Svetainių išdėstymas

Geriausi svetainės išdėstymo pavyzdžiai ir idėjos


Jūsų svetainės išdėstymas gali apibrėžti jos sėkmę. Gaukite netinkamą dizainą ir žmonės bus supainioti bei dezorientuoti, sunaikindami vartotojo patirtį. Jie greičiausiai praleis kritinį turinį arba nematys raginimo veikti.

Tačiau jūsų išdėstymo svarba dar labiau padidėja. Dizainas turi atitikti jūsų svetainės turinį. Pasirinkus tinkamą išdėstymą, jūsų turinys gali blizgėti, tačiau netinkamai turinys gali būti perkrautas, sunkiai skaitomas ir neįkvepiantis..

Jūsų svetainės išdėstymas gali apibrėžti jos sėkmę. Gaukite netinkamą dizainą ir žmonės bus supainioti bei dezorientuoti, sunaikindami vartotojo patirtį. Jie greičiausiai praleis kritinį turinį arba nematys raginimo veikti.

Tačiau jūsų išdėstymo svarba dar labiau padidėja. Dizainas turi atitikti jūsų svetainės turinį. Pasirinkus tinkamą išdėstymą, jūsų turinys gali blizgėti, tačiau netinkamai turinys gali būti perkrautas, sunkiai skaitomas ir neįkvepiantis..

Galiausiai visose svetainėse yra tinklelio sistema, esanti po svetainės dizainu. Šie stulpeliai ir eilutės nurodo jūsų turinio tvarką ir nukreipia vartotojo akis į puslapį. Šiuose tinkleliuose galite sukurti daugybę skirtingų požiūrių. Kiekviena svetainė turi pagrindinį tinklelį, ant kurio dizaineris sukūrė maketą.

Tačiau, kai reikia pasirinkti tinkamą savo svetainės maketo dizainą, yra keletas bendrų pradinių taškų, kuriais galite pradėti.

Verta pasakyti, kad jums nereikia laikytis vieno požiūrio. Galite lengvai derinti kelis išdėstymus visoje savo svetainėje ar net viename puslapyje, pavyzdžiui, nukreipimo puslapyje.

Taigi, pažvelkime į jums labiausiai paplitusius išdėstymo variantus.

Mes pradedame nuo paprasčiausio išdėstymo modelio iš visų, vieno stulpelio.

1. Vieno stulpelio išdėstymas

Nors ir pats nesudėtingiausias išdėstymas, kurį pastebėsite, po mobiliojo interneto augimo, jis labai išaugo. Taip yra todėl, kad svetainė gali naudoti tą patį dizainą mobiliuosiuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir staliniuose kompiuteriuose, taip sutrumpindama kūrimo laiką.

Be to, vieno stulpelio maketai gerai sukuria puikią skaitymo patirtį, nes vartotojas orientuojasi į turinį nesiblaškydamas į abi puses. Štai kodėl tinklaraščių svetainė Vidutinis priima jį visiems jų straipsniams.

Norėdami pagerinti skaitymo patirtį, terpė naudoja vieno stulpelio išdėstymą.

Galiausiai, sujungtas su vaizdais, vieno stulpelio išdėstymas gali padaryti stiprų poveikį, nes jis leidžia jums parodyti tuos vaizdus kuo didesnius. Vandenyno kurortas yra puikus to pavyzdys.

Vandenynų kurortas naudoja visą savo vieno stulpelio dizaino plotį, kad vaizdų poveikis būtų kuo didesnis.

Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, apsvarstykite galimybę naudoti vieną stulpelio išdėstymą, jei norite, kad žmonės praleistų daug laiko skaitydami jūsų svetainėje arba jei turite vaizdų, kuriems reikalingas kambarys.

Dėl savo paprastumo yra keletas iššūkių, susijusių su vieno stulpelio išdėstymu. Tačiau turite atidžiai apsvarstyti informacijos srautą. Kokio užsakymo vartotojui reikia norint pamatyti jūsų turinį?

Pvz., Naudinga pateikti vartotojams santrauką apie tai, kas yra puslapio viršuje, kad juos patrauktų ir pasiūlytų aiškų raginimą imtis veiksmų pabaigos link..

Taip pat pagalvokite, kaip galite išlaikyti vartotoją slinkdami žemyn. Vieno stulpelio išdėstymas paprastai būna ilgesnis, ir vartotojui ne visada aišku, kad po sulankstymu yra daugiau turinio. Vaizdinis indikatorius, pavyzdžiui, rodyklė, gali padėti.

Jei vieno stulpelio išdėstymas atrodo šiek tiek ribojantis, tačiau vis tiek turite daug bendrauti turinio, apsvarstykite galimybę pasirinkti dizainą, kuriame pagrindinis dėmesys būtų skiriamas turiniui.

2. Į turinį orientuotas išdėstymas

Žiniatinklio dizaineriai dažnai naudoja turinį nukreipiantį išdėstymą naujienų svetainėse ar tinklaraščiuose. Paprastai jame yra pagrindinis turinio stulpelis ir viena ar daugiau šoninių stulpelių papildomai informacijai gauti..

Šio išdėstymo pranašumas yra tas, kad jis gali padėti valdyti centrinio turinio eilutės ilgį keičiant šoninių stulpelių plotį. Tai svarbu, nes jei teksto eilutė per ilga arba trumpa, ją sunkiau skaityti, taip sumažinant informacijos supratimą ir išsaugojimą.

Tačiau padaryta teisingai, turinio orientuotas išdėstymas idealiai tinka bet kurioje į kopijavimą nukreiptoje svetainėje. Paslaptis yra suskaidyti šio išdėstymo turinį į mažus, lengvai virškinamus gabalus.

„Boagworld“ įrašai skaido turinį su antraštėmis, sąrašais, vaizdais ir atsiėmimo citatomis.

Pavyzdžiui, mano dienoraštyje, pamatysite, kad mano vidutinį įrašą skyla antraštės, sąrašai, vaizdai ir ištraukiamos citatos. Tai yra visi būdai, padedantys vartotojui nuskaityti straipsnį, surasti dominančias dalis.

Taip pat reikia atidžiai apsvarstyti šoninius stulpelius. Svarbu, kad žiniatinklio kūrėjas į šias stulpelius įdėtų reikiamą turinį ir vizualiai turėtų teisingą svorį.

Problema ta, kad vartotojai tikisi šoniniuose stulpeliuose rasti antrinį turinį ir skirti jiems mažiau dėmesio. Todėl, jei planuojate į šoninį stulpelį įtraukti kažką panašaus į raginimą veikti, jis turi būti pakankamai stiprus, kad atkreiptų dėmesį.

Pvz., Pastebėkite kaip Smashing Magazine dešinėje skiltyje naudoja spalvingą katės iliustraciją, kad atkreiptų dėmesį į jų naujienlaiškio formą.

„Smashing Magazine“ šoninius stulpelius naudoja antrinei informacijai apie įrašą pateikti.

Ne tai, kad į turinį orientuotas išdėstymas yra tinkamas kiekvienam jūsų svetainės puslapiui. Svetainės dažnai suporuoja šį išdėstymą su žurnalo stiliaus dizainu.

3. Žurnalo išdėstymas

Kaip rodo pavadinimas, šis išdėstymo metodas yra plačiai naudojamas žurnaluose ar naujienų svetainėse norint parodyti daugybę skirtingų istorijų.

Įkvėpti spausdinimo maketo, jie leidžia sujungti antraštes ir vaizdus, ​​kad pateiktų istorijas. Tai gali būti patrauklus būdas perteikti tai, kas iš esmės yra nuorodų sąrašas.

Tai taip pat puikus išdėstymo turinys, kuris reguliariai keičiasi. Štai kodėl tokios naujienų svetainės kaip „The Washington Post“ taigi palanku.

Naujienų svetainės linkusios rinktis žurnalo stiliaus išdėstymą.

Tačiau išdėstymas nėra ir jo trūkumų. Žurnalo išdėstymą gali būti sudėtinga pritaikyti greitai, dažnai reikia visiškai pakeisti mažesnių ekranų įrenginių dizainą.

Šis svetainės išdėstymo stilius taip pat gali būti šiek tiek stulbinantis: daugybė vaizdų ir antraščių šaukia dėmesį.

Veiksmingiausias būdas išspręsti šią problemą yra sukurti aiškią vizualinę hierarchiją. Kitaip tariant, padarykite kai kurias „istorijas“ didesnes už kitas.

Keisdami pasakojimo dydžius, jie nukreipia vartotojo dėmesį.

Pavyzdžiui, pastebėkite, kaip Vogue svetainė sutelkia dėmesį į kairiosios pusės vaizdą, padarydama jį žymiai didesnį. Jie efektyviai nurodo vartotojui, kur pirmiausia ieškoti.

Tai taip pat padeda, kad likusi vartotojo sąsajos dalis būtų paprasta, su švaria spausdinimo tipografija ir paprastomis naršymo juostomis. Jei ketinate naudoti žurnalo išdėstymą, turėsite sunkiai dirbti, kad viskas būtų paprasta.

Kitas galimas žurnalo išdėstymo neigiamas aspektas yra tai, kad jis gali atrodyti „dėžutinis“, nes tinklelis, kuris kloja jo pagrindą, yra toks matomas. Tačiau galite tai sušvelninti, įkvėpdami kito mūsų išdėstymo tipo.

4. Tinklelio trūkimo išdėstymas

Maketai, kurie, atrodo, sulaužo pagrindinį tinklelį, gali būti vizualiai daug įdomesni nei labiau tradiciniai metodai. Jie taip pat puikiai tinka atkreipti dėmesį į tam tikrus ekrano elementus, kurie išeina iš įprastų stulpelių.

Paimkite, pavyzdžiui, „VR Arles“ festivalio svetainė. Atkreipkite dėmesį, kaip jie atkreipia jūsų dėmesį į savo naršymo juostą, nes ji sutampa su dviem stulpeliais.

„VR Arles“ festivalis atkreipia jūsų dėmesį į jų naršymo juostą, nes ji sutampa su dviem stulpeliais.

Kitas praktinis tinklelio laužymo išdėstymo būdas yra jo panaudojimas teksto perdengimui ant paveikslėlio taip, kad būtų atkreiptas dėmesys į kopiją. Kai svetainė visiškai perdengia paveikslėlio tekstą, ji dažnai gali būti pamesta. Vis dėlto kaip galite žiūrėkite iš žemiau pateikto pavyzdžio, jei tekstas iš dalies sutampa su paveikslėliu, jis išsiskiria daug daugiau.

Šis dizainas atkreipia dėmesį į tekstą ir raginimą veikti iš dalies persidengiant vaizdu.

Tinklelius ribojančių išdėstymų neigiama pusė yra ta, kad juos sunku sutvarkyti, ypač kai svetainėms reikia reaguoti. Tiesą sakant, dauguma grotelėmis griaunamų dizainų yra nieko panašaus. Vis dar yra pagrindinė tinklelis, ir visi ekrano elementai tinka į jį. Tiesiog tinklelis yra daug sudėtingesnis, todėl jis nėra toks akivaizdus. Dėl to juos sunku projektuoti.

Dėl jų būdingo sudėtingumo jūs linkę matyti, kad juos naudoja dizaino vadovaujamos kompanijos, tokios kaip dizaino agentūros ar mados prekės ženklai. Jie demonstruoja tam tikrą dizaino rafinuotumą, patrauklų konkrečiai auditorijai.

Jei tinklelį pažeidžiantis išdėstymas atrodo per sudėtingas jūsų situacijai, tačiau vis tiek norite padaryti ką nors novatoriškesnio ir neįprastesnio, apsvarstykite viso ekrano dizainą.

5. Viso ekrano išdėstymas

Kaip rodo pavadinimas, viso ekrano maketai tinka viename ekrane ir vartotojui nereikia slinkti. Tai daro juos idealius pasakojimams ar pristatymams.

Paimk, pavyzdžiui, Rūšis gabalėliais. Ši turtinga ir interaktyvi pristatymo patirtis pasakoja 30 įsitraukusių rūšių istorijas.

„Rūšys ir gabalai“ yra turtinga, interaktyvi patirtis, visa tai vykstanti nereikia slinkti.

Kaip matote, viso ekrano maketai yra geriausi, kai pridedami galingi vaizdai. Tai daro juos puikiu pasirinkimu svetainėms, kuriose gausu fotografijų, iliustracijų ar vaizdo įrašų.

Ne tai, kad turite griežtai laikytis vieno ekrano požiūrio. Iš pirmo žvilgsnio Roux Parlamento aikštės svetainėje atrodo, kad svetainė visame ekrane ta pačia prasme, kaip ir rūšis „gabalai“. Jų puošnūs vaizdai užpildo visą peržiūros sritį.

Ši svetainė naudoja visą peržiūros sritį, kad parodytų savo puikią fotografiją.

Tačiau norint naršyti toliau, galite pamatyti papildomą turinį. Deja, tai pabrėžia vieną galimą šio išdėstymo metodo trūkumą. Vartotojai ne visada supranta, kad gali slinkti ir gali praleisti vertingą turinį.

Taip pat turite atidžiai apsvarstyti, kaip išdėstymas bus pritaikytas įvairiems dydžiams. Pvz., Ar viso ekrano vaizdas veiks mobiliajame įrenginyje? Be to, ar vaizdai apkarpys keičiantis ekrano dydžiui, ar tiesiog sumažės? Galite greitai rasti židinius, atvaizdus, ​​iškirptus iš matomos srities, mažesnių dydžių.

Beje, jei turite nuostabių vaizdų, kuriuos norite parodyti, jums bus sunku rasti geresnį maketo dizainą. Bet jei norite, kad prie tų vaizdų pridėtumėte aprašą ir raginimus veikti, galite apsvarstyti kintamą išdėstymą.

6. Kintamasis išdėstymas

Kintamasis išdėstymo modelis yra vienas iš dažniausiai sutinkamų žiniatinklyje. Jūs pastebėsite, kad ją sudaro turinio blokų serijos, kurių kiekviena turi dviejų stulpelių išdėstymą. Paprastai blokus sudaro vaizdas iš vienos pusės, o tekstas – iš kitos.

Tai suteikia jai pavadinimą, kad vaizdas keičiasi iš kitos pusės. Taigi pirmojo bloko turinys bus kairėje, o vaizdas – dešinėje, o kitas blokas apvers tą išdėstymą.

Tai išdėstymo metodas, ypač palankus aiškinant produkto savybes ar pranašumus. Pavyzdžiui, tokie programinės įrangos produktai kaip Webydo paveikslėlis parodys funkciją, o tada kopija paaiškins, kaip ji veikia ar kokią naudą ji teikia.

„Webydo“ pakaitinis tekstas ir įvairaus turinio vaizdai blokuoja jo pagrindinį puslapį.

Ne tai, kad šie turinio blokai apsiriboja vaizdais ir tekstu. Kartais svetainės pakeičia vaizdą vaizdo įrašu. Elemento turinį taip pat gali sudaryti viskas – nuo piktogramų iki atsiliepimų ar raginimų veikti.

Pavyzdžiui, „Convertkit“ kiekviename turinio bloke kartu su jų tekstu yra atsiliepimas ir raginimas veikti.

„Convertkit“ kartu su savo atvaizdais yra atsiliepimai ir raginimai veikti.

Dalis priežasčių, kodėl kintamieji blokai yra tokie įprasti, yra ta, kad tai yra paprastas išdėstymo metodas, turintis keletą trūkumų. Jei jums reikia perduoti kelis pardavimo taškus, tai beveik visada yra patikimas išdėstymo pasirinkimas.

Žinoma, jūsų reikalavimai gali būti skirtingi, todėl dar viena galimybė apsvarstyti yra kortelės išdėstymas.

7. Išdėstymas kortelėmis

Kortelėmis pagrįsti puslapių išdėstymai yra dar vienas įprastas išdėstymo metodas, kurį matysite visame žiniatinklyje.

Išdėstymas kortelėmis yra puikus būdas suteikti žmonėms daugybę galimybių vartotojui pasirinkti, pateikiant pakankamai informacijos apie kiekvieną pasirinkimą, kad būtų galima apsispręsti..

Tai daro juos populiariu el. Prekybos svetainių produktų sąrašų puslapių pasirinkimu. Tai leidžia svetainėje pateikti produkto atvaizdą, aprašą ir kainą. Jūs netgi galite pridėti funkcijų, tokių kaip „išsaugoti vėliau“, kaip matote iš „Asos“ svetainė.

Tokios el. Prekybos svetainės kaip „Asos“ teikia pirmenybę kortelėmis paremtiems maketams, kad būtų rodomi produktų sąrašai.

Tačiau bet kurioje situacijoje, kai vartotojams reikia pasirinkti iš sąrašo, tinklalapius rasite naudodamiesi kortelėmis. Pvz., Kitas tipiškas naudojimas būtų straipsnių sąrašo rodymas tinklaraštyje ar naujienų svetainėje.

Išdėstymas kortelėmis leidžia rodyti pasakojimo, pavadinimo ir aprašymo vaizdą, taip pat bet kokią papildomą informaciją apie įrašą, kurį norite įtraukti. Apdovanojimai internetinis dienoraštis yra puikus tokio naudojimo pavyzdys.

„Awwwards“ tinklaraščio įrašams naudoti naudoja kortelėmis paremtą išdėstymą.

Geriausia, kad kortelėmis paremti išdėstymai veikia gerai, reaguodami, o kortelių skaičius iš eilės pamažu mažėja, nes mažėja laisvas plotis.

Tačiau yra keli nedideli požiūrio trūkumai. Pirma, kortelės geriausiai veikia, kai įtraukiate vaizdą. Tai reiškia, kad jei jūs ieškote tinkamų nuotraukų kiekvienam savo sąrašo elementui, jums gali būti geriau su kitokiu dizainu.

Kita nedidelė problema yra įvairaus turinio kiekiai. Jei viena kortelė turi daugiau turinio nei kita, kortelėje arba tarp kiekvienos eilutės ji gali palikti baltą tarpą.

Jei kortelių turinys skiriasi, tai gali palikti tarpus tarp kortelių.

Vienas iš būdų sušvelninti šią problemą yra nebandyti išlaikyti kortų toje pačioje eilutėje, kaip parodyta žemiau pateiktame pavyzdyje.

Leisdami kortelėms užpildyti tuščią vietą, gausite estetiškesnį dizainą.

Nepaisant to, tai yra nereikšminga problema, paaiškinanti platų šio išdėstymo metodo priėmimą.

Kitas ne mažiau populiarus dizainas yra herojaus įvaizdžio išdėstymas.

8. Herojaus išdėstymas

Didvyrio išdėstymas pavadintas herojaus atvaizdais – tai dideli atvaizdai su teksto perdengimais, kurie dominuoja tiek daug svetainių turinčiuose puslapiuose. „Apple“ gerai išnaudoja klasikinio herojaus įvaizdį.

„Apple“ gerai išnaudoja klasikinio herojaus įvaizdį.
„Pixave“, skirta „MacOS“, pakelia herojaus išdėstymą dar labiau, nes jis dominuoja savo pagrindinio puslapio dizaine.
„Pixave“, skirta „MacOS“, pakelia herojaus išdėstymą dar labiau, nes jis dominuoja savo pagrindinio puslapio dizaine.

Herojų atvaizdai tampa tokie paplitę, kad jie leidžia išdėstyti jūsų vaizdus vertės pasiūlymas paveikiu būdu tiesiai į jūsų svetainės įėjimo tašką.

Kaip matote iš „Pixave“ ir „Apple“ virš jų esančias svetaines paprastai sudaro didelis fono paveikslėlis, pavadinimas ar juosta ir aprašymas. Herojaus maketai taip pat dažnai pateikiami raginant veikti.

Jei jums reikia aiškiai paaiškinti, ką siūlote savo pagrindiniame puslapyje ar nukreipimo puslapyje, tokiu būdu, kuris patrauktų dėmesį, tada herojaus atvaizdas galėtų būti tinkamas būdas. Tačiau tikriausiai tai yra jų naudojimo mastas.

Retkarčiais pamatysite herojaus išdėstymą, naudojamą kituose puslapiuose. Tačiau dažniausiai herojaus atvaizdas tiesiog nukreipia dėmesį nuo vertingesnio turinio. Taigi vartokite atsargiai.

Be to, yra šiek tiek trūkumų, susijusių su herojaus išdėstymo naudojimu. Taip, jie yra įprasti, tačiau vartotojai yra jiems pažįstami ir veiksmingi.

Žymiai mažiau paplitęs išdėstymo variantas yra padalyto ekrano išdėstymas.

9. Padalintas ekrano išdėstymas

Kaip ir viso ekrano išdėstymas, padalintas ekranas yra puikus būdas patraukti dėmesį, kai vartotojai pirmą kartą atvyksta į jūsų svetainę, kaip galite pamatyti iš interneto svetainių kūrimo įmonės pagrindinis puslapis žemiau.

Ši svetainė, naudodama padalyto ekrano išdėstymą, paaiškina dvi jų siūlomas dalis.

Dėl ko aukščiau pateiktas pavyzdys yra toks efektyvus, yra akivaizdi padalijamo ekrano išdėstymo priežastis. Tinklalapyje aiškiai nurodoma, kad jų verslas turi dvi puses – dizainą ir plėtrą.

Panašus pavyzdys yra tada, kai norite vartotojams suteikti aiškų dvejetainį pasirinkimą. Padalintas ekranas tokioje situacijoje turi didelę prasmę, nes ekranas padalijamas vienodai tarp dviejų variantų.

Pavyzdžiui, modelių agentūra 62 Valdymas naudoja padalijamą ekraną, norėdamas paskatinti vartotojus išsiaiškinti, ar jie ieško vyro ar moters modelio.

62 Vadovybė, naudodama padalyto ekrano dizainą, skatina vartotojus rinktis iš dviejų variantų.

Deja, be šių ribotų programų skaičiaus, nėra daug priežasčių pasirinkti „split screen“ dizainą. Tai yra gana ribotas išdėstymo pasirinkimas, ir ten nėra tiek daug scenarijų, kur tinka. Tačiau tais atvejais, kai tai yra, jis yra pats geriausias pasirinkimas.

Panaši galimybė, kuri suteiktų šiek tiek daugiau lankstumo, yra asimetriškas išdėstymas.

10. Asimetriškas išdėstymas

Jei padalintas ekrano išdėstymas priverčia vienodai padalyti peržiūros srities vidurį, asimetriškas dizainas leidžia padalyti ekraną, kaip jums atrodo tinkama.

Šio išdėstymo pranašumas, palyginti su padalytu ekranu, yra tas, kad jis leidžia pabrėžti tam tikrą puslapio pusę. Kuo daugiau nekilnojamojo turto turi viena šalis, tuo daugiau dėmesio skiri jai. Tai, savo ruožtu, leidžia nustatyti pirminį ir antrinį turinį.

Jei vietoje yra pirminių ir antrinių stulpelių prielaida, metodą galite naudoti keliais būdais. Pavyzdžiui, Félix Lesouef naudoja metodą savo svetainėje, norėdami atskirti turinį ir naršymą.

Félix Lesouef naudoja asimetrišką išdėstymą, kad paryškintų savo svetainių naršymą.

Priešingai, Maistas valgo svetainė naudoja antrą stulpelį, kad galėtumėte pamatyti kitą svetainės puslapį.

„Nourish Eats“ naudoja šį išdėstymo metodą, norėdamas labiau parodyti antrinį turinį.

Daugeliu atžvilgių asimetriškas išdėstymas yra puikus pasirinkimas. Jis yra lankstus, gana lengvai įgyvendinamas ir mažiau naudojamas. Tai yra patogus būdas priversti jūsų svetainę atrodyti kitaip, nesukeliant galvos dėl kitų pasirinkimų.

Kaip pasirinkti maketą

Perskaitę šį straipsnį, žengėte pirmąjį žingsnį pasirinkdami tinkamą svetainės išdėstymą. Jūs sužinojote, kokie variantai jums galimi.

Tada turite suprasti, kurios parinktys gali būti tinkamos jūsų svetainei. Vienas iš būdų tai padaryti yra pažvelgti į konkurentus. Vis dėlto patarčiau nesustoti. Pavojus yra tai, kad jūs juos nukopijuosite, ir tai jus visada atstums vienu žingsniu.

Geriau pažvelkite į kitų sektorių svetaines, turinčias panašių turinio tipų. Jei turite brošiūrų internetinė svetainė, skirta B2B auditorijai, pažiūrėkite į kitas panašias svetaines. Lygiai taip pat, jei turite el. Prekybos svetainę, pažvelkite į el. Komerciją kituose sektoriuose.

Tada dirbkite su savo dizaineriu ir eksperimentuokite su skirtingais požiūriais. Įtraukite juos į idėjų rėmus, paremtus skirtingais išdėstymais, ir sužinokite, kas geriausiai tinka jūsų turiniui.

Jei pastebite, kad negalite priimti sprendimo arba trūksta pasitikėjimo teisinga linkme, pabandykite parodyti galimybes kai kuriems vartotojams ir pasidomėkite jų reakcija. Neklauskite tik to, kas jiems labiau patinka, taip pat klauskite, ar jie pastebėjo kritinį turinį, ar suprato, apie ką įmonė.

Tiesą sakant, tikriausiai rasite sau pasirinkimą ir pasirinkimą iš skirtingų išdėstymo metodų skirtingoms savo svetainės dalims, ir tai yra gerai. Nes kalbant apie tinklalapio išdėstymą, svarbu naudoti tinkamą tinkamu laiku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map