Kiek kainuoja svetainė

Kiek kainuoja svetainė? Ar yra toks dalykas, kaip interneto svetainė kainuoja projektą?


Tai turbūt keletas pirmųjų klausimų tiems, kurie mano, kad reikia įkurti savo internetinę svetainę.

Daugybė žmonių atidaro savo svetaines. Šiuo metu yra daugiau nei 1,7 milijardo egzistuojančių svetainių ir skaičius kasdien auga.

bendras internetinių svetainių skaičius

Kadangi turėti savo svetainę tapo labai įprastu dalyku, manytumėte, kad būtų lengva atsakyti į klausimą, kiek kainuoja svetainė. Pasirodo, tikslus skaičius yra labai sunkus.

Kiekvienos svetainės kaina yra individuali. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių. Siekdami geriau suprasti, ko tikėtis, stengsimės padėti jums patiems susikurti svetainės išlaidų planą.

Šiame kūrinyje mes:

 • Nustatyti kiek kainuotų svetainė ir pateiks jums grubius bendrų variantų bruožus.
 • Aptarkite skirtingų svetainės komponentų išlaidos detaliai. Tokiu būdu jūs galite pasirinkti ir pasirinkti variantus pagal savo poreikius ir biudžetą.
 • Pabandykite pateikti aiškią mintį apie kokios kainos tikėtis jūsų turimai svetainei.

Įsilaužkime!

Ką sudaro svetainės kaina?

interneto svetainių kainos veiksniaiPirmiausia pažvelkime į viską, kas kainuoja kuriant savo svetainę, ir kaip tai paversti galutinėmis išlaidomis skirtinguose scenarijuose.

Tinklalapio išlaidų veiksniai

Nors svetainės kaina yra labai individuali, kai kurie dalykai yra universalūs kiekviename svetainės kūrimo procese ir lemia svetainės kainą:

 • Svetainės tipas – Tinklalapiai nėra sukurti vienodai. Kaina labai priklauso nuo jūsų kuriamos svetainės tipo. Paprastą tinklaraštį lengviau nustatyti nei internetinę parduotuvę ar smulkaus verslo svetainę.
 • Domenai ir priegloba – Kiekvienam buvimui internete reikalingi namai ir adresas, kurį galite pasiekti. Kalbant apie svetaines, tai yra serveris ir žiniatinklio domenas. Jūs galite juos įsigyti patys arba įsigyti naudodamiesi svetainės paslauga.
 • Pagrindinė technologija – Visos svetainės veikia kažkokios programinės įrangos fone. Tai gali būti gryni HTML ar PHP failai, turinio valdymo sistema, tokia kaip WordPress ar dar kažkas. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, išlaidos skirsis.html kodas
 • Komponentai – Pagrindinė technologija dar ne viskas. Atsižvelgiant į tai, kokių funkcijų jums reikia, jums gali prireikti papildomų papildinių, programų ar trečiųjų šalių paslaugų, iš kurių daugelis kainuos pinigus.
 • Sąranka / projektavimas / plėtra – Svetainės kūrimas nėra vien tik dalių įsigijimas, jas taip pat reikia surinkti. Tai galite padaryti patys arba pasamdyti ką nors kitą. Jei darysite pastarąjį, turėsite už tai sumokėti.
 • Priežiūra – Be to, neužtenka vien tik svetainės sukūrimo, ją turite ir vykdyti. Nuolatinė priežiūra (įskaitant rinkodarą) taip pat yra jūsų svetainės išlaidų projekto dalis.

Kaip galite įsivaizduoti, dėl daugelio aukščiau paminėtų veiksnių galite investuoti pinigus į turi ką nors padaryti už tave arba laikas iki išmokti rūpintis tais pačiais. Atsižvelgiant į jūsų galimybes, tai taip pat pakeis galutinę svetainės kainą. Čia pateikiami keli scenarijai ir galutinės svetainės kainos.

1 variantas: darykite viską patys – maždaug 60 USD per metus

Pigiausias būdas yra susikurti svetainę patiems.

„Bet aš negaliu koduoti“, galite pagalvoti.

Jokiu problemu!

Yra pakankamai technologijų, kad galėtumėte tai padaryti sukurti svetainę be kodavimo, žinomiausios atvirojo kodo turinio valdymo sistemos, tokios kaip „WordPress“ ir Joomla. Jei norite skirti laiko savo pasirinktai sistemai išmokti, galite turėti savo svetainę, kur kainuoja tik priegloba ir domenas.

CMS platformos WordPress Joomla„Bluehost“ atveju tai būtų 4,95 USD / mėn., Įskaitant domeną. Padauginus iš 12, susidaro apie 60 USD arba vieno „Starbucks“ gėrimo kaina per mėnesį. Jei pasirinksite ilgesnę sutartį, netgi galite sumažinti prieglobos išlaidas iki maždaug 36 USD per metus. Sužinokite, kaip dabar nustatyti „Bluehost“ sąskaitą.

Ši bekaulė versija pateikiama su labai mažai varpų ir švilpukų. Tai taip pat sugaiš daugiausiai laiko sau. Tokiu būdu visiškai įmanoma sukurti aukštos kokybės svetainę, ir daugelis tai jau padarė anksčiau.

2 variantas: samdykite laisvai samdomą darbuotoją – nuo 1 000 iki 3 000 USD už svetainę

Žinoma, jei turite biudžeto arba nenorite patys skirti laiko, taip pat galite pasamdyti laisvai samdomą darbuotoją, kuris atliktų visą darbą už jus. Yra daugybė svetainių, kuriose galite tai padaryti, įskaitant UpworkFreelancer.com, ir ŽmonėsPerHour.

„PeoplePerHour“ pagrindinis puslapis

Vidutinis valandinis atlyginimas apima platų diapazoną – nuo mažiau nei 10 USD iki 100 USD +. Taigi, svetainės kaina labai priklauso nuo to, su kuo dirbate ir kiek laiko užtrunka jūsų projektas. Standartinė „WordPress“ svetainė trunka nuo 15 iki 30 valandų. Todėl jūs žiūrite į išlaidas nuo 150 USD iki 3000 USD+.laisvai samdoma vitrina

Jei dirbate su svetainių kūrėju, galite pasamdyti ką nors, kad sukurtų jums tinkintą šabloną. Daugelis paslaugų teikėjų tam turi specialias prekyvietes. Atminkite, kad tai taip pat kainuos pinigų, jei pirmiausia naudositės tinklalapio kūrėju, plačiau – žemiau.

Taigi, štai šis susitarimas:

Jei norite kokybės, kai samdote internetinį kūrėją, mažiausiai 1 000–3 000 USD yra geras „Ballpark“ numeris, kurio galima tikėtis paprastoje svetainėje. Kuo sudėtingesnė svetainė, tuo didesnės išlaidos.

3 variantas: Darbas su agentūra – nuo 10 000 iki 50 000 USD vienai svetainei

Darbas su agentūra yra visai kita istorija.

Jūs bendrausite su keliais suinteresuotaisiais subjektais, kurie yra atsakingi už skirtingas sritis (dizainas, prekės ženklo kūrimas, plėtra, SEO ir kt.), Todėl procesas bus daug ilgesnis, o darbo laikas bus didesnis..

darbas su agentūra

Jūs gausite kokybę, be jokios abejonės, tačiau kaina labai padidėja.

Kiek tada?

Agentūrose valandiniai įkainiai gali būti nuo 100 USD iki 500 USD +. Taigi svetainės išlaidos nuo 10 000 iki 50 000 USD yra realios. Taip pat galima įsigyti svetainę, kurios vertė mažesnė nei 10 000 USD. Labiausiai tikėtina, kad prireiks šiek tiek laiko, kol rasite tokią agentūrą.

Tai nėra šitas verslas. Yra daug gerų, kurie daro puikų darbą. Jei turite įmonę, kuri turi biudžetą dirbti su agentūra, galutinis rezultatas gali būti fantastiškas, o investicija labai verta. Tai tiesiog reiškia, kad su tuo susijusios išlaidos, ir jūs turite tai žinoti.

Dėl šios priežasties daugelis nusprendžia patys kurti svetaines. Kitas variantas yra tai, kad kai kurios dalys pasidaro patiems, o kitos – užsakomosios.

Norėdami padėti jums nuspręsti, koks procesas jums yra tinkamas, kitame mūsų internetinės svetainės išlaidų projekto skyriuje bus išskaidyti įvairūs išlaidų veiksniai ir parodoma, ko tikėtis.

Domenas ir talpinimas

Domenas ir priegloba yra vieni pagrindinių svetainės poreikių. Dėl šios priežasties jie taip pat yra pirmasis aspektas, į kurį pažvelgsime. Nors yra daug hostingo rūšių, kai reikia sukurti savo svetainę, turite du pagrindinius pasirinkimus: savarankiškai ir šeimininkai.

Savarankiškos apgyvendinimo galimybės

Savarankiškas priegloba reiškia, kad patys įsigyjate prieglobos vietą. Tai gali būti forma surinkti arba nusipirkti ir paleisti savo serverį namuose. Jei neatsitikite, kad esate sysadminas, greičiausiai nenaudosite savo serverio, todėl šiuo metu mes nepadengsime jo išlaidų.

Dažniausiai žmonės kreipiasi į prieglobos paslaugų teikėją. Tai reiškia, kad įmonė valdo interneto serverius ir nuomojasi juos kitiems žmonėms.

Tam yra dvi pagrindinės galimybės:

 • Visiškai savarankiškai šeimininkauja – Daugeliu atvejų jūs tiesiog mokate mėnesinį mokestį už naudojimąsi vieta kieno nors serveryje. Jie suteikia pagrindinę sąranką ir jums reikalingas galimybes. Likusioji jūsų interneto svetainės dalis daugiausia priklauso nuo jūsų. Geras to pavyzdys yra „Bluehost“. Išlaidos vidutiniškai yra 2–5 USD / mėn.„Bluehost“ pagrindinis puslapis
 • Tvarko priegloba – Ypač „WordPress“ taip pat yra vadinamasis valdomas priegloba. Tai reiškia, kad teikėjai ne tik suteikia jums vietos internete, bet ir aktyviai dalyvauja tvarkant jūsų svetainę. Tai reiškia automatinę apsaugą, atnaujinimus, talpyklos kaupimą ir pan. Žinoma, dėl papildomų paslaugų tokio tipo priegloba kainuoja brangiau. Pavyzdžiui, valdoma „WordPress“ priegloba vienai svetainei kainuoja apie 15–50 USD per mėnesį.

Jei norite, kad rankų darbas būtų dar mažesnis, kitas pasirinkimas gali būti gera idėja.

Patalpintos parinktys

Priglobta svetainė reiškia, kad kažkas kitas rūpinasi visa, kas susijusi su svetainės valdymu. Jums tik reikia rūpintis savo svetainės dizainu, turiniu ir rinkodara.

Tipiški to pavyzdžiai yra svetainių kūrėjai „Wix“, nuolatinis kontaktas, kvadratinė sritis ir Weebly (daugiau rasite šiame sąraše). Patalpinta „WordPress“ versija yra dar vienas pavyzdys (skaitykite mūsų „WordPress.com“ ir „WordPress.org“ palyginimą).

wordpress.org prieglobos planai

Vienintelis neigiamas tokio tipo susitarimas yra tas, kad dažnai esate įtrauktas į pasirinkto plano funkcijų sąrašą. Jei norite papildomų parinkčių, turite atnaujinti savo sąskaitą. Tos pačios funkcijos, kurias gausite savarankiškoje svetainėje, dažnai brangesnės, jei naudojate alternatyvas.

Mėnesinės priglobtų svetainių sprendimų išlaidos yra apie 4–40 USD.

Domeno išlaidos

Serveris nėra viskas, ko jums reikia. Jūsų svetainė taip pat turėtų būti pasiekiama. Todėl jums reikia domeno vardo.

Daugybė priglobtų sprendimų suteikia jums nemokamą padomenį, pvz http://jūsų svetainė.maindomenas.com. Tai tinka vystymosi tikslams ar pomėgių tinklaraščiams. Bet kokiems profesiniams tikslams tikriausiai norėsite savo tinkinto domeno vardo, kurį galite gauti iš domenų registratoriaus. Jie kainuos apie 10 USD per metus už domeną, kurio pabaiga yra .com.tinklas.org ar kiti standartiniai domenai. Patikėtojų galūnės patinka .parduotuvėje.aš arba .globalus yra brangesni, nuo 30 USD per metus ir daugiau.

skirtingi domenų plėtiniai

Tinkamo domeno vardo pasirinkimas dažnai yra svarbesnis nei pabaiga. Kai kurios prieglobos įmonės ir paslaugos siūlo nemokamą domeną, kai jūs prisiregistruojate. Tokiu atveju domeno mokesčius galite išskaičiuoti iš savo svetainės išlaidų projekto.

Programinė įranga / platforma (+ priedai)

Svetainei nereikia tik namų ir adreso, jai taip pat reikia pagrindų – ją valdančios technologijos. Prieš keletą metų tai buvo tiesiog HTML ar PHP. Jei norėjote svetainės, failus turėtumėte sukurti patys ir sudėti juos į serverį.

Kadangi tam reikėjo programavimo įgūdžių, greičiausiai mokėjote kam nors tai padaryti. Todėl plėtra dažniausiai prisidėjo prie svetainių išlaidų. Šiomis dienomis turime kitus svetainių valdymo būdus, būtent turinio valdymo sistemas (CMS) ir svetainių kūrėjus.

Turinio valdymo sistemos

CMS dažniausiai yra „WordPress“, „Wix“ ir „Progress Sitefinity“; „WordPress“ yra iki šiol populiariausios (50% rinkos dalies, bėgimas daugiau nei 30 proc. visų interneto svetainių).

Interneto CMS naudojimo paskirstymo grafikas

Visi jie turi kažką bendro: jie yra atvirojo kodo programinės įrangos paketai, todėl visiškai nemokami naudoti.

Geros žinios, tiesa?

Atminkite, kad vis dar yra tam tikrų išlaidų.

Vienam, priklausomai nuo to, kokios svetainės jums reikia, greičiausiai jums reikės kelių mokamų priedų, pvz. profesionalūs svetainės šablonai ar papildiniai, skirti papildomai funkcionuoti. Jie turi platų kainų diapazoną ir mes kalbėsime apie tuos, kurie bus kitame skyriuje.

Be to, visoms trims reikia skirtingų lygių techninių žinių. Ypač „Drupal“ jums tikrai reikia turėti programavimo kapoles. Taigi, nebent pats esate interneto kūrėjas, daug labiau reikalinga profesionalų pagalba. Akivaizdu, kad tai padidins jūsų svetainės biudžeto papildomas išlaidas.

Plačiau apie tai žemiau.

Svetainių kūrėjai

Kitas populiarus pasirinkimas kuriant savo svetainę yra naudoti svetainių kūrėją. Tai yra priglobti sprendimai, leidžiantys žmonėms, neturintiems techninių žinių, kurti svetaines be kodavimo. Naudodamiesi vilkimo sąsaja, galite sukurti norimą svetainę. Mes jau minėjome populiariausius pavyzdžius aukščiau.

Tinklalapių kūrėjai paprastai imasi mokestį kas mėnesį ir siūlo skirtingus planus su daugiau ar mažiau funkcijų. Vidutiniškai jie kainuoja nuo 4 iki 40 USD per mėnesį.

svetainių kūrėjų planai

Kaip minėta, jie taip pat pateikiami kartu su priegloba, todėl galite juos atimti iš savo bendros sumos. Atminkite, kad greičiausiai turėsite įsigyti savo pasirinktinį domeną.

Nors beveik visi svetainių kūrėjai siūlo nemokamus planus ar bent nemokamą bandomąją versiją, kad gautumėte tokį patį funkcijų kiekį, kaip ir savarankiškoje CMS, paprastai per mėnesį reikia mokėti daugiau.

Tuo pačiu metu internetinių svetainių kūrėjai naudojasi visais komercinio produkto patogumais. Tai reiškia, kad turite ką kreiptis, jei iškiltų problemų ir viskas būtų vienoje vietoje. Todėl rečiau susidursite su techninėmis problemomis.

Individualus sprendimas

Žinoma, taip pat įmanoma pasamdyti žmogų, kad jis sukurtų pasirinktinį sprendimą, užuot važiavęs kažkuo paruoštu. Jūsų plėtros išlaidos bus didesnės, nes tai užtruks ilgiau ir reikalauja daugiau darbo. Tokiu atveju greičiausiai dirbtumėte su agentūra ir mokėtumėte pradžioje nurodytas kainas.

Projektavimo ir plėtros išlaidos

Nusprendę, kurioje sistemoje paleisti savo svetainę ir kur ją priglobti, laikas viską sudėti. Projektavimo ir kūrimo išlaidos daugiausia priklauso nuo to, kiek darbo galite nuveikti patys, palyginti su tuo, kiek už tai mokate kitiems žmonėms. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos platformos, jos labai skirsis.

Turinio valdymo sistemosturinio valdymo sistemos

Jei einate CMS keliu, savo svetainės dizaino įgyvendinimas gali reikšti tiesiog tinkamo šablono paiešką. Yra daug geriausių „WordPress“ temų, ypač „WordPress“ katalogą. Tas pats pasakytina apie kitas dvi turinio valdymo sistemas „Joomla! ir Drupalis.„Drupal vs Joomla“! prieš „WordPress“

Jei jums reikia kažko šiek tiek sudėtingesnio, turėsite mokėti priemoką.

Kainos yra tokios:

Atminkite, kad „WordPress“ yra iki šiol didžiausia ekosistema. Dėl šios priežasties labiau tikėtina, kad rasite nemokamą šabloną, atitinkantį jūsų poreikius. Taip pat lengviau rasti profesionalios pagalbos tuo atveju, jei reikia šiek tiek pakoreguoti. Tuo pačiu metu jums rečiau to reikia, nes „WordPress“ yra mažiausiai techninė iš trijų TVS.

Tas pats pasakytina apie funkcionalumą. Tarp „WordPress“ 50 000+ papildiniai, greičiausiai rasite tai, ko jums reikia. Dėl to nereikės ką nors samdyti, kad sukurtų jums pritaikytą sprendimą. Taip pat ten yra mokamų papildinių, kurie suteikia platų funkcionalumą.

Apytikslės vienos svetainės skirtingų CMS plėtinių kainos:

 • „WordPress“: 29 USD – 59 USD
 • Joomla: 29 USD – 59 USD
 • „Drupal“: 16 USD – 29 USD

Atminkite, kad ypač naudojant „Drupal“ jums būtinai reikia kūrėjo, kad atliktumėte bet kokius pakeitimus. Net nustatyti naują šabloną ar jį įdiegti yra daug sudėtingiau su ta platforma. Todėl paprasti vartotojai paprastai nesugeba to įgyvendinti arba jiems reikia praleisti daug laiko aiškinantis dalykus.

Svetainių kūrėjai

Geros žinios yra tai, kad svetainių kūrėjai yra sukurti tam, kad galėtumėte patys atlikti darbus. Dėl šios priežasties jums mažiau teks mokėti kažkam už darbo perėmimą. Be to, jie dažniausiai būna su gatavų paruoštų šablonų, kuriuos galite naudoti iš karto, asortimentu, kartais jų gali būti šimtai.Svetainių kūrėjų šablonai

Nors galite tinkinti šablonus, kad jie atitiktų jūsų poreikius tam tikru laipsniu, tai taip pat dažnai reiškia, kad esate užkluptas pasirinkimo galimybių. Kai kuriais atvejais galima įsigyti papildomų šablonų. Tai dažnai yra daug brangesnis pasirinkimas nei CMS naudoti numatytieji šablonai.„Weebly“ ir „Squarespace“ vs „Wix“

 • Erdvė: 199 USD – 299 USD
 • Weebly: 22 USD – 49 USD

Jūs taip pat galite pasisamdyti ką nors, kas jums patiks. Tai taip pat nėra pigu.

Kalbant apie funkcionalumą, svetainių kūrėjai taip pat siūlo papildinius ir programas, kad pagerintų jūsų svetainę. Daugelis jų yra nemokami, tačiau yra ir aukščiausios kokybės sprendimų tokioms funkcijoms kaip internetinės parduotuvės kūrimas. Tai yra jūsų pagrindinės išlaidos. Čia yra keletas kainų pavyzdžių skirtingiems svetainių kūrėjams:

 • Wix: 3 USD – 20 USD / mėn
 • Weebly: 2 USD – 79 USD / mėn

Galiausiai, jei turite ką nors, ko negalite išspręsti patys, taip pat galima pasamdyti ekspertą. Mūsų rastos kainos buvo nuo 4 USD iki 250 USD per valandą.

Įvairios išlaidos

Svetainė yra ne tik elektroninis skeletas. Norint, kad svetainė būtų sėkminga, reikia dar keleto dalykų. Svarbiausia yra turinys ir rinkodara. Priklausomai nuo jūsų sugebėjimų (ar noro juos įgyti), su kuriais susijusios išlaidos:

 • Reklaminių tekstų rašymas – Ne gimęs rašytojas? Na niekas! Kad jūsų svetainė būtų patrauklesnė ir informatyvesnė, tai padeda sugebėti kelis kartus susieti nuoseklius sakinius. Jei jaučiatės visiškai nepajėgus tai padaryti arba neturite kažko savo komandoje, galite tai perduoti kitoms įmonėms. Priklausomai nuo patirties lygio, copywriteras moka 50 USD – 200 USD už valandą.
 • Vaizdai – Turinys yra ne tik rašymas. Kokybiški vaizdai padeda pabrėžti jūsų mintį ir padaryti jūsų svetainę malonesnę. Laimei, yra daug nemokamos nuotraukos ten. Priešingu atveju turite sumokėti nuo 1 iki 100 USD už vaizdą.nemokamos nuotraukos
 • SSL / HTTPS – Svarbu, kad jūsų svetainė būtų saugi. Šifravimas yra viena iš pagrindinių priemonių tai padaryti. Jums to ypač reikia, jei ketinate paleisti elektroninės prekybos svetainę. SSL reikalingas sertifikatas ir yra keletas nemokamų variantų. Mokamos pažymos prasideda nuo 15 USD per metus, tačiau gali siekti iki kelių tūkstančių. Norėdami gauti „WordPress“, turime išsamų vadovą, kaip perkelti jūsų svetainę iš HTTP į HTTPS.
 • SEO – Svarbu paieškos sistemų optimizavimas. „Google“ ir Co yra vienas iš svarbiausių bet kurios svetainės srauto šaltinių. Pagrindinė sąranka turėtų rūpintis techniniais aspektais. Jums gali prireikti pagalbos dėl puslapio optimizavimo. „WordPress“ tam turi puikius papildinius. Dėl viso kito gali tekti ką nors pasamdyti. Laukiami valandiniai įkainiai nuo 100 USD iki 200 USD+.SEO

Priežiūros išlaidos

išlaikymo išlaidosKai jūsų svetainė bus parengta ir prisijungusi, turėsite atlikti priežiūros darbus.

Kaip minėta įvade, svetainėms reikalinga tam tikra priežiūra. Nors paprastai tai nėra beveik pirmosios sąnaudos, vis tiek reikia į tai atsižvelgti.

Įprastinės priežiūros išlaidos

 • Hostingas ir domenas – Tai taikoma kiekvienam variantui. Tiksli suma priklauso nuo to, ką pasirinksite. Jei naudojate priglobtą parinktį, tai yra bet kokio plano, kurio esate, mokestis, o savarankiškai priglobtoje svetainėje tai priklauso nuo jūsų teikėjo. Nepamirškite metinių pratęsimo mokesčių už bet kuriuos tinkintus domenus!
 • Atnaujinimai – Programinė įranga visada tobulėja su naujomis funkcijomis, kodo patobulinimais ir tt. Priglobtų sprendimų atveju ši dalis bus jums parūpinta. Savarankiškai prižiūrimose svetainėse, priešingai, reikės pačiam įdiegti naujas versijas. Jei jūsų pasirinkta sistema tai labai apsunkina (aš žiūriu į jus, Drupal!), Jums gali tekti ką nors pasamdyti.
 • Aukščiausios kokybės atnaujinimai – Daugelis temų ir papildinių dabar naudoja licencijos modelį. Tai reiškia, kad jie siūlo atnaujinimus ir palaikymą tik ribotą laiką. Po to turite atnaujinti savo licenciją, taigi tai gali būti jūsų priežiūros išlaidų dalis.
 • Saugumas – Kai svetainė yra internete, turite ją saugoti. Tai reiškia atsargines kopijas ir kitas saugumo priemones. Patalpintose sistemose tai dažniausiai būna plano dalis. Bent jau „WordPress“ programoje didžioji dalis to pasiekiama nemokamų papildinių pavidalu. Jei naudojate aukščiausios kokybės sprendimus, turėtumėte tam skirti lėšų.
 • SSL sertifikatas – Jei naudojate komercinį SSL sertifikatą, pridedami mokesčiai už pratęsimą, taip pat atsiminkite.

Rinkodara

Aukščiau paminėta informacija yra integruota į kiekvieną svetainės kainą, o joje nėra daug netikėtumų. Rinkodara yra dažnai nepakankamai įvertinamas veiksnys.

Kai jūsų svetainė yra prisijungusi, nebent naudojate ją tik kaip brošiūrą – būtent tada prasideda tikrasis darbas! Jei norite, kad jūsų svetainė galėtų pradėti uždirbti pinigus, turite išsiaiškinti žodį ir perspektyvas. Tai atneša papildomų užduočių ir (arba) papildomų išlaidų:

 • Turinio rinkodara – Mes kalbėjome apie copywriting’ą pastate ir projektavimo dalį. Jei norite parduoti savo svetainę, tinklaraščio kūrimas yra vienas iš geriausių būdų tai padaryti. „WordPress“ yra puikus pasirinkimas tam. Galite patys kurti straipsnius arba samdyti tinklaraštininką. Jei pasirinksite pastarąjį, tikitės išlaidų nuo 100 USD iki 300 USD už 1000 žodžių straipsnį.
 • SEO – Paieškos sistemos optimizavimas yra būtinas ne tik pradinei svetainei. Jei jūsų svetainė labai keičiasi (pavyzdžiui, dėl savaitinių tinklaraščių įrašų), tai taip pat yra nuolatinis procesas. Yra daugybė nemokamų raktinių žodžių tyrimo įrankių, tačiau jei pasirinksite mokamą, jis grąžins jums apie 30–99 USD už standartinius planus. Arba pasamdykite ką nors SEO už aukščiau nurodytas įmokas.

  svetainės lankomumo duomenys „Google Analytics“
  Svetainių srauto duomenys „Google Analytics“
 • Socialinė žiniasklaida – Socialinė žiniasklaida yra svarbi srauto kūrimo priemonė. Tai užtruks, ypač jei tai darysite rankiniu būdu. Naudingos priemonės, tokios kaip Hootsuite ir Buferis gali žymiai sumažinti jūsų laiką ir kainuoti nuo 15 USD iki 20 USD už vieno vartotojo sąskaitą. Arba galite išsinuomoti žmogų, tokiu atveju galite tikėtis sumokėti 15–100 USD +, atsižvelgiant į laisvai samdomo darbuotojo patirtį..buferis

Kiek kainuoja svetainė?

Teisingas atsakymas į klausimą, kiek kainuoja svetainė … kad tai priklauso nuo daugelio veiksnių! Tai priklauso nuo jūsų pasirinkimo, poreikių ir biudžeto kiek darbo esate pasiruošęs investuoti pats ir ką perduoti kitam asmeniui.

kiek kainuoja svetainė, kur kainuoja svetainė

Peržvelgę ​​aukščiau išdėstytą dalyką, dabar turėtumėte būti arčiau savo asmeninį planą.

Asmeniškai, nebent jūs vadovaujate įmonei, kuriai reikia brangiai kainuojančio pasirinktinio sprendimo, aš visada patarčiau eiti į savarankišką arba valdomą priglobtą „WordPress“ svetainę..

Taip, mokymosi kreivė yra šiek tiek staigesnė nei naudojant svetainių kūrėją ar priglobtą svetainę. Tai nereiškia daug – „WordPress“ platforma yra labai palanki pradedantiesiems. Žodžiu, milijonai žmonių, kurie dar neturėjo savo interneto svetainių kūrimo ar kūrimo žinių iki savo pirmosios svetainės, naudojasi ja kiekvieną dieną..

Jei jie gali tai padaryti, taip ir tu gali!

Papildomai, „WordPress“ yra iki šiol didžiausia ekosistema visų variantų. Taigi yra sprendimų beveik viskam, apie ką jūs galite galvoti, daug kur nemokamai. „WordPress“ taip pat yra nepaprastai lanksti ir beveik nieko negalite su tuo padaryti.

Svarbiausia, kad viskas, ką kuriate naudodamiesi „WordPress“, yra visiškai jūsų. Jūs visiškai kontroliuojate, kas vyksta jūsų svetainėje, ir turite visą turinį. Savo svetainėje galite padaryti viską, ko norite, įskaitant perkėlimą į kitą prieglobos įmonę. Jei iš esmės nuomojatės svetainę kito asmens serveryje, greičiausiai negalėsite išlaikyti savo svetainės, jei nuspręstumėte perkelti.

Ar ką nors pridėti į svetainę kainuoja aukščiau? Komentarai ar klausimai? Prašome mums pranešti žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map