Smagračio apžvalga

9.2 Bendras įvertinimas
Puikus greitis, patikimas Uptime, be įsilaužėlių, valdomas „WordPress“ priegloba

„Smagračio“ valdoma „WordPress“ priegloba sukurta atsižvelgiant į galutinį vartotoją. Nesvarbu, ar esate laisvai samdomas vertėjas, būsimasis verslas ar įsitvirtinusi įmonė, prieglobos ypatybės ir aplinka, kurią suteikia „smagratis“, supaprastins jūsų procesus ir darbo eigas.

Pliusai
 • Saugumas be įsilaužėlių
 • Greitas greitis
 • Dienos atsarginės kopijos
 • Visuotiniai duomenų centrai
 • Supaprastinta SFTP prieiga
 • „WordPress“ sukurtas pagal užsakymą
 • 24/7 palaikymas
MINUSAI
 • Trūksta įmontuotos „Git“ aplinkos.
 • Nėra SSH ryšio
 • Brangiai kainuoja

Mes dar neperžiūrėjome „smagračio“ tinklaraščių prieglobos parinkties, nes ne visada atrodo, kad jie siūlo tokio tipo prieglobą.

Mes dar neperžiūrėjome „smagračio“ specialiojo prieglobos varianto, nes atrodo, kad jie ne visada siūlo tokio tipo prieglobą.

Mes dar neperžiūrėjome „VPS“ „smagračio“ parinkimo parinkties, nes ne visada atrodo, kad jie siūlo tokio tipo prieglobą.

9.2 „WordPress“ įvertinimas

Kaina
15 USD

Tvarkytas „WordPress“ priegloba suteikia galimybę turėti asmeninę budėjimo komandą, kad būtų išspręstos visos jūsų prieglobos problemos. Smagratis dar labiau padidina šią patirtį, naudodamas ypač optimizuotas svetainių, veikiančių „WordPress“, funkcijas.

Bendrovė nukreipia freelancerius, agentūras ir įmones į jų prieglobos sprendimus. Todėl, jei jūs ieškote hostingo sprendimo, užtikrinančio jums saugią aplinką, automatinius atnaujinimus, didžiulį greitį, automatines atsargines kopijas ir palaikymą, tai yra tinkama platforma prenumeruoti.

Hostingo planai ir kainodara

„Smagratis“ iš viso turi 5 planus, kurie gali patenkinti visus žiniatinklio prieglobos poreikius – nuo atskirų svetainių iki mažų agentūrų ir tarptautinių kompanijų.

Mažas

Tai pradedančiųjų prieglobos sprendimas pagal „smagračio“ planus. Jis turi šias savybes:

 • Tai gali aptarnauti iki 5000 vizitų per mėnesį
 • 5 GB atminties disko
 • Pralaidumas iki 250 GB

Be to, jūs gaunate nemokamą SSL sertifikatą ir perkėlimo palaikymą. Jei mokate per mėnesį, išlaidos yra 14 USD, o per metus, už šį planą mokama 165 USD.

Asmeninis

Šis vienos svetainės planas suteikia daug didesnę disko saugyklą – iki 10 GB ir 500 GB pralaidumo. Jei prognozuojate didelį savo svetainės lankomumą arba šiuo metu registruojate lankytojų skaičių iki 25 000 arba apie jį, šis planas jums tinka.

Be nemokamo SSL pažymėjimo ir perkėlimo palaikymo, nemokamai gausite būsimos svetainės inscenizaciją. Visa tai kainuoja 28 USD per mėnesį arba 330 USD, jei mokate kasmet.

Profesionalus

Šis planas skirtas įmonėms ir asmenims, kurių operacijos įgyjamos gana greitai. Nepaisant to, kad tai yra vienos svetainės planas, profesionalus paketas gali valdyti iki 100 000 lankytojų srautą per mėnesį dėl 20 GB disko saugyklos ir 1 TB pralaidumo..

Visos kitos funkcijos, įskaitant nemokamą SSL sertifikatą, nemokamą pastatymą ir nemokamą perkėlimo palaikymą, yra tokios pačios kaip ir kituose planuose. Kaina yra 69 USD per mėnesį, tačiau kai mokate kasmet, sąskaita siekia 825 USD.

Laisvai samdomas

Norint aptarnauti didėjantį klientų sąrašą, reikalingas aukščiausio lygio hostingo sprendimas. „Freelance“ planas išplėtė „WordPress“ svetainių diegimo galimybes. Galite nustatyti iki 10 svetainių ir lengvai valdyti 150 000 apsilankymų per mėnesį svetainių srautą.

Disko saugykla yra 40 GB, o jūsų pralaidumas yra iki 4 TB. Šis planas taip pat siūlo CDN saugojimą, kad būtų galima pagreitinti jūsų serverio įkėlimą. Kaina yra 92 USD per mėnesį, o jei pageidaujate metinio atsiskaitymo, tai sudaro 1100 USD.

Agentūra

Jei norite įdiegti dideles svetaines, tai yra populiariausias planas. Tai leidžia jums įdiegti iki 30 „WordPress“ svetainių, kurių bendras lankytojų skaičius per mėnesį siekia iki 600 000. Norėdami sustiprinti šią skalę, „smagratis“ turi 120 GB disko saugyklos ir iki 8 TB pralaidumo.

Agentūros planą išskiria tai, kad esate paskirtas paskyrų valdytoju ir mėgaujatės diskontuotais CDN mokesčiais. Mėnesio kaina yra 229 USD, o jei mokate kasmet, sąskaita yra 2750 USD.

Jei kuris nors iš aukščiau išvardytų planų neatitinka jūsų poreikių, „smagratis“ suteikia jums galimybę pasirinkti pritaikytą prieglobos paketą. Tam įmonė paskiria jums verslo sprendimų ekspertą, kuris padės išsiaiškinti, kokias geriausias savybes norite įtraukti į pasirinktinį planą.

 • Saugumas be įsilaužėlių
 • Greitas greitis
 • Dienos atsarginės kopijos
 • Visuotiniai duomenų centrai
 • Supaprastinta SFTP prieiga
 • „WordPress“ sukurtas pagal užsakymą
 • 24/7 palaikymas

Pradėkite nuo smagračio dabar.


Pinigų gražinimo garantija
72 valandos
Disko talpa
5 GB – 120 GB
Domeno vardas
Netaikoma
Žr. Planus

„Smagratis“ yra valdomas „WordPress“ prieglobos sprendimas, skirtas laisvai samdomiems darbuotojams, agentūroms, didelio srauto svetainėms ir įmonių komandoms. Sprendimas taip pat apima darbo eigos įrankius, kurie padės greitai ir lengvai kurti ir valdyti „WordPress“ svetaines.

Augant jūsų veiklai, platforma leidžia pritaikyti savo interneto išteklius, kad atitiktų jūsų klientų poreikius ir lūkesčius. Jei jūs perkeliate iš kitų kompiuterių į smagratį, čia dirbantys specialistai padės jums nemokamai susitvarkyti su detalėmis..

Smagračio apžvalga

Ieškokite tinkamo savo svetainės pagrindinio kompiuterio – tai svarbus verslo sprendimas, kuriam reikia laiko, techninių žinių ir gero biudžeto. Čia yra daugybė hostingo kompanijų, kurios žada pažangiausias technologijas ir moderniausias funkcijas, padėsiančias perkelti savo svetainę į visiškai naują lygį. Kai kurie neįvykdo savo pažadų, tačiau „smagratis“ tai daro. Jie yra nuoseklūs ir seka, kad užtikrintų jūsų patirties vertę.

Nepaisant jūsų darbo aplinkos, galingos „WordPress“ platformos naudojimas gali išgelbėti jus nuo prieglobos problemų viena vertus, o kita vertus – supaprastinti procesus..

Smagratis savo „WordPress“ valdomą prieglobą diferenciavo taip:

 • Mažas – Tai yra vienos vietos pradinis variantas, galintis atlikti iki 5000 apsilankymų per mėnesį. Tai kainuoja 14 USD per mėnesį.
 • Asmeninis – Tai yra vienos svetainės planas, kurio sąskaitos apmokestinamos 28 USD per mėnesį, o disko saugykla yra iki 10 GB.
 • Profesijal – Kadangi jūsų verslas auga ir serverio poreikiai didėja, profesinį planą jūs įtraukėte. Gaunate 20 GB disko saugyklos ir 1 TB pralaidumo – 69 USD per mėnesį.
 • Laisvai samdomas – Tai yra planas, kuris suteikia jums iki 10 „WordPress“ diegimų ir 4 TB pralaidumą, kai per mėnesį kainuoja 92 USD.
 • Agentūra – Tai yra realus dalykas norint perkelti jūsų verslą į kitą lygį. Už 229 USD per mėnesį galite gauti iki 30 „WordPress“ įdiegimų ir sugebėti tvarkyti 600 000 mėnesinių apsilankymų.

Jei ieškote pritaikyto prieglobos sprendimo savo įmonės svetainėms, „Flywheel“ turi įmonės sprendimų ekspertus, kad galėtų išsamiai aptarti jūsų poreikius. Įmonių planai prasideda nuo 1500 USD per mėnesį.

Kam skirtas smagratis?

Yra 4 kategorijos vartotojų, turinčių smagračio taikinius su jų prieglobos sprendimu.

Laisvai samdomi darbuotojai

Pagrindinis laisvai samdomų vertybių ramstis yra bendradarbiavimas. „Smagratis“ laisvai samdomiems darbuotojams suteikia patikimą „WordPress“ platformą, leidžiančią jiems kurti „WordPress“ svetaines, bendradarbiauti su klientais ir iškrauti gatavus produktus nekeičiant platformų. Tarp laisvai samdomų vertėjų „smagračio“ funkcijų yra:

 • Nemokama demonstracinė svetainė – tai nulio dolerio investicija, skirta demonstraciniam serveriui, kuris leidžia pradėti dirbti su projektais, kai jūsų svetainė yra perkeliama ar kuriama iš naujo.
 • Greitai sukurkite svetainių šablonus – jei turite mėgstamų papildinių ir temų, „smagratis“ leidžia greičiau išpūsti visiškai naują svetainę ir nereikia įdiegti visko atskirai.
 • Bendradarbiavimas su „Ease“ – „Flywheel“ „WordPress“ platforma leidžia pridėti bendradarbius su atskirais prisijungimais, kurie padės atnaujinti duomenų bazę, redaguoti failus ir tvarkyti svetainę.
 • Atsiskaitymų perkėlimas klientams – kai kuriate kliento svetainę ir laikas ją pradėti naudoti, galite iškart perduoti nuosavybės teises klientui. Tada klientas gaus pranešimą apie atsiskaitymą el. Paštu, kuriame bus prašoma sumokėti už naujai sukurtą svetainę.

Agentūros

Jei vadovaujate agentūrai, neabejotinai turite daug judančių dalių. Smagratis siūlo „vieno langelio“ „WordPress“ platforma tai palengvina prieglobos valdymą, bendradarbiavimą su komanda ir sąskaitų išrašymą klientams.

Funkcijos, kuriomis agentūros gali naudotis „Flywheel“ valdomoje „WordPress“ platformoje, suteikia galimybę išplėsti savo paslaugas, pridėti naujų pajamų srautų ir bendradarbiauti su išorės suinteresuotosiomis šalimis. Taip pat galite naudotis sustojimo aplinka, leidžiančia atlikti svetainės pakeitimus be streso, prieš pradedant juos naudoti.

Didelio eismo vietų

Kai jūsų svetainė fiksuoja lankytojų statistiką šimtais tūkstančių per mėnesį, jums reikia ypač efektyvių interneto šaltinių, įskaitant patikimus hostingo sprendimus. Smagratis naudoja konteinerių technologiją, kad suteiktų vietos jūsų svetainei iškart padidinti greitkelį.

Jūsų gaunamas laikas yra įmonėms skirtas, jį teikia „Google Cloud“. Tai reiškia, kad kiekvienas klientas, apsilankęs jūsų svetainėje, negauna per daug paspaudimų per neatsakomus puslapius.

Taip pat galite bendradarbiauti su savo komanda ir klientais realiuoju laiku. „WordPress“ platforma palengvino svetainės valdymą.

Įmonių komandos

Jūsų, kaip įmonės savininko ar vadovo, prioritetas yra perduoti savo produkciją rinkai. Tačiau norint tai pasiekti, jums reikia prieglobos platformos, kuri įgalintų jūsų komandą veikti greitai ir efektyviai.

„Smagratis“ turi vieną saugiausių įmonių prieglobos sprendimų, teikiamų „Amazon Web Services“ (AWS). Tai užtikrins, kad jūsų svetainė yra saugi ir patikimai aptarnaujama tvarkant kiekvieną prašymą. Jums taip pat patiks individualizuotas palaikymas ir tvirta darbo eiga, pritaikyta kiekvienam komandos nariui.

„Smagračio“ interneto prieglobos pranašumai

Tai, kad smagratis paskyrė savo energiją ir kompetenciją siūlyti tik valdomą „WordPress“ prieglobą, labai daug reiškia įmonėms. „WordPress“ priegloba yra dinamiška ir valdoma ekspertų komandos ji lengvai virsta auksiniu interneto prieglobos standartu. Tarp privalumų, kuriuos „Flywheel“ siūlo savo klientams, yra:

Saugumas be įsilaužėlių

Ieškant prieglobos sprendimo, svarbiausias prioritetas yra saugumas. Kai įsilaužta į jūsų svetainę ir sugadinami interneto ištekliai, išlaidos, susijusios su nelaimės valdymu ir jos valdymu, gali būti didžiulės. Dėl šios priežasties „Flywheel“ sutelkė savo dėmesį į saugumo valdymą per kelis procesus ir įrankius.

Toliau pateikiamos kelios priemonės, kurių įmonė ėmėsi.

 • Slaptažodžio įvedimas – smagratis užtikrins, kad turite visus prisijungimo slaptažodžius.
 • Riboti prisijungimo bandymai – keli nepavykusieji bandymai prisijungti prie savo svetainės ar serverio iškart pareikalauja blokuoti. Tai apsaugo nuo kenksmingų prisijungimų.
 • Pažangusis IP blokavimas – „Smagračio“ apsaugos sistema greitai nustato įsibrovėlius ir per kelias sekundes blokuoja jų IP.
 • „WordPress“ naujiniai – „WordPress“ saugos komanda tvarko visus pagrindinius naujinius, kad užtikrintų, jog paleidžiate saugiausią ir naujausią „WordPress“ versiją..

Greitas greitis

Nepaisant jūsų srauto skaičiaus, paskutinis dalykas, kurio norite, yra lėto įkėlimo svetainė. Smagračiai turi reputaciją, kad padidina svetainių našumą, stebėdami jų greitį. Jie tai daro naudodamiesi keliais mechanizmais, įskaitant turinio pateikimo tinklą (CDN) ir patikimą kaupimo talpykloje technologiją.

Jie taip pat padeda sureguliuoti našumą įvertinant jūsų sąranką ir svetainės kodą. Tokiu būdu jūsų svetainė gali pasiekti maksimalų greitį visose dimensijose.

Dienos atsarginės kopijos

Net ir turėdami geriausią turimą saugumo infrastruktūrą, niekada negalite pasakyti katastrofos, kuri praeina dienomis ar valandomis. Svarstant tai, „smagratis“ turi atsarginį tvarkaraštį, kuris vykdomas kiekvieną vakarą. Visi atsarginiai šaltiniai yra saugiai saugomi 30 dienų, suteikdami pakankamai laiko atkurti, jei to reikia.

Taip pat yra galimybė padaryti atsargines atsargines kopijas diegiant papildinį ar atnaujinant temą, kad galėtumėte būti saugioje pusėje, jei kas nutiktų. Visos atsarginės kopijos saugomos „Amazon S3 Cloud“. Tai garantuoja patikimumą ir saugumą.

Visuotinis prieinamumas

Smagratis yra pasiryžęs nukreipti jus tiesiai į savo pasaulinės auditorijos centrą. Dalis jų pastangų įvykdyti šį pažadą yra suteikti jums iki 10 duomenų centrų pasirinkti iš kai priglobiate savo svetainę. Keturi iš duomenų centrų yra JAV; du Azijoje (Singapūre ir Tokijuje); vienas Toronte (Kanada) ir trys Europoje (Amsterdame, Frankfurte ir Londone).

Supaprastinta SFTP prieiga

Užuot stengęsi atsiminti kelis prisijungimo duomenis, galite turėti tik vieną „smagračio“ vartotojo vardą ir slaptažodį, suteikiantį jums SFTP prieigą prie visų jūsų bendradarbiaujamų ir jūsų turimų svetainių. SFTP serveris sujungia visas jūsų svetaines į vieną vietą, kur jas galite pasiekti naudodamiesi vienu kredencialų rinkiniu. Taip pat galite atšaukti arba suteikti prieigą kitiems žmonėms.

„WordPress“ sukurtas pagal užsakymą

Nuo serverio konfigūracijos iki optimizuotos talpyklos technologijos „Flywheel“ priegloba suteikia „WordPress“ svetainių savininkams puikią 24/7 palaikymo infrastruktūrą.

Smagračio prieglobos neigiama pusė

Kadangi „smagratis“ yra valdomas prieglobos sprendimas, neįmanoma pasiekti SSH, kad būtų galima valdyti failus ir aplankus bei modifikuoti jų teises. Tačiau naudojant ekspertų komandą ir prieigą prie SFTP vargu ar reikės SSH ryšio.

Jei esate žiniatinklio kūrėjas, jums gali būti šiek tiek nepatogu, nes „smagratis“ nesiūlo įmontuotos „Git“ aplinkos. Todėl jūs turite turėti sąskaitą „DeployHQ“. SSL sertifikatuose „smagratis“ leidžia tik juos įdiegti, bet ne pirkti.

Palyginti su kitais internetiniais kompiuteriais, „Flywheel“ 14 USD per mėnesį vienai svetainei yra šiek tiek standesnė. Tačiau jei apsvarstysite daugybę papildomų funkcijų, kurias gausite mainais, kainos taškas gali būti pateisinamas.

Išvada

Smagračio valdoma „WordPress“ priegloba turi gražią ir gerai suplanuotą sąsają su „front-end“ ir „back-end“. Prietaisų skydelį lengva naršyti net pradedantiesiems, turintiems mažai patirties ar dar neturintiems prieglobos. Tai taupo laiką ir leidžia greičiau pasiekti tikslą, taip padidinant našumą.

Jų partnerystė su Sucuri užtikrina, kad jums patiks saugi prieglobos aplinka jūsų verslui. Palaikymo komanda taip pat įspūdinga ir iniciatyvi. Kad ir kur būtumėte, galite prie jų prieiti visą parą. Jei esate laisvai samdomas vertėjas, agentūra ar įmonė, ieškanti patikimo valdomo „WordPress“ prieglobos sprendimo, „smagratis“ yra geras pasirinkimas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map