi tris planus, kurie apima:

 1. „hostBasic“ – 5,95 USD / mėn. x 12 mėn. Deja, jie nesiūlo mėnesinių mokėjimų parinkties naudojant „hostBasic“.
 2. „hostPro“ – 10,95 USD / mėn. arba 9,95 USD / mėn. x 12 mėn
 3. „hostPro + Turbo“ – 13,95 USD / mėn. arba 12,95 USD / mėn. x 12 mėn.

Didžiausias „Turbo“ parinkties skirtumas yra tas, kad turėsite skirtą IP adresą ir turėsite galimybę kiekvienai svetainei sukurti savo valdymo pultą..

Geriausia jų turima vertė yra jų 24 mėnesių planas, kuris yra 4,95 USD / mėn. „HostBasic“, 8,95 USD / mėn. „HostPro“ ir 11,95 USD / mėn. „HostPro + Turbo“..

Taip pat yra 45 dienų pinigų grąžinimo garantija siūlomi visiems vartotojams.

Galutinis žodis

Apskritai, šiek tiek stebina, kad „Site5“ nėra populiaresnė nei dabar. Nors dauguma su šia industrija susipažinusių žmonių bent atpažins vardą, panašu, kad jie turėtų būti plačiau žinomi ir geriau vertinami svetainės prieglobos bendruomenėje..

Vienas iš labiausiai intriguojančių dalykų jų versle yra tai, kad jų valdymo komanda yra labai pasiruošusi spręsti įvairias problemas ir atsakyti į vartotojų klausimus. Jūs dažnai matysite jų geriausius specialistus, atsakančius į klausimus ir padedančius žmonėms per forumus ir įvairias socialinės žiniasklaidos platformas. Jie labai tiesiai žiūri į tai, ką siūlo, ir didžiuojasi tuo, kad praneša, kad niekada nebandys apgauti tavęs dėl paslėptų mokesčių.

Jei ieškote kažko, kas padėtų plėtoti produktų verslą, „Site5“ tikriausiai nėra geriausia. Tačiau paslaugas teikiančiam verslui tikrai turėtumėte jiems parodyti. Turėdami pinigų grąžinimo garantiją, tikrai nerizikuojate tai padaryti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map