Populiari CMS pagal rinkos dalį


populiarios cms


Jei dar nesate susipažinę su turinio valdymo sistemomis (CMS), pateikiame labai paprastą apibrėžimą:

Turinio valdymo sistemos leidžia pasaulio neinžinieriams kurti viso masto, veikiančias ir profesionaliai atrodančias svetaines, neliesdami šiek tiek kodo.

Naudodamiesi CMS, jūs neturite suprasti, kaip veikia svetainės. Ir šaunus dalykas yra tai beveik pusė iš visų 1 271 920 923 internetinės svetainės naudokitės CMS, kad jums būtų gera kompanija.

Mes eisime pro jus 10 populiariausių CMS platformų pagal rinkos dalį. Taip pat įsigilinsime į kiekvienos CMS platformos funkcijas, vartotojo įgūdžių lygio reikalavimus, verslui, geriausiai tinkančiam platformai, ir dar daugiau.

Greita statistika ir turinio apžvalga:

 1. „WordPress“ (Daugiau nei 27 milijonai tiesioginių svetainių)
 2. Wix (Daugiau nei 3,8 mln. Internetinių svetainių)
 3. Kvadratas (Daugiau nei 1,9 mln. Internetinių svetainių)
 4. Joomla! (Daugiau nei 1,8 mln. Internetinių svetainių)
 5. Shopify (1,1+ milijonų tiesioginių svetainių)
 6. Drupalis (630 ir daugiau tūkstančių tiesioginių svetainių)
 7. Tinklaraštininkas (430 ir daugiau tūkstančių tiesioginių svetainių)
 8. Prestashop (285+ tūkstančiai tiesioginių svetainių)
 9. Magento (265+ tūkstančiai tiesioginių svetainių)
 10. Bitrix (223+ tūkstančiai tiesioginių svetainių)

10 populiariausių CMS platformų

Visi duomenys, įtraukti į šį straipsnį, gaunami iš šių šaltinių: Pastatytas.

1. „WordPress“ (Daugiau nei 27 milijonai tiesioginių svetainių)


„WordPress“

Laikoma populiarių CMS populiarumu, „WordPress“ ir toliau pirmauja rinkoje dideliu pelnu. Kalbant apie visą internetą (svetaines, sukurtas su CMS arba be jos), 35,6% jų yra „WordPress“ svetainės.

„WordPress“ yra atvirojo kodo programinė įranga, tai reiškia, kad ją galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti. Tačiau norint sukurti ir įkelti „WordPress“ svetainę, reikia įsigyti pasirinktinį domeną ir prieglobą.

Kitas „WordPress“ pranašumas yra tas, kad platforma siūlo tūkstančius profesionalių temų ir per tūkstančius papildinių galite įdiegti praktiškai bet kurią funkciją. Daugelis papildinių yra nemokami („premium“ papildiniai galimi specialiam naudojimui), o „WordPress“ temos paprastai svyruoja nuo 15 USD iki 60 USD+.

Štai „Avada“, viena geriausiai parduodamų „WordPress“ temų „ThemeForest“ prekyvietėje:

Avada
Vaizdo šaltinis: Avada.

Įgūdžių lygis: 1-2

Daugelis žmonių jums pasakys, kad „WordPress“ lengva naudoti. Taip yra, bet tai yra kartu su įspėjimu. Bus šiek tiek mokymosi kreivės, ir manevravimas aplink administratoriaus pagrindus gali būti sudėtingas naujokams. „WordPress“ taip pat yra įsilaužėlių svajonė, todėl svarbu neatsilikti nuo versijos naujinių.

Kadangi „WordPress“ yra atvirojo kodo, turėsite patys juos atsisiųsti ir įdiegti į savo prieglobos serverį. Laimei, dauguma kompiuterių turi įdiegimą vienu spustelėjimu, kuris taupo laiką (rankinis diegimas taip pat yra šiek tiek techninis). Jei jums reikia pagalbos, greita „Google“ paieška pateiks informaciją apie bet kurią techninę „WordPress“ problemą.

Verslo tipai:

„WordPress“ svetainės yra tinkamos bet kokio tipo verslui. Nuo „e-komercijos“ iki tinklaraštininkų iki paslaugų verslo ir į technologijas orientuoto verslo pradedantiesiems, „WordPress“ siūlo daugybę funkcijų ir galimybių, leidžiančių beveik kiekvienam verslui greitai pradėti veikti ir veikti. Tačiau el. Prekybos svetainėms reikės specializuotų papildinių, tokių kaip „WooCommerce“.

Argumentai už:

 • �� SEO tinkamos funkcijos
 • �� Mobiliesiems pritaikytos funkcijos
 • �� Patogus vartotojui
 • �� Internetinių dienoraščių funkcionalumas (tinklaraščiams sukurti buvo sukurta „WordPress“ programinė įranga)
 • �� Elektroninės prekybos funkcijos

Minusai:

 • �� „WordPress“ yra patogus vartotojui, tačiau gali būti sunku išmokti ir valdyti, jei jūs dar nesate platformoje.

PASTABA: Mes kalbame apie „WordPress.org“ čia. Tai neturi būti painiojama su „WordPress.com“ – mažiau patikima „WordPress“ versija, kuriai nereikia įsigyti hostingo. Čia yra skirtumas tarp „WordPress.org“ ir „WordPress.com“.

2. Wix (Mokama)


Wix

„Wix“ yra dar vienas „viskas viename“ svetainių kūrėjas, skirtas visiškai naujokui. Jis taip pat yra visiškai priglobtas, o „Wix“ tvarko visą techninę informaciją.

„Wix“ kainodara
„Wix“ kainodara.

„Wix“ siūlo nemokamą, ribotą planą. Aukščiausi atnaujinimai yra įtrauktos į mokamus paketus, kurie prasideda nuo 13 USD – 39 USD per mėnesį pagrindinėms svetainėms ir 23 USD – 500 USD + per mėnesį verslo ir e-komercijos svetainėms.

Verslo tipai:

„Wix“ geriausiai tinka individualiems verslininkams ar bet kokio tipo mažoms įmonėms; tačiau, palyginti su atitinkamai „Shopify“ ir „WordPress“, jos elektroninės komercijos ir tinklaraščių rašymo galimybių trūksta. Panašiai kaip „Squarespace“, jis yra ribotas, jei norite smarkiai pritaikyti savo svetainę. Tinkinant gali prireikti kūrėjo pagalbos.

Pastaraisiais metais trūko „Wix“ SEO funkcijų, tačiau populiarioji CMS platforma tobulėjo. Mažoms įmonėms tai nėra problema, tačiau vidutinės ir didelės įmonės tvirtesnėje platformoje ras geresnių rezultatų.

Įgūdžių lygis: 1

„Wix“ yra patogus naudoti ir lengvai valdomas. Norint susipažinti su platforma, reikės nedidelės mokymosi kreivės, tačiau paprastai ja naudotis paprasta.

Argumentai už:

 • �� SEO tinkamos funkcijos (pastaraisiais metais geresnės)
 • �� Mobiliesiems pritaikytos funkcijos
 • �� Patogus vartotojui
 • �� Internetinių dienoraščių funkcijos (ne tokios patikimos kaip „WordPress“)
 • �� Elektroninės prekybos funkcija (ne tokia tvirta kaip „Shopify“)

Minusai:

 • Kaina – yra mėnesinis mokestis už naudojimąsi platforma; tačiau „Wix“ siūlo nemokamą, ribotą planą
 • More Labiau įsitvirtinusioms įmonėms yra šiek tiek ribotos funkcijos ir pritaikymas

Čia yra mūsų mokymo programa, kaip naudoti „Wix“.

3. Kvadratas (Mokama)


Kvadratas

„Squarespace“ yra tinklalapių kūrimo platforma, kuriai nereikia diegti jūsų prieglobos serveryje, nes ji nėra atviro kodo. Panašiai kaip „Shopify“, „Squarespace“ turi prieglobą, SSL sertifikatus, palaikymą ir kitas platformoje įmontuotas funkcijas. Visa tai yra įtraukta į mokesčio nustatymą, kuris svyruoja nuo 12 USD iki 40 USD per mėnesį.

Ploto kainodara
Ploto kainodara.

„Squarespace“ yra žinomas dėl švarių, modernių šablonų. Jo estetinė esmė yra paprastas ir elegantiškas, o šablonai apima daug baltos erdvės.

Erdvės šablonas
Lauko kvadrato šablonas.

Verslo tipai:

Visų rūšių verslas gali rasti namus „Squarespace“. Jei dar nesinaudojote svetainių kūrimu, „Squarespace“ gali būti gera vieta pradėti. Tačiau vienas iš svetainių kūrėjų, tokių kaip „Squarespace“, trūkumų yra tas, kad platforma nesiūlo tiek daug pritaikymo lankstumo, kiek atvirojo kodo platforma, kaip „WordPress“. Jei norite pritaikyti už temų parametrų ribų, turėsite samdyti kūrėją.

Įgūdžių lygis: 1-2

Norint pakilti ir bėgti, reikės šiek tiek išmokti naudotis platforma. Bet tai gana lengva manevruoti, kai tik jūs jį pakabinsite, o „Squarespace“ siūlo daugybę apžvalgos vaizdo įrašų.

Argumentai už:

 • �� SEO tinkamos funkcijos
 • �� Mobiliesiems pritaikytos funkcijos
 • �� Patogus vartotojui
 • �� Internetinių dienoraščių funkcijos (ne tokios patikimos kaip „WordPress“)
 • �� Elektroninės prekybos funkcija (ne tokia tvirta kaip „Shopify“)

Minusai:

 • Kaina – yra mėnesinis mokestis už naudojimąsi platforma
 • More labiau įsitvirtinusioms įmonėms yra šiek tiek ribotos funkcijos ir pritaikymas

4. Joomla! (1,8 ir daugiau nei milijonas tiesioginių svetainių)


Joomla!

Nors Joomla! užima antrąją vietą tarp populiariausių CMS platformų, ji vis dar yra gana toli nuo lyderės „WordPress“, kuri yra pirmaujanti rinkos dalies prasme.

Tai pasakė: Joomla! yra perspektyvi daugelio tipų svetainių CMS. Tai nemokamas ir atviras šaltinis, pvz., „WordPress“, taip pat norint nustatyti, reikės įsigyti tinkintą domeną ir prieglobą. Diegti vienu paspaudimu galima daugelyje hostingo teikėjų.

Panašus į „WordPress“ papildinius, „Joomla! siūlo plėtinius, leidžiančius tinkinti savo svetainės funkcijas.

2-3 įgūdžių lygis:

Mes paskyrėme „Joomla“! 2–3 įgūdžių lygis, nes jį nustatyti gali būti šiek tiek sunkiau nei „WordPress“. Vis dėlto žiniatinklyje gausu patarimų ir patarimų, kaip platformoje padaryti praktiškai viską, ko tik nori.

Verslo tipai:

Panašus į „WordPress“, „Joomla! tiks bet kokio tipo verslo svetainei, nesvarbu, didelis ar mažas.

Argumentai už:

 • �� SEO tinkamos funkcijos
 • �� Mobiliesiems pritaikytos funkcijos
 • �� Tinklaraščių funkcionalumas
 • �� Elektroninės prekybos funkcijos

Minusai:

 • �� Nelabai patogi pradedantiesiems

5. Shopify (1+ milijonų tiesioginių svetainių)


Shopify

„Shopify“ yra pramonės lyderė elektroninės prekybos erdvėje. Priešingai nei trys pirmosios populiariosios CMS platformos, „Shopify“ yra „SaaS“ (programinė įranga kaip paslauga). Jūs mokate platformai mokestį (nuo 29 USD iki 299 USD per mėnesį), kad tvarkytumėte technines jūsų parduotuvės detales, tokias kaip priegloba, saugumas, SSL sertifikavimas ir visos kitos funkcijos, kurių jums reikia norint valdyti parduotuvę..

„Shopify“ kainodara
„Shopify“ kainodara.

„Shopify“ į platformą įtraukė visas funkcijas, kurių reikia el. Prekybos parduotuvių savininkams, tokias kaip mokėjimų rinkimas, pristatymas, atsargų ir nuolaidų valdymas ir kita. „Shopify“ taip pat siūlo kelis papildinius, kurie leidžia pritaikyti parduotuvę.

Kaip „WordPress“, bet norite išbandyti „Shopify“? „Shopify“ taip pat galite integruoti ir savo „WordPress“ svetainėje.

Verslo tipai:

„Shopify“ orientuojasi tik į elektroninės prekybos parduotuves.

Įgūdžių lygis: 1

„Shopify“ yra lengvai naudojama platforma pradedantiesiems. Nors platformos mokymasis užtruks šiek tiek laiko, „Shopify“ rūpinasi visomis techninėmis detalėmis. Jei kyla problemų, pagalbos galite rasti „Shopify“ palaikymo tarnyboje.

Argumentai už:

 • �� SEO tinkamos funkcijos
 • �� Mobiliesiems pritaikytos funkcijos
 • �� Patogus vartotojui
 • �� Tinklaraščių funkcionalumas
 • �� Elektroninės prekybos funkcijos

Minusai:

 • Kaina – yra mėnesinis mokestis už naudojimąsi platforma

6. Drupalis (Atviro kodo)


Drupalis

Panašiai kaip „WordPress“ ir „Joomla!“, „Drupal“ yra nemokama atvirojo kodo programinė įranga, kuriai reikės pasirinktinio domeno įsigijimo ir įdiegimo jūsų prieglobos serveryje. Programinė įranga taip pat siūlo temas ir modulius, leidžiančius tinkinti savo svetainės funkcijas ir funkcijas.

Kodėl verta rinktis „Drupal“ per „WordPress“? Nors „WordPress“ naudoti yra lengviau, „Drupal“ yra stipruolis, kuris orientuojasi į sudėtingas socialinių leidinių bendruomenės svetaines, turinčias daug turinio ir turinčias dideles duomenų bazes..

Verslo tipai:

„Drupal“ tiks bet kokia verslo rūšis, tačiau kai kurioms įmonėms gali prireikti papildomų „Drupal“ platformų ir plėtinių.

Įgūdžių lygis: 2–3

„Drupal“ gali būti sudėtingesnis darbas su netgi „Joomla!“, Ypač keičiant jūsų svetainės išvaizdą. Plėtinių atnaujinimas taip pat gali būti iššūkis, kai jie nesuderinami, o tai gali nutikti dažniau. Jei vykdote el. Prekybos parduotuvę, „Drupal“ komercija ir „Ubercart“ yra pasirinkimo galimybės; tačiau norint nustatyti, gali reikėti kūrėjo pagalbos.

Argumentai už:

 • �� SEO tinkamos funkcijos
 • �� Mobiliesiems pritaikytos funkcijos
 • �� Tinklaraščių funkcionalumas
 • �� Elektroninės prekybos funkcijos

Minusai:

 • �� Kalbant apie patogumą vartotojui, „Drupal“ gali prireikti kūrėjo pagalbos

„WordPress“ ir „Joomla“! prieš Drupalą? Peržiūrėkite mūsų palyginimo vadovą, kuris padės pasirinkti.

7. Tinklaraštininkas (Laisvas)


Tinklaraštininkas

„Blogger“ yra nemokama internetinių dienoraščių platforma, priklausanti „Google“. „Google“ priglobia šiuos tinklaraščius, taigi į jūsų domeno pavadinimą bus įtrauktas pogrupis „blogspot.com“. Taip pat turite galimybę nustatyti prieglobą ir nukreipti „Blogger“ domeną į pasirinktą pasirinktinį domeną.

Verslo tipai:

„Blogger“ yra platforma atsitiktiniams tinklaraštininkams, kurie nenori kurti verslo. Jos paprastumas yra tinkamas pradedantiesiems ir tiems, kurie rašo internetinius puslapius dėl asmeninių malonumų.

Įgūdžių lygis: 1

„Blogger“ paprasta naudoti ir valdyti.

Argumentai už:

 • �� SEO tinkamos funkcijos
 • �� Mobiliesiems pritaikytos funkcijos
 • �� Patogus vartotojui
 • �� Internetinių dienoraščių funkcijos (ne tokios patikimos kaip „WordPress“)

Minusai:

 • �� El. Prekybos funkcijos (neskirtos elektroninės prekybos įmonėms)

8. Prestashop (Mokama)


Prestashop

Panašus į „Magento“, „Prestashop“ yra atvirojo kodo platforma, orientuota į elektroninės prekybos verslą. „Prestashop“ naudoti galima nemokamai, tačiau turėsite nusipirkti pasirinktinį domeną ir nustatyti prieglobą. Jei norite prieinamesnio ir patogesnio nei „Magento“ sprendimo, „Prestashop“ gali būti šis kelias.

„Prestashop“ taip pat siūlo „Prestashop Ready“ – visa apimantį sprendimą, kuris yra visiškai apsaugotas ir talpinamas. Šis planas kainuoja 24,90 euro per mėnesį.

Verslo tipai:

„Prestashop“ yra sutelktas tik į elektroninę prekybą ir labiau skirtas mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Įgūdžių lygis: 2+

Nors „Prestashop“ funkcijos ir pritaikymo galimybės yra šiek tiek ribotos, jis yra patogesnis vartotojui nei „Magento“ ir yra pigesnis. Dėl šių priežasčių jis tinka mažoms įmonėms. Tačiau naujokų palaikymas gali būti ribotas. „Prestashop Ready“ planą bus daug lengviau naudoti ir prižiūrėti, nei patiems įdiegiant atvirojo kodo programinę įrangą.

Argumentai už:

 • �� SEO tinkamos funkcijos („Magento“ siūlo daugiau SEO funkcijų)
 • �� Mobiliesiems pritaikytos funkcijos
 • �� Patogus vartotojui
 • �� Tinklaraščių funkcionalumas
 • �� Elektroninės prekybos funkcijos

Minusai:

 • More Labiau įsitvirtinusioms įmonėms yra šiek tiek ribotos funkcijos ir pritaikymas

9. Magento (Mokama)


Magento

„Magento“ yra nemokama atvirojo kodo elektroninės komercijos platforma. Panašiai kaip „WordPress“, jūs perkate pasirinktinį domeną ir atsisiunčiate bei įdiegiate „Magento“ savo prieglobos serveriuose.

„Magento“ siūlo keletą sprendimų, atsižvelgiant į jūsų verslo dydį. Jie prasideda nuo nulio dolerių („Magento Open Source“), taip pat apima „viskas viename“ debesies sprendimą („Magento Commerce“) ir mastelį iki įmonės lygio funkcijų, kurios gali kainuoti tūkstančius dolerių per metus.

Verslo tipai:

„Magento“ yra sutelktas tik į elektroninę prekybą ir gali valdyti didesnius prekės ženklus bei įmonės lygio verslą.

Įgūdžių lygis: 3+

Priešingai nei kita populiaresnė atvirojo kodo programinė įranga, prieglobos paslaugų teikėjai paprastai nesiūlo „Magento“ įdiegimo vienu spustelėjimu parinkties. Taip pat gali būti sunku prisijungti ir naudotis internetu, ypač pradedantiesiems.

Argumentai už:

�� SEO tinkamos funkcijos (pastaraisiais metais geresnės)

�� Mobiliesiems pritaikytos funkcijos

�� Tinklaraščių funkcionalumas

�� Elektroninės prekybos funkcijos

Minusai:

�� Kalbant apie patogumą vartotojui, „Magento“ gali reikėti kūrėjo pagalbos

10. „Bitrix“ („Bitrix24“)


Bitrix

„Bitrix“ pradėjo kurti svetaines 1998 m. Nuo to laiko ji tapo plataus masto bendradarbiavimo įrankiu įmonėms ir buvo pervadinta į „Bitrix24“..

Ši populiari CMS platforma, kurios paketai prasideda nuo nemokamų iki 199 USD per mėnesį, siūlo tokias funkcijas kaip projektas, HR, dokumentų ir laiko valdymas, bendradarbiavimo funkcijos, svetainių kūrėjas, ryšių su klientais valdymas ir dar daugiau.

Svetainių kūrėjas siūlo prieglobą, pralaidumą, SSL šifravimą ir tokias funkcijas kaip formos, el. Pašto rinkodara ir neribotas puslapių skaičius.

Verslo tipai:

„Bitrix24“ aptarnauja labiau įsitvirtinusias įmones – nuo mažų iki įmonės lygių bet kurioje vertikalėje. Mokymosi kreivė yra staigi, tačiau jos funkcijos yra išsamios. Jei ieškote tik svetainių kūrėjo, šis įrankis gali būti ne jums.

Įgūdžių lygis: 2

Nereikia suprasti kodo, tačiau yra staigi mokymosi kreivė, kaip valdyti programinę įrangą.

Argumentai už:

 • �� SEO tinkamos funkcijos
 • �� Mobiliesiems pritaikytos funkcijos
 • -Patogus vartotojui (taip, bet reikės laiko išmokti sistemą)
 • �� Internetinių dienoraščių funkcijos (ne tokios patikimos kaip „WordPress“)
 • �� Elektroninės prekybos funkcijos

Minusai:

 • Norint valdyti programinę įrangą, reikia staigios mokymosi kreivės

Sparčiosios pradžios patarimai, kurią CMS platformą pasirinkti

Čia yra populiariausių CMS platformų santrauka:

 1. „WordPress“ (nemokamas, atvirojo kodo)
 2. Wix (nemokamas ir mokamas viskas įskaičiuotas sprendimas)
 3. Kvadratas (mokamas viskas įskaičiuotas sprendimas)
 4. Joomla! (nemokamas, atvirojo kodo)
 5. Drupalis (nemokamas, atvirojo kodo)
 6. Shopify (mokamas „viskas įskaičiuota“ el. prekybos sprendimas)
 7. Tinklaraštininkas (nemokama internetinių dienoraščių platforma)
 8. Prestashop (nemokamas, atvirojo kodo e-komercijos sprendimas; mokamas „viskas įskaičiuota“ planas)
 9. Magento (nemokamas, atvirojo kodo e-komercijos sprendimas; mokamos parinktys, įmonės lygmuo)
 10. „Bitrix24“ (mokama „viskas įskaičiuota“ bendradarbiavimo platforma)

Vienas iš pirmųjų sprendimų, kurį norite priimti, yra tas, ar norite atvirojo kodo, ar visa apimančio „SaaS“ sprendimo. Atvirojo kodo sprendimai reikalauja, kad jūs pats valdytumėte savo svetainę. Turėdami savarankišką priglobtą svetainę, jūs visiškai kontroliuojate savo svetainę (iš esmės ji priklauso jums), tačiau šis procesas yra labiau techninis ir reikalauja nuolatinės priežiūros.

„Priimta už jus“ „SaaS“ sprendimai pašalina techninius iššūkius, tačiau jie naudoja jūsų svetainę priegloboje ir todėl visiškai kontroliuoja.

TL; DR

„WordPress“ vis dar viešpatauja aukščiausiose visose CMS platformose.

Jei ieškote už jus atsakingo sprendimo, „Wix“ arba „Squarespace“ bus geras pasirinkimas, atsižvelgiant į jūsų verslo modelį.

Jei vykdote el. Prekybos verslą ir domitės atvirojo kodo sprendimu, „Shopify“ ar „Prestashop“ būtų geras pasirinkimas. Įmonių lygio elektroninės komercijos parduotuvės turėtų atsižvelgti į „Magento“.

Galiausiai, jei norite visapusiško bendradarbiavimo ir CMS platformos, „Bitrix24“ bus jūsų pasirinkimas.

Pasiruošę kurti savo svetainę? Pradėkite čia su šiuo žingsnis po žingsnio vadovu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector