Pusiaukelė – atsakinga kelionių WP tema išsami apžvalga

Kelionių pramonė dabar yra viena didžiausių ir sparčiausiai augančių pramonės šakų, jos mėnesinės operacijos visame pasaulyje sudaro milijardus dolerių. Paprasta, kad privatūs asmenys ir įmonės pasinaudotų šia galimybe užsidirbti pinigų ir gauti gerų pajamų per su kelionėmis susijusį verslą, pavyzdžiui, kelionių agentūras, viešbučius, kurortus, SPA ir kt..


Yra sunkvežimių, kuriuose yra nuostabių „WordPress“ kelionių temų, ir vartotojai, ypač naujieji, gali lengvai susipainioti, kurią pasirinkti. Jūsų laimei, jūs nusileidote tinkamoje vietoje, nes šiandien mes palengvinsime paiešką, pateikdami keletą geriausių „premium“ kelionių temų, kurios puikiai tinka jūsų pasirinktai nišai. Viena iš populiariausių „WordPress“ temų „ThemeForest“ rinkoje yra Pusiaukelė – atsakinga kelionių WP tema. Šiuo metu jis turi net 4,5 žvaigždutės įvertinimą! Taigi, kas tai daro apie aptakią „WordPress“ temą kelionių ir gyvenimo būdo svetainėms? Sužinokime šią išsamią „Midway – Responsive Travel WP“ temos apžvalgą!

Apžvalga

„Pusiaukelė“ – reaguojanti kelionių WP tema yra gražiai parengta „WordPress“ kelionių tema, puikiai pritaikyta pikseliams, kuri idealiai tinka bet kuriame su kelionėmis susijusiame tinklaraštyje ar svetainėje. Tai populiariausia tema, kurią sukūrė ir sukūrė „ThemeForest Elite Author“, „Themex“. Tai patogi naudoti tema su daugybe tinkinimo parinkčių, joje pateikiami galingi įrankiai kelionių ar rezervavimo tinklalapiui kurti ir tvarkyti. Tema yra 100% atsakinga, joje yra 4 pasirinktinio tipo įrašai ir slankiojančios parinktys, kad jūsų svetainė atrodytų dar profesionaliau.

„Midway“ yra sukurtas atsižvelgiant į su kelionėmis susijusius tinklaraščius ir svetaines. Komplekte yra užsakymo forma ir mokėjimo funkcija, kuri viešbučiams ir kurortams bus ypač naudinga, taip pat pasirinktiniai pašto tipai, kurių kiekvienas turi savo laukus ir redagavimo įrankius. Čia yra patogus galerijos tvarkyklė, kelionių tikslais pagrįstas kategorijų filtras ir dar daugiau. Dabar svarbių kelionių funkcijų, tokių kaip kelionių paketų, paskatų, vaizdų galerijų, klientų atsiliepimų ir skaidrių demonstracijų, tvarkymas yra paprastas vaiko žaidimas!

Dizainas

Pusiaukelė – atsakinga kelionių WP tema lengvai sujungia bet kokią laikmeną ir teksto turinį į vieną paketą. Jis yra specialiai sukurtas kelionių firmoms, kelionių bendrovėms, taip pat atostogų bendrovėms, kuriose viskas įskaičiuota, įskaitant viešbučius ir kurortus. Tobulos pikselių formos dizainas ir tai, kaip jis pabrėžia jūsų turinį, įkvepia nuotykiams visiems jūsų klientams ir svetainės lankytojams. Teminiai vaizdai rodomi „polaroid“ stiliumi, kuris kažkaip primena senus laikus, kai kelionių nuotraukos buvo branginamos kaip šeimos atminimas. Tuo tarpu pagrindinis puslapis yra gerai padalytas į skyrius, kur reikia naudoti baltąją erdvę jūsų turinio sričiai išryškinti. Taip pat galite pridėti atnaujinamą fono paveikslėlį, kuris ne tik suteikia malonų vaizdą jūsų svetainei, bet ir leidžia lengvai naršyti.

Turėdamas gražų pagrindinį puslapį, kuriame derinama forma ir funkcijos, „Midway“ yra jūsų raktas į svarbiausią pasirinkimą keliautojams ir turistams. Galite būti ne tik tekstas, bet ir reklaminė vertė, galinti pasigirti ne tik nuostabiais įvairių kelionių vietų vaizdais, bet taip pat skrydžių ir apgyvendinimo rezervavimo valdikliu bei tinklaraščio skyriumi. Naudodamiesi didele dizaino įvairove, galite lengvai organizuoti savo turinį, kelionių paketus ir specialius pasiūlymus. Jei norite pridėti naujų vietų, tai galite lengvai padaryti naudodamiesi viso dydžio nuotraukų integracija ir teksto turinio šablonais. Tai leidžia iš anksto parodyti geriausius pasiūlymus ir leidžia klientams ir lankytojams lengvai spustelėti informaciją, kurios jiems reikia konkrečioms vietoms..

„Midway“ taip pat yra „Teminiai pranešimai“ puslapis, kuriame geriausias turinys pateikiamas vidutinio dydžio miniatiūrų sąrašo rodinyje. Kiekviename įraše yra didelis vaizdas ir vaizdo įrašo antraštė kartu su didele teksto turinio sritimi. Tema parengta valdikliui ir šoninei juostai, be kitų, iš anksto sukurtų valdiklių sričių, tokių kaip informacinis biuletenis, socialinė žiniasklaida ir pasirinkti įrašai.

Nors „Midway“ tvirtovė slypi stipriame reklaminiame dizaine, ji taip pat pateikiama tinklaraščio skiltyje tiems, kurie mėgsta dalintis savo patirtimi ir nuotykiais. Čia pateiktas aiškus ir paprastas baltas išdėstymas, papildytas raiškiosios medijos integracija, todėl tai ideali tema interaktyviam kelionių tinklaraščiui ar internetinei bendruomenei keliautojams. Tinklaraščiai yra svarbūs šiomis dienomis, ypač kelionių įmonėms, nes greičiausiai ten, kur pridėsite klientų vaizdus ir jų istorijas, taip pat įvairių kelionių ir kelionių vietų atsiliepimus bei apžvalgas. Mes norėtume pamatyti daugiau tinklaraščių parinkčių ir funkcijų, kad įtrauktumėte į temą daugiau asmenybės, tačiau apskritai ji tinka tiems, kurie nesvarsto savo tinklalapio tinklaraščio skyrių.

Apskritai, „Midway“ yra tiek pat stilingas, kiek ir funkcionalus. Pridėję savo geriausias paslaugas ar patraukliausius reklaminius vaizdus ir sukūrę pelningą internetinį turizmo paketų centrą, tiesiog galite pasiekti šią nuostabią temą.!

Pagrindiniai bruožai

Naudodamiesi plačiomis „Midway – Responsive Travel WP Theme“ pritaikymo galimybėmis, galite lengvai sukurti savo kelionių ir gyvenimo būdo svetainę. Vienas iš pagrindinių pardavimo taškų yra įmontuotas temos parinkčių skydelis, kuriame galite visiškai tinkinti ir keisti šriftus, spalvas, foną, slankiojančias parinktis, puslapio išdėstymą, kurti šonines juostas ir dar daugiau. Trumpai tariant, jūs galite pakeisti beveik viską, kas yra šioje temoje, kad ji taptų sava!

Taip pat galite naudoti įmontuotus pasirinktinius skelbimų tipus galerijoms, skaidrėms, atsiliepimams ir kelionėms. Kiekvienas iš šių pasirinktinių įrašų tipų turi savo įrankius ir laukus. Pvz., „Tours post“ tipas leidžia jums pridėti informaciją apie kelionių paketo tikslą, vietą ir trukmę, įskaitant išsamesnį dienos tvarkaraštį, mygtuką „Pirkti dabar“ ir tt. Tai naudodami galite lengvai sukurti funkcinė ir profesionali svetainė.

Norite sužinoti, ką dar siūlo „Midway“? Čia yra visas funkcijų sąrašas:

 • Visiškai reaguoja
 • Temos parinkčių skydelis
 • 4 pasirinktiniai įrašų tipai
 • Ekskursijų puslapis (tinklelis, sąrašas arba išskleidžiamasis meniu)
 • 3 iš anksto sukurtų puslapių išdėstymai
 • Skaidrės
 • 2 slankiklio tipai (paprastas arba judantis)
 • Skaidrinės nuorodos
 • Įterptasis vaizdo įrašas
 • Galerijos
 • Atsiliepimai
 • 4 pasirinktinės vartotojo formos (paieška, užsakymas, klausimas, kontaktas)
 • 3 tinkinti valdikliai (informacinis biuletenis, „Twitter“ kanalas, atrinkti pranešimai)
 • Užsakymas ir mokėjimai
 • Neribotas šoninių juostų skaičius
 • Trumpųjų kodų redaktorius
 • Vartotojo formų kūrėjas
 • „Google Analytics“ integracija
 • Įtrauktas demonstracinis turinys
 • Vertimas paruoštas

Žinoma, „Themex“ teikia kokybės palaikymą visoms jų geriausioms temoms, įskaitant „Midway“. Taigi, jei kyla problemų dėl temos, galite tiesiog apsilankyti palaikymo forume, naudodami pirkimo kodą registruotis ir paprašyti temos autoriaus pagalbos. Prieš pateikdami bilietą, rekomenduojame perskaityti esamus palaikymo bilietus ir dokumentus.

Už ir prieš

Jei ieškote „WordPress“ temos, kuri ne tik turi stulbinantį dizainą ir savitą išvaizdą, bet ir turi labai lengvai pritaikomas parinktis bei aukščiausio lygio palaikymą, tada negalite suklysti pasirinkdami „Midway – Responsive Travel WP“ temą. Tačiau prieš viską išsiaiškinkite mokamos kelionių temos, tokios kaip „Midway“, privalumus ir trūkumus.

Argumentai už
 • Aukščiausios kokybės temoms, tokioms kaip „Midway“, taip pat teikiamas specialus palaikymas per forumą, el. Paštą, telefoną ir kt.
 • Aukščiausios kokybės temos atnaujinamos dažniau nei jų nemokami kolegos, tokiu būdu apsaugant jūsų svetainę nuo saugumo grėsmių ir klaidų.
 • „Midway“ komplekte yra daugybė iš anksto sukurtų ir paruoštų naudoti puslapių išdėstymų, kuriuos galite naudoti naudodami išplėsti savo svetainės funkcionalumą..
 • „Midway“ yra lengvai pritaikomas, todėl galite lengvai sukurti unikalų pasirinkto verslo nišos vaizdą.
 • Aukščiausios kokybės temos yra su puikiais papildiniais ir daugybe integruotų funkcijų, tokių kaip slankikliai, vaizdų galerijos, aplankas, tinklaraščio skiltis ir dar daugiau.
Minusai
 • Aukščiausios kokybės temos kainuoja, todėl norint jas gauti reikia išleisti pinigų, o tai gali būti netinkama tiems, kurių biudžetas ribotas.
 • Kai kurios „premium“ temos, priešingai nei nemokamos temos, nėra oficialiai peržiūrimos „WordPress“. Dar blogiau, kad kai kurios mokamos parinktys nepaiso ir neatitinka „WordPress“ kūrimo standarto.
 • Siekiant tapti universaliausia „premium“ tema, kai kurios temos yra iš anksto įkeltos su daugybe funkcijų ir priedų, kurie kai kuriems vartotojams gali būti nereikalingi, todėl tema tampa sunki ir išsipūtusi..

Dabar, kai žinote galimus mokamos temos, tokios kaip „Midway“, naudą ir pranašumus, galiausiai apsispręsite, ar nesinaudosite šia tema, ar tiesiog susitarsite su nemokama tema. Pirma, jei turite mažą biudžetą ir norite sukurti pagrindinę svetainę arba norite sukurti tinklaraštį kaip hobį, geriau pasirinkti nemokamą temą. Be to, prieš pasirenkant „WordPress“ temą, pirmiausia reikia patikrinti jos savybes ir funkcijas ir išsiaiškinti, ar ji atitinka jūsų poreikius. Raskite ir temą, kurią lengva naudoti bei pritaikyti. Ir, žinoma, tema turi būti suderinama su naujausia „WordPress“ versija ir sklandžiai veikti su papildiniais. Atsižvelgdami į tai, galite lengvai susiaurinti savo galimybes ir rasti geriausią savo kelionių ir gyvenimo būdo svetainės temą!

Galutinis verdiktas – aptaki ir turistinė kelionių ir laisvalaikio svetainių tema

Pusiaukelė – atsakinga kelionių WP tema yra aiškiai skirtas kelionių ir gyvenimo būdo tinklalapiams. Jis turi gerai suplanuotą pagrindinį puslapį, leidžiantį jums parodyti vaizdingos paskirties vietas, kad svetainės lankytojai būtų paversti klientais. Jis visiškai reaguoja ir lengvai pritaikomas, jame yra tik reikiami turų tvarkymo, rezervavimo ir paieškos įrankiai. Nors jis turi labai paprastą išdėstymą su jo numatytąja versija, teisingų tinkinimų yra daug. Sunku rasti šios temos kaltę, ir tikriausiai dėl šios priežasties daugelis vartotojų pasirenka ją bet kuriai kitai „WordPress“ kelionių temai rinkoje. Taigi, jei ieškote aukšto ir žemo lygio aptakių „WordPress“ temų kelionių ir gyvenimo būdo svetainėse, „Midway – Responsive Travel WP“ tema gali būti tiesiog jūsų atsakymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map