Kiek papildomi domenai kainuoja „BlueHost“?

Domenų vardai yra svarbūs, nes be jų svetainės lankytojai negalės pasiekti jūsų svetainės. Tai gali būti paprasta, tačiau yra procedūra, kuri paaiškėja, kai lankytojas įveda jūsų domeno vardą į interneto naršyklę.


Kai lankytojas interneto naršyklėje įveda jūsų domeno vardą, jūsų pasirinktas domeno vardas naudojamas kaip jūsų IP adresas, o serveris siunčia svetainės failus jūsų lankytojams. Atsižvelgiant į tai, svarbu atsižvelgti į šiuos visiškai veikiančios svetainės komponentus:

 • Domeno vardas
 • Tinklalapio failai
 • Žiniatinklio prieglobos serveris

Kai kurie svetainių savininkai taip pat gali norėti, kad jų paskyroje būtų keli domenų vardai. Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai renka atitinkamą mokestį, kai abonentų savininkai nori į savo sąskaitą įtraukti papildomų domenų. Pavyzdžiui, naudodamiesi „BlueHost“ už papildomus domenus galite mokėti net 10 USD per metus.

Privalumai, turintys papildomų domenų savo svetainei

Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte užregistruoti kelis domenų vardus:

 • Tai puikiai tinka jūsų įmonės vardo plėtrai internete.
 • Tai gali padėti nepažeisti jūsų prekės ženklo vardo ir internetinės tapatybės.
 • Tai padeda sukurti dinamišką personažą skaitmeniniame pasaulyje.
 • Tai gali padėti reklamuoti jūsų produktus ir (arba) paslaugas.
 • Tai pritraukia daugiau lankytojų į jūsų svetainę.
 • Tai neleidžia jūsų konkurencijai naudoti to paties domeno vardo.
 • Tai palengvina jūsų paiešką tokiose paieškos sistemose kaip „Google“, „Yahoo!“ Ir „Bing“.

Kodėl man reikia papildomų domenų savo svetainei?

Yra daugybė priežasčių, kodėl būtina turėti papildomą domeną savo svetainei. Paimkime juos po vieną.

Plėtoti prekės ženklo vertę

Turėtumėte tinkamiausius žodžius / terminus, kuriuos klientai paprastai įtrauktų į paieškos variklius, būtų didelis jūsų pranašumas. Unikalus, suasmenintas domeno vardas pravers, jei bandysite parduoti produktą ar paslaugą potencialiems klientams internetu.

Daugiau internetinės ekspozicijos

Jei norite užregistruoti kelis domenus, jūsų produktai / paslaugos ir jūsų įmonė bus dar labiau matomi. Klientai ir potencialūs klientai yra vos vienu paspaudimu nuo jūsų ir jūsų siūlomų produktų / paslaugų.

Įsitikinkite, kad įsigijote domenų vardus, kuriuose naudojami raktiniai žodžiai, atitinkantys jūsų pasirinktą nišą. Tai padidina tikimybę, kad jūsų ieškos jūsų tikslinė rinka, taigi ilgainiui gali duoti daugiau pelno.

Gaukite savo rinkos erdvę

Kalbant apie rinkodarą, svarbu, kad turėtumėte savo rinkos erdvę. Jūsų produktai / paslaugos turi palikti ženklą klientų galvoje. Tai gana paprasta: jei jie jūsų neprisimena, gali būti, kad jie iš jūsų nepirks.

Turi aukštesnį rangą

Paieškos sistemos paprastai įtraukia jūsų domeno vardą į tai, ko ieško klientai. Pvz., Jei parduodate rankines ir stiletus, o žmonės įves šiuos žodžius į paieškos variklį, jūsų svetainė bus aukštesnė, jei jūsų domene yra žodis „rankinės“ arba „stiletai“ (arba abu) (ex. www.handbagsandstilettosstore.com).

Kaip įsigyti kelis domenus „BlueHost“

Jei norite pridėti papildomą domeną savo svetainėje, jums tereikia atlikti šiuos veiksmus:

 1. Iš valdymo skydelio eikite į Domenai skyrių, tada eikite į Registruotis Čia ieškokite domeno vardo, kurį norite užregistruoti, ir spustelėkite Patikrinti.

Taip pat galite spustelėti Didelės registracijos domenai mygtuką, jei norite ieškoti ir registruoti kelis domenus vienu metu.

 1. Kai ieškosite domeno vardo, pamatysite išsamų ir gerai organizuotą paieškos rezultatų sąrašą. Domenas, kurio ieškote, įskaitant skirtingą TLD pasiūlymų, yra paieškos rezultatų viršuje.
 2. Spustelėkite žalią krepšelio piktogramą šalia domeno, kurį norite užregistruoti, kad įdėtumėte jį į pirkinių krepšelį. Jis pasirodys dešinėje pusėje po Jūsų krepšelis kad galėtumėte pamatyti viską iš pirmo žvilgsnio tęsdami paiešką.

Įdėję domenus į savo pirkinių krepšelį ir viską pasiruošę registruotis, spustelėkite Kitas mygtuką ir atlikite veiksmus tvarkydami registraciją.

Patarimas:

Imkitės prevencinių priemonių, kad įsilaužėliai ir nepageidaujami el. Pašto platintojai nepavogtų jūsų prekės ženklo ar rinkodaros reputacijos. Ieškokite raktinių žodžių, kurie geriausiai apibūdina jūsų produktą ar paslaugą, ir naudokite šiuos raktinius žodžius kaip savo domeno vardą. Netrukus gausite daugiau srauto, dėl kurio bus daugiau verslo operacijų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map