Svetainių apžvalga – svetainių kūrėjas visiems

Ugdyti internetinę tapatybę yra nepaprastai svarbu, nesvarbu, ar esate tinklaraštininkas, ar verslo savininkas, ar tiesiog bandote sukurti internetinę parduotuvę, kad parduotumėte kai kurias savo namų prekes.


Pradėdami svetainę iš esmės turite tris galimybes:

 1. 1 variantas: Atleiskite rankas ($$$$) – Galite investuoti į profesionalių interneto dizainerių ir kūrėjų samdymą, kad sukurtų jums tinkančią svetainę. Geresnė alternatyva yra naudoti internetinių svetainių kūrėją.
 2. 2 variantas: naudokitės „WordPress“ (nuo vidutinio iki aukštesnio lygio) – Galite prisiregistruoti prie įprastos žiniatinklio prieglobos ir nustatyti „WordPress“, kurią galite naudoti norėdami rašyti tinklaraščius, pardavinėti daiktus internete, generuoti potencialius klientus … iš esmės viską, ką galite įsivaizduoti, galite padaryti naudodami „WordPress“. „WordPress“ yra nemokamas. Daugelis puikių papildinių taip pat nemokami. Taigi vienintelė jūsų investicija būtų priegloba ir laikas, kurį praleisite mokydamiesi naudotis „WordPress“ ir kurdami svetainę su ja.
 3. 3 variantas: naudokitės internetinių svetainių kūrėju (rekomenduojama absoliučiams pradedantiesiems) – Galite naudoti svetainių kūrėją, kuriam nereikia jokių techninių žinių. Tinklalapių kūrėjai dažnai vilkite ir numeskite, o tai, ką matote ekrane, kai žaidžiate su juo, yra būtent tai, ką jūsų svetainė atrodo tiesiogiai, todėl nėra painiavos ir netvarkos bandant susitvarkyti reikalus..

Jei pasirinksite 2 variantą („WordPress“), „WebHostingPlanGuide“ yra daugelio populiariausių žiniatinklio prieglobų, tokių kaip „eHost.com“, „BlueHost“ ir „iPage“, apžvalgos, kurios yra optimizuotos „WordPress“ ir turi automatinį diegimą..

Tikriausiai atvykote į šį puslapį, nes norite sužinoti, kuris svetainių kūrėjas yra geriausias pasirinkimas jūsų poreikiams. Peržiūrėkime „Sitey“.

„Sitey“ yra naujai populiarus internetinių svetainių kūrėjas, kuris stengiasi vartotojui pateikti viską, ko jiems gali prireikti svetainių kūrimo priemonėje. Kaip sako bendrovė, „mes viską sugalvojome …“

Prieš registruodamiesi „Sitey“, toliau pateikiame tinklalapio kūrimo įrankio ir visų funkcijų, kurių galite tikėtis, apžvalgą, kad galėtumėte nustatyti, ar ji atitinka jūsų poreikius.

Šimtai suasmenintų dizainų, tinkančių jūsų svetainei

Kai kuriate svetainę, viena iš svarbiausių funkcijų yra unikalus ir suasmenintas jūsų svetainės šablonas. Kaip svetainės savininkas, kuris gali parduoti produktą, paslaugą ar pristatyti tinklaraštį, norite įsitikinti, kad jūsų skaitytojams bus pristatytas kažkas unikalaus ir įdomaus..

„Sitey“ patenkina savo vartotojų poreikius teikdama šimtus individualizuotų jūsų svetainės dizainų. Kiekvienas šablonas yra unikalus ir sukurtas atsižvelgiant į galutinį vartotoją. Naudodami „Sitey“ galutiniams vartotojams skirtus šablonus, galite greitai pasirinkti ieškomą tinklalapio dizainą, kad procesas būtų efektyvus ir ypač lengvas.

 • Visi šablonai yra optimizuoti: Svetainių optimizavimas pastaruoju metu yra pagrindinis svetainių savininkų dėmesys, todėl „Sitey“ taip pat patenkina vartotojo poreikius. Nesvarbu, kokį svetainės šabloną pasirinksite, galite būti tikri, kad jis nepriekaištingai veiks planšetiniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje. „Sitey“ svetainės veikia daugybe skirtingų planšetinių kompiuterių, jos taip pat sukonfigūruotos taip, kad gerai veiktų ir su „iOS“, ir „Android“ sistemomis. Taigi, nesvarbu, kokią programinę įrangą naudoja jūsų galutinis vartotojas, galite būti tikri, kad jūsų „Sitey“ svetainė veikia kad būtų suderinamas su jūsų vartotojo technologijomis.
 • Nuvilkimo redaktorius: Kita suasmenintų „Sitey“ svetainių dizaino ypatybė yra ta, kad į juos visus įtraukiama vadinamoji „numeta ir vilkite“ redaktorė. Šis redaktorius labai palengvina bet kokio asmens sukurtą gražiai atrodančią svetainę, kuri tiesiog veikia be dėžutės. kovoti su kodu ar išplėstiniais nustatymais.

Galų gale, kai kalbate apie „Sitey“ suasmenintus dizainus, pastebėsite, kad jie ne tik yra lengvai naudojami, veiksmingi ir patogūs vartotojui, bet ir prižiūri jus kaip vartotoją, kad išnaudotumėte visas gaminio galimybes..

Tinkintas domeno vardas

Paprastai domenų vardai gali kainuoti apie 10–20 USD dolerių per metus – nebent naudojatės „Sitey“. 

Su „Sitey“ turite prieigą prie nemokamo domeno, kurį teikia „Sitey“. Domenas yra priskirtas domenas ir kartu su juo pateikiamas atitinkamas el. Paštas, todėl galite tvarkyti savo svetainę. Be to, nemokamas domeno vardas nėra reglamentuotas nei viename, nei konkrečiame kainų plane. Ši funkcija apima visus planus, taigi, kad ir kurį pasirinktumėte, vis tiek galite tikėtis nemokamas domenas iš „Sitey“.

Patikimas prieglobos komplektas

„Sitey“ ne tik aprėpia vartotojus domeno vardo srityje, bet ir teikia vartotojams interneto prieglobos paslaugą. Žiniatinklio prieglobos paslauga yra infrastruktūra, kurioje skelbiama jūsų svetainė.

Tačiau „Sitey“ išsiskyrė teikdama interneto prieglobos paslaugą savo vartotojams nemokamai.

Tai reiškia, kad svetainė, kurią kuriate „Sitey“, yra saugoma didelio galingumo interneto serveryje, prijungtame prie ypač greito tinklo. Kiekvieną kartą, kai vartotojas ieško jūsų puslapio, galite jaustis įsitikinę, kad jūsų svetainė greitai įkeliama ir kad pats tinklalapis yra matomas, aiškus ir tvarkingas. Šiuo metu nebuvo pranešta apie „Sitey“ prieglobsčio sutrikimus, todėl tai yra labai patikima galimybė, jei ieškote svetainių kūrėjo, kuris užtikrintų nuolatinę kokybę ir paslaugas.

Paieškos sistemos optimizavimas yra draugiškas

Jei dar nesinaudojote savo internetinės svetainės kūrimo procesu ir viskuo, kas su juo susijusi, tuomet jums patiks ši funkcija. Jei turite savo svetainę, turite optimizuoti savo svetainę naudodami raktinius žodžius, kuriuos naudojate savo turinyje, nesvarbu, ar tai visas tekstas, antraštės ar teksto antraštės..

Nors kai kuriems svetainių kūrėjams sudėtinga įtraukti raktinius žodžius arba jie nėra draugiški „Google“, „Sitey“ padarė gana gerą darbą teikdama vartotojams raktinių žodžių draugiškas funkcijas. Svetainių kūrėjas leidžia lengvai pridėti raktinius žodžius, o tai reiškia, kad vartotojams ieškant žiniatinklyje jūsų svetainę galima lengvai rasti tarp konkurentų ir kitų.

Palaikymo komanda – visą parą

Nėra tokios technologijos, kuri būtų šimtaprocentinė. Nesvarbu, kokia bus jūsų naudojama technologija. Nors bet kurios „Sitey“ problemos yra labai atsitiktinės ir jų yra labai nedaug, tačiau gali prireikti techninės pagalbos.

Nesvarbu, ar kyla techninių problemų, ar jums tiesiog reikia pagalbos naudojant „Sitey“ įrankius, „Sitey“ visiems savo klientams teikia puikų palaikymą visą parą. Palaikymo komanda gali atsakyti į visus jūsų klausimus, o geriausia – jums nereikia laukti valandų, kad galėtumėte juos pasiekti. „Sitey“ reaguoja greitai, o palaikymo laiką dirbantys darbuotojai yra gerai išmanantys technologijas ir sistemą, todėl galite gauti kokybiškas paslaugas, kurių jums reikia skambinant ar kalbantis su komanda..

„24/7“ palaikymas visą parą yra galbūt viena iš geriausių „Sitey“ funkcijų. Yra nedaug interneto svetainių kūrėjų, galinčių suteikti vartotojams patikimumo ir kokybės paslaugas, kurias „Sitey“ įdiegė teikdama techninę pagalbą. Todėl, jei manote, kad jums reikės papildomos pagalbos naudojant „Sitey“, tai yra funkcija, kurios turėtumėte nepamiršti.

Net per „Google Analytics“ – „Sitey“ teikia

„Google Analytics“ yra vienas galingiausių analizės įrankių, leidžiantis analizuoti ir stebėti srautą, kuris filtruojamas per jūsų svetainę. Žengdamas žingsnį toliau, analitika pateikia informaciją apie lankytojų buvimo vietą, kaip lankytojai rado jūsų svetainę, naršyklės tipą, kurią lankytojai naudoja, ir kokių raktinių žodžių jie galėjo ieškoti „Google“ paieškos sistemoje..

Nepaisant to, jei ketinate kurti svetainę, tada svarbiausia turėti įmonę, kuri gerai derėtų su „Google Analytics“. Laimei, „Sitey“ suderinamumas su „Google Analytics“ yra dar viena priežastis pasirinkti šią interneto kūrimo paslaugą. Kai kuriate svetainę naudodami „Sitey“, turėsite prieigą prie „Google“ analizės. „Google“ analizė leidžia įgyti išsamų ir išsamų supratimą apie jūsų svetainės lankytoją, kad žinotumėte, kaip išplėsti savo prekės ženklą, tinklaraštį ar jūsų parduodamą produktą. Ne visos žiniatinklio kūrimo paslaugos gerai veikia „Google“ analizę, todėl tai tikrai verta dėmesio savybė. Naudodamiesi šia funkcija, jūs tikrai galėsite išlikti žinomi apie savo svetainę ir paversti ją sėkminga.

Socialinės medijos integracija

Tinklalapio savininkui, norinčiam pagerinti savo svetainės matomumą, konversiją, potencialių klientų generavimą ir pardavimą, būtina socialinė integracija. „Sitey“ taip pat patenkina vartotojo poreikius šioje srityje. Visas svetaines, sukurtas „Sitey“ žiniatinklio kūrimo paslaugose, galima integruoti į bet kurią socialinės žiniasklaidos paskyrą. Tik keletas iš daugelio socialinės žiniasklaidos platformų, kuriose galima reklamuoti „Sitey“:

 • „Twitter“
 • Facebook
 • „Pinterest“
 • „LinkedIn“

Naudodamiesi savo svetaine „Sitey“, kad sukurtumėte viešą žiniasklaidą, galite būti tikri, kad srautas vyks per svetainę, kurią sukūrėte „Sitey“. Be to, galite naudoti „Sitey“ „Google Analytics“ funkciją, kad nustatytumėte, kiek lankytojų atvyko iš socialinės žiniasklaidos platformų. Naudodami šią funkciją pamatysite, kad augimo galimybė yra begalinė.

Profesionalios interneto svetainių kūrimo funkcijos

Dėl kai kurių interneto svetainių kūrimo paslaugų vartotojams sudėtinga ir sudėtinga sukurti svetainę. „Sitey“ pertvarkė pelėsį sukurdama sistemą, kuri labai palengvina vartotojams savo galutinio tikslo pasiekimą. Pavyzdžiui, dar viena pažymėtina „Sitey“ savybė yra tai, kad ji vartotojams suteikia didelę vaizdų biblioteką.

Visi vaizdų bibliotekoje esantys vaizdai yra suskirstyti į kategorijas ir profesionalūs, o tai reiškia, kad savo svetainei galite suteikti švarų ir aukštos kokybės vaizdą. Be to, nėra nieko geriau, nei nereikia leisti laiko fotografuoti savo pačių ar ieškoti vaizdų internete. „Sitey“ sėkmingai integravo šią funkciją norėdama sutaupyti laiko ir vargo.

Dienoraštis svetainėje

„Sitey“ galimybės yra begalinės. Be aukščiau išvardytų funkcijų, „Sitey“ taip pat leidžia svetainėje sukurti visiškai pritaikytą tinklaraštį. Tokiu būdu galite pritraukti daugiau vartotojų ir užtikrinti, kad jūsų žiūrovai įsitraukia į svetainę, kurioje nuolat dirbate. Be to, jūsų „Sitey“ svetainėje sukurtą tinklaraštį galima patalpinti socialinės žiniasklaidos platformose ir kitose svetainėse, tai reiškia, kad sulauksite daugiau žiūrovų savo „Sitey“ svetainėje.

Vertė už jūsų pinigus

Kaip ir bet kokio tipo perkamų paslaugų ar produktų atveju, kaina yra aktuali. Apskritai, „Sitey“ suteikia vartotojams geriausią kainą už pinigus internete. Žemiau yra kainos punktai, kurių galite tikėtis nusprendę naudoti „Sitey“:

Nemokamas variantas

Neapibrėžtu lygiu „Sitey“ siūlo vartotojams galimybę nemokamai susikurti svetainę. Jums suteikia nemokamą „Sitey“ versiją iki penkių puslapių, 50 MB saugyklos vietos, 5 MB failų įkėlimas, ir 1 GB pralaidumas. Negalite pašalinti skelbimų ir negalite prijungti tinkinto domeno. Jei norite pašalinti šiuos apribojimus, turėtumėte naujovinti į vieną iš toliau aptartų paketų …

Svetainių kūrimo priemonės paketai ir kainodara

Pradinis paketas

Kai jau aplenksite nemokamą „Sitey“ paskyrą, kitas lygis bus pradedančiųjų paketas, kuris pridedamas su trim skirtingais naujovinimais skirtingais kainų taškais..

Jei pasirinksite pradinį paketą, gausite…

 • Nemokamas domenas
 • Įtrauktas aukštos kokybės hostingas
 • Nemokami reklamos kreditai
 • Jie nebeparodo skelbimų jūsų svetainėje. Jūs kontroliuojate 100 proc.
 • Kita vertus, su „pro“ paketu jūs gaunate nemokamą domeną, nemokamą prieglobą, nemokamus skelbimų kreditus, galite pašalinti skelbimus, gaunate SEO pagalbą, o svetainė mobiliesiems optimizuota..

Pro paketas

Jei pasirinksite „Pro“ paketą, gausite…

 • Nemokamas domenas
 • Įtrauktas aukštos kokybės hostingas
 • Nemokami reklamos kreditai
 • Jie nebeparodo skelbimų jūsų svetainėje. Jūs kontroliuojate 100 proc.
 • Plius: Jūs gaunate SEO pagalbą, o svetainė optimizuota mobiliesiems. Turėdamas mobiliesiems optimizuota svetainė yra tikrai svarbu. Manau, turėčiau pranešti, kad „eHost“ siūlo puikų svetainių kūrėją už mažiau nei 10 USD / mėn. Ir jums nereikia mokėti už atnaujinimą, kad jūsų svetainė būtų optimizuota mobiliesiems. Visi „eHost“ svetainių kūrėjų šablonai yra optimizuoti mobiliesiems telefonams.

El. Prekybos paketas

Galiausiai, jei turite el. Prekybos svetainę ir ieškote labai pažangių funkcijų, tada jums reikalingas geriausias paketas.

Naudodami viršutinį paketą, jūs gausite viską iš „Pro Package“, taip pat nemokamus profesionalius el. Pašto adresus, prioritetinį palaikymą ir netgi galėsite atlikti mokėjimus per savo svetainę.

„Starter“, „PRO“ ir el. Prekybos planų palyginimo lentelė

ŽVAIGŽDĖPROEKOMERCIJA
Kaina 6,99 USD / mėn 7,99 USD / mėn 12,99 USD / mėn
Nemokamas domenas
Nemokamas priegloba
Nemokami skelbimų kreditai
Pašalinti pridėjimus
SEO pagalba
Mobiliosios svetainės
Nemokamas el. Paštas
Prioritetinė parama
Imkitės mokėjimų

„Sitey vs eHost vs HostGator“

Palyginkime kai kurias „Sitey“ funkcijas su „eHost“ ir „HostGator“. Taip pat patikrinkite jų siūlomus kuponus ar specialią nuolaidą.

Svetainė„eHost“„HostGator“
Pagrindinė plano kaina 6,99 USD / mėn 2,75 USD / mėn 3,95 USD / mėn
Nemokamas domenas
1 Spustelėkite „WordPress“ sąranka
Nuvilkite redaktorių
Nemokami šablonai
Nemokamas reklamos kreditas
Pinigų gražinimo garantija 30 dienų 45 dienos 45 dienos
24/7 palaikymas
Kuponas / Specialus pasiūlymas Nė vienas 50% NUOLAIDA 60% OFF (naudokite kuponą BUILDPATH)
Sužinokite daugiau Apsilankykite svetainėje Apsilankykite svetainėje Apsilankykite svetainėje

Bendras sutarimas

Jei yra viena neigiama šios paslaugos mintis, tai nėra visiškai nemokama. Tačiau gera žinia yra ta, kad su „Sitey“ galite pradėti nuo nemokamo plano ir tada atnaujinti į bet kurį iš aukščiau paminėtų paketų. Todėl turėsite išbandyti paslaugą ir nuspręsti, ar norite atlikti paskutinę investiciją.

Be to, „Sitey“ ne tik vertinama kaip kokybiška interneto svetainių kūrimo paslauga šioje apžvalgoje, bet ir gerai vertinama pramonėje. Daugelis vartotojų paskelbė „Sitey“ kaip interneto svetainių kūrimo paslaugos, teikiančios galutiniams vartotojams visas funkcijas, kurių jiems gali prireikti, tipą..  

Galiausiai ir svarbiausia, kad „Sitey“ yra interneto kūrimo paslaugų rūšis, kuriomis gali dirbti visi.

Yra keletas paslaugų, kurios padaro tai iššūkiu arba reikalaujančios kompetencijos, tačiau su „Sitey“ iš esmės kiekvienas gali pasižvalgyti po šabloną, vilkti ir mesti savo svetainę, užsiregistruoti aptarnauti ir naudotis daugybe galimų funkcijų. Naudodamiesi šia aukštos kokybės ir supaprastinta patirtimi, gali visi, norintys sukurti svetainę. Prieinamumas, unikalios savybės, palaikymas ir kokybė yra didžiausias „Sitey“ grožis, todėl vertindami svetainių kūrėjus, kuriuos peržiūrėjome, galime tai įvertinti 4/5 žvaigždutėmis.

8.5 Bendras įvertinimas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map