Priežastys, kodėl jūsų verslui reikia pereiti prie debesies iš bendro naudojimo

debesies serveriai


Iš tūkstančių svetainių, prieinamų internete, bendro naudojimo žiniatinklio priegloba vis dar laikoma labiausiai naudojama priegloba. „Cloud“ ir „Shared“ priegloba turi daug skirtumų ir yra unikalūs skirtingais būdais. Remdamiesi savo reikalavimais, turite pasirinkti vieną iš jų.

Bendras priegloba yra geras, jei tik esate pradedantysis. Bendrai naudojamo prieglobos trūkumai yra tai, kad negalite patenkinti jūsų reikalavimų, kai atnaujinate savo svetaines. Yra daugybė galimybių, kad trūks išteklių, prastovos ir IP juodasis sąrašas ir tt.

Kita vertus, „Cloud hostingas“ yra žinomas dėl savo veikimo greičio. „Cloud hostingas“ teikia išteklius, tokius kaip atmintis, laikymo vieta ir tt iš serverių rinkinio (debesis). Taigi, paprastais žodžiais tariant, debesų priegloba pasirodė kaip bendrojo prieglobos pranašumų sprendimas.

Šiame straipsnyje aptarsime, ar debesų priegloba yra tikrai geresnė už bendrą prieglobą, ar ne.

Kaip veikia bendras interneto priegloba?

Kas yra bendras interneto priegloba

Bendrinamasis interneto priegloba yra pagrindinis žiniatinklio prieglobos tipas, kuriame vienas serveris talpins šimtus ar kartais tūkstančius svetainių. Tai yra tarsi bendro naudojimo kambarys su draugais, kuriame dalinsitės keliais ištekliais, tokiais kaip vanduo, elektra, maistas ir pan.

Manoma, kad bendras hostingas yra pigiausia prieglobos platforma. Prieglobos paslaugų teikėjai siūlo bendrą hostingą skirtingomis kainomis, atsižvelgiant į išteklių kiekį, pvz., Erdvę, pralaidumą, „MySQL“ duomenų bazes, el. Pašto abonementus ir keletą kitų.

10 geriausių bendrojo žiniatinklio prieglobos planų

Bendrosios prieglobos pranašumai

Taupus

Bendras priegloba yra prieinama pigiausiomis kainomis, atsižvelgiant į planus ir pasiūlymus. Kadangi ištekliai paskirstomi vartotojams, viso serverio kaina paskirstoma jiems.

Pradedantiesiems draugiškas

Bendras priegloba yra laikoma geriausia tiems, kurie nori patekti į prieglobos aplinką. Tai labai patinka tinklaraštininkams ir smulkaus verslo įmonėms.
Lengva valdyti savo svetaines

Bendrai naudojamoje prieglobos platformoje yra patogios naudoti valdymo pultai, tokie kaip „cPanel“ ar „Plesk“ ir tt, kurie yra naudingi tvarkant jūsų svetainę.
Nereikia techninių žinių

Jums, kaip bendro prieglobos vartotojui, tereikia sutelkti dėmesį į savo svetainę. Serverį tvarko, prižiūri ir atnaujina prieglobos teikėjo techniniai darbuotojai.

Bendrosios prieglobos neigiamos pusės

Spektaklis

Jei bendrame serveryje yra populiari svetainė su palyginti dideliu srautu ir ji pradeda naudoti daugiau išteklių, jūsų svetainės veikimas tikrai sulėtės..

Juodojo sąrašo grėsmė

Kadangi bendrojo serverio svetainėse naudojamas vienas IP, netinkamų kaimynų svetainių buvimas pakenks jūsų svetainės reputacijai dėl IP juodojo sąrašo.
Nėra serverio valdiklių

Serverį tvarko prieglobos paslaugų teikėjo darbuotojai. Bet kokia serverio problema privers jus būti niekur. Tai gali sukelti konfliktą tarp prieglobos paslaugų teikėjo ir svetainių savininkų. Susiję: Bendri žiniatinklio prieglobos pagrindai pradedantiesiems

Kaip veikia „Cloud Hostingas“?

Serverių rinkinys sugrupuotas veikti kaip viena sistema, vadinama debesimi. Debesis talpins svetainių rinkinį ir gali valdyti didelį srautą ir smaigalius. Tai seka „Cloud Computing“ technologija.

„Debesijos“ priegloba yra labai prieinama naudojant „mokamo mokesčio už naudojimąsi kaina“ modelį žiniatinklio prieglobos rinkoje. Šis prieglobos tipas turi galimybę įveikti problemas, su kuriomis susiduria bendras hostingas ir kitos prieglobos rūšys.

10 geriausių debesijos prieglobos planų

Kodėl pastaruoju metu debesų priegloba įgijo daugiau populiarumo?

Jūs, kaip svetainės savininkas, norite, kad jis veiktų ir veiktų kiekvieną dieną. Yra tikimybė, kad serveris sudužtų ar bet kokia aparatinės įrangos gedimas bendro naudojimo prieglobos serveryje dėl kelių priežasčių. Bet debesų priegloba yra išimtis. Serverių rinkinys veikia kartu, kad padidintų jūsų svetainės našumą, ir kadangi debesyje yra keli serveriai, vieno serverio gedimas neturi įtakos jūsų svetainės veikimui..

„Cloud Hosting“ pranašumai

Aukštas našumas

Jokia kita prieglobos platforma negali atitikti debesų prieglobos našumo. Taip yra todėl, kad serverių rinkinys arba debesis veikia kartu ir veikia kaip vienas virtualus serveris.

Gedimų toleravimas

Jei serveris, kuris priglobia jūsų svetainę, naudodamas debesų prieglobą, turi kokių nors nesėkmių, tada kitas debesyje esantis serveris veikia kaip pakaitalas ir atlieka jūsų svetainės prieglobos darbus. Taigi, jis yra labai patikimas.

Sąžininga kaina

„Cloud hostingas“ naudoja mokamo už naudojimąsi modeliu. Jūs turite mokėti už tai, ką tiksliai naudojate. Jūs netgi galite gauti papildomų išteklių pagal savo reikalavimus.

Neigiamos debesies prieglobos pusės

Techninės žinios yra būtinos

Debesų priegloba skiriasi nuo kitų tipų. Turite žinoti, kaip tiksliai veikia, kai dirbate su debesimi. Taigi tai nėra pageidaujama pradedantiesiems

Palyginti brangiau

Nors „Cloud“ prieglobą galima įsigyti už naudojimąsi mokama kaina, ji yra brangesnė nei kitos rūšies priegloba. Taigi pradedantiesiems tai nėra prieinama kaina. Susiję: kas yra „Cloud Hosting“? Kaip tai iš tikrųjų veikia?

Išvada:

Bendrinamo ir debesies prieglobos pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip jūsų biudžetas, svetainių tipas ir daugelis kitų.

Jei esate pradedantysis arba turite savo mažo verslo svetainę, visada geriau turėti bendrą svetainės prieglobą. Augant jūsų verslui, jūsų svetainė turi sugebėti valdyti didelį srautą ir spuogus. Taigi, pereikite prie debesies prieglobos, kai pradėsite uždirbti padorių pinigų.

Tai viskas, ką turime šiame straipsnyje. Tikimės, kad jūs turite išmokti ko nors naujo, ir tai jums padėjo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map