Kiek papildomi domenai kainuoja „WebHostingHub“?

„WebHostingHub“ siūlo neribotas įvairių savo prieglobos planų funkcijas, kurios pašalina spaudimą svetainių savininkams, kurie nerimauja dėl išteklių paskirstymo ir mėnesinių kvotų. Taip yra todėl, kad pagrindinį „WebHostingHub“ paketą sudaro:


 •  Nemokamas domeno vardas
 •  Cpanelis
 •  El. Prekybos įrankiai
 •  Nemokami svetainių kūrimo įrankiai
 • Saugus el. Paštas
 •  Bendras SSL sertifikatas 

Daugeliui smulkaus verslo savininkų nereikia pirkti specialios prieglobos svetainės, nes jie nori mokėti pagrįstą sumą už verslo svetainę. Dėl šios priežasties dauguma naujų verslo svetainių savininkų nori ieškoti paketų, kuriuos siūlo interneto prieglobos paslaugų teikėjai, tokie kaip „WebHostingHub“..

Technologiniai pranašumai

„WebHostingHubs“ specializuojasi svetainių savininkams, kurie planuoja naudoti savo svetaines kaip tinklaraščius ar kaip mažas verslas. Tai reiškia, kad „WebHostingHub“ gali valdyti daugybę svetainių domenų keliems asmenims. Priežastis yra ta, kad žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas naudoja optimizuotus „Dell“ serverius, kurie suteikia 99% veikimo garantiją, kuri yra mažesnė nei konkurentų 99,99%. Tačiau net ir esant mažesniam veikimo greičiui, įkėlimo greičio skirtumas laikomas nereikšmingu, nes „WebHostingHub“ naudoja kelis duomenų centrus. Manoma, kad „Dell“ serveriai yra veiksmingi ir veiksmingi, nes naudoja:

 •  24 GB atminties lustai
 •  24 „Intel Core“ procesoriai
 •  Greitas RAID 10 saugojimas

Du pagrindiniai duomenų centrai

„WebHostingHub“ naudojasi dviem duomenų centrais, įsikūrusiais Los Andžele, Kalifornijoje ir Vašingtone, D. C. Priežastis yra ta, kad ji sumažina duomenų poreikį nukeliauti ilgesnį kelią iš žiniatinklio prieglobos serverio į svetainės savininką ir jų svetainės lankytojus. Dvigubas duomenų centras lemia tai, kad nepaisant mažesnio veikimo greičio, informacijos perdavimo greitis padidėja. Pagrindinis „WebHostingHub“ pranašumas didesniam skaičiui verslo savininkų yra tas, kad jis turi ekologišką prieglobos sertifikatą. Tai reiškia, kad kiekvieno duomenų centro energijos sunaudojimas yra žymiai mažesnis nei artimiausių konkurentų, net jei „WebHostingHub“ naudoja dyzelinį kurą.

Patikimas klientų aptarnavimas

Pagrindinis žiniatinklio prieglobos plano įsigijimo su „WebHostingHub“ pranašumas yra tas, kad klientų palaikymo komanda yra prieinama 24 valandas per parą septynias dienas per savaitę. Net jei svetainės savininkas skambina neįprasta valanda, klientų aptarnavimo personalas vis tiek yra suprantamas kaip draugiškas ir palaikantis technines svetainės savininko problemas. Pagrindinis būdas susisiekti su palaikymo komanda paprastai yra telefonu, tačiau yra ir kitų kontaktų būdų, tokių kaip:

 •  Pašto adresą
 •  Internetinis pokalbis 

Naudojant bet kurį iš aukščiau nurodytų kontaktų metodų, bus gautas palaikymo bilietas, kad svetainės savininkas galėtų stebėti savo techninių problemų ar rūpesčių sprendimą. Deja, geros klientų aptarnavimo sistemos trūkumas yra tas, kad „WebHostingHub“ svetainė nesiūlo dažnai užduodamų klausimų puslapio ar palaikymo forumo. Priežastis yra ta, kad „WebHostingHub“ skatina svetainių savininkus su jais susisiekti, kad esamos techninės problemos dar labiau nepablogintų neteisinga diagnozė.

Keli domenai vienoje sąskaitoje

Dažniausia svetainės savininko problema yra tada, kai jiems reikia išplėsti savo dabartinę verslo svetainę į kelias svetaines. Tai lengvai įgyvendina svetainės savininkas, naudodamasis kelių domenų prieglobos paslauga „WebHostingHub“. Tinklalapio savininkas gali sukurti papildomų svetainių, kad nukreiptų į naują rinkos nišą, įregistruodamas naują svetainę naujame domene. „WebHostingHub“ paskyroje galite lengvai tvarkyti daugybę svetainių, nes svetainės savininkui leidžiama pridėti neribotą skaičių domenų. Keletas įprasčiausių būdų tai padaryti yra naudoti alternatyvias pagrindinio domeno vardo versijas. Domeno vardą galima užregistruoti dviem būdais:

 •  Norėdami tai padaryti savarankiškai
 •  Jei norite, kad žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas tai padarytų už jus 

Deja, ši domenų registracija iš pradžių brangiai kainuos, nes kiekvieną naudojamą domeno vardą reikia įregistruoti. Domeno vardo registravimo pranašumas yra tas, kad jis neleidžia kitiems žmonėms naudoti to paties vardo. Domenų kopijas svetainių savininkams bus sunku pasidaryti, nes potencialūs lankytojai gali aplankyti kitą svetainę, o ne jūsų. Jūsų verslo svetainės reputacijai gali kilti pavojus, jei kita svetainė nesąžiningai veiklai naudoja savo domeno vardą.

Domeno vardo išlaidos

Dažniausias papildomo domeno įkainis yra 9,99 USD per metus, jei tai užregistruoja svetainės savininkas. Tačiau manoma, kad tai reikalauja daug laiko, nes registracijos agentūrai reikia pateikti įvairius reikalavimus. Viena iš alternatyvų yra tai, kad žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas registruotųsi svetainės savininkui tik už 11,95 USD. Šio didesnio mokesčio pranašumas yra tas, kad žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas galės greičiau atlikti registracijos procesą ir priminti svetainės savininkui, kada jį reikia atnaujinti..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map