Pasamdykite žiniatinklio kūrėją ar darykite tai patys?

Nuoma internete žiniatinklio kūrėjui arba „pasidaryk pats“ vadovas


Jei norite sukurti naują svetainę – nesvarbu, ar tai būtų verslo tikslai, ar asmeninis projektas -, galite pasirinkti du pagrindinius kelius:

 • A: Pasamdykite žiniatinklio kūrėją ir leiskite jiems atlikti užduotį už jus
 • B: Susikurkite svetainę patys (baisu, mes žinome!).

Kai samdote interneto programuotoją, iš esmės galite iškrauti visas savo idėjas / planus, sumokėti 200–3000 USD ir tiesiog laukite galutinio rezultato.

Privalumai ir trūkumai išsinuomojant interneto svetainių kūrėją ir kuriant („WordPress“) svetainę patiems.

Jei skubate, čia yra (beveik) viskas, ką reikia žinoti, nesigilinant į detales:

Pasinaudokite interneto programuotoju arba patys kurkite („WordPress“) svetainę
Interneto programuotojo samdymasPasidaryk pats
Reikalingas biudžetas: 500–3000 USD pagrindinei svetainei + 70 USD per metus domenui ir prieglobai.Reikalingas biudžetas: 70 USD per metus domenui ir prieglobai + (pasirinktinai) 40 USD už papildomą „WordPress“ temą.
Nereikia jokios „WordPress“ patirties.Būtina suprasti, kaip veikia „WordPress“.
Tinklalapį galima sukurti remiantis visiškai pritaikytu dizainu.Svetainė sukurta pagal parengtą „WordPress“ temą.
Papildomos funkcijos gali būti gaminamos pagal užsakymą.Papildomą funkcionalumą teikia „WordPress“ įskiepiai.
Kūrėjas gali užregistruoti domeno vardą ir nusipirkti prieglobą jums.Turėsite užregistruoti domeno vardą ir patys nusipirkti žiniatinklio prieglobą.
Galite sukurti bet kokio tipo svetainę.Paprastai tinka kurti pagrindines svetaines.
Iš jūsų pusės reikia mažiau laiko.Tai reikalauja daug laiko iš jūsų pusės.

Nepaisant to, čia pateikiamas išsamesnis temos suskirstymas:

(Toliau pateikiamas nuoseklus vadovas – t. Y. Kiekvieno žingsnio vadovas. Mes stengsimės padėti jums priimti šį sprendimą atsižvelgiant į jūsų reikalavimus ir bendrą interneto svetainių patirtį.)

1. Ar turite biudžetą??

Pirmoji interneto svetainių kūrėjų problema yra ta, kad jie paprastai yra brangūs.

Nors rinkos vidurkiai yra labai platūs, galime drąsiai vertinti, kad samdydami programuotoją galite susigrąžinti bet ką – nuo 500 USD iki 5000 USD už pagrindinę svetainę..

Taip veikia rinka. Mes kalbame apie žmones, kurie tai daro profesionaliai … vadinasi jiems reikia užsidirbti pragyvenimui, vadinasi jie turi vaikus maitinti, vadinasi jie turi apmokėti sąskaitas ir tt.

Taigi pirmas sau užduotas klausimas yra, ar turite bent 500–1000 USD ar daugiau išleisti savo svetainėje?

Jei taip, galite apsvarstyti galimybę išsinuomoti žiniatinklio kūrėją. Jei ne … gerai, jūs turite savo atsakymą – pats kuriate daiktą. Tokiu atveju nesijaudinkite – turime tikrai puikų vadovą, kuris nuosekliai supažindins jus su procesu.

2. Ar žinote „WordPress“??

Dabar mes nekalbame apie kai kuriuos pažengusius, gauta per metus žinių čia.

Viskas, ko jums šiuo metu reikia, yra pagrindinis supratimas, kaip dirbti su „WordPress“ – skelbti įrašus, puslapius, įdiegti papildinius, įdiegti temas.

Jei tai iš karto yra „taip“ arba norėtumėte išmokti, kai einate kartu, patys kurkite „WordPress“ svetainę, turėtumėte suvokti. (Štai mūsų įvadas į „WordPress“, kad eitumėte teisinga linkme.)

Jei jūs negalite nerimauti ar tiesiog neturite laiko investuoti į tokių žinių įgijimą, tada atsiprašau! Nors „WordPress“ yra santykinai lengva įsisavinti, taip nėra „nepasirengimas“ lengva. Jums reikės kūrėjo pagalbos.

3. Ar norite naudoti „WordPress“ temą ar pasidaryti visiškai individualų dizainą??

Oficialiajame kataloge yra daugiau nei 4500 geriausių lanksčių temų ir turbūt 2–5 kartus daugiau, nei „premium“ rinkoje.

Nepaisant daugybės, nėra sunku rasti 99 proc. Temą, kuri puikiai tinka jūsų poreikiams. Tam reikia daug laiko – taip, bet sunku – ne!

Akivaizdu, kad jums nereikės kūrėjo, kuris padėtų ieškoti temų. Tai galite padaryti patys. Keletas įprastų apsilankymo vietų, pavyzdžiui:

Tačiau jei jums reikia kažko visiškai pritaikyto, tada pasidaryti tokį dalyką yra tikrai sudėtinga. Tai, apie ką mes čia kalbame, yra visiškai naujos „WordPress“ temos / dizaino kūrimas nuo nulio. Jei norite tai padaryti, jums reikia profesionalios pagalbos.

Trumpai tariant – jei radote jums patinkančią temą ir norite ją naudoti savo svetainėje, viską galite susikurti patys. Jokio kūrėjo nereikia.

4. Ar jums reikia kokių nors pasirinktinių funkcijų, kurių nerandate „WordPress“ papildinyje?

„WordPress“ temos yra viena spektro pusė, „WordPress“ papildiniai yra kita. Įskiepių rinka yra gal net 10 kartų didesnė.

Ir tai yra gerai! Turėdami daugiau nei 45 000 (!) Papildinių, pasiekiamų oficialiajame kataloge, galite rasti tą, kuris suteikia jums reikalingą funkciją. Panašiai, kaip viskas veikia „Apple“ gaminiams – „tam yra programa!“ – „WordPress“ papildinys galimas beveik visoms įsivaizduojamoms funkcijoms. Papildinių galite ieškoti čia:

Trumpai tariant, jei visas reikalingas funkcijas galite rasti pačiame „WordPress“ arba naudodami papildinius, jums greičiausiai nereikės kūrėjo, kuris įdiegtų jums papildinius..

Retu atveju, 1 iš 1000, jums gali prireikti funkcijos, kurios negalima pasiekti naudojant papildinį. Galbūt jūs ieškote kažko visiškai originalaus, kuris yra nepaprastai svarbus jūsų verslui veikti. Arba tai, kas tiesiog turi skiriamąjį faktorių, palyginti su konkurencija jų svetainėse ir pan. Jei tokia yra jūsų padėtis, jums reikia kūrėjo, kad sukurtumėte jums šią funkciją..

5. Ar jums patogu naudoti domenų vardus ir prieglobą?

Galiausiai, pakalbėkime apie techninius aspektus kuriant naują svetainę – norint, kad viskas veiktų, jums reikia domeno vardo ir prieglobos paskyros.

Tiesą sakant, gauti vieną ar kitą variantą nėra taip sunku, kaip kai kurie žmonės norėtų, kad tikėtumėte.

Tačiau pirmiausia įsitikinkite, kad esame tame pačiame puslapyje:

 • Domeno vardas yra jūsų svetainės adresas internete. Šios svetainės domeno vardas yra websitesetup.org. Norėdami gauti domeno vardą, viskas, ką jums reikia padaryti, tai kreiptis į domenų registratorių ir jį įsigyti.
 • Prieglobos paskyra arba interneto serveris yra vieta, kur saugoma jūsų svetainė (tai apima visus jūsų svetainės failus ir duomenis). Daugiau šia tema čia.

Kaip minėta, gauti domeno vardą ir prieglobą nėra sunku, net jei tai gali atrodyti bauginanti. Pvz., Jei nuspręsite vykti su tokia įmone kaip „SiteGround“ (viena iš mūsų peržiūrėtų bendrovių), galite gauti domeną ir prieglobą vienoje vietoje.

„SiteGround“ pateiks registracijos procesą ranka. Jo pabaigoje pasirodys užregistruotas domeno vardas, sukurta prieglobos paskyra ir net švarus „WordPress“ egzempliorius, įdiegtas toje prieglobos paskyroje. Labai rekomenduojama!

(Jei norite įdiegti „WordPress“ rankiniu būdu, vykdykite šį vadovą.)

Jei viskas, ką mes čia sakome, jums neatrodo ypač viliojanti, galbūt norėsite pasamdyti kūrėją, kuris atliks visas jums skirtas su priegloba ir domenu susijusias užduotis..

Galutinis verdiktas: samdykite interneto programuotoją arba patys kurkite svetainę?

Atsižvelgdami į visa tai, kas išdėstyta pirmiau, galime tai apibendrinti:

Kuris iš jų apibūdina jus geriau?

(A)(B)
 • Viskas, ko man reikia, yra „pagrindinė svetainė“.
 • Aš esu susipažinęs su „WordPress“ arba išmoksiu.
 • Radau (arba rasiu) „WordPress“ temą savo svetainei.
 • Naudosiu esamus papildinius, kad pridėčiau funkcijų.
 • Gebu susitvarkyti (ar noriu pabandyti) nustatyti domeno vardą ir sau prieglobą.
 • Aš turiu laiko, reikalingo tam užbaigti.
 • Aš turiu bent 500–1 000 USD išleisti svetainėje.
 • Man reikia pasirinktinio funkcionalumo. (Tokiu atveju kainų etiketė dar padidės …)
 • Man reikia pritaikyto dizaino. (Tokiu atveju pridėkite dar 500 USD.)
 • Man nerūpi domenų registracija ar priegloba.
 • Aš turiu mažai laiko dirbti savo svetainėje.
 • Jei esate (A) tipo asmuo, tada jūs galite eik į priekį ir pats pastatyk daiktą. Čia yra mūsų vadovas, kaip pradėti.
 • Jei jums labiau patinka (B), samdyti interneto programuotoją.

Tai gana daug. Tarp šių dviejų nėra tikrai geresnis kelias. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, vienas visada bus geresnis už kitą. Svarbu išsiaiškinti, kokie yra jūsų lūkesčiai ir kiek laiko ir pinigų galite investuoti.

Jei norite patys susikurti svetainę, perskaitykite šį žingsnis po žingsnio vadovą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map