Pagrindinis interneto svetainės talpinimo vadovas


Kaip veikia interneto priegloba?

Iš pradžių, kai kuriate svetainę arba interneto kūrėjas tai daro už jus, ji saugoma tik jūsų kompiuteryje. Pasaulis nežinos apie jūsų svetainę, nes neturi prieigos prie jūsų kompiuterio. Taigi, internetas yra sprendimas. Jei jūsų svetainė turi būti prieinama internete, tada ją reikia sudėti į specialų kompiuterį, vadinamą serveriu. Jūsų svetainė bus talpinama tam tikrame serveryje, kurį siūlo prieglobos įmonės.

Serveris ir duomenų centras

Duomenų centras

Serveris yra specialus įrenginys arba kompiuteris, kuriame saugomos internetinės svetainės, kurias naršote internete, norėdami patekti į jas. Iš esmės serveris yra susijęs su prieglobos įmonėmis, kurios nuomoja jas jūsų svetainei.

Mes galime susieti serverį su butu; Tai butas, kuriame yra svetainės failai.

Duomenų centras gali būti kambarys arba specialus pastatas, kuriame yra keli serveriai, maršrutizatoriai, komutatoriai ir užkardos su tinkamu atsarginiu maitinimo šaltiniu ir nereikalingais duomenų perdavimo ryšiais..

Be to, duomenų centras gali būti privatus arba bendrai naudojamas. Kadangi duomenų centras kasdien dirba ištisas dienas, jame turi būti oro kondicionavimo ir gaisro gesinimo įranga.

Kokios yra žiniatinklio prieglobos rūšys?

Bendra interneto priegloba

Bendros prieglobos pagrindai

Bendrai naudojama interneto priegloba yra pagrindinis prieglobos tipas, kai keli svetainių savininkai dalijasi serverio ištekliais. Kiekviena bendrojo prieglobos serverio svetainė turės vieną bendrą serverio IP.

Dažniausiai šį prieglobos tipą naudoja pradedantieji, kuriems prieglobos aplinka yra nauja, tinklaraštininkai ir mažų svetainių savininkai. Tai yra pigiau nei kitų rūšių talpinimas. Bendri interneto prieglobos pagrindai pradedantiesiems

VPS (Virtual Private Server) interneto priegloba

VPS talpinimas

VPS priegloba, atliekant tokio tipo žiniatinklio prieglobą, serveris iš tikrųjų yra padalijamas ir kiekvienas skaidinys veikia kaip dedikuotas serveris svetainei, kuri juose saugoma. Tai tik beveik privatus; realybė yra tokia, kad visas serveris yra bendrai naudojamas vartotojams. Galbūt turite pagrindinę prieigą prie savo vietos serveryje, tačiau kai kurių kitų svetainių veikla gali šiek tiek paveikti jūsų svetainės našumą.

Šis priegloba turi galimybę valdyti didelį srautą ir srauto padidėjimą. VPS rekomenduojama tiems, kuriems reikia didesnės kontrolės serverio pusėje ir kurie negali sau leisti investuoti į tam skirtą serverį.

Tai yra šiek tiek brangiau nei bendras interneto priegloba, tačiau pigesnis nei specialus priegloba.

Speciali interneto priegloba

Dedikuoto serverio priegloba

Dedikuota interneto priegloba yra tokia rūšis, kai vartotojui yra nuomojamas vienas serveris. Vartotojas turės pagrindinę prieigą prie serverio. Jei esate dedikuotas serverio vartotojas, tada tik jūs galite saugoti savo svetainę (-es) serveryje. Jūsų svetainės našumas priklausys nuo to, kaip gerai tvarkysite prieglobos aplinką. Dedikuota interneto priegloba siūlo maksimalų valdymą ir geresnį serverio našumą. Kuo didesnė galia, tuo didesnė kaina; taigi jis yra gana brangus.

Debesų interneto priegloba

Debesų serverių priegloba

Serverių rinkinys yra sudedamas ir vadinamas debesiu; jie talpins svetainių grupę. Taigi, keli kompiuteriai veikia kartu, norėdami tvarkyti svetainių srautus ir srautus. Svetainėse bus naudojami virtualūs kelių serverių ištekliai.

„Cloud“ priegloba yra gana brangi, tačiau dažniausiai prieinama už kiekvieno naudojimo mokesčius.

Žiniatinklio prieglobos tipai – kaip pasirinkti žiniatinklio prieglobos planą?

Žiniatinklio prieglobos klasifikacija pagal operacinę sistemą.

Remiantis serverio operacine sistema, yra du pagrindiniai prieglobos tipai; „Windows“ ir „Linux“ žiniatinklio priegloba. Abi jos turi savo unikalias savybes ir apribojimus.

„Linux“ interneto priegloba

„Linux“ yra atvirojo kodo sistema ir nereikia mokėti licencijavimo mokesčių už tai, kad Linux naudojama kaip serverių operacinė sistema, todėl jie siūlo „Linux“ interneto prieglobos paslaugas už mažesnę kainą. „Linux“ žiniatinklio prieglobai teikiama pirmenybė, kai jūsų žiniatinklio programa naudoja tokias sistemas kaip „WordPress“ ar „Joomla“ ir tt. Šis prieglobos tipas naudojamas svetainėms, sukurtoms naudojant PHP, „MySQL“ ir „Apache“. Be to, tai suteikia daugiau valdymo galimybių ir lankstumo, norint valdyti serverį. Jis turi daug lengvesnį ir geresnį valdymo pultą, pavyzdžiui, „cPanel“, kuris naudojamas tinklalapiams ir el. Laiškams tvarkyti.

„Windows“ žiniatinklio priegloba

Tai yra interneto priegloba, kurioje serveris naudoja „Windows“ kaip savo operacinę sistemą. Jei esate susipažinęs su „Windows“ operacine sistema, tikrai gerai praleisite laiką naudodami „Windows“ pagrįstą serverį. Šis prieglobos būdas yra priimtinesnis „Windows“ pagrįstose žiniatinklio programose ar svetainėse. Tarkime, jei naudojate .NET pagrindus internetinei programai kurti, tada „Windows“ priegloba yra vienintelė galimybė ją priglobti. „Microsoft“ teikia daug „Windows“ serverio programinės įrangos naujinių. Taigi klaidoms nėra vietos ir jos bus greitai pašalintos.

Kokia yra jūsų svetainės platforma ar scenarijų kalba? – Raskite tinkamą interneto prieglobos planą

Svarbūs dalykai renkantis gerą interneto prieglobos paslaugą

Visada geriau žinoti savo reikalavimus prieš renkantis žiniatinklio prieglobos planą.

Kalbant apie prieglobos paslaugų teikėją, geriau atlikti jų tyrimus ir patikrinti, ar nėra visų rūšių apžvalgų, taip pat keletas veiksnių, tokių kaip serverio našumas, kaina, funkcijos, klientų aptarnavimas, serverio vieta ir daug daugiau.

Jei norite sužinoti daugiau, turėtumėte patikrinti mūsų interneto prieglobos palyginimą arba sužinoti 10 geriausių žiniatinklio prieglobos pasirinkimų.

Kuo skiriasi priegloba nuo domeno vardo?

Kas yra priegloba??

Hostingas iš esmės yra paslauga, teikiama jūsų svetainėms laikyti įrenginyje arba specialiame kompiuteryje, vadinamame serveriu, kad ji būtų prieinama žmonėms, kurie naršo internete..

Kas yra domeno vardas?

Nepakanka tik saugoti savo svetainę serveryje. Norint jį identifikuoti, turi būti unikalus vardas. Šis unikalus jūsų svetainės pavadinimas yra žinomas kaip domeno vardas. Paprastai prieglobos paslaugų teikėjai teiks šią domeno vardo paslaugą.

Domeno vardas ir priegloba yra neatsiejama interneto svetainė. Abi jos yra neatsiejama svetainės dalis, jei ją galima rasti internete. Paprastais žodžiais galime pasakyti, kad priegloba yra svetainė, kurioje yra svetainė, o domeno vardas yra tos vietos adresas / pavadinimas. 10 geriausių 2018 m. Domenų registracijos paslaugų teikėjų

Kaip veikia domeno vardas?

Paimkime realaus pasaulio pavyzdį, kad suprastume, kaip veikia domeno vardas. Kiekvienas objektas, su kuriuo teko susidurti, turės pavadinimą, kad galėtum jį identifikuoti. Staiga atpažinsite žmones, kurie kreipiasi į jus jūsų vardu.

Panašiai svetainė turi turėti pavadinimą, kad būtų galima atpažinti internete. Tačiau svetainės turi savo IP adresą, kuriuo naudodamiesi galime patekti į atitinkamą svetainę.

Domeno vardas skirtas žmonėms suprasti, tačiau jis nepadeda naršyklei. Taigi, internetas turi DNS (Domain Name System) serverį, kuris veikia kaip telefonų knyga. Šis serveris turi duomenų bazę, kurioje saugomi svetainių pavadinimai ir jų atitinkami IP adresai.

Kai prašote interneto, naudodamas savo domeno pavadinimą naršyklėje, DNS konvertuoja vardą į savo lygiavertį IP adresą.

Domeno vardo tipai

TLD – aukščiausio lygio domenas

Šie domenų vardai yra aukščiausio lygio DNS hierarchijoje. .com, .co ir tt yra aukščiausio lygio domenų plėtiniai.

ccTLD – šalies kodas Aukščiausio lygio domenas

Šie domenų vardai paprastai būna dviejų raidžių pratęsimo ir yra skirti tam tikroms geografinėms vietovėms, pavyzdžiui, šaliai. Pavyzdžiui: .us, .uk, .in ir kt.

„gTLD“ – bendrasis aukščiausio lygio domenas

Jas gali registruoti bet kas ir bet kur. Įprasti šio tipo plėtiniai yra .net, .org, .biz ir kt.

Kaip užregistruoti domeno vardą?

 1. Pagalvokite apie gerą vardą, susijusį su jūsų svetaine
 2. Yra tikimybė, kad jūsų svetainėje nėra norimo vardo. Taigi geriau turėti keletą atsarginių pavadinimų.
 3. Suplanuokite gerą ir prieinamą domenų vardų registratorių, kuris rezervuotų jūsų domeno vardą.
 4. Jei domeno vardas yra, tada jūs jį nusipirksite.
 5. Po registracijos pakeiskite DNS įrašą, kad nurodykite domeno vardą į savo žiniatinklio prieglobą.

Apvyniokite

Taigi, tai viskas, ką mes turime, kad pateiktume galutines svetainės prieglobos gaires. Tikiuosi, kad teko išmokti ko nors naujo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map