Svetainės priežiūros išlaidos

Svetainės priežiūros išlaidosKai kalbama apie svetaines, prevencija visada yra geriau nei gydymas. Netinkamos svetainės remontas ne tik kainuos daugiau pinigų, bet gali pakenkti ir jūsų įmonės įvaizdžiui bei geranoriškumui. Štai kodėl jums reikia investuoti į svetainių priežiūrą.


Tai sakė:

Turėsite žinoti, kokios priežiūros reikia jūsų svetainei. Skirtingoms svetainėms reikalingas skirtingas priežiūros laipsnis ir rūšis. Bet kaip tiksliai tai išsiaiškinote??

Nesijaudink.

Žemiau rasite skirtingas priežiūros išlaidas kiekvienai svetainės kategorijai, suskirstymą ir apytikslį kiekvienos kategorijos įvertinimą, taip pat nedidelio restoranų verslo pavyzdį..

Taigi, pradėkime.

Išlaidos pagal svetainės kategoriją

Ne visoms svetainėms reikalingas vienodas priežiūros ir priežiūros lygis. Jūsų mažam hobio tinklalapiui nereikės tos pačios profesionalaus lygio grafikos ir el. Pašto rinkodaros, kaip to bus rimtoje verslo svetainėje. Štai, ko reikia kiekvienai svetainės kategorijai, ir numatomos mėnesio išlaidos.

 • Hobis– Domenas ir priegloba yra vienintelės išlaidos, reikalingos hobio svetainei, nes dažniausiai viską darysite patys. Apskaičiuotos šios išlaidos nuo 3 iki 25 USD per mėnesį.
 • Asmeninis– Panašiai kaip pomėgių svetainė, domenas ir priegloba yra vienintelės išlaidos, kurių jums reikės šioms svetainėms. Apskaičiuotos šios išlaidos nuo 3 iki 25 USD per mėnesį.
 • Verslas – Priklausomai nuo jūsų verslo dydžio, galite tikėtis sumokėti 225 USD (domenas, priegloba, grafika, el. Pašto rinkodara) iki 2750 USD (domenas, priegloba, grafika, el. Pašto rinkodara, svetainės atnaujinimai ir priežiūra) per mėnesį..
 • e-komercija – Priklausomai nuo internetinės parduotuvės dydžio, galite tikėtis sumokėti 450 USD (domenas, priegloba, bendrieji atnaujinimai, grafika, el. Pašto rinkodara) iki 6000 USD per mėnesį (domenas, priegloba, el. Pašto serveris, grafika, el. Pašto rinkodara, techninė pagalba, svetainės atnaujinimai ir priežiūra, saugumas, stebėjimas ir analizė).
 • Firmos – Šios svetainės paprastai yra didžiausios ir paplitusios. Jų reikės daugiausiai, palyginti su kitomis svetainių kategorijomis. Galite tikėtis sumokėti nuo 5150 USD iki 9740 USD per mėnesį už įmonės svetainę.

10 bendrų interneto svetainių išlaidų suskirstymas

Aukščiau nurodytos priežiūros išlaidos yra minimalus reikalavimas kiekvienai svetainės kategorijai. Čia pateiktas kiekvienos kainos suskirstymas, kad būtų lengviau suprasti jų paskirtį ir kodėl jų gali prireikti.

1. Domenų registracija

Kiek per metus mokate savo domeno registratoriui už savo domeno vardą. Ši kaina priklauso nuo jūsų domeno registratoriaus.
 • 10–20 USD per metus

2. Hostingas

Kiek mokate už prieglobos planą (serverį). Skirtingi hostingo planai siūlo skirtingas jūsų svetainės funkcijas. Jūsų svetainės kategorija ir dydis taip pat lemia, kokio lygio prieglobos jums reikės.
 • Nuo mažo iki vidutinio dydžio tinklaraštis – nuo 2 iki 20 USD per mėnesį
 • Vidutinis ir didelis tinklaraštis – nuo 25 iki 100 USD per mėnesį
 • Mažos ir vidutinės e-komercija – nuo 25 iki 100 USD per mėnesį
 • Vidutinė ir didelė e-komercija – nuo 100 iki 500 USD per mėnesį

3. Turinys

turinio rašymo išlaidos

Nei viena svetainė nėra išsami be turinio. Dažniausiai būtent tai vilioja lankytojus į jūsų svetainę.
 • Geri rašytojai paprastai prasideda nuo 0,15 USD už žodį.

4. El. Pašto serveris

Jei jūsų svetainei suteikiama tinkinta pašto paslauga, jūsų svetainės profesionalumas padidėja. Tačiau kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai neapima pašto paslaugų nemokamai. Taigi, jums gali tekti nusipirkti jūsų paslaugą iš trečiosios šalies teikėjo.
 • Nuo 0 iki 5 USD vienam vartotojui per mėnesį

5. Bendri atnaujinimai

Kiek jūs mokate už priežiūros priemones ar profesionalias paslaugas, kad jūsų svetainė būtų atnaujinta. Tai apima jūsų papildinių, temų ir jūsų CMS atnaujinimą.
Pvz., Samdomas specialistas bus atsakingas už automatinį jūsų „WordPress“ svetainės papildinių atnaujinimą, įsitikindamas, kad jis veikia su naujausia „WordPress“ versija. Profesionalas taip pat yra atsakingas už jūsų straipsnių pakeitimus, tinklaraščio formatavimą, produkto pridėjimą / redagavimą.
 • Nuo 0 iki 190 USD per mėnesį

6. Dizaino atnaujinimai

Dizaino atnaujinimai leidžia jūsų svetainei atrodyti šviežiai, naudojant modernų dizainą ir grafiką. Jūs arba užsisakote grafinės programinės įrangos planą, kad galėtumėte pakeisti dizainą – patys kurdami grafiką -, arba pasamdote profesionalą, kuris tai atliktų už jus..
 • Nuo 0 iki 1600 USD per mėnesį

7. Techninė pagalba

Kiek išleidžiate techninei pagalbai. Geras palaikymas yra svarbus, kai jūsų svetainėje kyla problemų, tokių kaip sugadinta kontaktinė forma, pirkinių krepšelis, serverio klaidos, atsarginių kopijų tvarkymas ir kt.
 • 0–3000 USD per mėnesį arba 60 USD per valandą tokioje svetainėje kaip „Codeable“

8. Saugumas

Kiek išleidžiate papildomam saugos lygiui, pavyzdžiui, šlamšto prevencijai, automatinėms atsarginėms kopijoms kurti ir bendrai apsaugoti savo svetainę nuo atakų. Atsižvelgiant į jūsų svetainę, kai kurios šalys reikalauja, kad turėtumėte tam tikras saugumo ir privatumo funkcijas.
 • Nuo 0 iki 100 USD per mėnesį

9. Stebėjimas ir analizė

Kiek kainuoja gauti analitinę ataskaitą ir stebėjimą savo svetainei. „Analytics“ padeda optimizuoti savo svetainę, kad būtų kuo daugiau naudos.
 • 0–300 USD per mėnesį

10. Rinkodara

Norėdami padėti parduoti savo svetainę. Tai gali būti el. Pašto rinkodara, reklama, „Facebook“ skelbimai, „Google“ skelbimai ir kt.
 • Nuo 0 iki 10000 USD

Smulkaus verslo tinklalapio priežiūros išlaidų pavyzdys:

Dabar:

Galbūt jūs galvojate: „aukščiau pateikta informacija yra gera ir tinkama, bet kaip ją pritaikyti savo svetainėje?“

Jokiu problemu. Štai pavyzdys, kurį sukūriau nedideliam restoranų verslui (įsitikinau, kad tai padaryti reikia kuo pigiau). Nors kitų tipų svetainėms gali prireikti skirtingų priežiūros išlaidų, šis pavyzdys bent jau gali padėti įvertinti priežiūros išlaidas.

Smulkaus verslo svetainė gali tikėtis sumokėti iki 1,167 USD per mėnesį už savo domeną. Tai yra 14 USD per metus ir apima domeno privatumą. Sumokėjus už žiniatinklio prieglobą prie šios išlaidos pridedama 2,75 USD per mėnesį. Norėsite ieškoti žiniatinklio prieglobos paslaugų, siūlančių nemokamą el. Pašto serverį.

Kadangi jūsų svetainė nebus per didelė, turėtumėte mokėti patys tvarkyti bendruosius atnaujinimus. Tačiau jei norite atnaujinti savo svetainės dizainą ir grafiką, gali tekti sumokėti iki 67 USD per mėnesį (nuo 50 iki 75 USD per valandą 4 valandas kas 3 mėnesius)..

Techninė pagalba nekainuos tiek, kiek kainuoja nedidelė svetainė. Tikitės sumokėti 10 USD per mėnesį (60 USD per valandą kas 6 mėnesius, nes tai paprasta verslo / brošiūrų svetainė). Jums nereikės mokėti už svetainių atnaujinimus ir priežiūros išlaidas, jei jas galite padaryti patys.

Svetainės saugumas jums nieko nekainuos, nes jums reikės tik apsaugoti svetainės komentarus ir kontaktines formas nuo šlamšto (įtraukta į daugumą prieglobos planų). Taip pat galite naudotis „Google Analytics“, kad galėtumėte nemokamai stebėti ir analizuoti. Galiausiai, kadangi nedidelę restorano svetainę retai pasiekia 2000 kontaktų, iš „MailChimp“ galite gauti nemokamą el. Pašto informacinį biuletenį.

Apskritai norėtumėte išlaikyti tik 81 USD per mėnesį, kad išlaikytumėte nedidelio restorano svetainę. Tačiau jei norite pateikti savo svetainę į el. Pašto, reklamos, „Facebook“ ir (arba) „Google“ skelbimus, gali tekti pridėti iki 1000 USD per mėnesį prie bendrų išlaidų.

Pateikiame suskirstymą:

 • Domenas: 1,167 USD per mėnesį (14 USD per metus + domeno privatumas)
 • Hostingas: 2,75 USD per mėnesį
 • Pašto adresą Serveris: NEMOKAMA (nuo prieglobos)
 • Generolas Atnaujinimai: NEMOKAMAI (pasidaryk pats)
 • Naujos restorano grafikos dizaino atnaujinimai: 67 USD per mėnesį (nuo 50 iki 75 USD per valandą 4 valandas kas 3 mėnesius)
 • Techninė pagalba: 10 USD per mėnesį (60 USD per valandą kas 6 mėnesius, nes tai paprasta verslo / brošiūrų svetainė)
 • Svetainių atnaujinimai ir priežiūra: NEMOKAMAI (pasidaryk pats)
 • Saugumas: NEMOKAMA (tik apsauga nuo šlamšto, nes joje tvarkomi tik komentarai ir kontaktinės formos)
 • Stebėjimas ir „Analytics“: NEMOKAMA („Google Analytics“)
 • El. Pašto biuletenis: NEMOKAMAI („Mailchimp“, nes nedidelio restorano svetainė retai pasiekia 2000 kontaktų. Jei viršija 2000 kontaktų, 10 000 USD per mėnesį už 50 000 kontaktų)
 • Iš viso (be rinkodaros): 81 USD per mėnesį

Kas nutinka, kai netvarkote savo svetainės?

Kai kurie žmonės daro klaidą, kai nepaiso svetainių priežiūros, kad sumažintų išlaidas.

Bloga idėja.

Nors tai iš pradžių gali sutaupyti pinigų, jei nelaikysite savo svetainės, tai gali sukelti keletą (brangesnių) problemų.

Pasenęs svetainės dizainas reiškia silpnesnę vartotojo patirtį. Tai galiausiai lemia, kad jūsų svetainė vėl įtraukiama į paieškos sistemos rezultatus. Tokie patys rezultatai būna tada, kai jūsų svetainės turinys pasenęs.

Blogiausia, kas nutiks, suradus svetainę, jūs taip sunkiai dirbote, sugadinta dėl pasenusio kodo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map