Names.co.uk apžvalga

Vardai.lt arba tiesiog „Namesco“ yra JK įsikūrusi bendrovė, beveik du dešimtmečius veikianti prieglobos ir domenų versle. Be žiniatinklio prieglobos, jis siūlo ir kitus el. Prekybos sprendimus, tokius kaip el. Pašto priegloba, svetainių kūrimas, dedikuoti serveriai, VPS, be kita ko.


Kaip trumpas įmonės fonas, „Namesco“ yra Europos konglomerato „Dada Group“, turinčio daugybę hostingo ir reklamos kompanijų, dalis. Names.co.uk yra įsikūrusi „Worcester“, nors „Dada“ turi biurus kitose Europos vietose, tokiose kaip Italija, Ispanija, Prancūzija, Airija, Nyderlandai ir Portugalija. Names.co.uk daugiausia rūpinasi smulkiomis Britanijos įmonėmis. Peržiūrėkite geriausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų sąrašą JK.

Names.co.uk žiniatinklio prieglobos logotipas
LAIKAS
965
SPĖGIS
938
PARAMA
935
KAINA
929
FUNKCIJOS
965
ŽALIAS
975
INOVATYVA
938

Greitis ir patikimumas – Mes išbandėme jų serverį iš Dalaso, Teksaso, o įkėlimo laikas buvo įspūdingas 2,99 sekundės, kai puslapio dydis buvo 1,4 MB. „Namesco“ garantuojamas 99,9% veikimo laikas, todėl klientai gali būti tikri, kad jų svetainės bus pasiekiamos 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę be prastovų..

„Namesco“ neseniai pristatė savo proveržį SSD platforma. Tai naujoji „NetApp“ pakopinė saugykla palengvina populiariausių svetainės duomenų perkėlimą į SSD saugyklą. Dėl to duomenys galutiniam vartotojui gali būti pateikiami dar greičiau.

„Namesco“ „Apache“ žiniatinklio prieglobos platforma taip pat buvo sustiprinta naudojant „F5 Viprion“ apkrovos balansavimo įrenginį, kuris veikia atvirkštiniu įgaliotuoju serveriu ir paskirsto tinklo srautą per kai kuriuos serverius. Šis patobulinimas leidžia svetainių prieglobos paslaugų teikėjui suteikti nepertraukiamą patirtį savo klientams.

Be to, prieglobos paslaugų teikėjas neseniai pridėjo papildomų funkcijų, skirtų suteikti klientams daugiau naudos už pinigus. „Namesco“ siūlo platesnį nemokamų domenų vardų pasirinkimą. Be to, „Namesco“ klientai gali geriau apsaugoti savo svetaines ir klientus naudodamiesi vienerių metų nemokamu SSL sertifikatu.Namesco taip pat didžiuojasi tuo, kad yra pirmasis JK prieglobos paslaugų teikėjas, 7 PHP bendro naudojimo aplinkoje. Tai įvyko po to, kai bendrovė daug investavo į savo duomenų centrą, taip pat ir į aparatūros atnaujinimą.

Anot įmonės, jos PHP versijos talpinimo paketų pranašumas yra tai, kad ji gali būti specifinė katalogų. Taigi klientai gali ir toliau vykdyti PHP 5.6 savo svetainėse, tuo tarpu jie vis dar gali išbandyti kitą savo svetainių kartojimą pakatalogyje, veikiančiame PHP 7, nesijaudindami dėl to, kokį poveikį tai turės dabartinėms svetainėms..

funkcijos – „Namesco“ prieglobos paketai yra aprašyti aiškia kalba, todėl net ir ne technikos vartotojams būtų lengva suprasti terminus. Taip pat yra daug pagalbos teikiantiems ne technikos vartotojams.

„Namesco“ siūlo keturis paketus – „starter“, „professional“, „premium“ ir „platinum“. Yra trys šių paketų mokėjimo planai arba sąlygos – mėnesinis, vieneri ir dveji metai. Mokesčiai yra mažesni už vienerių metų kadenciją, o žemiausi – už dviejų metų sutartį ar susitarimą.

Pavyzdžiui, pradinis paketas yra tik 48 svarai su vienerių metų planu arba maždaug 3,99 svaro per mėnesį. Profesionalus paketas yra tik £ 72 per metus arba apie 5,99 £ per mėnesį. „Premium“ paketas yra susietas su 114 svarų sterlingų per metus arba maždaug 9,50 svarų per mėnesį. Tada platinos pakuotės kaina yra 210 svarų sterlingų per metus arba maždaug 17,50 svarų sterlingų per mėnesį.

Bet jei atsiskaitote už mėnesinį paketą, starto planas yra 5,99 £ per mėnesį; profesionalus paketas yra beveik £ 9. „Premium“ pakuotė yra 19 svarų sterlingų, palyginti su 15 svarų sterlingų per mėnesį pagal vienerių metų susitarimą, o platinos pakuotė – 35 svarus per mėnesį..

Tiek pradedančiųjų, tiek profesionalių planuose yra pagrindinės savybės, kurių smulkaus verslo savininkai norėtų iš prieglobos plano. Kaip ir galima tikėtis iš dviejų mažiausiai kainuojančių planų, saugojimo ir duomenų bazės apribojimai yra riboti. Net el. Pašto paskyros yra ribotos – 10 pradiniam paketui ir 100 profesionaliam paketui.

Pradinis paketas galimas „Linux“ arba „Windows“. Likusius paketus galima įsigyti kaip dvigubos platformos planus. Pradinio paketo internetinė erdvė yra ne didesnė kaip 50 GB, tuo tarpu kitiems trim paketams yra neribota internetinė erdvė.

Pradinis paketas gali talpinti tik vieną domeną. Profesionalus paketas gali talpinti iki penkių domenų, nors platinos ir aukščiausios kokybės pakuotėse domenų skaičius neribojamas.

Nepriklausomai nuo jūsų naudojamo plano, „Namesco“ žada šiuos dalykus: neribotą pralaidumą, JK teikiamą 24/7 palaikymą ir 99,9 proc. Garantiją. Prieglobos įrankius taip pat galite pasiekti naudodamiesi pritaikytu valdymo skydeliu. Be to, jūsų dažnai prieinami duomenys bus saugomi greitajame „Namesco“ SSD diske.

Vienas iš pagrindinių „Namesco“ pardavimo taškų yra jos siūlomas neribotas pralaidumas. Šis pasiūlymas galimas kiekvienam įmonės interneto prieglobos paketui. Spėjama, kad ji prašo savo klientų atsižvelgti į jų bendrojo prieglobos kaimynus. Jie taip pat prašo klientų laikytis bendrovės priimtino naudojimo politikos.

Jei kliento svetainė pritraukia didžiulį srautą, kuris gali paveikti kitų „Namesco“ bendrojo prieglobos klasterio svetainių našumą, įmonė gali perkelti tą svetainę į jai skirtus arba „debesies“ serverius..

Be to, visi keturi žiniatinklio prieglobos paketai yra su nemokamu domeno pavadinimu ir nemokamais vieno mygtuko paspaudimo įdiegimais, pavyzdžiui, „Joomla“ ir „WordPress“, turinio valdymo sistemomis (CMS)..

„Namesco“ plano prenumeratoriai taip pat gali gauti iki 40 procentų nuolaidą akcijų vaizdams iš „Shutterstock“. Tai puikus pasiūlymas, kuriuo turėtų naudotis interneto svetainių savininkai, nes šie vaizdai gali pagyvinti jų svetainę.

Vienas iš svarbiausių dalykų svetainių savininkams yra palaikymas, kurį jie gauna iš savo interneto prieglobos paslaugų teikėjo.

Saugumas – „Namesco“ supranta, kad saugumas yra vienas iš pagrindinių svetainių savininkų ar administratorių rūpesčių. Ji taip pat žino, kad daugybė įsilaužėlių tampa sudėtingesni būdai gauti asmeninę informaciją, dėl kurios jų klientai gali būti pavogti. Taigi su tuo kovojama įvesdama FTP užraktą.

Palaikymas – Telefono numeris gerai matomas „Namesco“ svetainėje. Deja, technikai budi visą parą. Klientai gali skambinti tik nuo 8 ryto iki 7 vakaro darbo dienomis, o nuo 10 ryto iki 6 vakaro savaitgaliais..

Bet jei yra sidabrinis pamušalas, tai turi būti sutrumpintas skambučių laukimo laikas. Pagal „Namesco“ „Twitter“ tvarkyklė, vidutinis telefono laukimo laikas yra 1 minutė ir 30 sekundžių. Klientams gali tekti atlikti kitus veiksmus, pavyzdžiui, tikrinti savo el. Paštą ar rašyti žinutę, laukiant, kol jiems padės „Namesco“ klientų aptarnavimo personalas.

Kalbant apie „Twitter“, bendrovės „Twitter“ paskyra yra aktyvi. Kai kurie klientai eina ten bendrauti su interneto prieglobos paslaugų teikėju ir perduoti savo problemas ar rūpesčius. Bendrovės „Twitter“ administratorius paprastai prašo klientų atsiųsti tiesiogines žinutes, kad jie galėtų išsiųsti išsamias instrukcijas savo klientams.

Iki šiol „Namesco“ „Twitter“ paskyroje yra daugiau nei 2000 sekėjų.

Jei „Twitter“ nėra jūsų dalykas, yra ir kitų būdų susisiekti su svetainės prieglobos teikėju. Klientai gali susisiekti su klientų palaikymo tarnyba naudodamiesi savo internetiniu valdymo skydeliu, kurį galima rasti apsilankę http://admin.names.uk. Jį taip pat galima pasiekti per kitus socialinės žiniasklaidos kanalus „Google Plus“ ir Facebook.

„Namesco“ svetainėje taip pat yra palaikymo centras, kuriame klientai gali naršyti, jei nori sužinoti daugiau apie ketinamus gauti hostingo sprendimus arba jei kyla problemų, kurias, jų manymu, galima išspręsti neprašius pagalbos iš „Namesco“ palaikymo komandos..

Šioje svetainės skiltyje klientai gali atsisiųsti greitojo interneto valdymo skydelio, domenų vardų tvarkymo, el. Laiškų tvarkymo ir domeno prieglobos vadovus..

Vadovėlis yra labai naudingas klientams, ypač tiems, kurie yra susipainioję dėl naudojamų interneto svetainių talpinimo paketų arba norėtų žinoti, kaip padidinti savo prieglobos planus..

Techninis

 • 99,9% Uptime garantija
 • 1 spustelėkite „Diegimai“
 • SSD saugykla
 • Nemokamas ir momentinis nustatymas
 • „Linux“, „Windows“ arba abu
 • Visiškai naujas duomenų centras, įsikūręs Temzės slėnyje
 • Labai saugūs duomenų centrai
 • Jie naudojasi PHP 7 bendrai naudojamame priegloboje
 • Neradome nė vieno

Palaikymas

 • Techninė pagalba visą parą
 • Vidaus kūrėjai ir sys administratoriai
 • Nemokamas kasdienis atsarginių kopijų kūrimas
 • JK pagrįsta parama
 • Internetinis palaikymo centras
 • Neturite tiesioginių pokalbių palaikymo
 • Pagalba telefonu neveikia visą parą (nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8 iki 19 val. Savaitgaliais nuo 10 iki 18 val.)

Kainodara

 • NEMOKAMAS domeno vardas
 • Nemokami „Fotolia“ kreditai
 • Internetinė parduotuvė ir krepšelis
 • Nuo 3,99 svarų / m.
 • Šiek tiek brangus kelioms svetainėms (£ 9.50 / m.)

Programos peržiūra

„Namesco“ neseniai atnaujino savo valdymo pultą, kad klientams būtų lengviau naudotis ar konfigūruoti. „Namesco“ buvo gavusi skundų, kad jos valdymo pultai atrodo pasenę ir nepatogūs naudoti. Jos valdymo pultą dabar paprasčiau ir greičiau naudoti visuose įrenginiuose.

Didelis „Namesco“ pokytis apima dvi sritis, su kuriomis klientai daugiausia susiduria – naujas atsiskaitymas ir atnaujinimas. Dabar valdymo skydelyje pateikiamos abi sritys kaip vieno puslapio programa. Puslapis buvo optimizuotas, kad klientai galėtų lengvai peržiūrėti įsigytų planų būseną ir rasti bet kurią konkrečią paslaugą.

Išvada

Names.co.uk turi gana pagrįstą prieglobos paketo kainą. Tai taip pat gerai atitinka jos pagrindinį tikslą – mažas Britanijos įmones, turinčias darbuotojus, kurie nėra tiksliai išmanantys tinklalapio tvarkymo technines savybes. Iš esmės jo paketuose yra funkcijų, kurios gali būti naudingos verslininkams ir darbuotojams, kurie neturi pakankamai laiko ir žinių, kad galėtų susikoncentruoti į techninius svetainės tvarkymo aspektus..

Pagrindinė kritika dėl šio prieglobos paslaugų teikėjo yra tai, kad trūksta klientų aptarnavimo visą parą ir visą parą, o tai yra gana įprasta norma daugelyje svetainių prieglobos paslaugų teikėjų. Be to, „Namesco“ yra geras interneto prieglobos paslaugų teikėjas mažoms įmonėms, turintis ribotą biudžetą interneto svetainių prieglobai, ir darbuotojai, turintys ribotas žinias apie svetainės priežiūrą. Mes labai rekomenduojame jums peržiūrėti svetainės apžvalgą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map