Magento vadovėlis

Elektroninės komercijos svetainė su „Magento“Pasirinkti teisingą jūsų verslui el. Prekybos platformą gali būti sudėtinga. Yra keletas variantų, kuriuos reikia apsvarstyti, įskaitant Magento ir „Shopify“ – taip pat keletas veiksnių, kurie gali turėti įtakos jūsų sprendimui.


„Magento“, kaip viena iš pirmaujančių e. Prekybos platformų rinkoje šiandien, siūlo išsamų sprendimą interneto mažmenininkams. Faktiškai, daugiau nei 180 000 internetinių parduotuvių naudoti jį norint parodyti ir parduoti jų gaminius. Kainų nustatymui yra keletas variantų, įskaitant tuos, kurie priklauso nuo jūsų metinių pajamų.

Šiame nuosekliame vadove paaiškinsime „Magento“ variantų skirtumus. Taip pat aptarsime viską, ką reikia žinoti norint atidaryti internetinę parduotuvę su šia platforma, įskaitant tinkamo žiniatinklio prieglobos plano pasirinkimą. Teisėkime į tai!

Ką turėtumėte žinoti apie „Magento“ prieš pradėdami savo elektroninės prekybos svetainę

„Magento“ yra „Adobe Experience Cloud“ dalis. Tai, kad ją palaiko vienas didžiausių programinės įrangos kūrėjų pasaulyje, liudija jos stabilumą. Tai populiarus pasirinkimas norintiems pradėti internetinę parduotuvę, reitingas numeris trys tarp milijonų populiariausių svetainių, naudojančių el. prekybos sprendimą:

„Magento“ el. Prekybos platformos puslapis.

Dalį jo populiarumo iš dalies gali lemti įvairūs pasiūlymai. „Magento“ veikia šiek tiek kitaip nei tokios platformos kaip „WordPress“. Vietoj vieno sprendimo visiems vartotojams, jame yra specialūs paketai mažoms įmonėms, įmonės lygio svetainėms ir tiems, kurie patenka į tarpą.

Be to, yra keletas platformos versijų, prieinamų skirtinguose kainų taškuose ir skirtinguose valdymo lygiuose. Netrukus apie tai išsamiau aptarsime.

Pradinis „Magento“ sąrankos procesas jums užtruks tik apie penkias minutes. Tačiau įvertinti, kiek laiko jums reikės pridėti visus savo produktų puslapius ir sukonfigūruoti temą, yra šiek tiek sudėtingiau. Tai priklausys nuo to, koks yra jūsų katalogo dydis ir kokie sudėtingi turi būti jūsų nustatymai.

Beje, yra keletas vertingų funkcijų, kurias galite patikrinti, kai jūsų el. Prekybos svetainė bus sukurta ir veiks. Pvz., Turėsite prieigą prie integruotų rinkodaros sprendimų, apimančių kelis kanalus. Tai neatsiejama nuo „Magento“ požiūrio į sklandų fizinio ir skaitmeninio apsipirkimo patirties integravimą.

„Magento“ žiniatinklio kūrimo produktų šeimos supratimas

Jei ieškote tam skirto el. Prekybos sprendimo, „Magento“ gali pasiūlyti daug. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad ši platforma yra trijų skirtingų variantų, įskaitant:

 • „Magento Open Source“. Šiuo leidimu galima nemokamai naudotis, tačiau savo naująją el. Prekybos svetainę turėsite priglobti patys. Paprastai tai reiškia, kad reikia mokėti už prieglobos planą. Nors ši versija turi mažiau funkcijų, vis tiek yra daug jos naudojimo pranašumų.
 • Magento komercija. Anksčiau vadinta „Magento Enterprise“, ši versija siūlo daugiau funkcijų, tokių kaip Pažangios žiniatinklio programos (PWA) studija ir nuvilkite „Page Builder“. Vis tiek turėsite pasirinkti prieglobos teikėją, tačiau turėsite prieigą prie profesionalų palaikymo.
 • Magento komercijos debesis. Naujausias „Magento“ pirminio produkto variantas yra labai panašus į ankstesnį variantą. Tačiau joje naudojama pagrindinė „Amazon Web Services“ (AWS) debesų infrastruktūra, kuri gali pagerinti svetainės našumą, taip pat kitos patogios funkcijos.

Jei tik kuriate savo prekės ženklą ar kitaip turite labai mažą biudžetą, greičiausiai norėsite pasirinkti atvirojo kodo platformos versiją. Tiems, kuriems kainos yra šiek tiek lankstesnės, pagrindinis sprendimas bus tas, ar džiaugiatės „Magento“ AWS priegloba, ar norite ieškoti kito teikėjo.

Kalbant apie išlaidas, kiek išleisite naudoti „Magento Commerce“ ar „Magento Commerce Cloud“, lemia jūsų metinės pardavimo pajamos. Ši sistema gali būti naudinga mažoms parduotuvėms, kurios dirba kurdamos klientų ratą. Beje, tai gali tapti gana brangu.

„Magento“ taip pat siūlo keletą papildomų produktų, tokių kaip Verslo intelektas platforma. Jis pasižymi patobulintu stebėjimu ir duomenų analize, tuo tarpu Užsakymų valdymas įrankis leidžia žongliruoti keliose parduotuvėse iš vienos prietaisų skydelio. Galite išbandyti daugybę trečiųjų šalių plėtinių, nesvarbu, kokią versiją naudojate.

Kaip sukurti el. Prekybos svetainę naudojant „Magento“ atvirąjį kodą (per 11 žingsnių)

„Magento“ iš pradžių gali atrodyti šiek tiek bauginanti, tačiau mes nutraukėme jūsų diegimo procesą. Apimsime veiksmus, kurių jums reikės norint sukurti ir atidaryti svetainę su atvirojo kodo platformos versija.

Prieš pradedant, geriausia, jei jūs susikurkite nemokamą „Magento“ paskyrą. Tai yra atskiras jūsų kuriamos svetainės portalas, tačiau galite lengvai pereiti nuo vieno prie kito. Jūsų vartotojo puslapyje bus pateikta informacija apie įsigytus produktus, atsiskaitymas ir kita.

1 veiksmas: peržiūrėkite „Magento“ serverio reikalavimus

Kaip ir dauguma svetainių kūrimo platformų, „Magento“ turi tam tikrus reikalavimus, kuriuos turi atitikti bet kuris serveris, kuris ketina laikyti platformą. Norėsite apie juos atkreipti dėmesį prieš pradėdami pirkti prieglobos paslaugų teikėją, kad užtikrintumėte, jog svetainė veiks tinkamai.

Jei norite naudoti „Magento“, turite įsitikinti, kad turite:

 • Operacinė sistema. „Linux x86-64“ ir kiti „Linux“ paskirstymai, tokie kaip Raudona KEPURĖ arba Ubuntu. Taip pat galite kurti „Mac“ arba „Windows“ operacinėje sistemoje virtualizuodami arba MAMPAS programos.
 • Tinklapio serveris.  Galite naudoti bet kurią iš jų Apache arba nginx kaip jūsų žiniatinklio serverį. Jei pasirinksite „Apache“, rekomenduojama peržiūrėti „Magento“ „Apache“ dokumentacija tam tikriems modulio nustatymams.
 • Atmintis. Kai viskas bus pasakyta ir padaryta, jūsų „Magento“ sąrankai gali prireikti 2 GB ar daugiau laisvosios kreipties atminties (RAM).
 • Duomenų bazė. „Magento“ yra suderinamas su „MySQL“ 5.6 ir 5.7 versijomis.
 • PHP: Magento rekomenduoja naudoti PHP 7.3. Be to, yra konkrečios instrukcijos jų PHP diegimo vadove, kuris paaiškins, kaip įtraukti reikalingus plėtinius. Ši dokumentacija taip pat išryškins kitus parametrus, kurie padės sklandžiai įdiegti „Magento“, pvz., Įgalinsite „OPcache“.
 • Saugumas: Saugaus duomenų perdavimo ir integravimo su „PayPal“ metu rekomenduojami saugių lizdų (SSL) sertifikatai.

Šių reikalavimų supratimas prieš pereinant prie kito žingsnio gali padėti sutaupyti laiko ir galimo širdies skausmo. Nenorite išleisti pinigų pasirašydami hostingo planą tik tam, kad suprastumėte, kad jame nėra pakankamai atminties arba kad įmonė naudoja, pavyzdžiui, „Windows“ serverius.

2 veiksmas: Pasirinkite žiniatinklio prieglobą ir domeno vardą

Tada turėsite paimti sistemos reikalavimų sąrašą ir eiti ieškoti žiniatinklio prieglobos. Daugelis jų pasiūlys įrangą ir įrankius, kurių jums reikės norint paleisti „Magento“. Nepaisant to, protinga leisti tai saugiai ir pasirinkti teikėją, kuris teikia specialų palaikymą platformai, kurią naudosite..

Kai kurie populiarūs kompiuteriai, siūlantys „Magento“ diegimo parinktis vienu spustelėjimu, yra šie:

 • „Bluehost“
 • „Hostinger“
 • „DreamHost“

Pažvelgus į kiekvienos iš šių įmonių planų kainas, pravartu apsvarstyti tokius veiksnius kaip našumas, saugumas ir ar yra kokių nors papildomų funkcijų, kuriomis galite naudotis savo paskyroje..

Pagrindinis dalykas, užtikrinantis tinkamą „Magento“ parduotuvės pagrindinį kompiuterį, yra įsitikinimas, kad jūsų pasirinktame plane yra SSL sertifikatas. Daugelis jų tai daro. Jei ketinate integruoti savo el. Prekybos svetainę su populiariais mokėjimo šliuzais, tai yra gyvybiškai svarbi jūsų saugos strategijos dalis.

Kol esate prie jo, protinga idėja ir šiuo metu apsaugoti domeno vardą. Tai veiks kaip jūsų svetainės adresas ir bus pagrindinė jūsų prekės ženklo dalis, todėl norėsite pasirinkti protingai.

Daugelis teikėjų siūlo domenų vardų registraciją kaip jūsų prieglobos paketo dalį. Jei jūsų pasirinkto plano nėra, atlikdami šį veiksmą turėsite ieškoti kitur.

3 veiksmas: atsisiųskite ir įdiekite „Magento Open Source“

Nusipirkę planą iš prieglobos teikėjo ir susikūrę savo sąskaitą, galite įdiegti „Magento Open Source“, eidami į produkto puslapį ir spustelėdami Pradėti mygtukas:

„Magento Open Source“ el. Prekybos platformos puslapis.

Toliau galėsite peržiūrėti atvirojo kodo platformos ir „Magento Commerce“ funkcijų palyginimo diagramą. Diagramos apačioje spustelėkite Atsisiųsti atvirąjį kodą:

„Magento“ gaminių funkcijų palyginimo lentelė.

Tai pateks į „Magento Tech Resources“ puslapį. Čia turėsite keletą galimybių atsisiųsti „Magento Open Source“. Kūrėjai rekomenduoja naudoti Kompozitorius, nors galite pasirinkti ir kitą formatą.

Taip pat galite nustatyti, ar atsisiųsti platformą su duomenų pavyzdžiais, ar be jų. Šiai „Magento“ pamokai mes pasirinksime pačią naujausią versiją su įtrauktais duomenų pavyzdžiais:

„Magento Tech Resources“ atsisiuntimų puslapis.

Jei savo žiniatinklio prieglobos paskyroje diegiate platformą rankiniu būdu, turėsite susitikti kelios prielaidos. Tiesą sakant, jei svarstote šį kelią, rekomenduojame peržiūrėti „Magento“ diegimo planas.

Pradedantiesiems vis tiek gali būti sukurtas ir paleistas „Magento Open Source“ įdiegimas vienu paspaudimu, jei jūsų kompiuteris jį siūlo. Norėdami tai padaryti naudodami „cPanel“, eikite į „cPanel“ > Automatiniai montuotojai:

„Magento“ automatinis montuotojas „cPanel“.

Spustelėję „Magento“ piktogramą, turėsite galimybę pradėti diegimo procesą sukonfigūravę savo administravimo nustatymus.

4 veiksmas: sukonfigūruokite savo administravimo parametrus

Prieš iš tikrųjų įdiegdami „Magento“, norėsite tinkinti savo administratoriaus vartotojo vardą ir slaptažodį. Prieš atlikdami diegimo procesą, būsite paraginti tai padaryti.

Tada turėsite nurodyti, kur jūsų „Magento“ diegimas bus rodomas jūsų serveryje ir kokį URL adresą norite pasiekti savo administratoriaus prisijungimo puslapyje. Baigę tinkinti šiuos nustatymus, spustelėkite Diegti. Kai procesas bus baigtas, gausite patvirtinimo pranešimą:

„Magento“ diegimo sėkmės pranešimas.

Dabar galite spustelėti Administratoriaus URL ir prisijunkite naudodami vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos sukūrėte diegdami. Tai nuves jus į savo naują „Magento“ prietaisų skydelį, kur galėsite pradėti kurti savo naują el. Prekybos svetainę.

5 žingsnis: Pasirinkite ir įdiekite savo parduotuvės temą

Vienas pirmųjų dalykų, kuriuos galbūt norėsite padaryti, tai pasirinkti savo parduotuvės temą. Tai lems jūsų svetainės išvaizdą. Daugeliu atvejų galite pakeisti pasirinktą, kad jis atitiktų jūsų prekės ženklą.

Norėdami atsisiųsti ir įdiegti temas iš „Magento“ prekyvietės, pirmiausia turite atsisiųsti prieigos raktus. Juos galite rasti savo vartotojo abonemente (kurį mes rekomendavome sukurti prieš pradėdami 1 veiksmą), eidami į Parduotuvė> Mano produktai> Prieigos raktai:

„Magento“ prieigos raktų generavimas.

Ant Prieigos raktai puslapyje, būsite paraginti sugeneruoti naujus raktus ir priskirti jiems kiekvieną pavadinimą. Atlikę šį veiksmą turėsite nukopijuoti viešuosius ir privačiuosius raktus. Savo „Magento“ parduotuvės informacijos suvestinėje dabar galite pereiti į Nustatymas> Žiniatinklio sąrankos vedlys> Plėtinių tvarkyklė:

„Magento“ sąrankos vedlio parinktys.

Kai paspausite Pratęsimo vadovas, būsite paraginti įvesti ką tik sukurtus prieigos raktus. Kai sėkmingai sujungsite „Magento Marketplace“ raktus su savo svetainės administratoriaus skydeliu, visos jūsų įsigytos ir įdiegtos temos ar plėtiniai pasirodys jūsų Pratęsimo vadovas sąrašas:

„Magento“ plėtinių valdytojas.

Pvz., Jei lankotės rinkoje ir ieškote nemokamos temos, galite ją įtraukti į savo krepšelį ir patikrinti, ar integruoti ją į savo svetainę. Kai paspausite Diegti, jis bus pridėtas prie „Extension Manager“ jūsų svetainės informacijos suvestinėje.

Turėsite grįžti į savo administratoriaus skydą ir pereiti į Nustatymai> Žiniatinklio sąrankos vedlys> Plėtinių tvarkyklė> Peržiūrėkite ir įdiekite. Bus pateiktas visų plėtinių ar temų, paruoštų diegti, sąrašas.

Eikite per sąrašą, kurį norite naudoti. Pažymėkite langelį, esantį failo kairėje, tada spustelėkite Diegti dešinėje pradėti procesą. Po to jums bus vadovaujamasi a Pasirengimo patikrinimas kad jūsų svetainė būtų suderinama. Jei ne, prieš tęsdami turėsite išspręsti problemą.

6 žingsnis: tinkinkite savo temą

Kai jūsų naujoji tema bus įdiegta, galėsite ją pasiekti apsilankę Turinys> Konfigūracija. Tada galite pradėti keisti jo parametrus pasirinkdami norimą tinkinti svetainės sąranką. Čia rasite sąsają, skirtą pakeisti ar įkelti logotipą ir kitus internetinės parduotuvės elementus:

„Magento“ interneto tinkinimo parinktys.

Be to, galite naudoti Turinys> elementai meniu, norėdami redaguoti savo svetainės puslapius ir valdiklius, taip pat blokus, kurie sudaro svetainės struktūrą.

Pvz., Jei pasirinksite Puslapiai pamatysite dabartinio turinio, kurį galima redaguoti, sąrašą, taip pat kiekvieno puslapio išdėstymą ir temą:

Pasirinkimas redaguoti puslapį Magento.

„Magento“ turinio redagavimo sąsajoje yra keletas malonių funkcijų. Visų pirma tai apima: paieškos sistemos optimizavimas (SEO) skydelį kiekvienam atskiram puslapiui, kuris gali padėti pagerinti jūsų svetainės matomumą.

Magento turinio hierarchijos supratimas

Verta skirti šiek tiek laiko pasinerti į tai, kaip „Magento“ organizuoja turinį. Yra įvairių elementų, su kuriais jums reikės dirbti, hierarchija:

 • Svetainės. Įdiegę „Magento“ automatiškai pradėsite nuo vienos svetainės. Tai vadinama jūsų Pagrindinė svetainė. Naudodamiesi tuo pačiu diegimu, galite sukurti ir papildomų svetainių.
 • Parduotuvės. Vienoje svetainėje galite sukurti kelias parduotuves. Kiekvienas gali turėti savo pagrindinį meniu. Nors visos svetainės parduotuvėse yra bendras katalogas, jose gali būti įvairių produktų.
 • Parodų peržiūros. Tai dar vienas būdas, kuriuo galite pasiūlyti lanksčią patirtį savo klientams. „Magento“ parduotuvėse gali būti keli vaizdai. Pvz., Šią funkciją galite naudoti skirtingoms kalboms pritaikyti. Tokiu atveju jūsų klientai iš pagrindinio puslapio galės pasirinkti kalbą, kad pakeistų parduotuvės rodinį.

„Magento“ kūrėjai „apimtimis“ vadina visus šiuos elementus. Šis elementas suteikia galimybę pritaikyti parametrus konkrečiame kontekste, ty globalusInterneto svetainėparduotuvėje, arba parduotuvės vaizdas lygis.

Galite lengvai pastebėti objekto apimtį „Magento“ prietaisų skydelyje – jis bus pažymėtas skliausteliuose. Pavyzdžiui, [Interneto svetainė] apimtis būtų rodoma šalia nustatymų, kurie taikomi visoms svetainės hierarchijos pakopoms.

7 veiksmas: ištirkite papildomo funkcionalumo plėtinius

„Magento“ prekyvietėje taip pat rasite plėtinių, kurie gali papildyti jūsų parduotuvės funkcionalumą. Tai apima viską, pradedant „Instagram“ valdikliais ir baigiant kasos galimybėmis:

„Magento Marketplace“ plėtiniai.

Norėdami pridėti plėtinį prie savo parduotuvės svetainės, galite atlikti tuos pačius veiksmus, kuriuos aprašėme pridėdami naują temą. Galite filtruoti plėtinius rinkoje pagal keletą parametrų, įskaitant kainą. Kai pasirinksite vieną ir patikrinsite, galėsite jį atsisiųsti ir įdiegti.

Kurdami plėtinius turėtumėte naudoti, pasirinkimas tikrai priklauso nuo jūsų. Viskas priklauso nuo jūsų el. Prekybos svetainės tikslų. Keletas bendrų kategorijų, kurių galite imtis, yra:

 • Saugumas. Yra daugybė su saugumu susijusių „Magento“ plėtinių, įskaitant tuos, kurie gali pridėti a „Google reCAPTCHA“ į jūsų kasos puslapį, kad būtų išvengta robotų.
 • Rinkodara. Atsižvelgiant į jūsų strategiją, galbūt norėsite pasidomėti Beketingas didesniam pardavimui ir kryžminiam pardavimui arba tinklaraščio plėtinys turinio rinkodarai.
 • „Analytics“ stebėjimas. Klientų elgesio stebėjimas gali padėti priimti pagrįstus sprendimus patobulinti jūsų svetainę. Duomenų rinkimo ir ataskaitų kūrimo plėtinys gali būti naudingas.
 • Mokėjimo šliuzai. Kad klientai galėtų apsipirkti jūsų svetainėje, jums reikės mokėjimo šliuzo. Tokie populiarūs kaip „PayPal“ ir „Stripe“ padeda parduotuvei tapti patikimesne ir palengvina pirkėjų dėmesį.
 • Pristatymas. Jei parduodate fizinius produktus, protinga pridėti savo svetainės funkcijų, kad klientams būtų lengviau sekti pristatymo eigą. Taip pat yra plėtinių, kurie gali padėti tvarkyti užsakymus.

Jums nebūtinai reikia arba norite plėtinių iš visų šių kategorijų, tačiau jie yra prieinami įvairiomis kainos taškais, jei darote.

8 veiksmas: pakeiskite savo parduotuvės nustatymus

Paskutinis dalykas, kurį turėsite išspręsti prieš pradėdami pridėti produktų į savo parduotuvę, – suasmeninkite savo el. Prekybos svetainės nustatymus. Norėdami tai padaryti, eikite į Parduotuvės> Nustatymai> Konfigūracija:

Kaip sukonfigūruoti parduotuvės nustatymus „Magento“.

Čia reikia apsvarstyti daugybę variantų, tačiau keletas svarbiausių momentų, kuriuos norėsite pamatyti, yra šie:

 • Vietos, laiko juostos ir valiutos nustatymai
 • El. Pašto adresas, naudojamas pranešimams apie operaciją gauti
 • Ar turėtų būti taikoma kainos apimtis [globalus] arba [Interneto svetainė]
 • Kliento sąskaitos nustatymai
 • Pristatymo ir apmokėjimo būdai

Visi jūsų pridedami plėtiniai, kurių parametrus jums gali prireikti pakoreguoti, taip pat bus rodomi šiame galimų konfigūracijų sąraše. Kai atliksite pakeitimus, turėsite spustelėti mygtuką Išsaugoti konfigūraciją mygtuką, kad jie įsigaliotų.

9 veiksmas: nustatykite savo produktų puslapius su kainomis ir vaizdais

Produktų nustatymas „Magento“ parduotuvėje užtrunka tik keletą žingsnių. Jei eini į Katalogas> Produktai pamatysite esamų prekių sąrašą ir Pridėti produktą mygtukas:

Kaip pridėti naujų produktų Magento.

Spustelėję ant jos, išskleidžiamajame meniu galėsite pasirinkti norimo pridėti produkto tipą:

 • Paprasti produktai: Standartinis fizinis produktas.
 • Konfigūruojami produktai: Paprasti produktai, pateikiami keliais variantais.
 • Grupuoti produktai: Paprastų gaminių, kuriuos galima įsigyti atskirai arba kartu, kolekcija.
 • Virtualūs produktai: Paslaugos, internetiniai kursai ar kiti „produktai“, kurių nereikia išsiųsti ar atsisiųsti.
 • Paketo produktai: Daiktų, kurių negalima įsigyti atskirai, kolekcija.
 • Atsisiunčiami produktai: Skaitmeniniai produktai, kuriuos galima atsisiųsti, pavyzdžiui, elektroninės knygos.

Kurį produkto tipą nustatysite, kokį šabloną naudosite kurdami atitinkamą puslapį. Jūs visada turėsite nurodyti pavadinimą, kainą ir atsargų apskaitos vieneto (SKU) numerį. Neprivaloma informacija yra svoris ir matmenys, atsargų kiekis ir aprašymas.

Tada galite nusiųsti savo prekės vaizdą ar vaizdo įrašą. Tai yra protinga, nes dauguma žmonių prieš pirkdami nori pamatyti, kaip atrodo daiktas. Net jei parduodate virtualius ar atsisiunčiamus produktus, galbūt norėsite pridėti nuotrauką ar paveikslėlį, vaizduojantį jūsų paslaugą ar skaitmenines prekes..

Baigę spustelėkite Sutaupyti mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe. Jei esate pasirengęs, kad jūsų produktas bus pateiktas svetainėje, įsitikinkite, kad Produktas internete jungiklis taip pat įjungtas. Tačiau prieš paskelbiant juos, kartais geriausia palaukti, kol visi jūsų daiktai bus paruošti klientams.

10 veiksmas: pasirinkite mokėjimo ir pristatymo parinktis

Mokėjimo ir pristatymo galimybės dažnai daro didelę įtaką tam, ar klientas užbaigia pirkimą internetu, ar ne. Laimei, naudodami „Magento“ turite platų abiejų šių elementų pasirinkimą.

Kaip trumpai minėjome 8 veiksme, šiuos nustatymus rasite apsilankę Parduotuvės> Nustatymai> Konfigūracijos. Tada, Mokėjimo būdai bus išvardytos punkte Pardavimai kairiajame šoninėje juostoje esančiame sulankstomame meniu:

Kaip sukonfigūruoti mokėjimo metodus.

Čia galite sukonfigūruoti mokėjimo metodus, kurie pateikiami kartu su „Magento“. Jei nuspręsite naudoti plėtinius, kad išplėstumėte savo klientų galimybes, šis procesas gali užtrukti, nes turėsite nustatyti kelias platformas.

Kiekvienas galimas mokėjimo šliuzas turės Konfigūruokite mygtuką, kurį galite spustelėti norėdami atidaryti visą jo nustatymų sąrašą. Tada turėsite pridėti informacijos, pvz., Kokio tipo korteles leisite ir ar reikia saugoti kredito kortelės informaciją būsimiems pirkiniams.

Deja, nuo 2019 m. Rugsėjo mėn. „Magento“ įmontuota laivybos platforma buvo uždaryta. Vis tiek galite lengvai nustatyti savo produktų pristatymo sprendimą naudodami plėtinį. Kadangi nustatymai skirsis priklausomai nuo to, kurį pasirinksite, turėtumėte patikrinti savo įrankio dokumentus, kad gautumėte daugiau instrukcijų.

11 veiksmas: peržiūrėkite ir paleiskite savo svetainę

Tiesioginės svetainės redagavimas gali sukelti painiavą lankytojams, kurie ją randa, kol ji dar neveikia, ir sukelti kitų galimų problemų. Dėl šių priežasčių visada geriausia naudoti a inscenizacijos aplinka arba kurkite vietoje ir tada atlikite pakeitimus savo serveryje.

Jei plėtojote savo svetainę vietoje, paskutinis žingsnis yra perkelti visus „Magento“ failus į savo žiniatinklio serverį. Tai galite padaryti naudodamiesi vietine plėtros programa arba naudodamiesi FTP (File Transfer Protocol) klientu. Tai paskelbs jūsų svetainę internete, kad vartotojai galėtų rasti ir mėgautis:

„Magento“ sukurtos demonstracinės svetainės peržiūra.

Galų gale „Magento“ turi ką nors beveik visiems, norintiems pradėti internetinę parduotuvę. Nors mokymosi kreivė gali būti staigesnė nei kitų populiarių el. Prekybos platformų ar papildinių, „Magento“ yra populiariausias pasirinkimas interneto mažmenininkams..

Išvada

„Magento“ yra viena iš kelių populiarėjančių elektroninės komercijos platformų. Daugelis svetainių prieglobos paslaugų teikėjų siūlo įdiegimo vienu spustelėjimu parinktis, kad nustatytumėte ją internete. Vis dėlto jūsų naujos internetinės parduotuvės nustatymas ir darbas taip, kaip norite, gali užtrukti.

Kad galėtumėte greičiau pereiti procesą, turėtumėte turėti pakankamai informacijos iš šio vadovo. Nepaisant to, galbūt norėsite gauti daugiau informacijos, kad galėtumėte žengti žingsnį toliau. Laimei, internete yra keletas naudingų šaltinių, įskaitant:

Kaip ir kiti dideli atvirojo kodo plėtros projektai, „Magento“ kūrėjų bendruomenė yra gana naudinga.

Ar esate pasirengęs pradėti savo el. Prekybos svetainę naudodamiesi „Magento“? Žemiau komentarų skiltyje pasidalinkite su mumis visais klausimais, susijusiais su sąrankos procesu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map