Meilės kelionės – kūrybinės kelionių agentūros „WordPress“ tema išsami apžvalga

Kelionės (vidaus ar tarptautinės) šiuo metu populiarėja daugiausia dėl to, kaip verslas tampa vis konkurencingesnis pasaulyje. Ir, žinoma, vis daugiau žmonių pradeda vertinti skirtingas kultūras ir nori tai patirti patys. Šiandien kelionių ir turizmo pramonė yra viena didžiausių ir sparčiausiai augančių pramonės šakų pasaulyje, jos metinė įmoka visame pasaulyje viršija 7 trilijonus USD. Technologijų pažanga paskatino turizmo plėtrą ir didžiulį augimą. Kelionių svetainės kūrimas yra viliojanti galimybė tiems, kurie nori gauti pajamų internetu.


Nesvarbu, ar tai kelionių tinklaraštis, kuriame galima pasidalinti savo nuotykiais, ar viešbučio svetainė, skirta priimti svečius, parinktys yra beribės, ir jums prireiks tik profesionalios ir funkcijomis supakuotos „WordPress“ temos, kuri padės jums tapti kitu dideliu dalyku. Žinoma, ten yra daugybė temų, pritaikytų kelionių tinklaraščiams ir turizmo agentūroms, tačiau pasirinkimo galimybės dar labiau susiaurėja, jei reikia formos ir funkcijos. Viena iš tokių temų, tenkinančių specifinius su kelionėmis susijusių svetainių poreikius, yra Meilės kelionės – kūrybinės kelionių agentūros „WordPress“ tema.

Meilės kelionės yra graži kelionių tinklaraščių ir svetainių tema. Tai vienas iš geriausiai parduodamų „ThemeForest“ prekyvietėje – ir dėl rimtos priežasties! Ši „Love –Travel“ kūrybinės kelionių agentūros „WordPress“ išsami apžvalga pateiks daugybę priežasčių pasirinkti šią temą norint prisijungti prie savo nuotykių ar teikti paslaugas tiems, kurie nori patenkinti savo klajones.

Mėgautis!

Apžvalga

Meilės kelionės – kūrybinė kelionių agentūra „WordPress“ yra geriausiai vertinama „Theme Forest“ tema, kurią sukūrė dviejų žmonių interneto svetainių kūrėjų komanda Nicdarkas. Tema buvo kelių mėnesių sunkaus darbo, analizės, nuolatinių patobulinimų ir garantuotos kokybės rezultatas.

Kaip matyti iš pavadinimo, tai kūrybinė tema su lanksčiomis dizaino galimybėmis, leidžiančiomis sukurti ir pridėti įvairių tipų savo kelionių svetainės funkcijas. Be to, naudodamiesi daugybe pritaikymo galimybių, galite greitai ir lengvai valdyti internetinę parduotuvę ir daugiakalbę versijas. Be to, be to, kad „Love Travel“ visiškai reaguoja (tai yra standartinė šių dienų temų ypatybė), „Love Travel“ taip pat gali pasigirti paralakso funkcijomis, vaizdo įrašų skyriais, mega meniu, išgalvotų dėžučių vaizdais ir dar daugybe kitų. Taigi, jei norite sukurti kelionių / kelionių svetainę ir norite, kad jūsų verslas būtų internete, „Love Travel“ yra geriausias jūsų paslaugų reklamos pasirinkimas.

„Nicdark“ taip pat pasirūpino, kad būtų pateikti dokumentai ir kokybiški vaizdo įrašų mokymai, kurie padės sutaupyti daug laiko. Be to, jie nusprendė suteikti nemokamą temos palaikymą, užtikrindami, kad jiems bus suteikta visa reikalinga pagalba, jei iškiltų temos problemų..

Dizainas

Meilės kelionės – kūrybinė kelionių agentūra „WordPress“ tema turi modernų ir minimalistinį dizainą, išryškinantį svarbiausią jūsų svetainės aspektą: jūsų produktus ir (arba) paslaugas. Tai kelių puslapių „WordPress“ tema, sukurta turint omenyje kelionių agentūras, kelionių firmas ir kelionių tinklaraščius. Tačiau dėka paprastos, kūrybingos ir švarios grafikos, tema taip pat yra idealus sprendimas bet kokio kito tipo tinklalapiams.

„Love Travel“ buvo sukurta naudojant 1200 taškų tinklelio sistemą, turinti iki 12 kolonų. Kartu pateikiami iš anksto sukurti puslapių išdėstymai, įskaitant paskirties vietas, rinkas, personalą, DUK, kainas ir kt. Taip pat turite galimybę į savo svetainę įtraukti parduotuvę, kurioje yra krepšelis, whpg, „Mano sąskaitos“ skiltis, kaip taip pat produktų išdėstymas (visas plotis, dešinė arba kairė šoninė juosta). Norėdami dar labiau pritaikyti savo puslapius, į šią temą taip pat įeina daugiau nei 100 komponentų, kurie dar labiau išplės jūsų svetainės funkcionalumą, įskaitant mega meniu, atgalinės atskaitos puslapį, „Statybos“ puslapį su lietaus efektu, „Search Travel“ filtrą, akordeonus, kainų lentelę ir daugybę kitų. Dabar jūs galite visiškai valdyti kiekvieną savo svetainės aspektą!

Pagrindiniai bruožai

Žinoma, „Love Travel“ – kūrybinės kelionių agentūros „WordPress“ tema nėra vien tik gražus dizainas – ji ateina su daugybe nuostabių funkcijų, reikalingų kuriant galingą ir įtraukiančią kelionių svetainę. Čia yra visas sąrašas funkcijų, kurių jums reikia laukti naudojant šią temą:

 • Reaktyvus dizainas

„Love Travel“ reaguoja visiškai, todėl būkite tikri, kad jūsų klientai ir svetainės lankytojai gali geriausiai pamatyti jūsų turinį visuose šiuolaikiniuose įrenginiuose. Tema naudoja tinklelio sistemą, kuri paprastai ir vienodai tinka jūsų turiniui.

 • Tinklainės piktogramos

Tema optimizuota įrenginiams su tinklainės ekranu, nes juose naudojamos tinklainei paruoštos šrifto piktogramos, kurias sukūrė hibridinis dizainas ir priekinių programų kūrėjas Alessio Atzeni. Šias piktogramas lengva naudoti ir integruoti į temą, todėl galite sukurti unikalų ir modernų savo svetainės vaizdą.

 • 12 stulpelių tinklelio sistema

„Love Travel“ naudoja populiarią 12 kolonų tinklelių sistemą. Visus tinklelius galima naudoti bet kuriam trumpam kodui, kad jums būtų lengva pritaikyti temą jums patogiu būdu..

 • Demonstracinis turinys

Į demonstracinį turinį įtraukdami temą, per kelias minutes galite lengvai sukurti pilnavertę svetainę. Importuoti visos svetainės (XML) turinį galite naudodami temos importavimo parinktis.

 • „jQuery“ vartotojo sąsaja

Temoje yra „jQuery“ UI biblioteka, leidžianti pridėti dinaminius efektus į savo svetainę, įskaitant akordeoną, patarimus, eigos juostą, paralakso efektus ir dar daugiau. Visus šiuos efektus lengva pridėti įvedus atitinkamą klasę.

 • Filtravimo sistema su rezervacija

Naudodami pasirinktinę filtravimo sistemą, vartotojai gali lengvai ieškoti kelionių paketų jūsų svetainėje. Filtravimo parinktis leidžia vartotojams ieškoti pagal kainą, tipą, sezoną, kelionės tikslą ir kelionės trukmę. Taip pat galite įterpti informaciją į taksonomijas, kad galėtumėte dar labiau pritaikyti filtrą.

 • Lipnus pagrindinis meniu ir kairysis meniu

Temoje yra dvi meniu parinktys, skirtos geriausiai tvarkyti turinį. Pagrindiniame meniu galite tinkinti šriftus ir spalvas bei pasirinkti standartinę ir lipnią (fiksuotą). Taip pat galite pridėti šoninę juostą, kurioje bus rodomi naujausi pasiūlymai ir geriausios kelionės tikslai.

 • „WooCommerce“ ir „WPML Ready“

Meilės kelionės yra integruotos su populiariais „WooCommerce“ ir WPML įskiepiais. Turėdami šiuos aukščiausios kokybės priedus, galite lengvai pridėti savo svetainės el. Prekybos funkciją ir paruošti savo svetainės vertimą, kad galėtumėte patenkinti pasaulinę auditoriją..

 • Revolution Slider

„Love Travel“ komplektuojama su papildomais papildiniais, įskaitant „Revolution Slider“ – sutaupysite iki 19 USD. Naudodami šį papildinį galite sukurti gražias skaidrių demonstracijas, kad būtų rodomi jūsų pasiūlymai ir geriausi turistų lankomos vietos. Papildinys palaiko HTML5 vaizdo įrašus, „Vimeo“ ir „YouTube“, leisdamas lengvai pridėti vaizdo įrašus į savo svetainę. Taip pat galite įterpti vaizdus į skaidrių demonstraciją, kad pridėtumėte spalvingą ir kūrybingą patrauklumą savo svetainei.

 • 7 forma suderinama

Kontaktų forma 7 yra geriausias „WordPress“ papildinys kontakto formai sukurti. Naudodamiesi šiuo įskiepiu, savo kelionių užsakymo ir informacinių biuletenių formos formavimas yra paprastas dalykas. Norėdami padaryti grafiką dar dinamiškesnę, būtinai naudokite tinklainės piktogramas ir įvairias spalvų parinktis.

Iš tiesų, „Love Travel“ yra kelionių „WordPress“ tema, turinti daug funkcijų, leidžianti kiekvienam susikurti savo svetainę. Be aukščiau paminėtų funkcijų, jūs gausite daugiau naudos iš šio paketo, įskaitant:

 • Tinklaraščių tipai (kairė / dešinė, šoninė juosta, visas plotis, visas plotis centre)
 • Daugiau nei 500 „Google“ šriftų
 • Daug pasirinktinių trumpųjų kodų
 • Parallakso skyrius
 • Video skyrius
 • „Fancybox“ vaizdai
 • Mega meniu palaikymas
 • Kontra animacija JS
 • WP forumo palaikymas
 • Izotopų filtro papildinys
 • Parduotuvių puslapiai
 • Atgalinės atskaitos taškas JS efektas
 • Ir daug daugiau!
Už ir prieš

„WordPress“ nėra vien tik platforma atnaujinimams skelbti ar jūsų turiniui bendrinti. Tai pati geriausia ir galingiausia turinio valdymo sistema (CMS), leidžianti kurti bet kokio tipo svetaines, bet kokio sudėtingumo lygiu. Kadangi tai yra pats populiariausias pasirinkimas, jūs esate sugadinti dėl šimtų tūkstančių gražių „WordPress“ temų, tinkančių bet kuriai nišai. Jei ketinate pasirinkti mokamą „WordPress“ temą, pvz., „Meilės kelionės“, pirmiausia patikrinkite šiuos privalumus ir trūkumus:

Argumentai už
 • Meilės kelionės atnaujinamos dažniau nei nemokamos kolegos. Tai yra svarbus veiksnys renkantis temą, atsižvelgiant į tai, kad „WordPress“ yra nuolat atnaujinamas. Reguliariai atnaujinama tema užtaiso naujausias klaidas ir saugos problemas, prieš tai gali sukelti problemų svetainėje.
 • Plačiai naudojamos nemokamos „WordPress“ temos, nes neretai daugelis svetainių naudoja tą patį dizainą. Naudojant „premium“ temas, yra daugiau funkcijų ir tinkinimo parinkčių, leidžiančių sukurti unikalų dizainą, kuris išsiskirs iš kitų.
 • Meilės kelionės yra gerai dokumentuotos ir jose yra išsami PDF, paaiškinanti, kaip galite išnaudoti visas galimybes. Priešingai, tarp nemokamų temų dokumentacija yra retesnė.
 • Skirtingai nuo daugelio nemokamų temų, kurioms reikalinga priskyrimo nuoroda, kad būtų įtraukta į poraštę, tokios premium temos kaip „Love Travel“ nereikalauja, kad vartotojai pridėtų saitą, kad įskaitytų temos autorių, suteikdami jūsų svetainei asmeniškesnį patrauklumą..
Minusai
 • Aukščiausios kokybės temos akivaizdžiai kainuoja, todėl reikia investuoti nuo 30 USD iki 300 USD.
 • Kadangi „premium“ temos turi savo pasirinktinį administratoriaus skydą ir įvairias funkcijas bei parinktis, gali prireikti laiko išmokti ir nustatyti.
 • Kai kurios „premium“ temos į paketą paprastai įtraukia daug varpelių ir švilpukų, kurie kitiems vartotojams gali pasirodyti nereikalingi. Nors tai padaro temą universalią, nepageidaujamos savybės temą tiesiog išpūs.

Paprastai svarbiausias dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį naudojantis „WordPress“ tema – nesvarbu, ar tai būtų nemokama, ar mokama – yra kokybė ir kruopštumas, kurių reikia kuriant. Lengviausias būdas įvertinti temos kokybę yra perskaityti tai, ką klientai sako palaikymo forumuose, įskaitant problemas, susijusias su vartotojais tema. Taip pat svarbu žinoti, kaip greitai ir reaguoja temos autoriai į problemas.

Galutinis verdiktas – puiki kelionių tema tinklaraštininkams ir verslo savininkams

Tiesa savo vardu, Meilės kelionės – kūrybinė kelionių agentūra „WordPress“ tema yra tema, kurią pamėgs visi kelionių tinklaraštininkai ir verslo savininkai. Tai kūrybinga, profesionali ir gerai užkoduota „premium“ tema, skirta ne tik kelionių agentūroms, bet ir bet kurios rūšies verslo nišai. Tai paprastas, švarus ir modernus, jame yra daug naudingų funkcijų, kurios jums padės tapti kitu dideliu dalyku jūsų pasirinktoje nišoje. Jis yra prieinamas ir patikimas, todėl yra vienas iš svarbiausių „ThemeForest“ prekyvietės pasirinkimų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map