Svetainių perkėlimas iš „WebHostingHub“

Ar galiu perkelti savo svetainę iš „WebHostingHub“?

Jei norite perkelti savo svetainę, kurioje yra „WebHostingHub“, į kitą pagrindinį kompiuterį ir abejojate, ar tai įmanoma, atsakymas yra „taip“; galite ir galite perkelti savo svetainę iš „WebHostingHub“. Vis dėlto pirmiausia reikėtų paaiškinti, ką turite padaryti, ar norite perkelti savo domeno vardą kitam domenų registratoriui, ar tiesiog norite visiškai atšaukti savo prenumeratą „WebHostingHub“. Bet koks klientas gali atšaukti savo prenumeratą bet kuriuo metu, kai jaučia poreikį tai padaryti. Klientams, kurie atšaukia savo prenumeratą, yra kompensuojamos atsižvelgiant į tai, kiek laiko jie svetainėje viešėjo svetainėje.


Tačiau taip pat galite perkelti savo domeno vardą kitam domenų registratoriui, tačiau vis tiek leisti „WebHostingHub“ talpinti jūsų svetainės failus. Norėdami tai padaryti, turėsite nurodyti naują įrašą į „WebHostingHub“ serverį naudodami naująjį registratorių, arba atlikę perkėlimą galite pakeisti vardų serverių pavadinimus į „WebHostingHub“..

Svarbu, kad jūs suprastumėte, jog domeno registracija / valdymas nėra tas pats ir yra atskiras nuo jūsų prieglobos, o domeno valdymo teisių perleidimas jokiu būdu neturės įtakos jūsų prieglobos paskyrai, kuri liks aktyvi. Vienintelis būdas išjungti prieglobos paskyrą bus atšaukimas.

Ką turiu padaryti, kad pašalinčiau savo svetainę iš „WebHostingHub“?

Kad galėtumėte perkelti savo domeną iš „WebHostingHub“, įmonė reikalauja, kad pateiktumėte prašymą išleisti domeną. Prašymas turėtų būti pateiktas el. Laiško forma ir turi būti išsiųstas adresu [email protected], kartu su jūsų sąskaitos patvirtinimu ir administratoriaus el. Tai pradės domeno registracijos procesą, nes to reikia įmonei, kad jis galėtų atrakinti jūsų domeną. Taip pat svarbu pažymėti, kad jūs turite pašalinti domeno privatumą iš savo domeno, kad paveiktumėte atrakinimo procesą.

Kai domenas bus paleistas ir jūs jau turėsite prieigos kodą, kurį gausite per savo administratoriaus el. Pašto adresą, galėsite kreiptis į naują domeno registratorių ir pradėti domeno perkėlimo procesą. Paprastai perkėlimas užtrunka 7–10 dienų, nors atlikimo laikas priklauso nuo registratoriaus. Svarbu žinoti, kad kiekvieną kartą keičiant DNS arba perduodant domenus, DNS keitimasis laikotarpis trunka nuo maždaug 7–24 valandų, kol keičiasi.

Dėl kokių įprastų priežasčių žmonės nutolsta nuo savo hostingo?

Yra tiek daug priežasčių, kodėl yra tiek daug asmenų ar įmonių, norinčių pakeisti į kitą interneto prieglobos įmonę. Tai skiriasi nuo kasdienybės iki sudėtingiausios priežasties. Tarp šių priežasčių yra šios:

 •  Klientas galėjo nusivilti paslauga.
 •  Reikia daugiau išteklių, tokių kaip saugojimo vieta ir pralaidumas, taip pat reikia daugiau programų.
 • Klientui gali būti sunku išlaikyti mėnesio sąskaitų sumą ir jis galėjo rasti geresnę kainą.
 • Jie gali būti nepatenkinti klientų aptarnavimu.

Kokius pagrindinius veiksmus ir rekomendacijas turiu atlikti perkeldamas procesą?

Yra kelios pagrindinės rekomendacijos, kurias klientai turi atlikti prieš perkėlimo procesą ir jo metu. Šitie yra:

 • Pirmiausia turite pasirinkti tinkamiausią interneto prieglobos paslaugų teikėją, palygindami juos su dabartiniu jūsų teikėju. Reikėtų atsižvelgti į:
 •  Naudojamos operacinės sistemos tipas, kuris turėtų būti suderinamas su jūsų svetainės reikalavimais;
 •  Disko vietos reikalavimai; ir
 •  Pralaidumas;
 • Atsisiųsdami visus senos paskyros failus turėtumėte padaryti atsarginę visų esamos svetainės failų kopiją. Galite naudoti FTP prieigą arba eksportuoti ją naudodami phpMyAdmin, atsižvelgiant į tai, kas veikia. Paprastai ieškokite pagrindinio kompiuterio, siūlančio FTP prieigą.
 •  Įsitikinkite, kad galėsite gauti el. Laiškus, tinkamai patikrindami, ar el. Laiškai veikia ir yra aktyvūs.
 •  Rekomenduojama įsitikinti, kad jūsų svetainė ir domeno el. Pašto paskyros veikia vykdant perkėlimo procesą, išlaikant esamą žiniatinklio prieglobos paskyrą atvirą, kol procesas bus baigtas..
 •  Kai viskas bus baigta, nepamirškite atšaukti savo sąskaitos.

Į ką turiu atsižvelgti, kai keičiuosi į naują žiniatinklio prieglobą?

Kai nuspręsite pakeisti į naują žiniatinklio prieglobą, įsitikinkite, kad sugebėsite apsvarstyti viską, kas būtina. Vieną dalyką, kurį turite atsiminti, turėtumėte ieškoti priežasties, kodėl pakeitėte savo šeimininką, ir naudoti jį kaip savo kriterijų, kad vėl nepatektumėte į tą pačią problemą. Kai kurie iš šių svarstymų yra šie:

 •  Nenorite, kad klientai būtų nusivylę jūsų svetaine, nes joje daug prastovų, kol perkėlimas įsigalioja. Perkėlimą atlikite kuo sklandžiau.
 •  Turite atlikti išsamius savo būsimojo žiniatinklio tinklo tyrimus. Jums gali reikėti išsiaiškinti šiuos dalykus:
 •  Ką reiškia, kad jie leidžia įkelti failus.
 • Gaukite jų DNS informaciją ir įsitikinkite, kad turite savo domeno paskyros informaciją, kad galėtumėte kuo greičiau pakeisti nustatymus.
 •  Įsitikinkite, kad turite savo laikiną URL, kad galėtumėte išbandyti prieš keisdami DNS.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map